Serie A - Sezon 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2021, 21:19

Ein pisze:
30 października 2021, 21:17
Rozmawiamy o lidze czy LM?
Rozmawiamy o tym jak słabe są kluby Serie A i piłkarze, którzy w nich grają. Są tak słabe, że mając to co mamy do dyspozycji powinniśmy na lajcie być w czołówce tabeli.

Inter z Lukaku i Hakimim wygrał Scudetto i skompromitował się w LM. Inter bez Lukaku i Hakimiego, jest w czołówce Serie A i kompromituje się w LM.

A to:
Baczu pisze:
29 października 2021, 11:41
W odwodzie ma takich zawodników jak Demme, Lobotka, Elmas, Lozano/Politano, Ounas, Mertens a nawet wykpiwany Petagna jest bezcenny w sytuacjach gdy trzeba gonić wynik i wepchnąć bramkę za wszelką cene
są nazwiska tych Niepokonanych Tytanów Szefowania z Napoli - jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa 21/22, którzy kompromitowali się/skompromitują się w Lidze Mistrzów. Obecnie w niej nie grają, bo są frajerami.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 10:00

Kurde...nie wygląda to najlepiej. W takim wypadku mokry sen forum Aouar może nawet nie być opcją bo sam zawodnik chce grać w LM, a tu taka okazja by go zgranąć - kontrakt do 2023.
Jeden użytkownik pisał, że szkoda marnować czasu na cel nr 1 i od razu lepiej skupić się na opcji B,C itd a tu nawet to może być zbyt trudne.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 10:33

Ten sezon sprawi, że z rynku transferowego będziemy zbierać ogryzki jak Milan i inter. Jakieś kastjechy, kondogbie i inne wynalazki.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 12:49

MRN pisze:
31 października 2021, 10:33
Ten sezon sprawi, że z rynku transferowego będziemy zbierać ogryzki jak Milan i inter. Jakieś kastjechy, kondogbie i inne wynalazki.
Nie strasz. Już mi ciarki po plecach przechodzą na myśl o Sule w Turynie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 15:16

Stwierdzam fakt bo raz, że na konkretne nazwiska nie będzie nas stać a dwa, że nikt konkretny bez LM do nas nie zechce dołączyć. Teraz przypomnij sobie jak przychodziły doi nas Motty, Martinezy, Elje czy inne Bendtnery. Najlpeiej porozpieprzać Romero, Demirala a trzymać dziadków w postaci Bonucciego. De Ligta nie będzie mi szkoda jak odejdzie bo nigdy nie byłem jego zwolennikiem. May skład papy i drewna i tych surowców należy się pozbyć.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 20:10

Michael_M pisze:
31 października 2021, 12:49
Nie strasz. Już mi ciarki po plecach przechodzą na myśl o Sule w Turynie.
Ty tak na serio? Gdyby zostac mieli (a na pewno zostana, bo nikt ich nie chce - z roznych wzgledow) Bonucci, Rugani i wystepujacy od swieta Chiellini, a odejsc mial de Ligt, to z (darmowych) Sule i Romagnoliego bylbym zadowolony.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2021, 22:56

MIlaniści narzekają na sędziów, co za idioci :laugh:


Obrazek
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 01 listopada 2021, 11:01

MRN pisze:
31 października 2021, 22:56
MIlaniści narzekają na sędziów, co za idioci :laugh:
Polecam sprawdzić konto na Twitterze Marcin Milan, ciekawy przypadek psychiatryczny


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2021, 19:30

Well, wygląda to fatalnie, mam nadzieję że to stycznia się poprawi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2021, 22:58

Obawiam się tego zachwytu po meczu z Zenitem. Piłkarze, dziennikarze, kibice - wszyscy się delektują tym meczem jakbyśmy awansowali co najmniej do półfinału LM.
Ja jednak nie ufam tej drużynie i jestem pełen obaw przed meczem z Fiorentiną. Uważam, że w większości, tę drużynę tworzą przeciętni piłkarze. Raz na jakiś czas potrafią się zmobilizować do gryzienia trawy, ale to zdecydowanie za mało.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2021, 23:28

piterjuve pisze:
03 listopada 2021, 22:58
Obawiam się tego zachwytu po meczu z Zenitem. Piłkarze, dziennikarze, kibice - wszyscy się delektują tym meczem jakbyśmy awansowali co najmniej do półfinału LM.
Ja jednak nie ufam tej drużynie i jestem pełen obaw przed meczem z Fiorentiną. Uważam, że w większości, tę drużynę tworzą przeciętni piłkarze. Raz na jakiś czas potrafią się zmobilizować do gryzienia trawy, ale to zdecydowanie za mało.
Wczoraj jak oglądałem w pubie ze znajomymi, to hasło, że dzisiaj do przodu, a w sobotę znowu porażka padło kilka razy. Po meczu też. Ludzie są świadomi w jakiej formie jest drużyna.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2021, 09:03

