Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2022, 12:01

Czumeni to najlepszy defensywny pomocnik w Ligue 1. Nie ma na niego mocnych pod względem defensywy. Widziałem taki wielki...jak to się nazywa...diagram czy wykres ze statystykami i pod tym względem jedynym zawodnikiem w lidze który miał jakikolwiek podjazd do niego to sprzedany do Newcastle Guimaraes którego też chcieliśmy.
Ten transfer do bólu przypomina mi również z Realu historię Makelele. Real zwyczajnie ściąga nowego Makelele. Najlepszego przecinaka z dostępnych na rynku. Jasne różnie może być bo nowy kraj, nowa liga itp ale jak Perez ma zamiar zrobić sobie nowe Galacticos to taki zawodnik to fundament. Poprzednie Glacticos się rozleciało właśnie przez sprzedaż Makelele do Chelsea + wiadomo Ronaldinho i najlepsze pokolenie wychowanków Barcelony ich zdominowało na pewien czas, ale kurde...ten transfer...wow.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2022, 20:29

Bart985 pisze:
06 czerwca 2022, 19:46
Pisałem o tym na stronie 57 chyba - preferowany model socios, kasa w kryzysie, obniżka podatków, żyrowanie kredytów - niektóre z tych info pochodzą rm.pl
Takie są fakty, ale tym gorzej dla nich. Daj sobie spokój.


MRN pisze:
06 czerwca 2022, 14:34
Na szczęście coraz więcej osób przejrzało na oczy i uważa, że De Ligt to zawodnik za którym nie warto płakać i dla dobra naszej drużyny powinien zostać opchnięty już teraz.
Na pewno dla dobra drużyny? Nie wiem dlaczego wiele osób ma taką łatwość sprzedawania graczy w stylu FM. Środkowy obrońca to jest zawodnik, który powinien grać jak najdłużej, a nie że co 2-3 lata będzie przychodził nowy. Wg mnie DL jest jednym z najlepiej rokujących ŚO świata, a patrząc jak zaczynali w Juve Bonu i Kielon (jestem tak stary, że to pamiętam) - należy z chłopakiem rozmawiać.

A że ma ambicję - to źle? Problemem nie jest jeden czy drugi grajek, ale Allegri. I tyle.
Oczywiście, że jest jednym z najlepiej rokujących. JP tego nie przetłumaczysz. Oczywiście potem będą jęczeć, że młodych zawodników na poziomie nie mamy. Niech może powiedzą gdzie te dwa lata temu (czyli będąc w aktualnym wieku Holendra) był ten mityczny zbawca Bremer :facepalm: ŚO potrzebuje czasu i doświadczenia, a ludzie z wieloletnim stażem tego nie rozumieją. Najśmieszniejsze, że nie brakuje głosów o Rovelli, Mirettim i Fagiolim jako części drużyny w następnym sezonie i to jest ok.

Żeby było bez offtopa - L1 a LaLiga to przepaść, z tym Czumenim - ja bym tak nie chwalił dnia przed zachodem słońca.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2022, 12:48

Volto pisze:
11 czerwca 2022, 20:29
Bart985 pisze:
06 czerwca 2022, 19:46
Pisałem o tym na stronie 57 chyba - preferowany model socios, kasa w kryzysie, obniżka podatków, żyrowanie kredytów - niektóre z tych info pochodzą rm.pl
Takie są fakty, ale tym gorzej dla nich. Daj sobie spokój.


MRN pisze:
06 czerwca 2022, 14:34
Na szczęście coraz więcej osób przejrzało na oczy i uważa, że De Ligt to zawodnik za którym nie warto płakać i dla dobra naszej drużyny powinien zostać opchnięty już teraz.
Na pewno dla dobra drużyny? Nie wiem dlaczego wiele osób ma taką łatwość sprzedawania graczy w stylu FM. Środkowy obrońca to jest zawodnik, który powinien grać jak najdłużej, a nie że co 2-3 lata będzie przychodził nowy. Wg mnie DL jest jednym z najlepiej rokujących ŚO świata, a patrząc jak zaczynali w Juve Bonu i Kielon (jestem tak stary, że to pamiętam) - należy z chłopakiem rozmawiać.

A że ma ambicję - to źle? Problemem nie jest jeden czy drugi grajek, ale Allegri. I tyle.
Oczywiście, że jest jednym z najlepiej rokujących. JP tego nie przetłumaczysz. Oczywiście potem będą jęczeć, że młodych zawodników na poziomie nie mamy. Niech może powiedzą gdzie te dwa lata temu (czyli będąc w aktualnym wieku Holendra) był ten mityczny zbawca Bremer :facepalm: ŚO potrzebuje czasu i doświadczenia, a ludzie z wieloletnim stażem tego nie rozumieją. Najśmieszniejsze, że nie brakuje głosów o Rovelli, Mirettim i Fagiolim jako części drużyny w następnym sezonie i to jest ok.

