Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 15:19

:chiellini:

I jeszcze do tego Sturaro.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 15:41

Oldfan pisze:
25 maja 2023, 14:50
Macie prawo chciec jego zwolnienia, a ja mam prawo chciec aby zostal

To sie nazywa wolnosc slowa :)


Skoro Di Maria odchodzi to logiczne, ze Allegri zostaje. Tyle

Niech jeszcze Dybale i Morate sciagnie Max, a bede happy.
Di Maria odchodzi z powodu braku gry w LM i to przez najbliższe dwa lata minimum jak nam dowalą karę i wcale mu się nie dziwię, bo to juz bliżej jak dalej dla jego kariery. Nic specjalnego nie zagrał, także żegnam bez sentymentów.

Brać tego Tudora i koniec tematu. Allegri nas tak wyssa, że na nikogo innego nas stać nie będzie.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 16:17

A pokaz jakis wywiad ktory o tym mowi


Poki co to widzialem, ze zona narzekala na styl i Maxa, wiec skoro odchodzi dla mnie logiczne, ze nasz Taktyk zostaje :)


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 18:57

Taktyk,wybitny taktyk, do tego fantastycznie potrafiący zarządzać szatnią. Ma ten Taktyk jakieś minusy według Ciebie ?


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 19:36

Tak

Brakuje schematow ofensywnych, a do tego pilkarze którzy powinni ciągnąć gre i strzelac, czy asystowac zawiedli(Chiesa,Vlahovic,Di Maria,Pogba,Milik,Kean np ). Ja bardzo zaluje, ze odszedl Morata, czy Dybala bo po czasie jeszcze bardziej doceniam, to co robili dla naszej druzyny.


Wiesz mozna za wszystko obwiniac Maxa, ale gdyby nie te -10, to bysmy byli na 2 miejscu w lidze i pewnie inaczej bysmy troche patrzyli. Serie A nie jest juz ogorkowa liga i trzeba w koncu to zauwazyc. Gdy Juventus wygrywal wczesniej mistrzostwa, to nie bylo tak wielu mocnyc druzyn. Teraz jest znacznie ciezej


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 19:52

artur_89 pisze:
24 maja 2023, 19:11
Spaletti prawdopodobnie przez rokniw będzie mógł podjąć pracy. Brać Tudora i niech poustawia te panienki jak należy.
To jest ciekawe. De Laurentis to stan umysłu. Spaletti nie wyobraża sobie dalszej współpracy, to ten woli mu płacić przez rok, aniżeli umożliwić poszukiwanie innego pracodawcy. Jeśli ktoś go zatrudni - będą domagać się odszkodowania. Jak można tak postępować wobec trenera, który zdobywa scudetto po 33 latach przerwy? Inna sprawa, że doświadczony Włoch mnie nie przekonuje. Napoli - jak nigdy - miało szeroką kadrę, a ten w kluczowym momencie, przy ogromnej przewadze w lidze, nawet na Cremonese czy inną Spezie wychodził najmocniejszym składem, zero rotacji, mam wrażenie, że zajechał kluczowych piłkarzy, stąd taka a nie inna końcówka.

Zdecydowanie chciałbym Tudora, naszej bezpłciowej kadrze jest potrzebny ktoś taki. Dba o harówkę w obronie, jednocześnie nie zapominając o ataku. Twardy i wymagający. Międzynarodowe doświadczenie (Chorwacja, Turcja, Grecja, Francja) - nie tylko włoskie bagienko.
De Zerbi - marzenie, jak chcemy go wyrwać to chyba ostatnia szansa.
Palladino to pieśń przyszłości, jeden niepełny sezon to nic, ryzyko niewiele mniejsze aniżeli Pirlo.
T. Motta - progres jest, od falstartu z Genoą, przyzwoicie ze Spezią, i nie wiem czy nie ponad stan (a na pewno oczekiwania) , z Bologna. Ostatni raz ten klub ugrał 50+ punktów w SA, w sezonie 11/12. Do Juve? Lepszy on niż Allegri, aczkolwiek tylko przy niepowodzeniu z pierwszą dwójką - moim zdaniem.
W portugalskie wynalazki nie wierzę, aczkolwiek Conceincao włoski epizod miał, język zapewne szybko by sobie przypomniał, trenuje drużynę, gdzie też oczekiwania małe nie są, choć ciężko uwierzyć by sięgnięto po kogoś kto nigdy nie trenował w Italii.

