4. edycja Qualitek

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 10:49

No i stało się. Wreszcie udało nam się przeprowadzić czwartą edycję znaczka Q, połączoną z wyborem nowych moderatorów.
Aby się nie rozdrabniać oto userzy, którzy oficjalnie otrzymują znaczek Q:
- bblackk
- BIGGI
- JuveQL
- tomcatmi6
- Ultras


Gratulujemy!

Qualitki otrzymują osoby, których wypowiedzi wybijają się spośród tłumu, którzy swoim zachowaniem dają przykład innym userom, czyli są to ci którzy ą Ql :D
Jeśli ktoś chce szczegóły oraz zorientować się kto o tej pory otrzymał Qualitkę może udać się pod ten adres http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=6332

Tradycyjnie podajemy także kto wręcz się otarł o Qualitkę. Powinno go to zmobilizować do wytrwałej pracy nad swoimi postami. :)
- Bad_Magick
- darel
- DjJuve
- Jamal_TH
- white_wolv
- _Jah
- Marcin_FCJ
- Supersonic
- Andrewtbg
- JUVEFANE_10
- mnowomiejsky
- baker
- IGI
-Diego


Na moderatorow kandydowalo 5 userow. Postanowiliśmy wybrać dwóch. Są to Siewier i Kornknot. Witamy w naszym gronie :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 12:36

Martin pisze:- bblackk
- BIGGI
- JuveQL
- tomcatmi6
- Ultras
Po pierwsze, Panowie, kongratulejszyn, jak to sie mowi 8) Powiem tak. Szczegolnie moja uwage przykul tomcatmi6. Facet jest przykladem, ze nie trzeba tysiecy postow, zeby sie madrze wypowiadac i miec Q. Z reszta powiem szczerze ze jego posty jakos uwazniej czytam od jakies czasu, nie wiem w sumie czemu :roll: Gratuluje wszystkim czterem, oczywiscie- dobrze, ze na tym forum wylania sie coraz wiecej osob, ktore umieja cos 'sensownie napisac' :D
Tradycyjnie podajemy także kto wręcz się otarł o Qualitkę. Powinno go to zmobilizować do wytrwałej pracy nad swoimi postami. :)
- Bad_Magick
- darel
- DjJuve
- Jamal_TH
- white_wolv
- _Jah
- Marcin_FCJ
- Supersonic
- Andrewtbg
- JUVEFANE_10
- mnowomiejsky
- baker
- IGI
Po pierwsze uderzyl mnie fakt, ze znalazlem sie w tym gronie (ja Cie krece.. :roll: ) Uderzyl oczywiscie w sensie pozytywnym. :wink: Co sie mowi w takiej sytuacji? "Ocena jaka otrzymalem zmobilizuje mnie do dalszej systematycznej pracy" hieh hieh :D
Jesli chodzi o innych- szczerze powiem, ze liczylem w tej edycji na Q dla DjJuve. Facet moim zdaniem zasluguje na qualite i jestem pewien ze predzej czy pozniej ja dostanie.
Na moderatorow kandydowalo 5 userow. Postanowiliśmy wybrać dwóch. Są to Siewier i Kornknot. Witamy w naszym gronie :)
No i juz wszystko jasne :) Tych Panow mamy sie od dzis bac :D Congratulazioni signori 8)


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 12:37

Nie wiem co powiedziec, zupelnie nie spodziewalem sie ze za moje posty moge otrzymac "Q" :P no ale w kazdym razie dzieki, gratulacje dla reszty nowo wybranych na Q i modow.
pozdr


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 13:28

Gratulujacje dla nowych czlonkow elity.Panowie kiedy oblewamy?

Wyjatkowo liczne grono userow branych w tej edycji pod uwage.Niemniej jednak bardzo cieszy mnie to ze sie w nim znalazlem.Szczerze przyznam ze po cichu liczylem na to,choc i tak jestem mile zaskoczony(dziwne nie?).Dzieki za wyroznienie,podobnie jak mnowomiejsky czuje sie zmobilizowany 8)

Co do nowych moderatorow to mysle ze wybor dobry.Szczegolnie w przypadku Siewiera,ktory z tego co wiem "wspolpracuje" i pomaga Wam juz od dluzszego czasu.
Jesli chodzi o kornknota to musze od dzis uwazac zeby nie wdawac sie z nim w dyskusje :wink:


