1/8 finału MŚ

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:11

No i super! Uffff, a już myślałem że będą go przepychać, a tymczasem żeluś jeszcze kartkę dostał pod koniec. Super grał Cavani. Bentancur to nasza przyszłość, a jeszcze chłopak ma spory margines rozwoju, więc jeszcze trochę a nasza pomoc będzie piekielnie mocna! Super Urugwaj w 1/4!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:13

Zmiana Bentancura po zdobytej bramce sugeruje, że lepiej sprawdza się w grze ofensywnej, czy jakaś kontuzja/zapobiegnięcie wykluczeniu?


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:16

Maly pisze:
jackop pisze:Generalnie poza parą urugwajsko-portugalską dość łatwo jest wskazać faworytów do awansu.
pokaż kupona ;)
Obrazek

Wątpliwości co do awansu Urugwaju nie miałem. Zastanawiałem się tylko czy zrobią to w regulaminowym czasie czy w dogrywce, więc wybrałem bezpieczniejszy wariant.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:28

Ależ walka, ależ drużyna! :bravo:
Vimes :ok:


calma calma
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:40

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No i super! Uffff, a już myślałem że będą go przepychać, a tymczasem żeluś jeszcze kartkę dostał pod koniec. Super grał Cavani. Bentancur to nasza przyszłość, a jeszcze chłopak ma spory margines rozwoju, więc jeszcze trochę a nasza pomoc będzie piekielnie mocna! Super Urugwaj w 1/4!
I pomysleć ze Marotta chce go dać w rozliczenie za SMSa ?! Absurd


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:46

Ależ pięknie-turniej bez Messiego, Ronaldo, Pepe i Mullera, oby wkrótce też bez Neymara i Marcelo :prochno:

Swoją drogą myślicie, że skoro Messi i Ronaldo odpadli tak wcześnie i mają nie najlepsze sezony za sobą, to może być szansa na ZP dla kogoś innego? Mbappe, Neymar, Modrić, Godin(na dwóch ostatnich raczej nie ma szans, bo są za mało medialni)?

I jeszcze jedno, jak myślicie, kto awansuje z pary Szwecja-Szwajcaria? Vimes jak stawiasz? :D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 22:58

Szwecja - Szwajcaria - bardzo wyrównana para, śmierdzi tu dogrywką.

Co do meczu Brazylia - Meksyk. Nie będzie to dla Brazylii spacerek, ale powinna spokojnie przejść.
krystiank pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No i super! Uffff, a już myślałem że będą go przepychać, a tymczasem żeluś jeszcze kartkę dostał pod koniec. Super grał Cavani. Bentancur to nasza przyszłość, a jeszcze chłopak ma spory margines rozwoju, więc jeszcze trochę a nasza pomoc będzie piekielnie mocna! Super Urugwaj w 1/4!
I pomysleć ze Marotta chce go dać w rozliczenie za SMSa ?! Absurd
Marotta chce go dać w rozliczeniu, czy Lazio by chciało? Może to po prostu fantazja pismaków. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 23:00

Piękny dzień! Awanse Francji I Urugwaju, teraz dylemat komu kibicować w pojedynku Francja vs Urugwaj, chyba jednak Urugwaj.
Bentancur! :bravo:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 23:14

krystiank pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No i super! Uffff, a już myślałem że będą go przepychać, a tymczasem żeluś jeszcze kartkę dostał pod koniec. Super grał Cavani. Bentancur to nasza przyszłość, a jeszcze chłopak ma spory margines rozwoju, więc jeszcze trochę a nasza pomoc będzie piekielnie mocna! Super Urugwaj w 1/4!
I pomysleć ze Marotta chce go dać w rozliczenie za SMSa ?! Absurd
Mówiąc szczerze, to nie przywiązywałbym zbyt wielkiej wagi do występów Bentancura w reprezentacji na mundialu. Zagra dobrze to fajnie, ale nie ma się czym podniecać. Zagra źle to też nie ma robić z czego problemu. Pozwólcie, że przypomnę Wam jednego z naszych byłych zawodników - Eljero Elię. Facet wykonał parę udanych dryblingów na mundialu w RPA, więc jak przyszedł do Juventusu to zapanowała wielka podnieta jakiego to kozaka sobie ściągnęliśmy. I co z tego wyszło? Gość większość meczów przesiedział na ławie. Doszło nawet do absurdalnych oskarżeń Conte o rasizm, bo nie dawał Murzynowi grać. Spójrzcie na dalszy przebieg kariery Elii. Typ nie zaistniał ani w żadnym poważnym klubie, ani w reprezentacji. Był gwiazdką jednego turnieju. Najzwyklejszym przeciętniakiem jakich jest wielu. Jeżeli Urugwajczyk może być kartą przetargową, która pomoże nam pozyskać SMS-a, to ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że trzeba go w takim charakterze wykorzystać. Serb to gotowy produkt do zainstalowania w topowym klubie. Jeżeli ceną za jego pozyskanie ma być sprzedaż Bentacura to ja nie mam żadnych wątpliwości w tym temacie.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 23:34

