Puchar Włoch 21/22 (FINAŁ): JUVENTUS FC 2-2 (dog:2-4) Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 07:15

No! W końcu mogę sobie odetchnąć z ulgą czytając wymiociny MRNa i całej reszty. Max Allegri WYBITNY STRATEG z Toskanii uwielbiany przez wcześniej wspomnianego władcę forum JuvePoland teraz jest wyzywany i besztany jak każdy kto ośmiela się mieć inne zdanie.

Od Cardiff morda Allegriego powinna być wywieszona w Turynie z napisem WANTED i nagrodą pieniężną. Bayern dla przypomnienia. Allegri jest trenerskim Dyzmą, dnem w swoim fachu. To jednak nie jego wina/zasługa, że "trenuje" ponownie Juve. Największą zakałą, szkodnikiem i rakiem tego klubu jest cudowne dziecko Italii Andrea Agnelli. Ten pachoł doprowadził mój ukochany klub do poziomu pariasów z Serie B.
Kiedyś nie wyobrażałem sobie przegapić choćby mecz ligowy, a teraz? Nawet nie oglądam skrótów bo wystarczy flashscore i wszystko jasne.
A jęki na forum to miód na moje serce. WYBITNY STRATEG przecież jest cudownym fachowcem... nie to co ten perukarz Conte, Kiepura czy wuefista. Wasze słowa misie kolorowe.

Klub mem. To się zgadza.


chinter ku


:allegri: na śmietnik
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 08:31

Ludzie to nie inter jest problemem to nie sędzia jest problemem. To Allegri jest problemem. Czy zawodnicy interu lub sędzię bronią naszym zawodnikom biegać i walczyć? Nie tutaj nie ma żadnego kolektywu. Przegrali tak jak przewidywałem, a Allegri wyleciał z boiska słusznie bo w ogóle go tam nie powinno być. Biedni zmęczeni chłopcy bo pobiegają 10km w te i z powrotem, jeszcze, żeby coś to dawało. Mam nadzieję, ze w zarządzie przelała się czara goryczy i jak usłyszę lamentowanie w stronę sędziego to śmiech na sali.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 08:53

Pierwszy raz przyznam że Allegri zawalił totalnie zmianami, ale...

ale to co robią sędziowie w tym sezonie jest niepojęte. Znowu inter dostaje 2 karne. ZNOWU. Mecz wcześniej to samo. No nie wierzę w przypadki... Nie wierzę, że u nas w obronie grają tacy kretyni, bo nie da się być takim kretynem. To że będzie karny dla interu było pewniejsze niż śmierć i podatki. Niestety.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 08:56

unbelievable87 pisze:
12 maja 2022, 06:45

:laugh: :prochno: :D
oj chłopie, poleciałeś ;] znowu na farcie, będąc obiektywnie drużyną gorszą wygrywacie...
Poważnie uwazasz, ze wczoraj Juve bylo lepsze?

"Obiektywnie" :laugh:


Twitter: @K_Kamciu
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 09:13

Kamciu pisze:
12 maja 2022, 08:56
unbelievable87 pisze:
12 maja 2022, 06:45

:laugh: :prochno: :D
oj chłopie, poleciałeś ;] znowu na farcie, będąc obiektywnie drużyną gorszą wygrywacie...
Poważnie uwazasz, ze wczoraj Juve bylo lepsze?

"Obiektywnie" :laugh:
niby 3 wygrane Interu nad Juve, ale musisz przyznać, że każde na styku. Superpuchar i Puchar Włoch po dogrywce, w Serie A po jedynym karnym, gdzie Juve było zdecydowanie lepsze. Wczoraj myślę mecz był wyrównany zdecydowała po prostu skuteczność, może trochę więcej szczęścia.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 09:19

Człowieku, jesteście największą zarazą i hańbą dla futbolu. W przeciągu miesiąca utrzymujecie się w walce o mistrza i zdobywacie puchar tylko dzięki arbitrom. Jak bardzo trzeba być internistą żeby po takim wałku domagać się jakiegokolwiek szacunku i uznania? 😂


To się nadaje do kompilacji najbardziej śmiesznych/żałosnych momentów z historii futbolu. Nieodgwizdany faul na Ronaldo, o który plakaliscie dwadzieścia lat to przy takiej drukarni najwyżej kontrowersja.


calma calma
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 09:22

rammstein pisze:
12 maja 2022, 09:13
Kamciu pisze:
12 maja 2022, 08:56
unbelievable87 pisze:
12 maja 2022, 06:45

:laugh: :prochno: :D
oj chłopie, poleciałeś ;] znowu na farcie, będąc obiektywnie drużyną gorszą wygrywacie...
Poważnie uwazasz, ze wczoraj Juve bylo lepsze?

"Obiektywnie" :laugh:
niby 3 wygrane Interu nad Juve, ale musisz przyznać, że każde na styku. Superpuchar i Puchar Włoch po dogrywce, w Serie A po jedynym karnym, gdzie Juve było zdecydowanie lepsze. Wczoraj myślę mecz był wyrównany zdecydowała po prostu skuteczność, może trochę więcej szczęścia.
Jestem zdania, ze w obu finalach Inter byl troche lepszy i generalnie zasluzenie wygrywal. Ten mecz w lidze byl straszna padaka w wykonaniu Nerazzurrich, ktorzy zagrali po prostu na wynik i szczesliwie wywiezli 3 oczka - zgoda.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 09:24



Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 09:50

Meczu nie oglądałem. Domyślam się, że po golu na 2:1 się cofnęli tak?