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 13:39

white_wolv pisze:Gratulujacje dla nowych czlonkow elity.Panowie kiedy oblewamy?
Widze, że jestes z Krakowa, moze w koncu dojdzie do jakiegos spotkania w knajpce przy okazji meczu - moze finału LM? :)
white_wolv pisze:Jesli chodzi o kornknota to musze od dzis uwazac zeby nie wdawac sie z nim w dyskusje :wink:
Ide pocztac jeszcze raz watek o pojednaniu kibicow, moze znajde jakaąs obraze moderatora? :wink:

A tak na serio to dzieki wielkie wszystkim ktorzy na mnie glosowali. Postaram sie postarac :)


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 13:45

Martin pisze:No i stało się. Wreszcie udało nam się przeprowadzić czwartą edycję znaczka Q, połączoną z wyborem nowych moderatorów.
Aby się nie rozdrabniać oto userzy, którzy oficjalnie otrzymują znaczek Q:
- bblackk
- BIGGI
- JuveQL
- tomcatmi6
- Ultras


Gratulujemy!
Gratulacje :) Chyba nikt nie bedzie podwazal slusznosci tej decyzji :)
Martin pisze:Tradycyjnie podajemy także kto wręcz się otarł o Qualitkę. Powinno go to zmobilizować do wytrwałej pracy nad swoimi postami. :)
- Bad_Magick
- darel
- DjJuve
- Jamal_TH
- white_wolv
- _Jah
- Marcin_FCJ
- Supersonic
- Andrewtbg
- JUVEFANE_10
- mnowomiejsky
- baker
- IGI
Jakos dziwnie czuje sie w tym gronie :) Znajduja sie tu osoby ktorych posty lubie czytac, cytowac, podwazac i takie tam :) Oni po prostu zawsze potrafia cos ciekawego wtracic do dysQsji, czasami w kontrowersyjny sposob po czym nawiazuje sie ciekawe wymiana zdan :P Userzy Ci wplywaja na klimat panujacy na forum. Potrafia zaznaczyc swoja obecnosc, przyciagnac wzrok czytelnika, sa wyjatkowi :) Dlatego tym bardziej dziwi mnie, ze znalazlem sie tutaj takze ja :shock: Mimo, ze na szarym koncu, ale zawsze... :)

A i jeszcze odnosnie nowych moderatorow :) Powodzenia no nowej drodze zycia :>
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2005, 13:51 przez IGI, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 13:45

kornknot pisze:
white_wolv pisze:Gratulujacje dla nowych czlonkow elity.Panowie kiedy oblewamy?
Widze, że jestes z Krakowa, moze w koncu dojdzie do jakiegos spotkania w knajpce przy okazji meczu - moze finału LM? :)
Wreszcie bede mial okazje popodlizywac sie jakiemus modowi,trza sie wkrecic w srodowisko,a wtedy Qualitka i pozycja moderatora moje..sesseese... :wink:
A tak being serious to jak najbardziej,na jutro sie nie wyrobie ale moze polfinal albo mecz z Milanem?Zalozy sie temat to zbierzemy wiecej ludzi.
kornknot stawia!

kornknot pisze:
white_wolv pisze:Jesli chodzi o kornknota to musze od dzis uwazac zeby nie wdawac sie z nim w dyskusje :wink:
Ide pocztac jeszcze raz watek o pojednaniu kibicow, moze znajde jakaąs obraze moderatora?
Hahahah widze ze doskonale zrozumiales o co mi chodzilo.Ide kasowac swoje posty w tym temacie :wink:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 13:56

O masz !! Zamurowało mnie - szczerze powiem.

Na prawde dziękuje za docenienie moich wypocin :P
No cóż, trzeba sie starać jeszcze bardziej i trzymać fason (hehehe) 8)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 13:59

IGI pisze:Dlatego tym bardziej dziwi mnie, ze znalazlem sie tutaj takze ja :shock: Mimo, ze na szarym koncu, ale zawsze... :)
Mysle, ze kolejnosc oczywiscie przypadkowa, w koncu baker to milanista :wink: (szacunek dla bakera 8) ) z reszta w takim przypadku ze mna byloby niewiele lepiej :smile:
Ale masz racje, ze to dziwne uczucie byc wymienionym w takim gronie.. heh.. i wez tu czlowieku powiedz, ze nie bedziesz walczyl o Qualitke :roll:
Walczymy, Panowie! :)


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 14:23

Kpina jest brak znaczkow dla Jaha i Bad Magicka.
Wsrod nominowanych nie ma Dionizosa.Zart?

