Roma - Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany

Roma czy Juvetus

Czas głosowania minął 28 listopada 2002, 13:57

Roma
1
5%
Remis
2
9%
Juventus
19
86%
 
Liczba głosów: 22
Duce

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 7
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 07:27

Znowu ten wielki, mistrzowski charakter.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 13:17

Na szczęście mamy człowieka który nazywa się Pavel Nadved.Po raz drugi strzela bramkę która ratuje nam remis.Pavel gra tak jak oczekiwali od niego działacze i trener.Początek poprzedniego sezonu troche przespał natomiast teraz jest liderem drugiej lini.Wielka forma, oby tak dalej. :-D


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 14:04

Mecz był znakomity,Roma robiła wszystk żeby wygrać ale na szczęście nie udało się!Juventus pokazał po raz kolejn charakter.Ździwiło mnie tylko szybkie zejście znakomicie grającego Camoranesiego.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 15:24

Z remisu cieszyć się trzeba bo to Roma była bliższa zlania nas po pysku niż my ją. Osobiście czuje zdecydowany niedosyt bo kiedy wreszcie wygramy z rzymianami? Myśle, że był to bardzo ważny mecz pod względami mentalnymi. Juve znowu musiało odrabiać dwubramkową stratę no i się udało. To doda wiary w siebie piłkarzom, których bądź co bądź czeka jeszcze długa, ciernista droga i do tytułu LM i Scudetto. Świetna akcja Zambrotty, o której padł wyrównujący gol. Co do Di Vaio to może nie błyszczał w tym meczu ani w spotkaniu z Depor ale nie skreślajmy go bo ma wiele do zaoferowania Juventusowi. Najważniejsze, że jesteśmy jedyną niepokonaną drużyną w Seria A bo to mówi wiele za siebie. Stać nas na podjęcie walki z największymi, a przyznam, że po zakupach jakie dokonywały chociażby kluby z Mediolanu, miałem niemałe obawy co do tego czy Juve dotrzyma im kroku.

Czekam więc na rewanż z Romą na Delle Alpi i mam nadzeję, że wtedy uda się wygrać.


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 18:02

Wynik 2:2 z Romą nie jest złym wynikiem, zwłaszcza że przegrywaliśmy 2:0! Martwi mnie to że w trzech ostatnich meczach to Juventus musiał drabiać straty. A co do Di Vaio to każdy zawodnik ma prawo do kilku słabszych występów (tak samo jest z Dudkiem) i mam nadzieje że w następnym meczu udowodni że zasłużył na przenosiny do Turynu.


Juve4ever

gg 3417094
Lodziarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 16
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 20:09

Racja-nie mozna skreslac zawodnika po tym jak zagral 3 mecze troszke gorzej. Ma poprostu slabszy okres i napewno udowodni ze jest wart gry w Juve.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 21:31

no... gdyby on miale te mecz slabsze... on gral przeciwko juve w nich... zamkne sie jesli zagra choc raz na poziomie calego zespolu...


Duce

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 7
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2002, 22:26

Nie pastwi³bym siê nad Di Vaio. Dajmy mu jeszcze szansê. Zreszt± nie gra tak ¼le. Bez przesadyzmu. Jeszcze bêdzie b³yszcza³. S³abe mecze zdarzaj± siê te¿ Del Piero (Deportivo)


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2002, 12:29

Jeśli Di Vaio nie weźmie sie do roboty to wyląduje na ławie. W czwartek wraca do gry Trezeguet, pewnie będzie potrzebował troche czasu by wrócić do formy,jeśli potwierdzi swoją skuteczność z zeszłego sezonu to nie ma wątpliwości,że wróci do podstawowego składu.
Najbardziej cieszy mnie fakt,że izba chorych już prawie pusta :-D
Być może nawet Conte zagra z Regginą.
Pozostaje tylko Tudor,który powinien wrócić do gry za tydzień.


Zablokowany