Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 00:13



Odnoszę wrażenie, że nasi włodarze stoją w rozkroku. Niemniej sami są sobie winni przez zbyt pochopne zwolnienie Maksa bez gotowego następcy.


Juve per sempre sara...!!!!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 00:54

jurson09 pisze:
26 maja 2021, 00:13


Odnoszę wrażenie, że nasi włodarze stoją w rozkroku. Niemniej sami są sobie winni przez zbyt pochopne zwolnienie Maksa bez gotowego następcy.
Zastępca był, po prostu nie pykło - zdarza się w piłce, Sarri swoje zrobił. Nie mieli właśnie wtedy gotowego następcy - i tu się zaczyna kabaret. Wygląda, że wszystko zależy od Zidana, i nie dziwię się Maxowi, że woli Real, ani trochę.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 07:13

Zizu błagam, ratuj! Zostaw chłopie ten Real i wyjedź w Bieszczady! Kościółek niepokalanego Maxa wraca!


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 08:26

Sky podaje że Paratici odchodzi więc raczej będzie Allegri.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 09:51

Volto pisze:
26 maja 2021, 00:54
Zastępca był, po prostu nie pykło - zdarza się w piłce, Sarri swoje zrobił. Nie mieli właśnie wtedy gotowego następcy - i tu się zaczyna kabaret. Wygląda, że wszystko zależy od Zidana, i nie dziwię się Maxowi, że woli Real, ani trochę.
Sarri nie był trenerem pierwszego wyboru. To był plan awaryjny. Pirlo był próbą gaszenia pożaru tym co było pod ręką. Niestety okazało sie, że to był kanister z benzyną.


Juve per sempre sara...!!!!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 10:19

jurson09 pisze:
26 maja 2021, 00:13


Odnoszę wrażenie, że nasi włodarze stoją w rozkroku. Niemniej sami są sobie winni przez zbyt pochopne zwolnienie Maksa bez gotowego następcy.
Wszyscy najlepsi trenerzy aż lgną do Juve... :/

quote=Marat87 post_id=1005064 time=1622006016 user_id=32564]
Zizu błagam, ratuj! Zostaw chłopie ten Real i wyjedź w Bieszczady! Kościółek niepokalanego Maxa wraca!
[/quote]

Dokładnie :fear:

Ciekawe, czy Zidane nie czeka na tą repre. Jeśli tak, to na prawdę jesteśmymega nie atrakcyjni dla top trenerów.

Serio już wolę dać drugi sezon Pirlo niż się męczyć z Allegrim.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 11:06

z + Allegriego po wywiadzie to:

Chiesa będzie nadal naszym top
Kulu może odżyje
MDL będzie kotem

minusy

Bernardeschi zostaje xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 11:07

Ja wolę Maxa, na Pirlo w roli trenera patrzeć nie mogę.


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 11:23

Nie wiem jak można chcieć Pirlo kosztem Maxa, chyba tylko z czystej nienawiści do tego drugiego...

Zawodowiec zawsze lepszy od amatora.

Wiele źródeł, wiele opinii, wszystko wskazuje na odejście Francuza z Realu, co nie oznacza automatycznie Juventusu, wierzę, że ma dość tej chorej presji i najchętniej by przejął repre, mógł by psychicznie odpocząć. Przecież nawet zdobywając LM 3x był kilkukrotnie prawie zwalniany. W Juve też nie miałby łatwo i zgliszcza do ogarnięcia, po taktycznej pożodze pod nazwą "Pirlo, calma, calma".


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 11:29

Na wstępie napiszę, że oczywiście każdy ma swoje zdanie i rację, ale nie rozumiem jak można w obecnej sytuacji wybrzydzać na ewentualny powrót Allegri;'ego?To już było wałkowane kilka razy, że grał tym co miał. Wiadomo, że nie gra atrakcyjnej piłki, ale ludzie tyle lat Was nie nauczyło, że ten zarząd jest betonowaty i nie będzie żadnych Guardioli i super fajnej atrakcyjnej piłki. Dla nich musi być Włoch i tyle, a akurat Max teraz jest jedną z rozsądniejszych opcji. Ja go uważam za taktyka bardzo dobrego i przy dobrych transferach (a przed odejściem chciał rewolucji) może z powrotem przywrócić nas na piedestał. Ktoś napisze, że porażka z Ajaxem - owszem, ale wówczas Ajax kosił też Real i o krok byli od finału, grali wtedy rewelacyjną piłkę, a u nas? kontuzje też zniszczyły wtedy sezon. Przejął schedę po Conte, gdzie udowodnił, że da się za 10 euro dobrze pojeść, dzięki niemu znów zaczęliśmy się liczyć w europie, a przynajmniej mecze w CL nabrały znów sensu i mogliśmy marzyć, bo nawet po jednym złym wyniku w rewanżu potrafiliśmy walczyć.
W lidze tak samo nie łatwo utrzymać drużynę na poziomie tyle lat, a mimo to dokonał tego i szacun głównie też za sezon 2015/2016, gdzie z drużyną zrobił coś, co wymagało cudu, aby zdobyć majstra a na dodatek doszedł puchar włoch.
Przegrane finały? Owszem, ale nie musz eprzypominać, że za Lippiego przegraliśmy 3 finały, a jednak dalej u każdego z nas jest sentyment do Marcelo i gdyby był młodszy i wrócił do trenerki, większość z nas by go chciała.

Allegri wpisał się w historię Juventusu i uważam, że w obecnej sytuacji przy mądrych transferach możemy z nim wrócić do gry.

Swoją drogą już w Cagliari jak prowadził, to był jednym z wyróżniających się taktyków.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 11:30

Obrazek


-Kuba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2019
Posty: 18
Rejestracja: 10 lipca 2019

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 11:32

A moze Conte? :) Ma odejsc z Interu z tego co wskazują najnowsze informacje na fcinter.pl :)

Ciekawe czy by sie dogadali :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 11:36

Proszę Cię, nie wyskakuj z takimi propozycjami.


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 12:25

Ja mam nadzieję że faktycznie w tym tygodniu będzie bomba "Allegri in" i że jeszcze przed mistrzostwami pójdą transfery. Ja też chciałem pięknego Juve, ale po Sarrim, Pirlo i z budżetem, pandemią i składem który mamy już mi przeszło. Allegri jest dla mnie wybawcą w tej sytuacji i wjeżdża do Juve na białym koniu.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 12:31

Wcale bym się nie zdziwił gdyby Allegri wylądował w Interze.


ODPOWIEDZ