CZN&J - RIPGangSquad

Strefa kreatywnego fana Juventusu! Prowadzisz bloga, kanał YouTube, masz zdolności artystyczne? Podziel się tym z innymi kibicami.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 września 2022, 14:53

No witam, witam moje ukochane forum... <3 U mnie cały czas do przodu, wraz z moją żoną Joanną - cały czas robimy swoje. Potężny rapowy projekt coraz bliżej, a mam taki zwyczaj że zawsze w związku z płyta zakładam tu temat. Ponieważ robimy to coraz bardziej na serio, dam temat już przedpremierowo...

RIPGangSquad - Mimo że to ja jestem głównym napędem tego, to jednak nikt by mi nie dał takiego wsparcia jak Asia, wspólna miłość i pasja to jest coś czego życzymy każdemu :happy: ...

Nasz projekt życia #RIPGangSquad - przynajmniej dotychczasowego - z uwagi na wielu gości w tym mnóstwo mniej lub bardziej znanych legend polskiej rap sceny, przeciągnął się trochę w czasie, jednak zdecydowanie już na ten moment przerósł nasze oczekiwania ;) Sama współpraca z takimi ludźmi jest bezcenna.. :ok: To szalone ale, wszędzie robimy klipy, co dwa tygodnie wrzucamy nowy.

Premiera płyty ustalona na grudzień :happy: Czekamy na dosłownie ostatnie zwrotki w tym Liroya... :D

Nigdzie nie publikowałem żadnego zalążka tracklisty. Tak więc po raz pierwszy tu - marketingowo, dam jej zarys;) Hehehe :dodger:

CZN&J - RIPGangSquad

1. Renegat (feat. 2$Z Kali) (Prod: Klasiik)

2. Zasięg (feat. MC 3D) (Prod: Cytrobit)

3. Hegemon (feat. Kaczmi/Nagły Atak Spawacza) (Prod: Zbylu)

4. CZN&J - Czeczen Joanna - Legenda (feat. Dono/TEWU) (Prod: Teka)

5. Czas Ucieka (feat. Dmk, Konik, Numer Raz, DJ Qmak) (Prod: Zbylu)

6. #REALTALK (feat. MC 3D, Barney, DJ Malowany) (Prod: Klasiik)

7. CZN&J (Prod: Cytrobit)

8. STREETFIGHTER (feat. Bulyz, Galik, DJ Malowany) (Prod: DNA)

9.
10. Spartacus (feat. Żebro KRU, WUEM TPN, DJ Qmak ) (Prod: DNA)

11. Ważne Co Ja Myślę (feat. Karat NM, Basti) (Prod: Zbylu)

12. O.G. (feat. Tektyw/Siedem Łez/Fractalle, DJ Malowany) (Prod: Zbylu)

13. Cień (feat. Soberman, DJ Qmak) (Prod: DNA)

14. Socjopata (feat. Eve X, Kawa, DJ Jaxon) (Prod: ŚwiruTWT)

15. Trauma (feat. Łukasz Chmiel, Zet, 2$Z Kali, DJ Malowany) (Prod: DNA)

16. Nie Płacz (feat. Mei, Tektyw) (Prod: Cytrobit)

17. Karma (feat. Cukraz, Młody Łyskacz, DJ Malowany)

18. Nie Patrze Za Siebie (feat. Eve X, Radyo) (Prod: Cytrobit)

19
20

i po kolei co dwa tygodnie będzie się uzupełniało, także po premierze płyty ;)

EDIT1: 02.10.2022 CZN&J
EDIT2: 30.10.2022 CZN&J
EDIT3: 13.11.2022 CZN&J
EDIT4: 27.11.2022 CZN&J
EDIT5: 12.03.2023 CZN&J
EDIT6: 25.03.2023 CZN&J
EDIT7: 07.04.2023 CZN&J
EDIT8: 10.05.2023 CZN&J
EDIT9. 30.05.2023 CZN&J
EDIT10. 25.06.2023 CZN&J
EDIT11. 06.08.2023 CZN&J
EDIT12. 20.08.2023 CZN&J
EDIT13. 11.09.2023 CZN&J

Pozdrawiamy serdecznie!

