Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 19:42

Volto pisze:
26 czerwca 2022, 18:07
Adrian27th pisze:
26 czerwca 2022, 17:30
Volto pisze:
26 czerwca 2022, 15:25
Adrian27th pisze:
26 czerwca 2022, 11:07

Dybala raz w życiu dobił do liczby asyst która Pogba wykręcił w 13 meczach.
Od kiedy gra na poziomie Seria A to trzy razy. Bez dezinformacji i manipulacji poproszę.

Proszę podaj te 3 sezony Serie A z 9+ asystami w ciągu jego kariery u nas.
Ba, dawaj trzy w całej jego karierze w Serie A.
19/20 - 14, z czego 11 w SA
16/17, 9, z czego jedna w CI
14/15 - 10
Teraz podaj źródło. Bo jeżeli to TM który traktuje jako asysty rzeczy niestworzone, to niestety ale nie są to rzetelne statystyki.
I już proszę nie kompromituj się tym trzecim z jedna w Coppa Italia, bo mówimy o Serie A. Nawet na TM nie przekraczał tego progu 3 razy, wiec przestań szerzyć dezinformacje.

Whoscored zajmujący się wyłącznej statystykami jasno wskazuje że Pan Pawełek nie przekroczył tego progu ani razu.

@De Ligt - chyba Chiesa próbuje Holendra przekonać do nas.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 20:02

Sledze transfery tak bardzo bardzo pobieżnie czy przyjście diMarii wyklucza kogoś z dwójki Zaniolo/Berardi,
bo z tego gdzie coś mi przeleciało przed oczyma - Arthur + Rabiot na wylocie


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 20:21

Zaniolo niekoniecznie. Wydaje mi się, że on będzie potencjalnie służył za wsparcie dla Vlahovicia. Już grywał na tej pozycji wielokrotnie.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 20:22

Nie wiem po co nam ten Paredes, już o wiele bardziej wolałbym pozostanie Keana. W ogóle czuję się jakby PSG chciało nam wcisnąć drugą bagietę. I generalnie to póki co tak przeciętnie wychodzimy na braniu pomocników z PSG - Matuidi, Rabiot.

Początkowo nie byłem jakimś entuzjastą Di Marii ale po zastanowieniu, na rozsądnych warunkach byłaby to fajna opcja. Wiadomo coraz starszy, forma coraz gorsza ale z przodu powinien coś dać. Każdy ze skrzydłowych z nami łączonych ma jakieś wady (Kostić, Berardi). Przede wszystkim nie są sprawdzeni na tym najwyższym poziomie, czyli w LM. Doświadczenie Berardiego w pucharach to w ogóle jest żadne, tak samo jak i w wielkim klubie. Co innego być bożyszczem na prowincji a co innego przyjść i grać w Juventusie. Ja 2-3 lata temu postawiłem już na nim krzyżyk myśląc, że ani on nie będzie się chciał ruszyć z Sassuolo ani też nikt nie będzie o niego zabiegał jak o jakiegoś topa - trzeba jednak przyznać, że rewelacyjne statystyki z minionego sezonu naprawdę dają do myślenia, byłbym rad gdyby do nas trafił (oczywiście tak jak zawsze - na rozsądnych warunkach).


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 22:07

Kamciu pisze:
26 czerwca 2022, 10:49
Kilka podstawowych statystyk dla tych agentow, ktorzy uwazaja Pogbe za "topa", a jednoczesnie Dybale za polamanego, drogiego, niespelniajacego oczekiwan przecietniaka: :ok:

Niech wnioski kazdy wyciagnie sobie sam.
Polecam porównać tutaj; zestawienie dla 5 sezonów ligowych odkąd Pogba był w UTD. Niesamowite, że facet który jest pomocnikiem i generalnie duża część podań wykonuje na właśnie połowie miał w tym okresie więcej asyst niż Dybała.
https://fbref.com/en/stathead/player_co ... =2020-2021


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 22:24

Whoscored :prochno:
No nie. Jak ta g..o-stronka ma być źródłem to ja mówię pas i kończę ze swojej strony "dyskusję" :prochno:
No i mówimy o SA, "zapomniałeś" zaznaczyć w swoim poście? :whiteflag:
Bierzemy jeszcze większego połamańca, ciekawe czy chociaż połowę meczów zagra...


Di Maria paradoksalnie na plus. Nie wiem czemu się ktoś czepia jednorocznego kontraktu. Może on po prostu czuje, że powoli kończy się jego kariera i nie uważa, że da radę kopać na odpowiednim poziomie dłużej? Ma 34 lata. 1+1 to rozsądne rozwiązanie dla obu stron.

Co do Paredesa to mam nadzieję, że nie damy sobie go wcisnąć. Tak samo z Zaniolo, niech siedzi w Romie.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 22:24

Czyli co Kostic i Di Maria to mają być nasze skrzydła w przyszłym roku, jest asymetria, jest doświadczenie, Maksiowi pewnie to pasuje idealnie. Szkoda że nawet nas nie łączą z prawdziwymi lewoskrzydłowymi, ale w sumie z Dyzmą na ławce to może dalej grać tam Rabiocik


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 00:32

Volto pisze:
26 czerwca 2022, 22:24
Whoscored :prochno:
No nie. Jak ta g..o-stronka ma być źródłem to ja mówię pas i kończę ze swojej strony "dyskusję" :prochno:
Ale ta strona współpracuje z Opta Sports + ma swoje własne algorytmy i nie mówię o wystawianiu ocen pomeczowych, ale zliczaniu celnych zagrań itp.
Także gówniana może być też opinia oparta oooo... nie wiadomo co :hi:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 06:37

Dokładnie jak mowisz Bart.

