Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 20:46

Adrian27th pisze:
24 czerwca 2022, 19:41
Jeżeli Polpo zagra tak jak u nas kiedyś lub jak gra we Francji to nasza pomoc wchodzi na Europejski poziom.
Ja bym się tak nie zagalopowywał, bo chyba zapominasz, że podczas gry w Juve Pogba miał u swego boku kogoś z grona Vidal/Pirlo/Marchisio. Natomiast obecnie nasza pomoc to niesamowity tartak z takimi tuzami jak Arthur, Rabiot, Zakaria. Locatelli póki co też nie wskoczył u nas na wyższy poziom, więc oprócz Paula nasza druga linia musiałaby zostać wzmocniona minimum jednym topowym zawodnikiem w kwiecie wieku tak by za dwa sezony nie rozpoczynać zabawy z przebudową od początku.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 20:51

Poprostu pisze:
24 czerwca 2022, 19:58
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niby Pogba jest topem? Przecież on ostatni dobry sezon miał 18/19.
Bo w poprzednim żenującym sezonie w Man Utd Pogba zgromadził 9 asyst czyli tyle ile cała nasza pomoc razem wzięta. Potrafi też uderzyć z dystansu oraz zagrać ostatnie podanie do przodu.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 20:54

Parę lat temu odbudowa obrony- Romero, Demiral, De Ligt. 2022 Bonucci, Rugani :prochno:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 21:21

Sorek21 pisze:
24 czerwca 2022, 20:51
Poprostu pisze:
24 czerwca 2022, 19:58
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niby Pogba jest topem? Przecież on ostatni dobry sezon miał 18/19.
Bo w poprzednim żenującym sezonie w Man Utd Pogba zgromadził 9 asyst czyli tyle ile cała nasza pomoc razem wzięta. Potrafi też uderzyć z dystansu oraz zagrać ostatnie podanie do przodu.
To jak powiedzieć, że pisory są git bo platfusy też kradły :D


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 22:07

Kruk pisze:
24 czerwca 2022, 17:15
Xemi rzygać się chce przejrzałem twoje posty zarząd <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> trener amator który nic nie wygrał chiesa vlaho loca zmanipulowani prze agentów dlatego przyszli do tego gówno klubu pogba wrak piłkarza ciągle kontuzjowany idz pisać swoje wysrywy na stronei klubu któremu na prawde kibicujesz
Ciebie najwidoczniej cieszy sam fakt transferu. Nie ważne kto, nie ważne jak, nie ważne z kim!

Ja oczekuję przynajmniej minimum poziomu.
Tak, trener jest pajacem! Zarząd pokazuje swoje kompetencje zatrudniając od 3 lat przypadkowych trenerów, przepalajac kase na Higuaina, Ronaldo.
Nic nas nie nauczyły transfery Ramseya i Rabbiota. Do kolekcji tłustych kotów chcemy dołączyć Di Marie. Nie, nie cieszy mnie taka perspektywa!

Cieszy mnie obecność Chiesy, Vlaho tylko popatrz jak ich zabija ten wielki maestro.

Gramy gówno piłkę i w 80% za to odpowiedzialny jest maestro i zarząd!

No ale szczytem ambicji jest Di Maria ktory chce sobie w Turynie zrobić spokojną emeryturkę. Dociagnac 4 miesiąca so MŚ i żyć, nie umierać!


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 22:17

Poprostu pisze:
24 czerwca 2022, 19:58
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niby Pogba jest topem? Przecież on ostatni dobry sezon miał 18/19.
Jaki zawodnik PL miał najlepszy współczynnik asyst/minutę w poprzednim sezonie PL?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 22:50

Poprostu pisze:
24 czerwca 2022, 19:58
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niby Pogba jest topem? Przecież on ostatni dobry sezon miał 18/19.
Bo nadal gra tak dobrze, jak wtedy, gdy od nas odchodził. Pomimo tego, że rozegrał tylko 1355 minut w lidze (15,05 meczu; nawet nie połowa sezonu) to i tak jest w Top10 najlepiej asystujących zawodników w Premier League. Można się czepiać stylu życia, fryzury, czy ubioru, ale piłkarsko wciąż trzyma poziom.