Żeby było bez offtopa - L1 a LaLiga to przepaść, z tym Czumenim - ja bym tak nie chwalił dnia przed zachodem słońca.
Panie, gdyby de Ligt zapewniał, że chcę kontynuować karierę w Juve i stać się naszą legendą to też bym nie chciał go nigdzie puścić, ale przedłużanie umowy o rok zr sporą obniżką klauzuli powoduje, że w mojej i zapewne nie tylko mojej głowie rodzą się myśli, że patrzy on już na kolejne kluby w swojej karierze. Biorąc to pod uwagę, tak wolę teraz 100mln za niego niż za rok 70mln.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2022, 14:00

Otóż to, odejście DL to kwestia czasu więc lepiej aby odszedł teraz.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2022, 18:27

Wcale nie jest pewne, że ktoś rzuci za niego 100 mln w tym okienku, ani nie jest pewne, że uda się wychaczyć dobre zastępstwo. Najlepiej to by było brać dwóch jakby odszedł, co byłoby tylko kolejną wymówką dla Allegriego, bo musiał zgrywać "nowych".


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2022, 09:21

O "Nowych Messich", oczywiście jest i wzmianka o Dybali, który był nowym Messim najczęściej
https://thesport.pl/feeds/kto-jest-nowy ... m-ronaldo/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2022, 20:46



Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 lipca 2022, 07:41

Lewy w Barcelonie! "Here we go!"

Ciekawe jak Robert sie odnajdzie. Osobiscie za nim nie przepadam, jednak trzeba przyznac, ze cala sytuacja gdzies tam "porusza" w srodku. Mimo wszystko 45/50mln. za napastnika w takim wieku, z tymi(!) problemami finansowymi wydaje sie byc chore. Coz, wystarczy sprzedac troche % z praw telewizyjnych na 25 lat do przodu i jakos sie to kreci... Gimnastyka.

Czy ta konczaca sie saga wplynie na przyspieszenie negocjacji transferu de Ligta? Stawiam, ze tak. Pytanie kogo realnie Juve moze sprowadzic by zastapic Holendra? K2 odpadl, Bremer coraz blizej Interu, a opcje typu Pau Torres, czy Gabriel zapewne do tanich nalezec nie beda. Drugie pytanie jest takie, czy w planach Juve jest ewentualne sprowadzenie jednego, czy tez dwoch stoperow?


Twitter: @K_Kamciu
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 16 lipca 2022, 08:07

Kamciu pisze:
16 lipca 2022, 07:41
Ciekawe jak Robert sie odnajdzie. Osobiscie za nim nie przepadam
A za kim Ty przepadasz? Za Dżeko? :prochno:


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 lipca 2022, 08:22

Bartosz Karawańczyk pisze:
16 lipca 2022, 08:07
Kamciu pisze:
16 lipca 2022, 07:41
Ciekawe jak Robert sie odnajdzie. Osobiscie za nim nie przepadam
A za kim Ty przepadasz? Za Dżeko? :prochno:
Ej, ale moge chyba sam decydowac za kim przepadam, kogo lubie, a kogo nie? Czy tak nie bardzo?

Nie przepadam za Robertem jako persona, podobnie jak za Szczesnym, czy Calhanoglu. Kwestie sportowe to inny temat i oczywiscie, ze Lewy top.


Twitter: @K_Kamciu
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2022, 10:45

Kamciu pisze:
16 lipca 2022, 07:41
Lewy w Barcelonie! "Here we go!"

Ciekawe jak Robert sie odnajdzie. Osobiscie za nim nie przepadam, jednak trzeba przyznac, ze cala sytuacja gdzies tam "porusza" w srodku.
hrrr tfu polactwo. Kto lepszy? Kryszałowicz? Saganowski czy Niedzielan?
Czym ty pastuchu możesz się równać z kimś takim jak Lewandowski? Zaraza tego świata polski janusz wszystkowiedzący i każdym gardzący grzyb. Won.


:allegri: na śmietnik
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 lipca 2022, 11:01

Bobby X pisze:
16 lipca 2022, 10:45
hrrr tfu polactwo. Kto lepszy? Kryszałowicz? Saganowski czy Niedzielan?
Czy ja gdzies napisalem, ze Lewy jest slaby, badz nawet sredni? Dla mnie to TOP, zdecydowanie.
Bobby X pisze:
16 lipca 2022, 10:45
Czym ty pastuchu możesz się równać z kimś takim jak Lewandowski? Zaraza tego świata polski janusz wszystkowiedzący i każdym gardzący grzyb. Won.
Widzac co soba reprezentujesz na mysl nachodzi mi tylko jedno:

0:04 do 0:06


Nie pozdrawiam. :hello:


Twitter: @K_Kamciu
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2022, 21:40

Czy teraz kibice Bayernu będą wiedzieć jak czuli się kibice BVB ? Na obu Lewandowski się wypiął.


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 11:42

Sorek21 pisze:
17 lipca 2022, 21:40
Czy teraz kibice Bayernu będą wiedzieć jak czuli się kibice BVB ? Na obu Lewandowski się wypiął.
Dawno porzuciłem romantyczne podejście do piłki nożnej, a i Lewy nigdy nie ukrywał, że chce jeszcze zagrać w innej lidze. Weź pod uwagę, że Bayern dostał na wymianę ładny hajs, przy tym wieku zawodnika nie było to oczywiste. Jak dla mnie w tej sytuacji każdy jest zadowolony.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 11:58

No na pewno, Bayern pozbył się zawodnika w wieku przedemerytalnym i jeszcze przytulił za to od zdesperowanej Barcy ładny hajs. Bardzo dobry ruch Bayernu.


Obrazek
ODPOWIEDZ