Wsparcie Artystyczne

Strefa kreatywnego fana Juventusu! Prowadzisz bloga, kanał YouTube, masz zdolności artystyczne? Podziel się tym z innymi kibicami.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 listopada 2021, 23:57

Jestem osobą z bogatą przeszłością na tym forum. :ok: Mój szczytowy okres aktywności tutaj to także najmroczniejszy okres mego życia... Mam już go za sobą. Uratowało mnie poczucie że po coś jestem, coś mam to zrobienia, pozostawienia po sobie. :cooler: Dziś idę po marzenia, które spełniają się. Tak będzie legalna płyta :read: , ukaże się ona w empikach, jest zapewniona dystrybucja, promocja... Wprawdzie ja na albumie jestem osobą bardziej się udzielającą, to jednak tylko z moją ukochana żoną mogłem to stworzyć: pasja X miłość = N-ta potęga możliwości. :laugh: Udało się także zebrać wspaniałych gości, legendy, ikony rapu, cały czas dogaduje kolejne featy. Gdy ogarnąłem swe życie wszystko stało się prostsze zwłaszcza drogi do celu. DO SEDNA! Potrzebujemy pomocy w ukończeniu projektu ;) , oddaniu go w najlepszej możliwej jakości, a to wszystko są ogromne koszta - mix/master, teledyski, tłocznia.... Dla nas priorytetem jest zrealizować idee. Każda nawet najmniejsza wpłata się liczy. W zamian za to umieścimy osobiste podziękowania wewnątrz wkładki płyty. Oczywiście każda osoba może też wziąć udział w teledyskach. Liczy się pasja, wszyscy ludzie zaangażowani w płytę ja dali. No ale dla osób zajmujących się "technicznymi" sprawami jak studio nagrań, teledyski, mix/mastering, tłoczenie - pasja jest to także praca i na tą ich prace właśnie potrzebujemy. :cooler:

https://zrzutka.pl/b3z2cm

Z wyrazami szacunku CZN&J Czeczen & Joanna :cup:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