Obrazek


Obrazek
Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2022, 23:15

Typie jakie mamy inne opcje na prawe skrzydło , <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> 40-50 mln na Zaniolo czy 35 na Berardiego serio , Di Maria grając na 70% jest od nich o klase lepszy, przyjdzie za darmo więc będzie można kogoś kupić na boki obrony i lewe skrzydło. Zarząd popełniał błędy w ostatnich latach to prawda ,nie wiem od kiedy jesteś kibicem Juve ale ja pamiętam gdzie byliśmy w latach 2000 a gdzie byliśmy po calciopoli. Agnelli został prezesem w 2010 i z klubu który był 2 razy na 7 miejscu zrobił dominatora Serie A , 9 mistrzostw z rzędu 5 pucharów i 5 superpucharów i za to należy mu się szacunek i kredyt zaufania.To samo dotyczy Allegriego, pamiętam doskonale jak byłem załamany kiedy odchodził Conte zaraz przed rozpoczęciem sezonu, a jeszcze bardziej kiedy ogłosili jego następce, 3 tytuły z rzędu fajnie było wracamy na ziemie , jednak pomyliłem sie było lepiej niż mogłem sobie wyobrazić szczególnie w pucharach, dlatego Allegri zasłużył na jeszcze jedną szanse i czy nam się to podoba czy nie będzie naszym trenerem jeszcze co najmniej przez rok


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 01:52

Adrian27th pisze:
24 czerwca 2022, 22:17
Jaki zawodnik PL miał najlepszy współczynnik asyst/minutę w poprzednim sezonie PL?
8 minut mniej niż Kulusevski, a skoro jego się pozbyliśmy... serio takie pytanie?

woe pisze:
24 czerwca 2022, 22:50
Bo nadal gra tak dobrze, jak wtedy, gdy od nas odchodził.
Eeeee, chyba że nie? 9/6, 6/12, 16/11, 1/4, 6/9, 1/9
Takie są twarde dane. W Juve, poza pierwszym sezonem, zawsze robił double-double. A Pogba bez liczb to przeciętniak. Może z lepszą techniką.

Kruk pisze:
24 czerwca 2022, 23:15
Zarząd popełniał błędy w ostatnich latach to prawda ,nie wiem od kiedy jesteś kibicem Juve ale ja pamiętam gdzie byliśmy w latach 2000 a gdzie byliśmy po calciopoli. Agnelli został prezesem w 2010 i z klubu który był 2 razy na 7 miejscu zrobił dominatora Serie A , 9 mistrzostw z rzędu 5 pucharów i 5 superpucharów i za to należy mu się szacunek i kredyt zaufania.To samo dotyczy Allegriego, (...) dlatego Allegri zasłużył na jeszcze jedną szanse i czy nam się to podoba czy nie będzie naszym trenerem jeszcze co najmniej przez rok
Właścicielowi klubu/prezesowi nie należy się żaden szacunek i żaden kredyt zaufania. Żadnemu. To jego klub, ew. ludzi którzy go zatrudniają i co robią to nie ma najmniejszego znaczenia dla fana, bo tego kolesia to doprowadził do bankructwa Barcę wybrali sobie sami socios. Ci sami wyprzedają się teraz, bo obecny obiecał im Robercika...
Taka jest prawda o właścicielach i przykłady można mnożyć. Kibic musi się realnie skupić na zespole. Na piłkarzach i trenerze.

A tu wyjeżdżanie i porównywanie Agnelliego i jego planu powrotu na włoski tron do Allegriego... i że jeszcze zasłużył :laugh: Tak, jeśli przyjmiemy taką retorykę to zasłużył na powrót. Dostał sezon, wypadł gorzej niż Pirlo, więc... ale jak ktoś lubi robić :| z logiki.

+ to czy będzie przez rok to też nie jest pewne, bo z Milanu wylatywał w połowie sezonu, w połowie przyszedł też Tuchel do CFC i zrobił Ligę Mistrzów.
Więc kalma-kalma ;) A pytania kto jak długo kibicuje to kompromitują pytającego.


Obrazek
Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 06:50

Nie no pewnie co roku będziemy zwalniać trenera teraz Allegri później Italiano może Tudor, tak na pewno wrócimy na tron. Będziemy grali taką gównianą piłke w tym sezonie i zajmiemy znów 4 czy 3 miejsce wtedy trzeba będzie kogoś szukać na pewno nie teraz bo nikt nam nie da gwarancji sukcesu najlepsi trenerzy już gdzieś pracują a Zidane czeka na kadre Francji


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 08:07

Przed tym sezonem potrzebujemy jasnych deklaracji zarządu i trenera - celem jest mistrzostwo. W poprzednim cały czas było gadanie o 4 miejscu i usprawiedliwianie nieudolności i braku ambicji- bierzemy w ciemno 0-0 z Milanem po bezbarwnym bo my gramy tylko o LM. To nic że były szanse na więcej punktów jak cel został zrealizowany.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 12:04

Bart985 pisze:
25 czerwca 2022, 01:52
Adrian27th pisze:
24 czerwca 2022, 22:17
Jaki zawodnik PL miał najlepszy współczynnik asyst/minutę w poprzednim sezonie PL?
8 minut mniej niż Kulusevski, a skoro jego się pozbyliśmy... serio takie pytanie?