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 10:03

A co mieli zrobić? I kogo miał wpuścić Allegri na boisko w 65 min? Kean'a za Vlahovica albo za Dybalę? Zmiany taktyczne były bardzo dobre, do karnego Inter bił sobie rożne, z których kompletnie nic nie wynikało. Gdyby nie sędzia to dowieźlibyśmy to zwycięstwo na spokojnie.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 10:13

Elohi pisze:
12 maja 2022, 10:03
A co mieli zrobić? I kogo miał wpuścić Allegri na boisko w 65 min? Kean'a za Vlahovica albo za Dybalę? Zmiany taktyczne były bardzo dobre, do karnego Inter bił sobie rożne, z których kompletnie nic nie wynikało. Gdyby nie sędzia to dowieźlibyśmy to zwycięstwo na spokojnie.
Jest jeszcze jedna opcja - powiem ją bo wiesz...jestem staroświecki i najlepiej byłoby by cisnęli po 3 bramkę by zamknąć ten mecz.
Wybitny taktyk kolejny raz przejechał się na swojej filozofii. Zobaczymy kiedy wyciągnie wnioski.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 10:18

Serio chce Wam się strzelić ryja dla tej gówno piłki? :fight: tutaj nie ma co zbierać obie drużyny to średniaki europejskie i długo się to nie zmieni. Teraz odpoczynek 3 miechy :) i znowu to samo.

Allegri to padło które uwielbia się bronić tylko teraz juz nie ma Buffona na bramce i BBC w obronie w kwiecie wieku. Piłka poszła do przodu my nie. Taka gra na wyspach jest nie do pomyślenia z czym do ludzi.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 10:19

Michael_M pisze:
12 maja 2022, 10:13
Elohi pisze:
12 maja 2022, 10:03
A co mieli zrobić? I kogo miał wpuścić Allegri na boisko w 65 min? Kean'a za Vlahovica albo za Dybalę? Zmiany taktyczne były bardzo dobre, do karnego Inter bił sobie rożne, z których kompletnie nic nie wynikało. Gdyby nie sędzia to dowieźlibyśmy to zwycięstwo na spokojnie.
Jest jeszcze jedna opcja - powiem ją bo wiesz...jestem staroświecki i najlepiej byłoby by cisnęli po 3 bramkę by zamknąć ten mecz.
Wybitny taktyk kolejny raz przejechał się na swojej filozofii. Zobaczymy kiedy wyciągnie wnioski.
Wyciągnie wnioski w trakcie kolejnej #MitycznejWiosny. Podczas kolejnego maratonu kontuzji w J-Medical, gdzie pobite zostaną wszelakie rekordy mięśniówek.

Meczu nie oglądałem i nie żałuję, spodziewana przegrana, znowu dostajemy w papę z Interem w tym sezonie a Łysy Oszust zadowolony i wstawia środkowego obrońcę za "skrzydłowego" w 67 minucie. He he he. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 10:26

Allegri to postać prehistoryczna i prowincjonalna, wczoraj przy prowadzeniu 2-1 wpuścił piątego obrońcę i cała drużyna włącznie z Vlahoviciem cofnęła się do defensywy. Sędzia sędzią, można zawsze zakładać, że mendy dostaną karnego ale jak się zaprasza całą drużynę rywala na własne pole karne to należy wiedzieć, że kwestią czasu jest, że pretekst do karnego się znajdzie ale można żałować, że my w takiej sytuacji nie dostalibyśmy. W meczu ligowym nie wyleciał Lautaro, wczoraj nie wyleciał Brozović, który spodziewał się najgorszego i czekał na wyrok widząc po jego oczach ale sędziowie mają swoje wytyczne. Allegri już wniosków nie wyciągnie.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2022, 10:51 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 10:27

Interowi takie wygrane to nawet w sumie pasują. Wygrać coś w normalny sposób to zupełnie nie ich styl :prochno:

W kwestii samego mecze realnie oceniając 90 minut Juventus był nieco lepszy, ale sędzia z nieznanych mi przyczyn robi takiego wałka. Po prostu niesamowite jak bezczelnie w dobie VAR można gwizdać tak stroniczo. Chwilę przed karnym były 2 ewidentne faule graczy Interu, niejeden sędzia by rzucił kartka szczególnie po wejściu Corei e De Ligta a ten nawet faulu nie gwizdnął :prochno: Bez VAR to jeszcze można było zrobić na ludzki błąd ale teraz, puścić tak "11" w takim meczu to zwyczajnie nie przystoi. Ciekawe jak teraz Milan przekręca w ligowych :think:

W kwestii samego Allegro to jakim cudem po przerwie nasi coś grali i padły 2 gole, ewenement w skali całego sezonu. Allegro nie potrafi dobijać rywali i ze wszystkich wad to jest ta największa, już wiele razy mają rywala na łopatkach pozwalał mu się odrodzić. Druga kwestia zmiennicy Juve Pellegrini, Kean, Arthur to była totalna porażka. Dwóch pierwszych kopie po autach, trzeci po kilkunastu minutach wygląda jakby przebiegł maraton. A to w dużej części wina zarządu, że tacy gracze są teraz w Juve. Pellegrini- Spinnazolla i Arthur-Pjanic zrobiło dobrze w księgach ale nie na boisku.
Coś szansa na zwolnienie Allegro wydają się iluzoryczne także trza liczyć, że mercato będzie w miarę sensowne, a sam Wybitny jednak wyciągnie jakieś wnioski że swoich porażek.


Zablokowany