Za co nienawidzicie Zibiego ?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
aLeX20042

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2004, 11:27

Ja Zibi'ego lubie przede wszystkim za jego grę w barwach JUVE. Jestem dumny, że jako jedyny Polak grał w tak wielkim klubie jakim jest JUVENTUS. Jestem za młody, by pamiętać jak on grał, ale oglądając powtórki z różnych meczów, podobała mi się jego gra. W sumie to, że przeszedł do Romy nie oznacza, iż zdradził JUVE. Poprostu nie każdy kocha tylko i wyłącznie JUVE. Nam jako kibicom " Starej Damy" wydawać się może, że jakbyśmy byli na miejscu Bońka to pozostalibyśmy w JUVE do końca kariery. Widać bliższa jego sercu byłą Roma i nie możemy mówić, że go nie nawidzimy za to, że odszedł. Swoje dla JUVE zrobił i to wcale nie było mało. Jeżeli chodzi i naszą reprezentyacje to fakt faktem, że nic z nią nie ździałał, z resztą jako trener nie był nigdy dobry, ale jako menager całkiem nieźle sobie radzi. Szczególnie urusł w moim oczach po tym co zazyna robić dla polskiej piłki, a mianowicie chodzi mi o WIDZEW. Gdyby nie on toi wątpie, aby widzew pozostał na rynku. Co prawda na efekty będzie trzeba troche poczekać, ale i tak podjął się wydobyć WIDZEW z dołka w jakim się znajduje. Mam nadzieje, że mu sie to uda.


Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham cię - JUVE w moim sercu na dobre i na złe !!!!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2004, 12:04

Ja Bonka nie lubie za to, ze (odnosze takie wrazenie) gra cwaniaka ktory wie wszystko o wszystkim. I to mnie w nim drazni. No i mam uraz za ta Rome, ale to chyba jak wiekszosc :wink:
Po prostu niesympatyczny gosc :D


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2004, 13:40

Jak ja go nie lubie. Najpierw pcha sie di pzpnu, potem do reprezentacji. Owszem moze byl dobrym zawodnikiem ale to nie znaczy ze musi sie wszedzie udzielac poza sportowo. Wqrzaja mnie ludzie ktorzy osiągają cos w swojej dziedzinie a potem sie wszedzie pchaja nie wiadomo po co. (tzn wiadomo - $)


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
*Fighter*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 12:15

FanJuventusu pisze:Hehe ja Nie lubie Bonka za to ze wszedzie Go pelno i za to ze uwaza sie za Dobrego Trenera~!! A to ze oposciel Juventus to tylko Jego prywatna sprawa!!!
Ze wszystkim zgadzam się oprocz tego bo ZIBI SPRZEADŁ SIE ROMIE


Juventus Turyn- Tylko przed Boggiem padniemy na kolana
Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2004, 21:48

Ja przyznaje że kiedyś Bońka bardzo nie lubiałem i to może w mniejszy stopniu dlatego że odszedł z Juve do Romy ale przede wszystkim dlatego że był i jest strasznym cfaniakiem i ma wysokie mniemanie osobie. Pamiętam zwłaszcza jego jedną dziwną wypowiedż kiedy po Meczu wygranym 3-0 z Norwegią mówił coś tam że awans to w dużej mierze zaśługa nie tylko samych piłkarzy ale też zarządu PZPN i tak dalej. Ale potymco zrobił dla Widzewa to całkiem zmieniłem o nim zdaniem bo kocham Widzew na równi z Juve


Forza Squadra Bianconera
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2004, 00:28

Przemadzaly troche

Znakomita wypowiedź! Bez komentarza. Nabijanie nie tolerujemy
-Dragon-


no to bylo wspaniała wypowiedz, co chcesz
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2004, 16:17 przez Bany_DG, łącznie zmieniany 1 raz.


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2004, 14:14

Jako piłkarza Bońka szanuję, gdyż z Platinim tworzyli historię Juve w latach osiemdziesiątych ( szczęśliwy, ale też tragiczny finał z Liverpool'em ). Dzięki swej medialnej osobie jest dobrym agentem do pozyskiwania sponsorów, ale trener z niego mierny ( patrz epizod z kadrą narodową ). I za to Boniek ma u mnie minusa. Ale pozytywy przeważają na jego korzyść hłe, hłe.