Najważniejsze, że Mister zapewne odejdzie, to klucz do czegokolwiek. Oby udało się za jakimś porozumieniem, na przykład pieniądze za rok pracy i rozwiązanie umowy. Wcale by mnie zdziwiło jakby chciał znów siedzieć na luksusowym bezrobociu dwa lata, trzeba temu zapobiec, choćby mogło się to wydawać zbyt kosztowne - na pewno będzie to mniej niż dwuletnia pensja.



Tudor albo De Zerbi i zobaczymy inny Juventus, Juventus który chce się oglądać i któremu chce się kibicować.*


* choć z drugiej strony po ponownym zatrudnieniu Allegriego też wieszczyłem poprawę, przynajmniej wyników


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
zbynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Posty: 18
Rejestracja: 21 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 20:36

Do "szalejący, młody i głodny" to mi jakoś pasuje Italiano.


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 20:56

Oldfan pisze:
25 maja 2023, 19:36
Wiesz mozna za wszystko obwiniac Maxa, ale gdyby nie te -10, to bysmy byli na 2 miejscu w lidze i pewnie inaczej bysmy troche patrzyli. Serie A nie jest juz ogorkowa liga i trzeba w koncu to zauwazyc. Gdy Juventus wygrywal wczesniej mistrzostwa, to nie bylo tak wielu mocnyc druzyn. Teraz jest znacznie ciezej
Gościu jesteś skompromitowany, a wydaje Ci się, że masz jakieś racje. Gdyby genialny taktyk nie przewalił meczów z ogórami to byśmy grali w przyszłym sezonie w LM mistrzów nie zważając na jakieś kary. Dzban przegrał wszystko co mógł w dwa lata i zdobył 3 punkty w fazie grupowej LM przeciwko drużynie z Izraela. Jeśli Ty tasujesz się do takich osiągnięć to współczuję Twoim rodzicom. W tym klubie chodzi tylko o dwie rzeczy: o zdobywanie wszystkich możliwych trofeów i o dawanie z siebie wszystkiego na boisku. Allegri w obu tych kwestach poniósł sromotną klęskę. Nikt (z normalnych ludzi) nie chce więcej patrzeć na jego facyjatę i słuchać jego pseudofilozoficznych farmazonów. Gościo jest skończony i nie ma tu czego nawet bronić.
Empoli 4:1 Juventus - mówi Ci to coś?


No Excuses!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 21:18

Nie wiem kto jest głupszy Old Fan, czy Ci którzy z nim piszą.

Ehh szkoda, że De Zerbi jest nie do wyciągnięcia, ale taki Tudor myślę, że da radę. Zresztą ktokolwiek będzie lepszy niż ten dzban.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 21:25

Ehh ..

"Czego głupi nie rozumie, to dla niego głupie"


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 21:45

Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.


No Excuses!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 22:25

Oldfan pisze:
25 maja 2023, 19:36
Brakuje schematow ofensywnych, a do tego pilkarze którzy powinni ciągnąć gre i strzelac, czy asystowac zawiedli(Chiesa,Vlahovic,Di Maria,Pogba,Milik,Kean np ).
To Wybitny ich zawiódł... zgodnie z planem. Tevez i Dani Alves nie uciekli od niego przypadkiem.
Oldfan pisze:
25 maja 2023, 19:36
Serie A nie jest juz ogorkowa liga i trzeba w koncu to zauwazyc.
Jest.
Alexinhio-10 pisze:
25 maja 2023, 21:18
Nie wiem kto jest głupszy Old Fan, czy Ci którzy z nim piszą.
:beer:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 25 maja 2023, 23:34

No Pogby i Chiesy nie bylo prawie. Vlaho poki co slabiutko, a Milik czy Kean mocno srednio. Arek mial dobre wejscie, ale potem juz coraz gorzej. Jak sie spojrzy na kadre, to wcale nie bylo tak wielu asow do ofensywy. # Dybala wroc :D


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 06:18

Trenera trzeba zmienić to jest rzecz niezaprzeczalna. Jednak ten wybór żeby nie okazał się strzałem w kolano, żeby nie były ochy i achy jak Pirlo, a potem w połowie sezonu pasowałoby go zwolnić.

Powinniśmy wziąć absolutnie najlepszego trenera jakiego nas stać (nikt z Topki nie przyjdzie, po akcjach sądowych, które również są w trakcie), ale nie oszczędzajmy lepiej nie kupić jednego dobrego gracza, a mieć porządnego trenera niż robić transfery, a i tak nic z tego skoro masz słabego trenera.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 08:26

T. Motty bym nie chciał, nie bieżmy ludzi, którzy byli związani z merdami, bo nie mają kręgosłupa moralnego.
Tudor, De Zerbi, Italiano, Zidane - to powinny być nasze cele.


ODPOWIEDZ