#ripgangsquad #vibe #cznandj #forzajuve #hiphopisback #juventus #niechsieniesie #hiphopisback #love #urbanmusic #polskihiphop
Ostatnio zmieniony 11 września 2023, 23:13 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 12 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 października 2022, 10:56

No i nówka kolejna: Romantycznie, rodzinnie, słodko i rapowo <3 :D

Pozdrawiamy was serdecznie :hi:



#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 października 2022, 11:15

No i znów nowość, było dwa tygodnie przerwy z powodu awarii laptopa, ale wracamy... Teledysk numer 6 :D :happy:
Mocno, hardcorowo i z przekazem :dodger:



#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 17:05

No i kolejny teledysk - 7 już ;) . Ten akurat kręcony na moim kochanym Komorowie :bravo: Do tej pory - z tego co opublikowane - najbardziej ambitny: logistyka, scenariusz, realizacja... No ale cały czas się rozwijamy i robimy coraz ambitniejsze klipy... Tutaj historia mojego życia w pigułce - gościnnie Kaczmi Nagły Atak Spawacza :dodger:
Zapraszamy! ;)



#cznandj #ripgangsquad :hi:
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 13 listopada 2022, 23:15

ambitne w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> xD


Obrazek

***** ***
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 listopada 2022, 20:45

Wjechał właśnie 8 teledysk z #ripgangsquad - miał wbić już około 2 miesiące temu - ale z "przyczyn technicznych" awarii laptopa nastąpiła "obsuwa" i wjeżdża teraz. :ok: Wspominałem o tym powyżej przy okazji postu z klipem "Karma". :dodger: Klimatyczny G-Funk, z bezkompromisowym przekazem, bujający, letnia sceneria, rap, taniec, graffiti, skrecze, po prostu hip-hop. :hello:



#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 marca 2023, 14:31

Nowość! :dodger: Wracamy po przerwie! Prezentujemy 9 już teledysk z rap projektu #RIPGangSquad. :cooler: Gościnnie ikona patriotycznej rap sceny, pochodzący z Łodzi Basti, a także również znany kręgach konserwatywnego Hip-Hopu Karat Napalm Grupa... Trzeba robić swoje, myśleć swoje, mówić swoje, nie bać się tego. Niestety nie jest to norma w tych czasach, a tylko tak można zachować swoją tożsamość. :bravo: :plflag:
Teledysk dotyczy problematyki samobójstw wśród najmłodszych spowodowanych głównie systemem szkolnictwa. Główną rolę w nim zagrała Pruszkowianka Julita Łupińska której to niestety życie od najmłodszych lat nie rozpieszcza... Teledysk oprócz video do zwrotek kręcony w Górze Kalwarii. :ok: Miłego oglądania. :hello:



#cznandj #ripgangsquad :hi:
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 marca 2023, 16:19

Super, że poruszacie takie tematy, no i plusik za, jak to mawiał mój dziadek, Górę Kawalerię :ok:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 marca 2023, 14:21

Siema, siema. Premiera wita :hi: Kolejna nówka wjechała :bravo: 10 teledysk reprezentujący projekt #RIPGangSquad od wczoraj na YouTube.
Hipokryzja to alter ego hip hopu, mówi się to co jest modne, co jest na czasie, wszystko w wielu przypadkach to zwykły wizerunek na pokaz. :sad Kto wszedł w tą subkulturę musi umieć pływać w bagnie... Często konfrontacja z ludźmi którzy byli bohaterami osobistymi, inspiracja w życiu, przynosi wielkie rozczarowanie ale chociaż się wyjaśnia sprawa. Ja moja żona i Soberman osobiście tego doświadczyliśmy. Ciekawa fabuła rozgrywa się przez teledysk, wykorzystałem to że jestem w miarę wizualnie podobny do swojego nazwijmy to idola.... :think:

Jeden ForzaAluminium to za dużo jak na JuvePoland no macie dwóch :D



#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2023, 21:04

Lecimy dalej!!! :ok: Premiera kolejna - 11 teledysk niosący projekt #RIPGangSquad właśnie wjechał na kanał. :D
Socjopata to termin idealnie pasujący do mnie z którym się utożsamiam i mało mnie interesuje co kto ma do tego.
Kultura Hip-Hop już od dawna traci swój pierwotny sens, powołanie, stała się mejstrimową papką... :cooler:
Jako Socjopata jestem zarówno przeciwko propagandzie wokół nas i jak i przeciwko skomercjalizowanym zjawisku
mylnie uchodzącym za rap kulturę.... W teledysku przedstawiliśmy sytuacje ekstremalną wyższej konieczności kontra prawo, oraz to że
ludzie często uchodzący za typów z pod ciemnej gwiazdy potrafią zrobić dużo dobrego dla innych...
Zapraszam do oglądania. :dodger:

