Grupa A (Egipt,Rosja,Arabia Saudyjska,Urugwaj)

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 15:55

Się Urugwajowi usrało, chociaż chwilę wcześniej pech przy słupku Cavaniego. Generalnie słaby/nudny poziom. Egipcjanie do 16tego metra potrafili się pokazać, ale później zabrakło pomysłu na zagrożenie bramce Muslery.

Ruscy klepną Faraonów w 2giej rundzie i tyle będzie z hajpu na Salaha.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 15:55

Wymęczone zwycięstwo Urugwaju. Egipt bez Salaha naprawdę dobrze się zaprezentował. Widać różnicę klasy Egipcjan a ich sąsiadów zza morza. Bentancur odnotował całe 90 minut, występ poprawny ani nie było z jego strony fajerwerków ani rażących błędów. Niech gra jak najczęściej.
jackop pisze:
Ruscy klepną Faraonów w 2giej rundzie i tyle będzie z hajpu na Salaha.
Nie byłbym wcale taki pewny. Jak bez Salaha potrafili grac jak równy z równym z Urugwajem, to tym bardziej z nim w drugiej kolejce powinni sobie poradzić.


Obrazek
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:04

Widzieliście grę Bentancura?

Nie przypomina wam to czegoś, a raczej kogoś? Bo mi w 100% przypominał POGBĘ z Euro. Zagubiony, większość piłek do tyłu, albo podania do kolegi ustawionego metr obok i ogólnie gdzieś z tyłu. Momentami wydawało się że Bentancur gra w obronie...

To samo było z Pogbą chociażby w finale EURO, gdzie gość czasem został jako praktycznie ostatni zawodnik...


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:12

Mily pisze:Widzieliście grę Bentancura?

Nie przypomina wam to czegoś, a raczej kogoś? Bo mi w 100% przypominał POGBĘ z Euro. Zagubiony, większość piłek do tyłu, albo podania do kolegi ustawionego metr obok i ogólnie gdzieś z tyłu. Momentami wydawało się że Bentancur gra w obronie...

To samo było z Pogbą chociażby w finale EURO, gdzie gość czasem został jako praktycznie ostatni zawodnik...
Przecież On miał takie założenia taktyczne, musiał zabezpieczać tyły bo Godin z Gimenezem zapuszczali się pod pole karne przeciwnika, kiedy mieli stały fragment gry. I po tym właśnie padła bramka stopera.

W tym trudnym meczu najbardziej podobał mi się Godin. Imponował mi spokojem w wyprowadzaniu piłki i czyszczeniu przy dogrywaniach do napastników rywali. Prawdziwy profesor.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:26

Małysz ekspertem w studio TVP :rotfl: :rotfl:


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:30

No właśnie trochę chore żeby Godin bardziej zapuszczał się do ataku niż Bentancur i lepiej piłkę wyprowadzał. To jest dokładnie to samo co było z Pogbą. Hejt wtedy na niego spadł, że zagrał słabe Mistrzostwa, bo dostał kompletnie do niego nie pasujące zadania, był gdzieś w tyle zagubiony i niewidoczny.

Gra Bentancura kompletnie mi się dziś nie podobała, mało odważna, wręcz strachliwa bym powiedział. Liczyłem że będzie próbował dyrygować w pomocy, rozgrywać.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:35

Wojtek pisze:Małysz ekspertem w studio TVP :rotfl: :rotfl:
Fajne scharakteryzował po meczu Maroko..jako kraj gdzie jest dużo wydm i dobrze się przygotowywało do Rajdu Dakar. Oczywiście o piłce się nie wypowiedział,bo jak stwierdził nie zna się :prochno:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:40

Mily pisze:Gra Bentancura kompletnie mi się dziś nie podobała, mało odważna, wręcz strachliwa bym powiedział. Liczyłem że będzie próbował dyrygować w pomocy, rozgrywać.
Próbował coś rozrzucać po zejściu Vecino, zaliczył kilka strat i dał sobie spokój :whistle: Czasami nieogarniał w banalnych sytuacjach. Daleko mu dziś było do przyzwoitości.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2018, 16:40 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:40

Zasluzona wygrana Urugwaju choc do konca wydawalo sie ze Egipt wywalczy ten punkt. Celeste w swoim stylu wygrana na styku 1-0 i gra nie przejemna dla oku tak jak z lat 80 i 90 choc technicznie maja kilku dobrych pilkarze.
Mecz Rosja Egipt bedzie kluczowy i gospodarze moga juz sobie zapewnic awans.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 16:50

jackop pisze:
Mily pisze:Gra Bentancura kompletnie mi się dziś nie podobała, mało odważna, wręcz strachliwa bym powiedział. Liczyłem że będzie próbował dyrygować w pomocy, rozgrywać.
Próbował coś rozrzucać po zejściu Vecino, zaliczył kilka strat i dał sobie spokój :whistle: Czasami nieogarniał w banalnych sytuacjach. Daleko mu dziś było do przyzwoitości.
Najwięcej podań w zespole z jedną z największych skuteczności i największą liczbą skutecznych podać :think:
nie odstawał poziomem od reszty zespołu, a wręcz miałem wrażenie, że zespół zrzuca na niego odpowiedzialność rozegrania, tyle że chłopak w ogóle nie miał na to szans bo dostawał piłkę w sytuacjach, gdy obok niego stało już dwóch Egipcjan. Zaś gdy sam próbował wystawić się do podania by przyspieszyć grę nagle przestawał być widoczny. Nie był to świetny występ, ale fatalny również nie.

I zgadzam się z kolegą powyżej, że był uwiązany niczym Pogba na Euro. Zero swobody, zero szans na rozpędzenie się, większość czasu przed swoim polem karnym, bo kolegów nie było obok.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 17:05

Poulinho pisze:Najwięcej podań w zespole z jedną z największych skuteczności i największą liczbą skutecznych podać :think:
nie odstawał poziomem od reszty zespołu[...]
Jasne, cała reszta, poza Godinem, też kaszaniła, ale nie podniosę mu za to oceny. W samej drugiej połowie miał przynajmniej 3 niecelnie podania po których rozbolały mnie żeby. W tym jedno, gdzie spokojnie mógł podeprzeć bramkarza, a kopnął nieprzemyślanego balona na lewe skrzydło; Egipcjanie przejęli i poszła kontra.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 20:01

Macie mozliwosc ogladania wszystkich meczow?


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 20:01

Mecz na tvp2


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 21:18

Piotr Juvefan pisze:
jackop pisze:Ruscy klepną Faraonów w 2giej rundzie i tyle będzie z hajpu na Salaha.
Nie byłbym wcale taki pewny.
Dziękuję, dobranoc.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 22:05

Rosja gra dalej czyli mondial sie udalo bo to bylo minimum dla gospodarze.
Egipt mnie rozcarowal myslalem ze beda sie liczyc w walka o awansu.


Zablokowany