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 11:30

Lubiałem Bońka gdy grał w Juve ale gdy się stał trenerem s-kadry to go znienawidziłem bo przez niego Polska nie awansowała na EURO :evil:


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 08:25

Po 1.Za to że przeszedł do ROMY :evil: To chyba był jego jeden z największych błędów w życiu.
Po 2. Myśli że jest dobrym trenerem a tak nie jest (patrz: POLSKA chyba każdy wie o co chodzi)
Po 3.Brak awansu POLSKI do ME 2004 :( Prosta grupa a on przegrywa 1:0 z jakąś ŁOTWĄ jeszcze u siebie :evil:


I to wszystkie moje argumenty


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 09:35

hmm dwie rzeczy

1. za to że sie cisnął na stanowisko selekcjonera kadry Polskiej a nic nie umie - poszedl tam chyba tylko dla pieniedzy

2. On i listkiewicz oraz inni co siedza w tym PZPN niszczą Polską piłke !!!!!!!!!!!

wystarczy spojżeć na pare rzeczy

-Engel awans do MŚ wprawdzie w korei i japoni nam nie wyszlo ale po co bylo go zwalniac ?????? to jest najlepszy trener dla naszej reprezentacji

- obecna zmiana ligi - jeden zespół spadam a 1 czy 2 graja w barażach - przecież to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zero rywalizacji bedzie tak to przynajmiej zespoły walczyly o utrzymanie a tak nic

- wedlug mnie oni wszyscy powinni odejsc a tak na marginesie to moim zdaniem czlowiekiem myslacym dobrze jest Tomaszewski lubie go za to że mówi prawde o tym co robi PZPN i o Polskiej piłce !!!

mimo że cześć go krytykuje choc niewiem dlaczego :evil:


Mikołajek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 38
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 11:14

A ja powiem tak. Bardzo długi czas go nienawidziłem. Teraz jednak, zrozumiałem, że gdyby nasz futbol składał się z samych Bońków to piłka polska byłaby w lepszym stanie. Fakt, wiem była reprezentacja itd. ,ale zobaczcie, nikt mu nie kazał ratować Widzewa a zrobił to. Nie wiem, ilu jest jeszcze panów na Miodowej zdolnych do takich rzeczy. Kiedy on był wiceprezesem PZPN to wszystko szło w dobrym kierunku (takie odnosiłem wrażenie)bo przecież to chyba ten pan załatwił pieniądze od Canal + dla klubów? Wiem, że wiele osób się z moim zdaniem nie zgodzi, ale trudno zaprzeczyć, że ma i miał zawsze pomysł na polską piłkę. A, że sympatyzuje z Romą??? :evil: Niedobrze!!! Każdy ma jakieś wady, ale akurat ta jest baaaardzo duuuuuża. :wink:


''Niektórzy myślą, że futbol to sprawa życia i śmierci.Niestety nie, to coś bardziej ważnego''-Bill Skankley
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 11:58

,ale zobaczcie, nikt mu nie kazał ratować Widzewa a zrobił to. Nie wiem, ilu jest jeszcze panów na Miodowej zdolnych do takich rzeczy.
hmm powiedzmy sobie szczerze ze za od siebie tego od tak nie robi
bo pomógł widzewowi ale za to ma tam jakies udzialy w tym klubie !!!!!
wiec wedlug mnie to bedzie czysty biznes pana Bońka


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 14:12

ballack13 pisze: wystarczy spojżeć na pare rzeczy

-Engel awans do MŚ wprawdzie w korei i japoni nam nie wyszlo ale po co bylo go zwalniac ?????? to jest najlepszy trener dla naszej reprezentacji
zwolnila go opinia publiczna. wszyscy (znawcy) w polsce domagali sie jego odejscia. doszukiwali sie tylko minusow jego pracy na azjatyckim mundialu. nie wiem jakie ty miales wowczas o tym zdanie, lecz ja doskonale pamietam ilu przeciwnikow mial engel. to dalo do myslenia wladzom. nigdy przeciez nie postepowali pochopnie, zwyczajnie uznali, ze tak bedzie lepiej. nie spodziewali sie przeciez, ze efekty okarza az tak dramatyczne. ich blad, lecz rowniez ich zasluga, ze pan engel w ogole mogl zaistniec na fotelu selekcjonera. bo gdyby nie oni, to zapewne musielibysmy zadowolic sie kolejnymi przegranymi eliminacjami mundialu pod kopula franciszka smudy.
ballack13 pisze: - obecna zmiana ligi - jeden zespół spadam a 1 czy 2 graja w barażach - przecież to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zero rywalizacji bedzie tak to przynajmiej zespoły walczyly o utrzymanie a tak nic
o jakiej ty rywalizacji p*?. jakie to ma w ogole znaczenie? jaki to ma zwiazek z poziomem sportowym naszej ligi? w koncu przeciez to jest najwazniejsze! tak bardzo zalezy ci na degradacji klubow? niby czemu to sluzy? mnie osobiscie malo interesuje rywalizacja w dolnej czesci tabeli, wiec nie dostrzegam zadnego problemu tekowej sytuacji.
ballack13 pisze: - wedlug mnie oni wszyscy powinni odejsc a tak na marginesie to moim zdaniem czlowiekiem myslacym dobrze jest Tomaszewski lubie go za to że mówi prawde o tym co robi PZPN i o Polskiej piłce !!!
juz ci sie skonczyly argumenty? tak szybko skonczyles? powiedz mi jedno.. co ty wniosles tym swoim pretensjonalnym postem? tomaszewski? siedzi fagas i komentuje wszystko z boku, nie robiac nic. imponuje ci to? ze swojej strony dziwie sie zupelnie, ze sa ludzie, ktorzy go sluchaja.
ballack13 pisze: hmm powiedzmy sobie szczerze ze za od siebie tego od tak nie robi
bo pomógł widzewowi ale za to ma tam jakies udzialy w tym klubie !!!!!
wiec wedlug mnie to bedzie czysty biznes pana Bońka
i bardzo dobrze. pamietaj, ze nic nie ma za darmo. ale tak to juz jest. zamiast podziekowac za przysluge w trudnej chwili to i tak, wiekszosc doszuka sie problemu. nie wiem czym lub kim sie kierujesz w tych swoich osadach, ale radze Ci przemyslec swoje wypowiedzi.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 15:23

