1/8 finału MŚ

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 17:48

Obrazek Francja 4-3 Argentyna Obrazek
30 czerwca 2018, godzina: 16:00, Kazan Arena

Obrazek Urugwaj 2-1 Portugalia Obrazek
30 czerwca 2018, godzina: 20:00, Fisht Stadium

Obrazek Hiszpania 1-1 (k. 3:4) Rosja Obrazek
1 lipca 2018, godzina: 16:00, Luzhniki

Obrazek Chorwacja 1-1 (k. 3:2) Dania Obrazek
1 lipca 2018, godzina: 20:00, Nizhny Novgorod Stadium

Obrazek Brazylia 2-0 Meksyk Obrazek
2 lipca 2018, godzina: 16:00, Samara Arena

Obrazek Belgia 3-2 Japonia Obrazek
2 lipca 2018, godzina: 20:00, Rostov Arena

Obrazek Szwecja 1-0 Szwajcaria Obrazek
3 lipca 2018, godzina: 16:00, Saint Petersburg Stadium

Obrazek Kolumbia 1-1 (k. 3:4) Anglia Obrazek
3 lipca 2018, godzina: 20:00, Spartak Stadium



Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lipca 2018, 22:43 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 17:52

A nie czasem 1/8 finału?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 18:00

@up Tak. Anglojęzyczne strony podają tą fazę jako round of 16 i być może to zmyliło. Górna połówka ma zdecydowanie gorzej. Ciężkie spotkania aż do finału.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 21:00

Trzeba przyznać że prawie każda para w miarę wyrównana i ciekawa. Już na dzień dobry mamy 2 dobre mecze :hellyes:


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 12:17

ale ta Brazylia ma łatwą drogę do finału...


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 22:19

Francja, Urugwaj :prochno:, Hiszpania, Chorwacja, Meksyk :prochno:, Belgia, Szwajcaria, Anglia.

Chciałbym żeby te drużyny poszły dalej.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 22:40

Slim pisze:Francja, Urugwaj :prochno:, Hiszpania, Chorwacja, Meksyk :prochno:, Belgia, Szwajcaria, Anglia.

Chciałbym żeby te drużyny poszły dalej.
Sa bardzo duze szanse zeby tak bylo.
Warto brac pod uwage ze zawsze moze byc jakas niespodzianka jak awans Japonii, Danii czy Kolumbii.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 22:42

Argentyna, Urugwaj, Rosja, Chorwacja, Meksyk, Belgia, Szwecja, Kolumbia.

Argentynę i Urugwaj bardzo lubię - nasi tam są!

Rosja, bo niech Hiszpania jedzie do domu!

Chorwacja, bardzo lubię tą reprezentację.

Meksyk - niech wreszcie coś ugra!

Belgia, bardzo fajna drużyna, ale chyba za słaba obrona by wygrać PŚ...

Szwecja/Szwajcaria - obydwie obojętne mi drużyny. Kto awansuje nie jest aż tak dla mnie ważne. No ale skoro Szwedzi wyeliminowali Włochów, niech będą godni jak najwyższej lokaty, a co tam. :D

Kolumbia spoko! Anglii nie trawie. Jest to jedna z moich najbardziej nielubianych reprezentacji. Zawsze mnie cieszą ich porażki.

W ogóle chciałbym by mundial wygrał ktoś, kto jeszcze go nie wygrał NIGDY!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 08:05

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Szwecja/Szwajcaria - obydwie obojętne mi drużyny. Kto awansuje nie jest aż tak dla mnie ważne. No ale skoro Szwedzi wyeliminowali Włochów, niech będą godni jak najwyższej lokaty, a co tam. :D


W ogóle chciałbym by mundial wygrał ktoś, kto jeszcze go nie wygrał NIGDY!
Nie zgadzam sie z toba co do Szwecji, ja osobiscie ich nie trawie.
Nie przez to ze wyeliminowali squadra azzura w ostatnich eliminacjach!
Ale po tym co zrobili Polakom w 1999 kiedy za czasow Janusza Wojcika, Szweci byli pewni awansu i wolali w ramach ich pseudo fair play pokonac Polska ktora walczyla o druga lokata z Anglia. Problem ze 4 lata pozniej z Lotwa Szweci majac ponownie awans po prostu podlozyli sie i pozwolili Lotyszom wygrac i zajac druga lokata w grupie.
Szczyt bezszczelnosc nastapilo po eliminacji podczas Euro 2004 kiedy z Dunczykami opracowywali wynik dajac im oba awans i eliminujac Wlochow!