A jakie chcesz zadać? Mam bazować na opinii forumowych specjalistów z Polski i ich subiektywnej opinii?

Poprostu doskonale wie że rzuca często stwierdzania oderwane od rzeczywistości, bo mu się coś wydaje - bez sprawdzenia faktów (coś jak Mały robi zawsze).

Pogba ma najwyższy współczynnik asyst/minutę w CAŁEJ PL - nie jako pomocnik. W całej. Najwięcej asyst - 13 zanotował Salah, grając praktycznie wszystko na skrzydle w drugim najlepszym zespole w EU/UK, a nasz Paul zanotował 9 grając połowę tego, z ogórkami typu Maguire w składzie.

Mówienie że Pogba to nie TOP jest po prostu zakłamywaniem rzeczywistości.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 18:45

Adrian27th pisze:
25 czerwca 2022, 12:04
A jakie chcesz zadać?
Takie, które nie jest absurdalne. Z matmy powinieneś wiedzieć, że żeby porównywać pewne dane to trzeba mieć wspólny mianownik. Średnia nigdy takiego nie ma, bo praktycznie nie znajdziesz dwóch zawodników mających tą samą liczbę minut w sezonie. Chyba że bramkarza i jakiegoś grajka biorącego sezon bez kontuzji i zmian od pierwszej do ostatniej kolejki.

Można to również skontrować innymi danymi - kluczowe podania na mecz? 49 miejsce, średnia ilość podań na mecz? 78 miejsce, przy celności 83.5%... nawet miejsca mi się nie chciało szukać, takie jest odległe.

Adrian27th pisze:
25 czerwca 2022, 12:04
Mówienie że Pogba to nie TOP jest po prostu zakłamywaniem rzeczywistości.
Napiszę to samo co w komentarzu - Pogba z 96% tego sezonu - nie. Pogba z reprezentacji Francji i kolejek 1-4 minionego sezonu PL (gdzie nabił 7 asyst ;) ) - tak. Pytanie, który się pojawi. A biorąc pod uwagę MA - wątpię żeby to zażarło.


Obrazek
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 22:27

Kamciu pisze:
25 czerwca 2022, 21:05
...
A do nas przyjdzie Salah i DiMaria, MLD przedluzy kontrakt bez obnizenia klauzyli. Ramsey odejdzie za 20 mln. :dodger: Zarowno Chiesa jak i wasz Gosens beda lepsi niz przed kontuzja. No i za rok przywitamy Donnarumme, ktory spokornieje w tym roku, a druzyna pod wodza taktyka Allegro zacznie pykac tiki take.

Fantamercato czy jakos tam


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 23:07

Kamciu pisze:
25 czerwca 2022, 19:49
dimebag11 pisze:
24 czerwca 2022, 19:28
Inter postawił wszystko na jedną kartę i zaczął sprowadzać dużo podstarzałych zawodników tylko po to by zgarnąć Scudetto. Cel osiągnęli, ale obronić mistrzostwa już im się nie udało, a zaraz będą mieć pół składu do wymiany. Osobiście wolę te dwa-trzy sezony Juve bez sukcesów, by potem wrócić do dominacji (przynajmniej na krajowym podwórku).
Ale zdajesz sobie sprawe, ze lada moment w klubie z tej nazwijmy to grupy "dziadkow" pozostanie tylko Dzeko (o ile faktycznie), Handanovic, D'Ambrosio i Mkhitaryan? Co wiecej, zaden z nich nie powinien byc "kluczowym" zawodnikiem, no chyba, ze Onana bedzie na tyle beznadziejny. Spokojnie, kadra zachowa jakosc przy znacznym spadku "sredniej wieku".
Oto minuty rozgrane przez graczy z pola Juve (lewy wykres) i Interu (prawy) w sezonie 21-22, wiek ustalony na początek sezonu (sierpień 21). Jak myślisz, która z tych dwóch drużyn ma mniej zepsutą krzywą wieku?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Zablokowany