skład juve na przyszły sezon!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
zambro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2004
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 15:43

Moim marzeniem jest aby Juve w przyszłym sezonie miało następującą pierwszą jedenastkę: Buffon- Bonera, Thuram, Cannavaro, Zambrotta-Camoranesi, Emerson, Rosicky, Nedved- Ibrahimović, Del Piero( w dobrej formie), a w rezerwie m. in. Zebinę, Trezegola, Mutu i Maresce. Przedstawcie swoje jedenastki ( realistyczne ).


Forza Juve!!!
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 15:58

Mój typ jest prawie taki sam lecz z jedna roznica ze zamiast Bonery w podstawowym skladzie gralby Zebina..Francuz jak dla mnie gra naprawde dobrze a niewiadomo jak mlody zawodnik zaaklimatyzowalby sie w Starej Damie..na poczatek wypuszczalbym go nieco rzadziej..a co do pomocy to bardzo pasuje mi opcja z Rosickim :wink: a zamiast Mutu chetnie widzialbym Cassano :twisted: chociaz to juz jest raczej takie moje "chcianie", a nie potrzeba..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Tevez10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 53
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 15:59

buffon-bonera,thuram,canavaro,zambrotta-camoranesi,emerson,van der vaart,nedved-del piero,ibrahimovic


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 16:06

Buffon - Canna, Thuram-Zambro,Nedved, Krzynowek - Del Piero, Ibra, Treze, Zala, Rasiak

i Liga Mistrzów nasza bez dwóch zdan ! :-D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 16:15

Buffon


Zebina Thuram Cannavaro Zambrotta


Nedved Emerson Rosicky Camoranesi


Ibrahimovic Trezeguet


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 16:28

Buffon - Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta - Emerson, Nedved, Camoranesi, Rosicky - Ibrahimovic, (Trezeguet, Del Piero, Cassano, Mutu)


Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 16:30

Wojtom pisze:Buffon - Canna, Thuram-Zambro,Nedved, Krzynowek - Del Piero, Ibra, Treze, Zala, Rasiak

i Liga Mistrzów nasza bez dwóch zdan ! :-D
To miało byćrealistyczne !!!
Co tam robi Krzynówek i Rasiak ?? :?

Buffon - Cannavaro, Bonera, Zambrotta, Zebina - Nedved, Joaqim, Rosicky , Emerson - Zlatan, Treze


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 16:32

Hybryd pisze:
Wojtom pisze:Buffon - Canna, Thuram-Zambro,Nedved, Krzynowek - Del Piero, Ibra, Treze, Zala, Rasiak

i Liga Mistrzów nasza bez dwóch zdan ! :-D
To miało byćrealistyczne !!!
Co tam robi Krzynówek i Rasiak ?? :?
Ahh oszczędz mnie prosze. Przeciez to najlepsi zawodnicy z Polski, czy to takie dziwne, ze chcialbym ich widziec w Juve :o

Jaki temat taka odpowiedz. Mi pasuje taki skład jaki jest teraz i nie wiem po co cokolwiek zmieniac, jesli dobrze nam idzie. Mozna kogos dokupic, ale nie odrazu czyścic zawodnikow ze wzgledu na ich wiek. :roll:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 16:45

jedyna zmiana jakiej potrzebujemy to w środku pola obok Emersona: mugłby zagrać tam np. Van der Vaart, ROsicky lub Joaquin choć i Mascherano bym nie pogardził...........


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 16:58

GK - Buffon
OP - Zebina
OŚ - Thuram
OL - Cannavaro ( Na jego klasę da rade na lewej)
PŚ - Emerson
PP - Camoranesi
PL - Zambrotta
OPŚ(Prawy) - Del Piero
OPŚ ( Lewy) Nedved
NŚ - Zlatan
ŃŚ - Trezeguet
Według mnie większe wzmocnienia są nie potrzebne , chyba że będziemy tylko tłem tego sezonu tzw ( nie zdobędziemy Scudetto ani LM) bądź kogoś sprzedamy z 1 składu!
Ostatnio zmieniony 15 marca 2005, 17:02 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 17:01

