Vlepki Juve !!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 16:15

Witam !!!
Nie wiem czy ten temat pojawil sie juz na forum czy nie ale z tego co przegladalem forum to nie widzialem tego tematu.a mianowicie tak sobie pomyslalem ze fajnie by bylo gdybysmy zrobili sobie vlepki juvepoland. szczerze mowiac to nie widzialem u siebie w miescie vlepek jakiegos klubu zza granicy. Fajnie by bylo gdyby kazdy oblepil by swoje miasto vlepami juve. jest tylko jeden problem choc moze nawet nie mozna tego projektem nazwac.mozna by bylo zorganizowac jakis konkurs na stronce na projekt vlepy juvepoland, wybrac tam kilka rodzajow.ja sam znam kilku gosci co po dosc okazyjnej kwocie drukuja takie vlepki.po tem sie bedzie je rozsylalo po ludziach ktorzy zloza zamowienie. czekam na wasze odpowiedzi na ten temat...licze na to ze chetnych bbedzie wielu. i ze pomysl sie uda.

lacze pozdrowienia


juve_for_ever
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 16:30

Oblepił miasto ? A kto to będzie potem sprzątał ? Czy zostawimy to wszystko tak jak to zostają np plakaty po wyborach ?
Stanowcze Nie.


misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 16:32

Bad_Magick pisze:Oblepił miasto ? A kto to będzie potem sprzątał ? Czy zostawimy to wszystko tak jak to zostają np plakaty po wyborach ?
Stanowcze Nie.


Chyba sie nie zrozumielismy....ty wiesz co to sa vlepki ??


juve_for_ever
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 16:53

Ja jestem za! Już dawno myślałem o vlepkach Juve, ale nie mialem pomysłu skąd je zdobyć. A vlepki JuvePoland - świetny pomysł :!: Kilka wzorów, różne formaty...


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:04

Hehhe ostatnio doszły mnie słuchy że u mnie w Krakowie ktos coś wspominał o zakazie vlepiania vlepek bo zaśmiecaja miasto i zaczynają znikać te vlepki ale ja jutro ide do drukarni po 100 vlepek Wisły :D.

ZEMSTA VLEPKOMANÓW :twisted:

A co do topicu.. to bardzo dobry pomysł ja próbowałem robić vlepki Juve w troche głupi sposób (drukowałem je naklejałem klejem na papiersamoprzylepny i odklejałem :wink: ) Może najlepsze one nie były.

Konkurs na Vlepe JP ?? hmm moim zdaniem całkiem przyzwoity pomysł
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2004, 18:49 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:09

Popieram ten pomysł w 100%. Byłyby to pierwsze wlepki zagranicznego klubu w polsce, bo innych nie widziałem (przynajmniej w Łodzi).


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:13

Ja proponuje napisać jasno o co chodzi z tymi vlepkami ( np. co to wogóle jest) bo pozwoli to zaoszczedzić nieporozumień :wink: Jakbysmy tak wszyscy się zmówili i każdy by sie zajął swoim miastem to może nawet w TV by powiedzieli coś niecoś :twisted:

pozdro


stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:13

mam juz pare pomysłów co do vlepek ale nie bardzo wiem jak je zrealizowac [chodzi mi o to w jakim programie itd]
oprocz vlepek takich ktore beda oddawac hold juventusowi trzeba tez pomyslec o jakis motywach łączących polske [lub swoje miasto] z juve
i tu jest problem bo to ze legia jest coraz blizsza zgody z juve na pewno nie jest dobra wiadomoscia dla kibiców wisly lecha czy jakiegokolwiek innego zespolu


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:16

Za granicą vlepek nie ma, wiec byłyby to na pewno pierwsze na świecie vlepki Juve :wink: pomysł fajny, aczkolwiek nie wiem czy to się opłaca :? i czy ktokolwiek kupi te vlepki kiedy już będą wydrukowane... Pozatym naklejanie vlep jest niedozwolony i ludzie mówiliby, że polscy kibice Juve to wandale :P aczkolwiek jeżeli ktoś ma jakieś fajne projekty vlep Juve to prosze o podanie linka, lub wrzucenie na forum. Z przyjemnością obejrze :wink:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 20:44

