Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 21:51

To już podobno koniec Panowie :happy: :allegri:


Obrazek
sekundo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2006
Posty: 77
Rejestracja: 04 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 21:55

Można świętować ?

Obrazek


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2023, 21:58

To moja ulubiona grafika, miałem o nią poprosić jak to będzie pewne :laugh:


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 01:37

Jest szansa na pożegnanie betona?


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 05:49

Ja już nie świętuje tak jak świętowałem gdy istatnim razem gi zwał iali. Ludzie Juve są zdolni do wszystkiego i zamiast Allegriego może przyjść inny parch.

Plus że znów będę mógł oglądać Juve po kilkumiesięcznej przerwie :prochno:


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 07:38

Jeżeli jest ziarnko prawdy w plotkach, że <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> stracił szatnie i zawodnicy nie chcą umierać dla jego filozofii, to dobry zwiastun na przyszłość.
To oznacza, że obecna kadra nie jest tak zgniła i zdemoralizowana jak ekipa z 2019 roku, gdy żegnali ze łzami w oczach swojego mistrza a następnie kontestowali metody Sarriego, faceta który próbował wprowadzić inne, nowocześniejsze spojrzenie na futbol. Więc obojętne kto by nie przyszedł, będzie miał bardziej żyzną ziemię niż popularny Kiepura 4 lata temu.
Apostołowie calmy jak duet Beżowych i Babol są w mniejszości, nawet Szczęsny i Cuadrado, czyli jak do tej pory sądziliśmy, lojalni i zaufani ludzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, zaczęli w wywiadach, między wierszami okazywać swoją dezaprobatę dla obecnej sytuacji.
Wstręt, a wręcz nienawiść do dzisiejszego Allegriego, mordercy futbolu, ciemiężyciela mojego ukochanego klubu i niszczyciela wszystkiego co z nim związane, sprawiła że piękne chwile i sukcesy za jego pierwszej kadencji odchodzą w niepamięć. Taktyk w ciągu ostatnich dwóch lat nasrał na nasz herb, podtarł się flagą i zburzył swój pomnik na jaki zapracował w latach 14-19, choć tak na prawdę 14-17, bo po Cardiff coś pękło i wówczas należało się rozstać po dżentelmeńsku. Tylko że Agnelli nieco inaczej rozumiał dżentelmeństwo...


Obrazek
Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 08:18

Szkoda bardzo, żeby kwadrat po takim sezonie pod Pirlo dalej chciał grać kał.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 08:28

MRN pisze:
23 maja 2023, 20:12
John Elkann : Dzisiaj rozmawiałem z naszym trenerem Maxem Allegri , który czuje się odpowiedzialny za naszą historię i jest zdeterminowany wraz z naszą drużyną, aby zmierzyć się z następnymi dwoma meczami, aby zasłużyć na Europę na boisku
Nie mówię, że domysły są złe ale czepianie się tych słów i robienie z nich dziesiątek tweetów to dla mnie czysty klikbajt. Jakbyś tego nie pogrubił to myślę, że połowa z nas by nie zauważyła tu nic niezwykłego wszak do końca sezonu zostały właśnie dwa mecze i trzeba się na nich skupić. Skoro decyzja jest już podjęta to nie bardzo widzę powód by to Max prowadził drużynę przez te dwa mecze bo po tym jak spartolił koncertowo LM, LE i PW została mu już do spartolenia tylko liga.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 08:32

Widzisz do czego to doszło ? Nawet takie drobne sprawy, wyciąganie słówek z kontekstu wlewają nadzieję w nasze serca...tak jesteśmy zmęczeni tym wyrobem treneropodobnym :allegri:
Ja zaś uważam to za złe zjawisko, że do niego w ogóle doszło.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 12:58

Gdyby ktoś miał jeszcze chociaż maleńki cień wątpliwości co do mentalności trenera Juventusu polecam mocno skupić się na poniższym fragmencie:
Allegro po meczu z Empoli pisze: Aspekt psychologiczny ma fundamentalne znaczenie w piłce nożnej. Zaledwie 15 minut przed meczem byliśmy na drugim miejscu w tabeli i mieliśmy 69 punktów. To zupełnie inna sytuacja niż być o pięć punktów za piątym Milanem. Wchodzisz na boisko i musisz znów wygrać, bo trzeba nadrobić punkty, bo za każdym razem, gdy wyłania się nam szansa na poprawę, oni nas z powrotem spychają w dół.
Fragmencie, w którym mowa jest o tym jak niewygodna jest sytuacja w której trzeba wyjść na boisko i musieć wygrywać. I jak mocno weszła w tę mentalność kalkulacja i pędzący za nią minimalizm, to jest straszne.