Gratulacje dla zdobywcow Q, a w szczegolnoesci dla Ultras-a, bblackk-a i tomcatmi-ego :wink:
Podobnie gratuluje korknotowi rangi moda.

Peace!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 15:16

DjJuve pisze:Wsrod nominowanych nie ma Dionizosa.Zart?
ja sie nie dziwie... mnie tam jego posty i ogolnie zachowanie to jakos odtracaja...

co do pozostalych to Q gratuluje w szczegolnosci BIGGI'iemu i Ultras'owi, a takze tomcatmi6... pozostalych userow posty mnie jakos szczegolnie nie zaciekawily... tak poza tym to dziwia mnie niektore nominacje, a takze brak Q dla niektorych osob nominowanych.
a w ogole to wszystkim gratuluje znalezienia sie na jakielkolwiek z tych list.
Siewier i Kornkot - Ci panowie uzyskali nie lada stanowiska - mam nadzieje, ze beda je godnie reprezentowac, a "wladza" nie uderzy im do glow :wink:


Juve per Sempre
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 15:24

Martin pisze: Tradycyjnie podajemy także kto wręcz się otarł o Qualitkę. Powinno go to zmobilizować do wytrwałej pracy nad swoimi postami. :)

- darel
Naprawde aż mnie zamurowało, kiedy zobaczyłem mój nick wśród osób, które miały szanse na "Q". Nigdy nawet nie marzyłem, że moge się znaleść w tym gronie.
Jeśli ma mnie to zmobilizowac do pracy nad moimi postami, to napewno bardzo mnie mobilizuje. Zobaczymy, na ile starczy mi tego zapału, ale teraz gdy widze, że te kilka zdań, które napisze przynoszą jakis efekt, bardzo to podbudowuje.
Gratulacje dla nagrodzonych, oraz dla nowych modów.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 15:31

forza bianco-neri pisze:
DjJuve pisze:Wsrod nominowanych nie ma Dionizosa.Zart?
ja sie nie dziwie... mnie tam jego posty i ogolnie zachowanie to jakos odtracaja...
Dionizos jako jeden z niewielu próbuje zmienić coś na tym forum. Chwała mu za to :roll: .
DjJuve pisze:Kpina (...) Zart?
Martin pisze: - JUVEFANE_10
To są rzeczywiście żarty. Wydaje mi się jednak, że to jest pomyłka i zostanie wyjaśniona :roll: .
mnowomiejsky pisze:Po pierwsze uderzyl mnie fakt, ze znalazlem sie w tym gronie (ja Cie krece.. :roll: ) Uderzyl oczywiscie w sensie pozytywnym. :wink: Co sie mowi w takiej sytuacji? "Ocena jaka otrzymalem zmobilizuje mnie do dalszej systematycznej pracy" hieh hieh :D
Należało Ci się. Ja bym Ci dał Qualitkę. Jednak wybory są według mnie dziwne, a nawet kontrowersyjne. Qualitki nie dostał Bad Magick, baker, mnowomiejsky, a Korknot nawet nie został nominowany (nominowany za to został JUVEFANE_10 :roll: :lol: :shock: ).


:roll:
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 15:39

Diego pisze: a Korknot nawet nie został nominowany
Zostąłem wybrany Moderatorem, wiec do Qualitki nie byłem wliczany :) To samo sie tyczy Siewiera

Dzieki wszystkim za gratulacje, juz ejstem po pierwszym zamykaniu tematu. Cóż za władza :wink:


Siewier a nie Siewer , wrrrrr 8)

Przeciez jest :wink: Nie wiem czemu mi sie zawsze wydawalo ze dobrze pisze
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2005, 14:00 przez kornknot, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 15:44

Diego pisze: Jednak wybory są według mnie dziwne, a nawet kontrowersyjne. Qualitki nie dostał Bad Magick, baker, mnowomiejsky, a Korknot nawet nie został nominowany (nominowany za to został JUVEFANE_10 :roll: :lol: :shock: ).
Wiesz, kwestia gustu moderatorów i adminow. Każdy ma chociaż nieco inną opinię od drugiego a tu 1 głos mógł być na wagę złota.

Dodatkowo powiem, że te kandydowaleś do Q, tylko z pewnych względów Martin Cię przeoczył, ale to zachowamy dla siebie :wink:
Już Cię dopisałem do listy.


Obrazek
Zablokowany