ForzaAluminium Per Sempre!!! :hi:




#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 maja 2023, 22:41

Przedstawiam już nasz 12 teledysk reprezentujący projekt #RIPGangSquad :cooler: Czysta pasja nas niesie. Tym razem zdecydowałem się na oddanie hołdu moim/naszym starym czasom w rytmie ukochanego Hip-Hopu, drogi i głosu życia.
Zostawisz po sobie tylko to co stworzysz sam, w tym zachowasz nieśmiertelność dla pokoleń. Sztuka jest ponad bogactwami materialnymi, dlatego że jest unikalna... :hello:
Dzięki jeszcze raz Teka za bit :ok: Dostałem go bo jestem pasjonatem, więc trochę jako dowód uznania. Od początku z Teka, dobrze się rozumieliśmy .. Teka przed laty był popularnym raperem, któremu zdecydowanie popularność nie uderzyła do głowy i szczerze mu nie pasowała zbytnio... Tak naprawdę jest skromnym, normalnym i bardzo w porządku człowiekiem. Dzisiaj w ramach muzyki zajmuje się produkcją muzyczną i rzeczami z nią związanymi...
W teledysku znów pojawiam się ja wieku 13 lat i moja żona w wieku 13 lat, grani ponownie przez Kubę i Olę siostrę Julity - tej nastolatki która wystąpiła w w teledysku do "Ważne Co Ja Myślę", sprawdźcie, warto ... Gościnnie dograł się Dono, również dinozaur polskiej sceny, znany ze składu TeWu, a także chociażby ze współpracy z Peją. Klip wrzuciliśmy 01.05 z uwagi na to że ja i Dono tego samego dnia obchodzimy urodziny, no Bonucci także ;) Dzieje się trochę w klipie, wiec zapraszamy do obejrzenia :dodger:



#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 maja 2023, 23:26

Kolejny teledysk ujrzał światło dzienne i nocne też zresztą... Tytuł utworu jest definicją tego o co chodzi w dzisiejszym rapie oraz w każdych innych czasach i nie tylko w tej formie muzy i nie tylko w tym przemyśle.... Muzykę się robi po to żeby się niosła, po to też w rapie jest przekaz, nie po to żeby gadał do szuflady... :P Zawsze cenię szczerość i autentyczność, dlatego unikam ludzi którzy są z tym na bakier. Ja jestem człowiekiem wychowanym wedle starych zasad, nie w czasach wychowania bezstresowego. Pochodzę z regionu o bardzo złej sławie, jednak w tym środowisku obowiązują pewne wartości. Wpłynęło to także na nawyk mówienia co się myśli dosadnie, które co oczywiste ma przełożenie w moim rapie.
Piercing natomiast, jego robienie to moja druga - można powiedzieć że pasja. Zawsze mi się to podobało "U kogoś," Zdecydowanie mam tu na myśli płeć przeciwną. :dodger:
Mam certyfikat piercera. To jest również dodatkowe zajęcie z którego zawsze "Coś Wpadnie". Tutaj akurat szewc boso chodzi, sam nie mam nigdzie ani nie zrobiłbym sobie kolczyka. Zawsze uważałem że jest to "babska sprawa." No ale co kto lubi... Moja żona Joanna ma za to sporo błyskotek i znakomita większość to robione przeze mnie, i to nie ostatnie słowo...
Postanowiłem w tym teledysku skonfrontować moje dwie pasję tą największa czyli hip-hop i tą mniejszą czyli piercing. Robiąc sobie zarazem reklamę działalności muzyką i reklamować muzykę oryginalnym teledyskiem... Zapraszam serdecznie do oglądania. Było ostro, ale przecież nie używam tępych igieł, same nówki z opakowania... :laugh:



#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2023, 23:05

Witam serdecznie, dumnie z podniesioną głową. :dodger: Teledysk kolejny do utworu Spartacus, kręcony w sporej części na Legia Fight Club...
Utwór opowiada o tym ze wiara w siebie jest wewnętrzną potęgą która jest zdolna dokonywać niemożliwego. Dlatego tak ważne jest to byśmy robili swoje i nigdy w to nie zwątpili. Oczywiście jest to utwór antysystemowy, dla wielu niepoprawny politycznie, po prostu autentyczny. Historyczny Spartacus dokonał buntu nie miał nic do stracenia a miał niesamowitą determinację, więc co? Niemożliwe nie istnieje... :cooler:

W teledysku główną rolę - młodego (ok młodego duchem zawsze :laugh: ) zdolnego boksera zagrał mój kolega który to za dzieciaka był takim moim starszym autorytetem. Wiele osób miało kogoś takiego za małolata... Arek a właściwie Bombel jest pasjonatem sportu, głównie boksu i bardzo ochoczo zaangażował się w projekt gdy tylko o nim usłyszał. Jego bohater nie mający nic na początku postanawia walczyć wedle swoich zasad, fair-play do końca, mimo przeciwności losu i bagna w jakim znajduje się środowisko bokserskie ... Jak potoczy się jego historia? Czy warto było walczyć zgodnie ze swym sportowym sumieniem? Zobaczcie sami. Gościnie przedstawiciele konserwatywnej sceny - Żebro / KRU i Wuem TPN :hello:



#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2023, 14:35

Tanecznym i zdecydowanym krokiem wjeżdża na rejony STREETFIGHTER. :cooler: Ostry i bezkompromisowy utwór, jeden z najostrzejszych na #RIPGangSquad. Rozliczenie się z obecną sceną pseudo rapu, który to z obecną ideą i korzeniami kultury hip-hop nie ma wiele wspólnego... :prochno: Numer o niepoddawaniu się w robieniu swojego i walce w tym do samego końca. Tanecznym krokiem przez życie, wedle własnego stylu i zasad. Jak to się mówi nie pierniczyć się w tańcu. :laugh:

Zaś teledysk przedstawia historię dziewczyny - w tej roli moja żona Joanna Kuźmin-Wańkowicz (1) - dla której taniec jest wszystkim i gdziekolwiek się znajdzie lub musi się znaleźć, będzie robić swoje i robić to najlepiej. :dodger: Na początku nie zostaje przyjęta do szkoły tańca, prowadzonej przez szemranego instruktora (2) .. Jednak złość postanawia przełożyć w taniec i pokazać swój kunszt gdzie się tylko da.... W jakie podejrzane miejsca ją to zaprowadzi? Czy jej się to opłaci?

Równolegle Czeczen ze swoją ekipą, koncertują, bronią słabszych, mają układy na mieście. Bo są tacy sami w rapie jak i w życiu - aluzja wiadomo do czego :ahsisi: - a Czeczenowi liderowi ekipy Joanna wpada w oko.... :cooler:

(1) Laureatka wielu konkursów juniorskich w tańcu hip-hop w młodości....
(2) W tej roli mój serdeczny przyjaciel Krzysztof Grabarczyk, który w teledyskach specjalizuje się w roli takich typów... (W Cieniu egzekutor długów, w Spartacusie promotor boksu (wiadomo tam też są niezłe cwaniaki) :prochno:

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA!!! :hello:




#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2023, 15:18

No przedstawiam kolejny 16 już teledysk z projektu. :happy: Utwór #REALTALK na oldschoolowym bicie Klasiika , skreczami DJ Malowanego w refrenie i dinozaurami na featach :dance: ... Kolejny utwór na płycie z gościnną zwrotką MC 3D, który to był jednym z pionierów bounce'u w Polsce... :dodger: Teledysk nakręciliśmy w domu, trochę spontanie, przy okazji robienia klipu "Zasięg." Video zwrotki Barneya (Beat Squad) - kolejnego oldschoolowca - kręcone w Poznaniu, zostały dosłane. Tam na kilku kadrach z nim widoczny jest jego kolega z zespołu - Czarny :ok: Beat Squad, a w szczególności Czarny to pionierzy laidbacku - nieco zanikłego już stylu Hip-Hop. Tak więc pioniersko, ale prawdziwie, szczerze i oldschoolowo. Zachęcam gorąco do posłuchania. Aha Czeczen w garniturze to rzadki widok :D



#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