Słowo jeszcze o wyroku, który to tak nas psychicznie zmiażdżył, że nie byliśmy w stanie pokonać Empoli.
20 kwietnia odzyskaliśmy punkty.
Najbliżej tej daty spotkania to remis ze Sportingiem w LE, przegrana z Napoli w SA i przegrana z Interem w CI.
Fajna ta korelacja aspektu psychicznego i wyników na boisku.


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 13:35



Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 13:44

Toskanski_Ferguson pisze:
24 maja 2023, 13:35
Boże, chroń królową, aby to była prawda :) MRN sprawdzałeś na VS, to jakieś dobre źródła?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 14:22

Te co wczoraj i nic się póki co nie zmieniło.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2023, 14:58

szczypek pisze:
24 maja 2023, 12:58
20 kwietnia odzyskaliśmy punkty.
Najbliżej tej daty spotkania to remis ze Sportingiem w LE, przegrana z Napoli w SA i przegrana z Interem w CI.
Nie musieliśmy wygrywać więc nie wygrywaliśmy :)

Calvo czy ktoś tam z zarządu powiedział, że spodziewali się kary i piłkarze byli na nią przygotowani więc jak zwykle Maksio sobie plecie trzy po trzy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2023, 09:45

Można już dokonać analizy wyczynów Allegriego, czy ciągle czekamy na koniec sezonu, może jeszcze się coś zmieni?

No dobrze, to poczekajmy.

A w ramach rozrywki, wspomnień czar. Mamy rok 2021, po słabym sezonie (raptem dwa, mało istotne trofea i ledwo doczłapane czwarte miejsce), wraca w blasku i chwale największy trener w dziejach piłki. Idealny dla Juventusu. Gwarant sukcesu i wyników. A na JP zapanowuje euforia:
@Poke
Cudownie. Dajesz Max! Zamknij gęby wszystkim marudom, ignorantom i malkontentom. Olej wszystkie tiki taki, Sarrizma i inne <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Daj nam znowu się cieszyć prostota piłki nożnej.
Z całych sił trzymam kciuki.
Nareszcie wracamy na właściwe tory.
Oby to znaczyło odwrot od tych całych wariackich i nieudolnych prób zmian.
Powodzenia !!!
Najlepsza wiadomość!!!
@Samael
Witaj w domu Maksiu!!! Stęskniliśmy się, w znacznej większości
@Arlito_FJ
[OFICJALNE] Juventus F.C. Mistrzem Włoch w sezonie 2021/2022, hehe 😉
Co tu dużo mówić, ostatecznie po polowaniu na jednorożca, jakim był “ofensywny styl” Juventus wraca do najlepszego managera jakiego mieliśmy w XXI wieku będącego architektem naszych sukcesów z lat 2014-2019.
Zapewne bardzo dużo kibiców będzie teraz narzekało a ich głównym argumentem będzie styl jaki prezentował Juventus Maxa, ale w tym sezonie chyba nikt nie grał szczęśliwego, ofensywnego i pięknego futbolu – to się po prostu nie opłacało. Wolę widzieć Juventus zwycięski a nie Juventus na 4 miejscu. I każdy kibic z tym się zgodzi.
@Przemek147
Witamy w domu, trenerze! 🖤🤍 Zostań naszym Fergusonem, zdobądź jeszcze LM i przebij Trapa i Lippiego i zostań najlepszym trenerem w historii Juventusu. Tego Ci życzę Max! Czekamy na komentarze hejterów 😂. Powodzenia Max! Forza Juventus!
@grzwys
Mamy to.
Powiem najzupełniej szczerze, że ten ‘transfer’ najbardziej mnie cieszy z całej nowożytnej ery Juventusu. (~10lat).
Mając Allegriego, nie martwię się już o następne ruchy. Najlepiej jeszcze żeby mu dali w pełni wolną rękę.
źródło https://juvepoland.com/2021/05/28/oficj ... juventusu/


ODPOWIEDZ