Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:03

Szkoda, że nie wyszło, ale tego nie udało się uniknąć niestety. Juventus to za duży klub, żeby pozwolić sobie na kolejny eksperymentalny sezon, który mógłby zakończyć się jeszcze gorzej, niż ten obecny (już w tym sezonie było bardzo blisko). Teraz tylko nadzieja, że jego następca zaprowadzi porządek w szatni i wrócimy na odpowiednie tory. Paradoksalnie Inter nam to bardzo ułatwia i jest duża szansa, że zamiast pójść za ciosem, to szybko spadnie z krzesełka.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:04

@Maly
"O to to, wywalamy Sarriego i Pirlo bo z Ronaldo sobie nie poradzili i zatrudniamy Allegriego już bez Ronaldo nie dając tamtym prawdziwej szansy pokazania swojego warsztatu ;)"
Jedyny warsztat jakim mógł dysponować Pirlo to chyba tylko warsztat samochodowy. Przecież Andrzej to świeżak bez jakiegokolwiek doświadczenia i umiejętności, który został rzucony na głęboką wodę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:12

Tak czy inaczej jakieś pomysły miał tylko co z tego skoro je CR7 sabotował? Pomysły Maksa są każdemu dobrze znane.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:18

Szkoda, że Pirlo ma tak wielkie mniemanie o swoich umiejętnościach trenerskich, bo fajnie byłoby gdyby posypał głowę popiołem i został asystentem naszego nowego szkoleniowca (pewnie Allegriego, ale po cichu liczę, że to może będzie Zizu) skoro i tak musieliśmy mu pewnie dać odprawę za zerwanie umowy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:28

Maly pisze:
28 maja 2021, 11:46
vitoo pisze:
28 maja 2021, 00:57
wyobrażam sobie, że dla młodych graczy, którzy wchodzili w poważną piłkę w erze Juventusu Allegrego (takich jak Chiesa, Kulu, Locatelli czy Donnarumma) faktycznie może on być magnesem.
Chyba takim o przeciwnych biegunach. Przecież gość przez 5 lat w Juve NIKOGO nie zbudował, nie rozwinął na przewidywany poziom i najczęściej wybierał staruchów niż młodych. W Milanie też nikogo nie zbudował. Jak można mieć tak słabą pamięć w tym wychwalaniu Allegriego, żeby pisać takie brednie? Jedyne co czeka Chiesę i Kulu w nowym sezonie to seria kontuzji oraz poprawienie gry w defensywie.
Ale ja o tym doskonale pamiętam, przecież sam zwracałem na to uwagę. Ale Allegri to jednak utytułowany szkolenioweiec i mimo wszystko uważam, że gra u trenera, który sześć razy wygrał Serie A, cztery razy CI i trzy razy SCI, a do tego dwukrotnie wszedł do finału LM, może być dla młodych chłopaków zachęcająca. Wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale sam Raiola przyznawał, że Kean przedłużyłby kontrakt z Juventusem, gdyby nie zwolniono Allegrego.

I jeszcze jedna rzecz odnośnie Kulu czy Chiesy. To też nie jest tak, że u Maxa ofensywni piłkarze zawsze grali fatalnie. Sam Dybala miał sporo fajnych momentów, w sezonach 16-17 i 17-18 na jego duet z Higuainem patrzyło się z przyjemnością, tak samo jak na duet Tevez-Morata, który dobrze się uzupełniał. Ja też nie jestem ogromnym fanem Allegrego, ale nie popadajmy w skrajności. Chiesa i Kulusevski to wybiegane i zawzięte chłopaki, które podczas meczu często jadą na ambicji, więc nie zdziwię się, jeśli akurat oni będą do taktyki Allegrego dobrze pasować.


Ładny ten pożegnalny wpis dla Pirlo. Może Andrzej zbierze trochę doświadczenia, otrząśnie się i jeszcze kiedyś wróci na ławkę do Turynu. ;)


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:31

dimebag11 pisze:
28 maja 2021, 12:18
Szkoda, że Pirlo ma tak wielkie mniemanie o swoich umiejętnościach trenerskich, bo fajnie byłoby gdyby posypał głowę popiołem i został asystentem naszego nowego szkoleniowca (pewnie Allegriego, ale po cichu liczę, że to może będzie Zizu) skoro i tak musieliśmy mu pewnie dać odprawę za zerwanie umowy.
To chyba nie wchodziłoby w grę i tutaj wcale się Andrei nie dziwię. Gdyby teraz - bądź co bądź po roku prowadzenia Juventusu, zdobyciu dwóch pucharów, zakwalifikowaniu się do LM - zgodził się pełnić w Turynie lub gdziekolwiek indziej rolę asystenta, to tak jakby sam przyznał, że to go przerosło, było za wcześnie, klub miał rację, że go zwolnił, musi się jeszcze douczyć itd. Przyznałby rację tym, którzy cały czas wytykali mu brak doświadczenia. Szczerze mówiąc, myślę, że byłoby to dla niego trochę poniżające.

