Siatkówka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 17:15

Polska wygrała w Łodzi z Grecją 3:0 (26:24, 25:17, 27:25) w meczu grupy C Ligi Światowej siatkarzy.

To czwarte zwycięstwo Polaków w czwartym meczu w tych rozgrywkach.

Tym razem mecz oglądałem i polacy zagrali bardzo dobry mecz. Popisowo zagrali Wlazły i Kadziewicz. Natomiast Grecja zagrała zdecydowanie poniżej oczekiwań ich kibiców. Polacy po raz pierwszy od dawna w tak dobrym stylu zaczęli rozgrywki Ligi Światowej ( 4 mecze - 4 zwycięstwa) :twisted:


Obrazek
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 17:20

No i kolejne 2 zwycieztwa Polakow dzis gralismy bardzo dobrze w bloku co ostatnio nie zdazalo nam sie zbyt czesto... poisowy mecz Wlazłego bardzo dobrze grał tez Kadziewicz teraz czeka nas dwumecz z Serbami ktorzy wygrali wczoraj z Argentyna 3:1, miejmy nadzieje ze zagramy tak jak dzis (2 set to byla jedna bajka) i pewnie wygramy


ENBEA
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 17:51

To bylo pewne...po tak dramatycznie przegranym meczu Grecy nie mieli szans na dzisiejsze zwyciestwo, w koncu Grecja to nie Brazylia...Polska zdobyla dotychczas 8 / 8 punktow...do konca cwiercfinalow pozostalo 8 meczy (16 punktow)...Polska ma wielkie szanse na awans, zwazajac na hm...powiem dosc latwa grupe - widocznie sobie z Grecja radzimy, Argentyna dostaje na wlasne zyczenie, Serbia awansuje tak czy siak (gospodarz :wink: ) ...wystarczy nam 2 miejsce w grupie...a wiec wygrywajac NAJWYZEJ 7 meczy bez problemu awansujemy do 1/2 finalu...em...7 meczy to moze niezbyt malo, no ale trzeba wziasc pod uwage potkniecia Grecji i Argentyny...bo jestem pewien, ze wszystkich 8 meczow nie wygraja...Tak wiec dopoki glownie GRECJA nie przegra, nie powinnismy pozwolic sobie na 2 przegrane...


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 17:52

bardzo dobry mecz...środkowi pokazali klase, ash boje sie pomyslec jak bedziemy grali jak wroca podstawowi gracze do formy...hehehmysle o murku, swiderskim no i papke super atakujący... :!: troche bylem zdziwiony ze tak łatwo wygralismy z grekami 3-0 bo po pierwszym secie myslalem ze bedzie ciezki i wyrownany mecz...


Ole(k)Juve!

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 92
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 19:45

no to ja sie pochwale, bylem dzisiaj na tym meczu. ogolnie to mi sie podobal. tylko ze w kilku akcjach nasi siatkarze popelniali koszmarne bledy (ta wystawa w srodek siatki, akcje zakonczone przebiciem dwiema rekami, faul serwisowy, itp.) bardzo dobrze w bloku i przyjeciu, ale z zagrywka kiepsciutko. fajni chodzili strazacy i stzrelali do widowni koszulkami WL (World League). tylko ze zadna do mnie nie poleciala :płaczę: . atmosfera zarombista


Rób zakupy w dobrym sklepie z grami.
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 20:05

Wielkie brawa dla Wlazłego zrobił on cudowna robote i wypunktował on Grecje jak Brewster to zrobił z Gołotą :wink: blok zaczal funkcjonowac tak jakbysmy sobie tego wszyscy zyczyli cudowna gra Ignaczaka ktory nie dosc ze wyciagal trudne pilki to jeszcze niezle atakowal...Godna pochwaly jeszcze postawa Gacka no ale by tak dobrze nie bylo gdyby nie nasz Napoleon Raul Lozano heh wreszcie ta gra sie uklada.Szczerze mowiac nie pamietam tak dobrego poczatku Ligii Swiatowej dla Polakow ale poczekajmy na nastepne mecze bo wyjazdowe spotkania zweryfikuja jeszcze bardziej nasza gre


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 20:43

Bardzo cieszą mnie te 4 zwycięstwa i zarazem bardzo udany debiut Lozano w meczach o stawke , widać że sam był bardzo zadowolony , dziś gdy zdobylismy 25 punkt w 3 secie , aż skakał z radości :smile: .

Zwycięstwo cieszy tmy bardziej , że nasz skład był mocno okrojony , brak Murka , Świdra(nie licząc tych krótkich wejść) , Bąkiewicza , Papke i paru innych , co zmusiło Lozano , do wytawienia Ignaczaka w roli Skrzydłowego :) , nawet nieźle sobie radził ... miał na koncie pojedyńczy blok .. który zakończył 1 seta :) , jaka była jego radość :D !

Bohaterem obu meczy z Grecja był niewątpliwie Mariusz Wlazły , który znakomicie serwował i atakował prowdząc Polaków do zwycięstwa .