- obecna zmiana ligi - jeden zespół spadam a 1 czy 2 graja w barażach - przecież to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zero rywalizacji bedzie tak to przynajmiej zespoły walczyly o utrzymanie a tak nic

o jakiej ty rywalizacji p*?. jakie to ma w ogole znaczenie? jaki to ma zwiazek z poziomem sportowym naszej ligi? w koncu przeciez to jest najwazniejsze! tak bardzo zalezy ci na degradacji klubow? niby czemu to sluzy? mnie osobiscie malo interesuje rywalizacja w dolnej czesci tabeli, wiec nie dostrzegam zadnego problemu tekowej sytuacji.
a co ty myslisz ze liga to tylko 3 kluby które graja o mistrzostwo a inne są po to zeby sobie na nich forme chwycic ??

to jest bezsens żeby z ligi spadal tylko jeden zespół przy takiej ilości druzyn i co teraz ci co są w środku tabeli to moga mecze sprzedawać mogą to olac wszystko bo sie utrzymią i ich reszta malo obchodzi

w koncu przeciez to jest najwazniejsze! tak bardzo zalezy ci na degradacji klubow
degradacja ?? jak sa w pierwszej lidze to musza walczyc o utrzymanie albo i jakies sukcesy wedlug twojego toku myślenia powinna byc jedna liga w której bedzie 16 zespołów i one bedą graly do konca zycia chyba by ci to sprawialo przyjemnosc (oczywiscie nikt nie spada wszyscy graja tylko o mistrzostwo )

a rywalizacja ma takie znaczenie ze po to jest liga zeby w niej grac i rywalizowac to co moze wyjdz z propozycja zeby co sezon dawac mistrzostwo Wiśle albo komuś innemu i po klopocie nikt nie bedzie degradowany ani nic a i niebedzie ryazlizacji której ty nie lubisza a o której ja p************
juz ci sie skonczyly argumenty? tak szybko skonczyles? powiedz mi jedno.. co ty wniosles tym swoim pretensjonalnym postem?
powiem ci tak ze nawet ci sie neichcialo tematu czytac

Za co tak nie lubicie Bońka i odpowiedzialem za co go nie lubie synek n/c normalnie zrób se jeszcze wakacje

a co do widzewa to gosciu opisal za to ze go lubi bo pomógł widzewowi

>pomoc bez interesowana a w tym wypadku jest to czysty biznes a nie pomoc

radze ci zrób se wakacje jeszcze _Jah


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 15:44

ballack13 pisze:- wedlug mnie oni wszyscy powinni odejsc a tak na marginesie to moim zdaniem czlowiekiem myslacym dobrze jest Tomaszewski lubie go za to że mówi prawde o tym co robi PZPN i o Polskiej piłce !!!
Tym zdaniem rozwalieles mnie po calosci :lol:
Tomaszewski uwaza sie za wielkiego znawce polskiej pilki.Mysli ze wszystko wie i ze to on powienien rzadzic polska pilka a naprawde jego wiedza jest bardzo plytka.Latwo jest krytykowac innych nie robiac nic (nie zebym bronil misiow z PZPN :evil: ).Tomaszewski moze wygadywac swoje bzdurne teorie a i tak to nic nie pomoze.Przypomina mi on troche Leppera.Pilkarzem byl dobrym aczkolwiek teraz porywa sie z motyka na slonce.Mial juz kilka spraw w sadzie gdyz obrazil wiele osob.Mowi co mysli a ze rozumuje dosyc kiepsko to i jego slowa sa kretynskie.Coraz wiecej osob smieje sie z goscia.Wielki znawca siedzacy w studio nic nie robi poza krytyka.Ogolnie Tomaszewski jest porazka.Lecz on pasuje do obrazu naszej chorej pilki z PZPN na czele :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