Oj panowie, już nie wiecie co wymyślić. Ledwo co się na szaliki uzbierało 10 chętnych, ledwo na zlot przyjechało 15 osób, a oragnizowaly to odpowiedzialne osoby, a wy tu o wlepakch gadacie. Napewno trochę nam brakuje jeszcze oragnizacji, nawet w rekinach nie wygralismy.
Jestem peiwen, że ten pomysł nie przejdzie. Jak sobie to wyborażasz, robimy projekt, dajemy kasę na tusz, ktoś drujuje i na, rozysła byśmy rozkejali? Bez sensu. Tym nie udokumentujemy naszej miłości do JUVE.

Powiem tak, nie każdy jest za JUVE, miłoby wam było gdybyście na drugie dzień wiedzili, przekreśloną, zerwaną lub pomazaną wlepkę? Nie. A nikt nie będzie tropił takiego delikwenta.
Ponadto w Lublinie wszędzie sa wlpeki Motoru, jakby zobacyzli JUVE to by było heh :-D
Podsumowując, pomysl kiepski, jestem pewien, że nie zostanie zrealizowany. Jakby co, powodzenia życzę. 8)


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 20:49

pomysł fajny, ale wątpię w jego realizację...


misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 20:56

HMMMM GDYBY KAZDY MYSLAL TAK JAK DRAGON TO ZADEN KLUB W POLSCE NIE DRUKOWALBY VLEPEK.BEZ URAZY OCZYWISCIE. WEDLUG MNIE TO JEST POMYSL SPOKO I LATWY DO REALIZACJI...zoabczymy

teraz przydalo by sie aby martin umiescil konkurs na stronce co do projektu vlepek.....projekty mozna robic w jakims dowolnym programie graficznym....


juve_for_ever
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 21:16

nie no dragon nie przesadzaj inicjatywa jest super w warszawie vlepki klubow piłkarskich naprawde pręznie sie rozwijają a vlepek zagranicznych klubow jeszcze nie widzialem. byli bysmy ewentualnymi pionierami w tej kwestii i uwazam ze to sprawa naprawde warta zachodu
po pierwsze trzeba by bylo zrobic naprawde dobre projekty vlepek bo ze słabymi pomyslami nawet nie ma co zawracac sobie głowy
jak juz powstana te projekty mozemy miec satysfakcje z samych naszych dzieł ktore wcale nie musza obejrzec swiatla dziennego z szyby autobusu, latarni, murku czy jakiegokolwiek innego miejsca
ale wyjscie jest tez inne mianowicie jedna osoba drukuje je u jakiejs firmy badz mniej lub bardziej prywatnie a potem sprzedaje je innym kibolom juve ktorzy rozlepiaja je w swoim miescie [oczywiscie nic na tym nie zarabia badz kwoty groszowe]
mozna tez zrobie oddzielne vlepki dla poszczegolnych miast
warto o tym pomyslec


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 21:37

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Napewno trochę nam brakuje jeszcze oragnizacji,
To nie problem organizacji, tylko samo zaparcia i chceci pojedynczych jednostek. Uwiez mi ze jak by sie kazdemu chialo choc troche to wszytsko mozna bylo by zrobic. Sam teraz walcze ze swoim lenistwem i brakiem czasu ale wygram :D :wink:

A co do vlepek to jako ze pomysl wychodzi od osoby o nieznanych blizej kompetencjach i pewnie znowu zabraklo by zapalu to nie przejdzie. Choc pomysl nie glupi chial bym miec kilka wlepek JP, ale nie po to zeby nakjeic ja na przystanek tylko dla samego posiadania 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 23:01

W takim razie proszę o przedstawienie mi tego co nazywacie Vlepką. Do tej pory myślałem, że to takie małe naklejki poprzyklejane na światłach na szybach w autobusach, do słupów itp. Ale mogę się mylić i Wam chodzi o coś innego ?


Zablokowany