Osobiscie ja tez bym chcial zeby mundial wygrala druzyna ktora go nie wygrala przed tym.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 12:15

Bardzo wyrównane i ciekawe pary, trudno wskazać faworytów, ale mam nadzieję, że będzie: Francja, Urugwaj, Rosja, Chorwacja, Meksyk, Japonia, Szwajcaria, Kolumbia

Choć pary Japonia-Belgia i Szwecja-Szwajcaria są mi trochę obojętne, w pierwszym przypadku nie przepadam za obydwiema drużynami, a w drugim obie są mi raczej obojętne, chociaż może troszkę nie lubię Szwecji

Co do końcowego triumfu, to najbardziej liczę na Chorwację, wszystkie inne drużyny, którym kibicowałam już odpadły, albo się w ogóle nie dostały, a Chorwaci grają bardzo porządnie. Mam też nadzieję, że nie wygra Brazylia, Portugalia, Hiszpania, Belgia ani Anglia :prochno:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 12:17

Igła wpadł z powodu kontuzji czy nie spodobał się nowym selekcjonerom? :prochno:
Mam dylemat czy trzymać za nich kciuki żeby byli chętni na HD bo grą i organizacją nie zasługują na sukces. Zresztą nie jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusza, w którym ogrywają Francję.
Drugi mecz nie gorszy, Ronaldo kontra Godin, Bentancur w środku pola. :ok:


calma calma
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 12:59

juvemaroko pisze:
[...]Nie zgadzam sie z toba co do Szwecji, ja osobiscie ich nie trawie.

Osobiscie ja tez bym chcial zeby mundial wygrala druzyna ktora go nie wygrala przed tym.
Też nigdy Szwedów nie lubiłem.

Czyli konkretnie kto ma szanse, kto jeszcze nie wygrał MŚ? Chorwacja i Belgia jedynie, takie mam wrażenie. Kolumbia, może, jakby siadła im forma życia na następne cztery mecze, ale wątpliwe bardzo, Portugalia zaś potwierdza, że jednak potrzebuje sporo farta aby wygrywać, choć ten delikatnie antyfutbol prezentowany przez nich daje rezultaty, ale jakoś nie widzę ich wygrywających z kilkoma drużynami, choćby z wyżej wymienionymi Chorwatami i Belgami.
Obstawiam Francję, Urugwaj, Hiszpanie, Chorwacje, Brazyle, Belgie, Szwajcarów i Kolumbie, te druzyny wyjdą. Jakbym miał zgodnie z sympatią... to chyba tylko Brazylie na Meksyk bym zmienił.
Mam nadzieję, że skandynawskie drużyny dostaną sromotne lanie i liczę bardzo na dzisiejszy mecz Francji z Argentyną, coś czuje że to spotkanie będziemy wspominać latami.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 15:06

Przeglądam sobie typy różnych capperów przed 1/8 finału i widzę, że zaskakująco dużo ludzi typuje awans Argentyny lub remis po 90 minutach. Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałe po tym co obie reprezentacje pokazały na tym turnieju. Francja co prawda niczym nie zachwyciła, ale Argentyna to parodia drużyny. Teraz przy obstawianiu trzeba się liczyć z możliwością dogrywki, ale żeby ta Argentyna miała wyeliminować tę Francję to jakoś mi się nie widzi :think:.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 15:26

Argentyna w kazdej chwili moze strzelic gola a jesli jej pilkarze lepiej zagraja w obronie to mozemy zobaczyc Messiego i spolka nawet w finale.
Maja kilku klasowych pilkarze i wszystko jest mozliwy.
Oczywiscie jesli zagraja tak jak przeciwko Chorwacji to dlugo nie pozostania w Rosji.
Mysle ze Francja Argentyna bedzie wyrownana para i o awans moze zdecydowac dogrywka badz serii rzutow karny.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 15:39

Dziś Portugalia i... Boję się, że Francuzi przestraszą się Messiego. Oby nie.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Zablokowany