1/8 finału MŚ

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 18:46

Ta, może mu jeszcze po niej skakał :rotfl: Większa szansa na kontuzję czeka cię w zatłoczonym autobusie, albo kolejce w Biedrze, jeśli 80 letnia staruszka przydepnie cię laczkiem.

Weź zobacz sobie powtórki, bo Meksykanin schylił się, żeby zabrać piłkę i wznowić grę (co ewidentnie utrudniał Neymar), a nie martwić się o zdrowie symulanta.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 18:54

Brazylia zgodnie z przewidywaniem przeszła. Nie spodziewałem się pogromu Meksykanów, ale wygranej w regulaminowym czasie, bez większych problemów i tak było. Oglądałem mecz fragmentarycznie, oraz zerkając jak komentator podnosił głos, bo robiłem coś innego, ale z tego co widziałem to Brazylia świetnie grała w obronie i Meksyk nie stworzył żadnej sytuacji, wszystko czyścili. Nie no mam nadzieje że Brazylia odpadnie, bez jaj, nie mogą oni wygrać, nie chce by wygrała drużyna, w której jeden piłkarz jest ponad drużyną. Dwóch już nie ma z tych co się liczyły w miarę (Argentyna i Portugalia) pora pożegnać kolejną. Polska to oczywiście też taka drużyna, ale my nie byliśmy żadnym faworytem, więc nie zaliczam nas do powyższych.
Ostatnio zmieniony 02 lipca 2018, 18:55 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 18:54

Pozoranta i ekspresyjnego błazna ,bo przecież symulować to jeszcze trzeba umieć,a on wyłącznie sobie szkodzi takim podejściem.Pozostaje ze swoim zdaniem co do faulu i kartki


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 19:30

Sędzią meczu Belgia-Japonia ma być... Senegalczyk Melang Diedhiou :prochno: . FIFA nieźle trolluje Japonie.

Teraz jak te pajace z Brazylii awansowały, to mam nadzieję, że Belgia awansuje a następnie wywali ich z turnieju


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 20:00

No Japonia to etatowy uczestnik MŚ od 1998 roku, ale nigdy ponad 1/8, no i tak będzie zapewne i tym razem.

Mam nadzieje że Belgowie podreperują sobie statystyki, no ale wcale nie musi być to takie łatwe.

Ja liczę na Chorwację i Belgię w tych MŚ.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 20:00

jackop pisze:
Teo pisze:Layun oczywista czerwona za świadome i chamskie nadepięcie Neymara poza boiskiem (dokładnie w kontuzjowane miejsce)
Dotyk motyla, od którego Juniorowi prawie urwało nogę (czyt. nic mu się nie stało) :D Chamskie i świadome to było zagarnięcie przez niego piłki, wsadzenie jej między nogi i leżenie plackiem na murawie, kiedy Meksykanie chcieli wznowić grę, bo to im należał się rzut z autu
daj se na wstrzymanie ;] to nie B klasa, że jest jedna piłka - trzeba było brać drugą i grać a nie stawać korkami na kontuzjowaną kostkę rywala jakimkolwiek aktorem i płaczkiem by on nie był

a z polowaniem na nogi to pewnie, że tak jest, zobacz sobie ile fauli na nim jest co mecz ;] nie bronię jego aktorstwa ale też ono nie bierze się z niczego, jak ktoś cię kopie 10 razy w meczu a sędzia nie daje ani jednej kartki to zaczyna ci się włączać dziwne myślenie, czy jak wolisz myślenie ci się zaczyna wyłączać, swoje pewnie odegrała też przygoda w FCB


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 20:24

Sorry, ale mylisz przyczynę że skutkiem. Celowe polowanie na nogi bierze się z jego zachowania i tak też było w meczu z Meksykiem. Coraz bardziej przeginał z aktorzeniem i po tej sytuacji przeciwnicy z premedytacją utrudniali mu życie do ostatniego gwizdka. Gość nie jest świętą krową, a piłka nożna to jest sport gdzie jeden pilkarz czasem kopnie drugiego, są faule. Żeby nie było, to nie jest zarzut wyłącznie w stronę Brazylijczyka, bo taki Pepe czy Ramos jak kosi, to czasami na urwanie nogi, albo pójdzie łokieć z MMA, a jak go dotkną to się zwija z bólu jakby rodził arbuza. Wszyscy piłkarze symulują, ale są 'wybrańcy' którzy robią to tak często i ostentacyjnie, że ma się ochotę wypłacić im płaskiego jak Cabrini Muntariemu :prochno: Nigdy nie widziałem żeby taki Hazard nakuźwiał breakdance na murawie po najmniejszym kontakcie :whistle: Z resztą żaden z pozostałych Brazylijczyków jakoś nie musiał udawać walki o życie, a też byli ostro faulowani.
Ostatnio zmieniony 02 lipca 2018, 20:50 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 20:47

Ale kitajce zapieprzają aż miło. :bravo: Dobre wyszkolenie techniczne + szybkość + wielka wiara mogą poskutkować kolejną sensacją.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 20:54

Faktycznie Japończycy na ambicji aż szorują po murawie byle tylko uprzykrzyć życie Belgom. Lukaku i spółka muszą zaopatrzyć się w celowniki, bo jedna kontra i obudzą się z ręką w nocniku jak Hiszpanie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 21:11

Ale im się włączył Tsubasa :jaw:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 21:13

Patrze i nie wierzę... 0-1, wyszedłem na szluga, słyszę Gooooooool!!!! Myślałem że Belgia wyronała, a tu szok 0-2. Niech się Belgia bierze do roboty, bo nie będzie komu wygrać, a sorry nie chcę Brazylii z 6 Pucharem Świata.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 21:15

Spokojnie, Japonia przejedzie się po Brazylii :D :D :D Ja miałem na odwrót, poszedłem w przerwie zrobić kanapki i zdążyłem akurat na 2. bramkę.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 21:35

Crunny pisze:Ale im się włączył Tsubasa :jaw:
No i nacieszyli się prowadzeniem, bo między słupkami nie stoi Wakabayashi... :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 21:38

Kurde, dobry mecz. Dalej mam nadzieję, że Japonią sprawi niespodziankę i awansuje. 🙂


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 21:54

Ależ się Japończycy oszukali tym wykonaniem rożnego. Wyszedł brak doświadczenia? Piękna kontra Belgów, nie było komu tego zatrzymać taktycznym faulem.

Brawa dla obu zespołów za walkę :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany