Czat - pytania, problemy, uwagi!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2004, 17:48

A ja mam inne pytanie dlaczego zaraz po wejściu na czata pisze ze administrator mnie z niego wyprosił ?? Tak jest zawsze :( Nie zdąze dobrze na niego wejść i juz mnie wyprasza :evil:

A wystarczyło przeczytać regulamin - w koncu sie na niego zgadzasz klikając Akceptuj - Tam masz wszystko napisane - gdzie co i jak zrobic żeby przebywac na chacie

Oskar8


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2004, 18:00

Proponuje logowac sie na czacie 8) po prostu zaznaczasz opcje stały wpisujesz hasło (takie jak na forum) i już


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2004, 19:02

Juventin pisze:Proponuje logowac sie na czacie 8) po prostu zaznaczasz opcje stały wpisujesz hasło (takie jak na forum) i już
Juventin źle powiedziałeś. Trzeba oddziellnie się zarejestrować na polczacie. JuvePoland nie ma przecież nic z polczatem wspólnego.
Wystarczy wejść na strone polczata i tam będzie pisało wszystko jak się zarejestrować


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 17:20

No więc od paru dni nie dziala czat i powiem szczerze ze nie jest to rzecz która by mnie nie obchodziła :roll: Czat w całej swej prostocie jest cudowną sprawą podczas meczów dla tych ktorzy nie mogą ogladać ich na żywo.Na czacie kazdy moze wyrazić swoje zdanie na temat meczu i nie tylko.Kazdy kto chodź raz byl na czacie JP wie ze panowala tam zawsze mila atmosfera i zawsze bylo wiele userów.Czesto ktoś kto ogladal mecz na zywo komentował przebieg meczu dla tych ktorzy tego przywileju nie mieli 8) Czasem ktoś przeklnoł,ktoś napisal cos zabawnego i bylo zawsze fajnie :-D Problemy czata wynikaja z tego ze portal Polczat cos szfankuje... nie wiem ,nie znam sie ale chyba sa jakies inne portale ktore by mogly dostarczac tej uslugi :| IRC tesz jes fajny jednak za duzo zabawy trzeba zeby sie na niego dostac,po co mi kolejne hasla , loginy ? Na czacie JP wiekszosc userow urzywala loginow z forum JP lub podobnych i dzieki temu wiem z kim rozmawiam i czego sie moge po rozmowcy spodziewac.Jednym slowiem IRC nigdy nie dorowna czatowi JP , poprostu ja jestem przywiazany juz do niego.Po co zmieniac cos co jest dobre ? :|
Mecz bez czata to jednym slowiem wielka kicha ( a moze Lipa ? :P )

Zróbcie cos z tym , ja chce czata :!: :cry: :roll:


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 17:47

Spokojnie!! Polczat często pada a potem znów działa. Miejmy nadieję, że już niedługo polczat znów będzie działać. Niestety też nic Martin i reszta z tym nie mogą zrobić. Poprostu nie działa i koniec. :?


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 17:52

Przecież to nie jest pierwszy raz. Polchat nieraz ma takie wybryki że nie działa. Nie ma co panikować :wink: Wszystko będzie dobrze :wink: :D


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 18:08

Siewier pisze:IRC tesz jes fajny jednak za duzo zabawy trzeba zeby sie na niego dostac,po co mi kolejne hasla , loginy ?
Nie wiem w czym wogóle problem. Dostanie na IRC jest banalnie łatwe. Ja dziś byłem tam pierwszy raz w życiu i postępująć zgodnie z instrukcją podaną na JP wszystko było łatwe i znalazłęm się na czacie w 5 minut. Nie wiem w czym u Ciebie tkwi problem. Nie ma zadnej zabawy czy trudności. Trzeba tylko chwile czasu poświęcić a skoro dla Ciebie 5 minut to za dużo to trudno. Mi nic nie przeszkadza.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 23:03

Wsumie to motyw ze na IRC sie trudnow chodzi to taki wyssany z palca :wink: No nie jest to nic trudnego jednak ja chce czata JP :!: Przyzywczailem sie do niego jak do moich 4 letnich glanow :D Chodzby sie sypaly juz na calego to z nich nie zrezygnuje :wink:


knajt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 9
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2005, 11:34

dlatego nigdy tam nie wchodze nawet w tv wiedza ze na czatach siedza pedofile :D:D
irc nie da idiotow jak mediamarkt :>


No to hop
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2005, 13:34

Siewer IRC jest tymczasowym zastępstwem na czas "upadku" polchatu. To nie jest niczyja wina ani nikt z LP nie moze tego naprawic. Trzeba poczekać, niedlugo powinno byc z powrotem git. Mozna by ewntualnie załozyć nowy czas np na interi albo wp.pl ale to chbya szkoda czasu i po prostu chwile posiedźmy na IRCu w koncu to juz sprawdzona metoda. Pozdrawiam


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 17:16

Jak dlamnie najlepszym wyjściem byłoby założenie własnego czata. Kłopotów by to zpewnością niesprawiło. Szczególnie dobre to by było dla osób które nie korzystają z IRC-a, bądź poprostu dla osób dla których jest IRC zabardzo zkomplikowany. Przyznam, że ja gdy pierwszy raz obchodziłem się z IRC-em niewiedziałem jak się w to wchodzi. Klikałem we wszystko ale weszłem. Według mnie ten IRc jest bardzo dobrą rzeczą, ale nic niezastąpi czata. Polczat raz działa, raz nie i to dla bardzo duzej ilości osób odwiedzających JP jest wielkim problemem. A więc jak dlamnie najlepszym wyjściem byłoby założenie własnego czata.

P.S: W IRC-u są też pewne, że tak powiem braki. Np. niemożna sobie samemu ustawić koloru. Większość osób przecież nie patrzy na nick tylko na kolor. Więc według mnie brak zmiany koloru w IRC-u jest jak dlamnie wielkim problemem :|


matihooligan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2004
Posty: 14
Rejestracja: 15 września 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 17:51

Taa tylko to nie wynika z winy Polczatu tylko z winy serwera. Na ktorym jest Polczat. A jakby sie cos działo to zawsze mozna wejsc na www.polfan.pl i tam beda cos pisac. Oto link dotyczący tej przerwy
http://www.polfan.pl/modules.php?name=N ... cle&sid=79


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 20:26

Nie no ludzie trzymajcie mnie :evil: Znów nie działa! Kurde, jaki jestem wściekły :!: :evil: Nie to, że nie mam okazji zobaczyć meczu, to i czat nie chodzi.
Niewiem co to będzie, ale trzeba coś z tym zrobić, tylko co my możemy? Niewyobrażam sobie by owa sytuacja, miała się cały czas powtarzać. Ważny mecz, a ja sobie bedę czytal relacje z gazzetta, extra :| To nie do pojęcia. A na moim rupieciu to mogę sobie w paincie malować a nie buszować po jakiś iric'ach :?
KURDE :!:


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 20:35

Hmmm :shock: . Czat przecież działa :shock:
Może robiłeś ostatnio format i nie zainstalowałeś javy ?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 21:16

Yari pisze:Hmmm :shock: . Czat przecież działa :shock:
Biorę ,,akceptuj'' i wyskakuje mi znakomity, przepiękny, wprawiający w nastrój, szary kwadrat :evil: :evil:
Yari pisze:Może robiłeś ostatnio format i nie zainstalowałeś javy ?
Nie miałem formata :? Teraz to już w ogóle jestem wkurzony :!: :evil:


Obrazek
ODPOWIEDZ