Po ludzku szkoda mi Andrei, zaryzykował, coś zyskał, coś stracił, ale odejść chyba jednak musiał. Dużo chaosu na boisku, brak stabilizacji nadto widoczny. Problemów było sporo. Mam jednak nadzieję, że nie zrazi się do tej pracy i zacznie jeszcze raz, nieco niżej. Trzymam kciuki i życzę powodzenia :ok:


fwdux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2010
Posty: 11
Rejestracja: 17 września 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 13:58

Tak niektórzy marudzą że to Allegri a nie inny Zidane że może Pirlo teraz byłby lepszy a za mną chodzi taka myśl. Sam chciałem odejścia Allegriego by styl był bardziej ofensywny ale czas pokazał że się myliłem. Największe nasze sukcesy w ostatnich 10 latach były za kadencji Allegriego. Mam dość szukania stylu tylko chcę znowu sukcesów, wygranych i innych pucharów !!! ;) Tak też ostatnio pomyślałem sobie że w Barcelonie tyle gada się że kolejni trenerzy muszą znać styl gry Barcelony to jak się tam myśli.......(sekundka muszę iść rzygnąć).....ale może i z nami tak jest? Może Juve to nie klub który gra widowiskowo i ofensywnie ale mimo zdarzających się odmian to może nasz styl myślenia i gry to właśnie takie taktyczne i defensywne rozwalanie rywala? Ja na powrót Allegiego się baaaaardzo cieszę. :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:07

fwdux pisze:
28 maja 2021, 13:58
Sam chciałem odejścia Allegriego by styl był bardziej ofensywny ale czas pokazał że się myliłem.
W jaki sposób, skoro ani Kiep ani Andrzej nie wprowadzili czegoś, co chociaż stałoby obok ofensywnego stylu?
fwdux pisze:
28 maja 2021, 13:58
Mam dość szukania stylu tylko chcę znowu sukcesów, wygranych i innych pucharów !!! ;)
W tym sezonie wygraliśmy 2 puchary. Rok wcześniej jeden puchar.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:15

Podoba mi się reakcja klubu
- zwolnienie dyrektora
- zwolnienie trenera

Odpowiedź jest ostra i prosta, sezon to porażka i trzeba za to zapłacić tutaj się na to nie godzimy. Bardzo dobre posunięcie, a nie "miętkie", o to chodzi. Poszedł jasny sygnał że się tutaj nie cackamy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:24

Romano rzecze oficjał.

Allegri 2025


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
fwdux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2010
Posty: 11
Rejestracja: 17 września 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:32

W tym rzecz. Nie chodzi o to, że zmiana stylu gry na bardziej ofensywny sama w sobie jest złem ale o to, że ta próba była robiona po omacku bo nie w tym jesteśmy kozaki. Sarri i Pirlo zdobyli puchary ale Pirlo nawet mistrza nie miał tylko cudem 4 miejsce. W LM za to obaj dali ciała. Najbardziej mnie teraz ciekawią transfery. Calcio mercato będzie ciekawe (mam nadzieję :D)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:32



done dealio


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:47

Wywalić Allegriego (po najgorszym w jego wykonaniu sezonie), żeby przejść na nowocześniejszy i ładniejszy dla oka futbol.
Zatrudnić Sarriego.
Wywalić Sarriego po roku, bo wieśniak.
Zatrudnić Pirlo.
Wywalić Pirlo po roku, bo amator nie wygrał scudetto.
Zatrudnić Allegriego.

W międzyczasie płacić kontrakt Allegriemu, Sarriemu i teraz Pirlo.

Czy to wymaga komentarza? :whiteflag:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2021, 14:53 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:51

marcinek pisze:
28 maja 2021, 14:15
Podoba mi się reakcja klubu
- zwolnienie dyrektora
- zwolnienie trenera

Odpowiedź jest ostra i prosta, sezon to porażka i trzeba za to zapłacić tutaj się na to nie godzimy. Bardzo dobre posunięcie, a nie "miętkie", o to chodzi. Poszedł jasny sygnał że się tutaj nie cackamy.
Tylko, że to nie ten dyrektor zatrudniał tego trenera, który zawiódł. A został kozłem ofiarnym.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 14:57

Nie został kozłem ofiarnym tylko co innego spowodowało jego zwolnienie.


Obrazek
ODPOWIEDZ