Jak najbardziej zgadzam się z tym co napisaliście ale rzecz w tym, że Zenit choć rywalem z wyższej półki nie jest (i tak lepszy od takich wafli jak Sassuolo czy Hellas) to w tym meczu było widać chęci, zaangażowanie i piłkarska złość jakiej od dawna nie widzieliśmy. W lidze zawodnicy wyglądają jak by nie mieli umiejętności i chęci, są zagubieni i zrezygnowani ale mecze w LM, które prestiżem zjadają Serie A pokazują, że chęciami i sercem można osiągnąć dobre wyniki. My musimy pozbyć się piłkarzy z wysokimi kontraktami, którzy w Juve za długo siedzą albo okazali się niewypałami. Bonucci, Szczęsny, Rabiot, Ramsey i Morata do odstrzału w pierwszej kolejności, za De Ligtem też nie będę płakał tym bardziej, że nigdy nie byłem jego fanem. Allegri na pewno jest hamulcowym ale to nie w nim główna przyczyna obecnego stanu rzeczy. Tacy zawodnicy jak Khedira, Matuidi, Mandzukić, którzy w ostatnich miesiącach pobytu byli obiektem drwin nie pozwoliliby na taki stan rzeczy. To byli profesjonaliści a dobro klubu leżało im na sercu. Khedira, mimo, że wóz z węglem zjadał zaangażowaniem i umiejętnościami Bentancura, Rabiota i Ramseya razem wziętych, Mandżukić pokazywał jak się walczy i nie kładł się przy każdym kontakcie z rywalem jak łodyga Morata a Matuidi nie odpuszczał do końca. Fakt, powodował dużo wolnych w okolicach pola karnego ale nie odpuszczał, podobnie jak Davids czy Vidal. Teraz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przechodzą obok meczu i mają wszystko w doopie bo w Serie A nawygrywali się do woli. W sobotę Viola wyjdzie na nas z zaangażowaniem i z pianą w pysku, a my ponownie będziemy stwarzać wrażenie nasyconych i strzelimy (o ile strzelimy) maksymalnie jedną bramkę.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2021, 11:10 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2021, 10:07

Jest Dybala jest impreza. W poprzednim sezonie jeden z bardziej nielubianych tu zawodników większość sezonu spędził w gabinetach lekarskich i skończyło się to jak skończyło. Może i mistrzostwa by nie było, ale pewny udział w LM bez drżenia do ostatniej kolejki już tak.
Jeszcze tylko pogonić Moratę i może to wyglądać ciekawie.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2021, 11:21

Wspaniale, że SPW wraca do Włoch, szkoda, że już za 1 razem nasz rywal dostaje atut własnego boiska. Nam na 9 razy nie było to dane. Jakieś kurniki w Arabii, czy też ukłon w stronę Lazio jako gospodarza.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2021, 13:11

Dragon pisze:
12 listopada 2021, 11:21
Wspaniale, że SPW wraca do Włoch, szkoda, że już za 1 razem nasz rywal dostaje atut własnego boiska. Nam na 9 razy nie było to dane. Jakieś kurniki w Arabii, czy też ukłon w stronę Lazio jako gospodarza.
Pisałem to pod newsem, ale i tu powtórzę:
Nasi pewnie zgodzili się tylko dlatego, że do Mediolanu z Turynu jest około 150 km, a do Rzymu prawie 700 km. Terminarz i tak mamy mocno napięty, bo ciągle gramy praktycznie co 3-4 dni, zaraz jeszcze wleci Coppa Italia, a na dodatek są jeszcze te cholerne mecze reprezentacyjne, więc nie potrzeba nam kolejnych dalekich wyjazdów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