Dziś moglismy zobaczyć błąd trenera , z którego nie mogł by sie wymigać , tym że np. siatkarze nie robili tego co im kazał :) ... aj Lozano trzeba pracować nad reakcją startową :) :) :!: Fajnie zabrzmiał komentarz , komentatora z TVP " ... i mamy błąd trenera .." hehee


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 08:23

No to ja odpowiem:
Co do OLE(K) JUVE: To zes sie niezle pochwalil, bo ten mecz wczoraj byl 11 w moim zyciu (siatka), a lat mam 12 :P:P:P

STERU - :rotfl: zachwycila mnie twoja wypowiedz o calkiem dobrych zbiciach Ignaczaka... :D

X - MEN_1988 - Co do skladow, Grecja miala ZDECYDOWANIE bardziej okrojony sklad niz nasz, :think: a z tego co mi sie wydaje ( :?: ) to Papke nie gral ostatnio za czesto, wiec nie spodziewajmy sie, ze ciagle jest takim bossem jak kiedys :prochno:


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 08:54

Ozaru4 co Cie w mojej wypowiedzi tak rozmieszylo??Nie zycze sobie zebys w ten sposob traktowal moje wypowiedzi bo to jest moje zdanie i mam prawo do takiego zdania!!A jesli masz rzeczywiscie 12 lat to nawet z Toba nie bede rozmawial bo dzieli nas zbyt wiele...


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 13:44

steru pisze:A jesli masz rzeczywiscie 12 lat to nawet z Toba nie bede rozmawial bo dzieli nas zbyt wiele...
nie to tak nie mówmy to że skoro jest młodzsy to nie ma co z nim rozmwaiać. Też może powiedzieć swoje zdanie choć nie zawsze mądre
ozaru4 pisze:STERU - zachwycila mnie twoja wypowiedz o calkiem dobrych zbiciach Ignaczaka...
też nie wiem co cie w tym zdaniu tak śmieszy :angry: . Nie wiem czy zauważyłeś że Ignaczak to jest przekwalifikowany libero na odbierającego. Gra na tej pozycji tylko dlatego że wielunaszych odbierającyh ma kontuzje.Więc na faceta który sobie praktycznie z dnia na dzień dopiero przypomina atak to grał bardzo dobrze


Obrazek
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 18:13

No "jak na libero" to moze nie zbijal zle, ale nie zwazajac na jego pozycje, to zbijal...em...lekko mowiac do niczego...wszystko w blok...no ale spoko, jak nie rozmawiacie z 12 latkami to nie musicie pisac 8) :D


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 18:29

Musze Powiedziec Ze Jak nigdy Polacy bardzo dobrze Zaczeliw Lidze Swiatowej ! O ile nie bylo by tu nic dziwnego gdyby nie brak anszych Czolowych Graczy tutaj. Murek Swiderski ! Idealnie za to wkomponowal sie do Gry Wlazły ! Bedzie On Stanowil o podporze naszej reprezentcji w Przyszłych latach ! Szkoda Tylko ze Nie zobaczymy w Tej edycji Michala Bakiewicza :angry: Polska - - - > Oby Tak dalej !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2005, 16:52

No i nareszcie polacy zaczęli dobrze grać w siatę :D
Polska zawsze miała zawodników dobrze grających w zespołach ligowych ale w reprezentacji nie potrafili dobrze grać
Może to przyjście Lozano sprawiło że teraz jesteśmy dobrym zespołem :-D


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2005, 15:37

)Dzisiaj kolejny (juz piaty) mecz Polakow w tej edycji Ligi Swiatowej. Tym razem chlopcy (bez Swiderskiego, ale z Murkiem w skladzie) zmierza sie z bardzo oslabiona reprezentacja Serbii i Czarnogory. Nasi rywale zagraja bez Nikoli Grbica, Ivana Miljkovica oraz Andrija Gerica. :D Wzrosla wiec szansa na to, by Polacy nie przerwali doskonalej passy zwyciestw w Lidze Swiatowej. Miejmy nadzieje, ze ich liczba wzrosie jutro az do szesciu.
W innym spotkaniu grupy C Grecy odniesli trzecie zwyciestwo i po 5 meczach (Polska grala 4 :P :-D ) zajmuje 2. miejsce w tabeli.
Argentyna - Grecja 1:3 (21:25, 19:25, 25:19, 14:25 - :!: )
Oto tabela (pozycja, druzyna, ilosc spotkan, punkty, stosunek setow - jakby ktos sie nie orientowal :D :D :D )
1. Polska.........4 8 12:4
2. Grecja .......5 8 11:9
3. Argentyna ..5 6 7:14
4. Serbia i Cz. 4 5 6:10

P.S. Dla niezorientowanych: transmisja meczów:

11.06 (sobota) TVP 3, 20:00
12.06 (niedziela) TVP 3, 20:00
Zycze milego ogladania :wink:


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2005, 16:07

To Polska ma już awans czy dopiero po dzisiejszym meczu może go mieć?
Uważam że pokonamy Serbię i czarnogórę a to ze względu na ostatnie dobre mecze w wykonaniu polaków i też że przeciwnicy będą osłabieni :-D


ODPOWIEDZ