Gość rzuca oskarżeniem po czym ucieka się do dziwnych komentarzy gdy wytknięto mu błąd.

I te doliczanie asyst z CI żeby nie wyjść na kompletnego głupka.

Na koniec jednak wyśmiewanie jednego z najlepszych portali statystycznych bez argumentów.
Poziom analityczny dno.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 08:02

Jakby Pogba i Di Maria przyjechali razem na badania to będzie robiło wrażenie. Dwa transfery do pierwszego składu. 4 lipca początek zgrupowania więc przed nami ciekawy tydzień.

4 dni i Berna przestanie być piłkarzem Juve.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 09:37

Niby zarząd mówił że nie będzie zakupów latem tylko zimą(przez mistrzostwa) ale to wygląda że będzie konkretne okienko jak np:

19/20 - MDL,Danilo,Kulusevski,Rabiot,Ramsey itd

Dobrze że klepiemy ich od razu. Ciekawe jakie będą następne ruchy.

Nie cieszyłbym się z tego że Bernie końszy się kontrakt bo nie zdziwię się nie nie wróci z podkulonym ogonem, oby wtedy dostał mniej $ niż mu Juve finalnie oferowało. Jako tani zmiennik jeszcze może być tylko byle nie kosztem jakiegoś konkreta bądź młodzika który mógłby się rozwijać nie skupiając się graniem na gitarze.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 10:41

Szkoda, że Jesus poszedł do Arsnealu. Liczyłem, że go ściągniemy.

Fajnie by było w tym tygodniu już klepnąć oficjalne te dwa transfery Pogby i Di Marii żeby można było skupić się na kolejnych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

EDIT:

A jeszcze do Dybali, ciekawe czy to prawda, że chce jednak negocjować z nami nowy kontrakt xD
Nie wiem co o tym myśleć, gdyby nie te negocjacje z interem to fajnie by było z nim ponegocjować, bo Juventus miałby teraz dużo lepszą pozycję do negocjacji, ale niesmak pozostaje i to spory. No, ale skoro Bonucci może u nas grać po tym co odwalił z Milanem (chociaż oczywiście gdzie tam Milan, a gdzie tam inter), to czemu nie, w końcu ostatecznie by tam nie poszedł (chociaż ja nadal uważam, że dogada się z interem).


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 10:58

Zaraz się skończy tak jak u Dembele - zwolni agenta i obniży swoje wymagania.

Oby MDL został. Wtedy już mamy niezłą ekipę.

Chiesa - Vlaho - Di Maria
Loca-Pogba-Zakaria
Sandro?-MDL-Bonucci-Cuadrado/Danilo

Nie jest zle.

PS. Moja drużynka z ligi NHL - Colorado Avalanche zdobyła Puchar Stanleya po ponad 20 latach. Zostałem ich fanem wtedy gdy Juve - 1996 i doczekałem w sumie 2 zwycięstwa.
Chyba już czas na Juve w LM xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 20:04

O ile plotki się potwierdzą i kupujemy Pogbe, Di Marie, a i Zaniolo się przewija to na papierze wygląda to fajnie. Tylko rzeczywistość zweryfikuje że częściej będą się spotykać w J medical niż na boisku. Mam też nadzieję że Juve nie sięgnie po tego clowna z Brazylii, wtedy profesjonalizm pełna gębą u nas.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 20:21

@Bart985
O oceny pomeczowe. Są/były tak bezsensowne, że omijam przez to ten portal szerokim łukiem, może niesłusznie się zraziłem, przyjrzę się więc co tam mają ;)

@Adrian27th
Fakty
- podałem staty takie a nie inne podług TM
- nie zaznaczyłeś na początku, że chodzi Ci tylko o ligę
- Pogba nie zagrał 13 meczów, a więcej w PL, choć nie od początku, tego też nie zaznaczyłeś
- Pogba grał w innych rozgrywkach, bez asysty czy gola, więc to ignorujesz
- nawet biorąc pod uwagę tylko ligę, Argentyńczyk nadal dwukrotnie miał 9+asyst w SA
- do argumentu, że Francuz 7 asyst nabił w pierwszych 4ech meczach, z czego cztery Leeds (msc. drugie pod względem straconych bramek) się nie odnosisz
- Whoscored nie jest jakimś oficjalnym źródłem JuvePoland, nie wiem czemu miałbym uwzględniać tylko i wyłącznie te strony, które sobie życzysz
- wobec powyższego, wg. Ciebie jestem totalnym głupkiem
Dyskusja raz na zawsze zakończona, do poziomu obelg nie dam się ściągnąć.

Przepraszam pozostałych za ten niepotrzebny offtop.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany