Zmarł Krzysztof Nowak!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 17:17

http://studentnews.pl/serwis.php?id=48&s=16&pok=203&l=
:shock: Ten tekst mnie przeraził! :shock:

Co do Krzysztofa - był bardzo znany w Bundeslidze, grano dla niego kilka spotkan charytatywnych, stworzył on fundację pomagającą ludziom chorym na ALS. Śmierć dosięgnie każdego ... :|


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 17:51

Panie Zambrotta to nie był Sławek Majak, a Waldek Kryger...co do Krzyska, to w reprezentacji Wojcika byl najlepszym zawodnikiem, razem z Brzeczkiem stanowili dobry, uzupelniajacy sie srodek pola. Gdyby nie ASL moglby byc klasowym defensywnym pomocnikiem. [*][*][*]


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 18:18

To tragiczna informacja :( Bardzo dobrze pamiętam Krzyśka Nowaka, i z reprezentacji i gry w klubie, w szczególności Wolsburgu. Pamiętam jak sprawdzalem telegazetę i na zielono pisało ,,Nowak'' przy Wolsburgu, co oznaczało, że zdobył kolejną bramkę. Pamiętam go jak grał w halówce, co jest zimą bardzo popularne w Niemczech. Pamiętam ten mecz charytatywny, o którym wspomnieli koledzy.
Również nie wiedziałem, że ta choroba jest śmiertetlna :( 29 lat, to trudno pojąć :( Życie pisze wlasne scenariusze, a my jesteśmy w nich tylko aktorami :cry: Był w pełni szczęścia...a dziś go już nawet nie ma z nami..
Spoczywaj w pokoju [']

Obrazek
:cry:

Tu w Atlatico

W Wolfsburgu

mecz charytatywny

i z żoną...

P.S Temat przeniosłem do pokoju Polska.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2005, 18:19 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 18:18

mam w domu plakat na którym są: Kryger, Juskowiak i Nowak- wszyscy w Wolfsburgu. Kiedys zastanawialem sie czemu on przestał grac w piłkę dopiero 2-3 lata temu dowiedzialem sie ze jest chory, a teraz ze zmarł
Szkoda tego piłkarza, ale chwała mu za to ze do konca walczył z chorobą


Obrazek
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 19:03

Naprawde tragiczna informacja bo przeciez w weiku 29 lat to naprawde młodo pamietam go dobrze z wystepów w Wolsburgu grał i to bardzo dobrze tworzył super Trio wraz z Krygerem i Juskowiakiem zostawił zone i dwoje dzieci :(


Obrazek
gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 21:56

Niestety takie jest zycie które nie jest szlachetne równierz dla pilkarzy. Szkoda tylko ze skonczylo sie w wieku 29lat dla perspektywicznego wspaniale zapowiadajacego sie pilkarza jakim był Krzysztof Nowak. Byłby obecnie doskonalym pomocnikiem w naszej reprezentacji (troshke pogral w naszej reprezentacji).Wspaniały człowieq na boisku i poza nim....wskazuja na to nawet opinie jego kolegow z Wolfsburga nawet tych z ktorymi trenowal pare dni.Niestety odszedł i juz nie wroci.Pozostaje tylko pamięć...


... "Zapieprzałem jak czarny, by żyć jak biały" -- Samuel Eto'o...
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 22:59

jak można go nie znać???!!! przecież to wielki piłkarz był przymierzany do barcy! zawsze podczas meczu wolfsburga(kiedy już nie grał) czytano jego nazwisko i śpiewano hymn liverpoolu YOUR NEVER WALK ALONE! szkoda go naprawde szkoda byłby wielkim piłkarzem


Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 00:35

Szok. Krzysiek od momentu transferu do Brazylii stał się w polskiej piłce osobą wyjątkową. No bo ilu europejczyków gra w tak techniczej lidze jaką jest liga brazylijska. A Krzysiek radził tam sobie doskonale. To zaowocowało powołaniami a potem przejściem do bundesligi. Pamiętam, że parę lat temu mówiono o nim, że jako najlepszy rozgrywający od kilku lat jest nadzieją naszej reprezentacji. Jego odejście jest dla naszej piłki wielką stratą :płaczę:
Nie wiedziałem wczesniej o jego chorobie. W Polsce niestety nie mówiono o tym czesto. Za to Niemcy stworzli fundacje nazwana jego imieniem, która pomaga chorym na ALS. To jest jakaś choroba układu nerwowego, szczególnie zagrażająca sportowcom. W kilka lat uśmierca zdrowych, młodych ludzi. Dla niech wszystkich, a przede wszystkim dla Krzyśka Nowaka: [*][*][*][*][*]


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 00:55

Wielka szkoda, co tu duzo mówic :(
Ja jednak wiedziałem już od kilku lat że ta choroba jest nieuleczalna, wiec może ta śmierć mnie nie zaskoczyła, co nie znaczy że nie zasmuciła.

Bardzo dobry piłkarz, na jego bramki w barwach Wilków strzelanych z 20 metrów można było patrzeć wielokrotnie.

Najgorsze moim zdaniem nie jest to iż zmarłw wieku 29 lat, ale fakt że ostatnie 4 lata jego życia to jeden wielki ból zarówno Krzyśka, ale również Rodziny z żoną i dzieciakami na czele


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 03:46

dla Krzysztofa Nowaka. co tu dużo pisać, smutno mi z tego powodu:(


Przemyś(L)ak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 175
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 08:10

Miał być nadzieją polskiej piłki,ale juz nią nie będzie.....
Cześć Jego pamięci.....


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 09:34

http://www.nowak-foundation.com/nr10/bildergalerie.htm
tu macie pare fotek Krzyśka.

Był on wielkim piłkarzem i tak jak jeden z wypowiadających ulubiony piłkarz mojego taty.Był wielką nadzieją polskiej piłki,niestety chotoba go zniszczyła.Aż mi się łezka w oku kręci.Teraz ku utrzeniu jego pamięci Wolfsburg powinnien zastrzeć numer Krzyśka"10"[*]

Spoczywaj w pokoju.


JESTEM OSZUSTEM
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 10:21

Na poczatku nie wierzylem ze to wlasnie on. Myslalem ze jest jeszcze jakis inny. Bardzo szkoda!!:( Byl utalentowany i szkoda mi bardzo! [']['][']


Pershing

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 52
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 00:44

Tak to smutna nowina, bo znowu ktos odszedl, dobry czlowiek i sportowiec. Ja pamietam go oczywiscie jak gral w Niemczech, z Jusko bardzo dobrze gral dla Wilkow, no i oczywiscie z kadry, mial byc liderem srodka pola, dostawal czesto szanse, ale skonczylo sie tak...Wiekszosc byla na to przygotowana, wiedzieli o smiertelnej chorobie, ale zawsze jest nadzieja, ale niestety nie tym razem, chociaz nadzieja nie umiera nigdy. Ale w tym wszystkim najbardziej mi zal, szkoda Jego dzieci, sa to jeszcze bardzo mlode osoby, ale napewno posiadaja sile ducha i charyzme po swym ojcu...i to im pomoze!


magik21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 23:04

nie nie ja po prostu w to nie wierzę, to był jeden z moich ulubionych polskich piłkarzy :płaczę: dziwie się niektórym, którzy go nie pamietaja :? moze sobie ktoś przypomnie hasło: tak czy owak zawsze Nowak?? kojarzycie??
niech Ci ziemia lekka bedzie :(


ODPOWIEDZ