Pelson pisze:Buffon

Zebina Thuram Cannavaro


Camoranesi Zambrotta

Del Piero Nedved

Trezeguet Zlatan

Według mnie większe wzmocnienia są nie potrzebne , chyba że będziemy tylko tłem tego sezonu tzw ( nie zdobędziemy Scudetto ani LM) bądź kogoś sprzedamy z 1 składu!
W dziesięciu to długo nie pogramy :lol: zapomniałeś Emersona [;

Dla mnie może być taki skład jak w tym roku, niech dokupią Rosicky'iego albo jakiegoś pomocnika środkowego, żeby Emerson sam nie musiał grać.


Go hard, or go home.
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 17:11

Według mnie "11" powinna sie tak prezentowac:


Trezegol------Zlatan

Nedved--Emerson--Maresca--Camor


Zambro--Cannavaro--Thuram--Zebina

Buffon

Uważam że niczego nam nie brakuje w pierwszym składzie,a bardzo chcialbym aby Maresca wrócił do Juve.On jest bardzo dobrym rozgrywającym a nie Blasi ktory umie tylko skosic przeciwnika :D
Jednak chętnie bym widzial w Juve Rosickiego lub Van Der Vaarta.
Jak widze wiekszosc z was chcialaby widziec ich w naszej druzynie.Jednak zarówno Rosicky jak i Van Der Vaart są bardzo drodzy.Ciekawym rozwiązaniem byloby sprowadzenie Mascherano.Jest dobrym pomocnikiem.Jednak myśle że najlepiej byloby kupic Montolivo do pomocy i już przygotowywac nastepce Thurama czyli najlepiej jakby Juve sprowadzilo Kompanego z Anderlechtu lub De Jonga z Ajaxu.To tyle myśle że jak Juve sciagnie pilkarzy z wypozyczen to bedzie silne aby powalczyc w przyszlym sezonie o LM i Mistrzostwo!!!


...Taka miłość jest jedna...Juve
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 17:14

Ja nie napiszę nic bo uważam że ewentualne transfery i nowi gracze zależą od naszego powodzenia w tym sezonie bo jeżeli wygramy naprzykład Ligę Mistrzów to znajdzie się mnóstwo świetnych piłkarzy chcących grać dla Juve np. Mascherano. Na dzień dziesiejszy nie podam tego składu, powiem tylko że obok Emersona w środku pomocy chę zobaczyć Javieraq Masherano i koniec kropka. O innych wzmocnieniach poplotkujemy po zakończeniu obecnego sezonu. :wink:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 17:20

Skład Juventusu jest bardzo mocny i nie należy brać przykładu z Interu, który co sezon wywala połowe zawodników i kupuje kolejnych.

JA bym chciał aby przyszedł jakiś klasowy defensywny pomocnik, który był by równorzędnym partnerem dla Emersona, a poza tym przydał by się też lewy skrzydłowy, aby była większa rotacja składu jeśli kontuzjowany będzie Nedved, więcej zmian chyba nam nie potrzeba no chyba że jakiś młody obrońca.


JUVEmen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 grudnia 2004
Posty: 14
Rejestracja: 30 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 17:53

Wojtom pisze:Buffon - Canna, Thuram-Zambro,Nedved, Krzynowek - Del Piero, Ibra, Treze, Zala, Rasiak

i Liga Mistrzów nasza bez dwóch zdan ! :-D
Co tam robi krzynóek :?: :?: wątpie też czy Rasiak miałby wogóle grać w JUVE :? :? .Moją najlepszą jedynastką jest

Buffon

Zembina Thuram Cannavro Zambrotta


Camoranesi Emerson Nedved


Zlatan Alex Treze

Rezerwa: Bonera,Kompany,Rosicki,Mutu lub Cassano :D i jakiś bramkarz np.z atletico (kumpel się nim zachwyca) tylko nie pamiętam jak się nazywa,oraz Adu,Van der vart :wink:


Juve i tylko JUVE!!!!!!
ODPOWIEDZ