Karta przetargowa? Tu się mówi o 110mln + Bentacur. Na dzisiejsze realia Sam Rodrigo jest warto 30-50mln. Gdzie tu logika?
Ursus gra podobnie jak u nas, wolno, próbuje łączyć obronę z atakiem. Trochę ma mało podań do przodu, prostopadłych. To musi poprawić.
Niestety jak nigdy nie był bramkostrzelny tak to raczej będzie ciężkie do poprawy.
Natomiast w obronie jest bardzo dobry, wykorzystuje przy tym przyspieszenie, jest też wysoki ale jeszcze trochę siły mu potrzeba.
Szkoda że najczęściej wchodzi za Pjanicia, bo to inny typ zawodnika, z nim w pierwszej 11 dałby lepsze podania w środku, więcej miejsca dla Pjanicia na ofensywę ale też dobrą obronę - dla mnie powinien grać za Khedirę/Matuidiego.
Niestety to trochę za dużo zmian bo Can jeszcze więc pewnie chociaż na początku będzie ławka.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 23:39

A co takiego zrobił Milinković-Savić żeby uznawać go za gwiazdę będącą w stanie decydować o wynikach meczów, a taką chcesz pozyskać jeśli decydujesz się na wyłożenie powyżej 100 mln. czyli tyle ile Lotito oczekuje za Serba? Pamiętać też trzeba, że w Lazio już kilka takich gwiazdek co to miały podbijać stadiony świata było a które koniec końców żadnej wielkiej kariery nie zrobiły. Ja bym się przy takich kwotach w żadne negocjacje nie ładował.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2018, 23:56

Zgadzam sie, jak wydawać tyle $ to na zawodnika zmieniającego losy meczu, zwłaszcza w LM. Jakby zakup Savic-a dał wygrana LM to każdy by się zgodził, ale czy da?
To że środkowy pomocnik to brakujące ogniwo w składzie nie znaczy że mamy wydawać 150mln na niego, tak jakby brakowało PO którego miało by Lazio, wydanie 150mln nie spowodowałoby że wygramy LM.
Natomiast taki Mbappe za 150mln? Myślę że po dzisiejszym meczu parę klubów by tyle za niego dało bez problemu.
Inna kwestia że zawodnik za taką $ ma później z tyłu głowy że kosztował tyle to musi być świetny, że sam wygra mecz, albo że mu palma odbije - Pogba ;)
Kibice też wtedy oczekują wygrywania w pojedynkę meczy przez co presja i wymagania wzrastają co bardzo negatywnie może się odbić na zawodniku. - Pogba ;)

Idzmy tropem że wydamy 110mln, znowu nie wygramy LM a za rok sprzedamy Higuaina za 30mln, zabraknie nam na klasową 9-ke bo będziemy płacić raty za Serba.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2018, 09:46

Vanquish pisze:
Bobby X pisze:Na Teutatesa i wszystkich innych wymyślonych bogów: błagam uwalcie te płaczliwe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z Portugalii :pray: :pray: :pray:
Te wszystkie płaczliwe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> razem wzięte to wciąż nic przy Suarezie. Facet co dostanie w plecy to drze japę i łapie się za czubek głowy jakby mu tam szpikulec do lodu kto wbił :prochno:
Mam nadzieję, że Urugwaj odpadnie, bo nie mogę patrzeć na tego aktora.
Przetrawie Suareza i jego aktorstwo bo jest ono niczym w porównaniu do tępego wyrazu twarzy Pepe, naszprycowanej do granic absurdu gęby Krystyny czy wytapetowanego po czubek łba Kłarezmy. O reszcie tych parodystów nie wspomnę.

Także tego Płacztugalia :papa: :papa: :papa:


:allegri: na śmietnik
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2018, 11:01

Francja wyjaśni Urugwaj spokojnie.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2018, 11:11

Ojj szczerze wątpię. Przecież mało brakowało, a daliby sobie wbić słabej Argentynie czwórkę.


Obrazek
Zablokowany