CZN&J - RIPGangSquad

Strefa kreatywnego fana Juventusu! Prowadzisz bloga, kanał YouTube, masz zdolności artystyczne? Podziel się tym z innymi kibicami.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 5 razy

Nieprzeczytany post 18 września 2022, 14:53

No witam, witam moje ukochane forum... <3 U mnie cały czas do przodu, wraz z moją żoną Joanną - cały czas robimy swoje. Potężny rapowy projekt coraz bliżej, a mam taki zwyczaj że zawsze w związku z płyta zakładam tu temat. Ponieważ robimy to coraz bardziej na serio, dam temat już przedpremierowo...

RIPGangSquad - Mimo że to ja jestem głównym napędem tego, to jednak nikt by mi nie dał takiego wsparcia jak Asia, wspólna miłość i pasja to jest coś czego życzymy każdemu :happy: ...

Nasz projekt życia #RIPGangSquad - przynajmniej dotychczasowego - z uwagi na wielu gości w tym mnóstwo mniej lub bardziej znanych legend polskiej rap sceny, przeciągnął się trochę w czasie, jednak zdecydowanie już na ten moment przerósł nasze oczekiwania ;) Sama współpraca z takimi ludźmi jest bezcenna.. :ok: To szalone ale, wszędzie robimy klipy, co dwa tygodnie wrzucamy nowy.

Premiera płyty ustalona na grudzień :happy: Czekamy na dosłownie ostatnie zwrotki w tym Liroya... :D

Nigdzie nie publikowałem żadnego zalążka tracklisty. Tak więc po raz pierwszy tu - marketingowo, dam jej zarys;) Hehehe :dodger:

CZN&J - RIPGangSquad

1. Renegat (feat. 2$Z Kali) (Prod: Klasiik)
2.
3.
4.
5. Czas Ucieka (feat. Dmk, Konik, Numer Raz, DJ Qmak) (Prod: Zbylu)
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16 Nie Płacz (feat. Mei, Tektyw) (Prod: Cytrobit)
17
18 Nie Patrze Za Siebie (feat. Eve X, Radyo) (Prod: Cytrobit)
19
20

i po kolei co dwa tygodnie będzie się uzupełniało, także po premierze płyty ;)

Pozdrawiamy serdecznie!

#ripgangsquad #vibe #cznandj #forzajuve #hiphopisback #juventus #niechsieniesie

ODPOWIEDZ