Grupa B (Iran,Maroko,Portugalia,Hiszpania)

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 23:09

Czułem, że tego wolnego trafi, co za piłkarz...z innej planety. Można go nie lubić, ale trzeba mu oddać, że jest genialny. Ciekawi mnie czy za 4 lata pojedzie na MŚ i zrobi to czego Gigiemu się nie udało czyli zagrać pięć MŚ w karierze :whistle:

Iran liderem :dance2:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2018, 09:32

Wojtek pisze:Czułem, że tego wolnego trafi, co za piłkarz...z innej planety. Można go nie lubić, ale trzeba mu oddać, że jest genialny. Ciekawi mnie czy za 4 lata pojedzie na MŚ i zrobi to czego Gigiemu się nie udało czyli zagrać pięć MŚ w karierze :whistle:

Iran liderem :dance2:
Postawię odważną tezę już teraz - że za 4 lata go nie będzie, chociaż prowadzi się doskonale ;)

Co do samej klasy zawodnika to wystarczy spojrzeć na news-a, jakoby niby był łączony z nami :smile: Ponad połowa użytkowników w komentarzach na nie, teksty "po co nam ten płaczek" xD

Sam nie lubię tego jak piłka się w ostatnich 2 dekadach "spedaliła", ale Ronaldo żadną miarą nie można odbierać tego co należy do niego - ale tutaj na forum wolą wybrać Mandżukicia jako gracza sezonu, bo "biega, stara się i walczy".

Nie wiem nawet jak to spuentować, ponieważ wchodzenie w jakąkolwiek dyskusję w tej kwestii nie ma sensu, statystyki i rzeczywistość są na tyle jasne, że nie ma tutaj pola do dyskusji.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2018, 09:49

Tony Montana pisze:
Wojtek pisze:Czułem, że tego wolnego trafi, co za piłkarz...z innej planety. Można go nie lubić, ale trzeba mu oddać, że jest genialny. Ciekawi mnie czy za 4 lata pojedzie na MŚ i zrobi to czego Gigiemu się nie udało czyli zagrać pięć MŚ w karierze :whistle:

Iran liderem :dance2:
Postawię odważną tezę już teraz - że za 4 lata go nie będzie, chociaż prowadzi się doskonale ;)

Co do samej klasy zawodnika to wystarczy spojrzeć na news-a, jakoby niby był łączony z nami :smile: Ponad połowa użytkowników w komentarzach na nie, teksty "po co nam ten płaczek" xD

Sam nie lubię tego jak piłka się w ostatnich 2 dekadach "spedaliła", ale Ronaldo żadną miarą nie można odbierać tego co należy do niego - ale tutaj na forum wolą wybrać Mandżukicia jako gracza sezonu, bo "biega, stara się i walczy".

Nie wiem nawet jak to spuentować, ponieważ wchodzenie w jakąkolwiek dyskusję w tej kwestii nie ma sensu, statystyki i rzeczywistość są na tyle jasne, że nie ma tutaj pola do dyskusji.
A ja stawiam tezę,że jeżeli Portugalczycy nie zbłaźnią się tak jak Włosi to Ronaldo pojedzie :prochno:


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2018, 10:49

Tony Montana pisze: Ponad połowa użytkowników w komentarzach na nie, teksty "po co nam ten płaczek" xD.
JP ma to do siebie, że jak Pogba po przegranym finale nie beczał to znaczy, że mu nie zależało. Jak Ronaldo po odpanięciu z LM plakał, to znaczy, że laluś...
Jak Ronaldo się przewraca czy inny Ramos, to symulant. Jak nasi - Chiellini, dawniej Bonu, Lichy czy inny as po byle kontakcie zwija się jakby dostał gonga od Tysona, to jest ok, bo on nasz.

Masz rację, piłka niestety się spedaliła i konsekwencje takiego aktorstwa powinny być egzekwowane.

Jednak sam Ronaldo, mimo, że lubi przyaktorzyć, pod względem sportowym i dążenia do perfekcji, powinien być stawiany za wzór.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 15:50

86 minuta i myk Benatia znowu wyłącza mózg i po fatalnym przyjęciu fauluje Ronaldo na 16 metrze, całe szczęście tym razem bez konsekwencji. :facepalm: Zabieraj go Rudi jak najszybciej.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 15:53

Maroko za burtą. Pech w meczu z Iranem zaważył. W drugiej połowie miażdżyli Portugalczyków, ale grali o być albo nie być, więc nie było sensu się oszczędzać. Zabrakło skuteczności - sam Benatia zmarnował kilka znakomitych okazji. Do tego świetnie bronił Patricio.

Krystyna gra swój turniej i głównie dzięki niemu Portugalia prawdopodobnie wyjdzie z grupy. Nie obyło się oczywiście bez teatralnego upadku CR7 w polu karnym :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 16:03

jackop pisze:Nie obyło się oczywiście bez teatralnego upadku CR7 w polu karnym :prochno:
I kretyńskiego upadku Pepe po tym jak Beniatia stuknął go w ramię. Za takie coś powinni zawieszać i to na długo... :mad2:

Szkoda Maroka, szkoda Benatii, przynajmniej walczyli do końca za co szacun.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 16:06

Można powiedzieć, że był to kolejny bardzo dobry mecz na tych mistrzostwach. Waleczność Marokańczyków mnie zadziwiała, praktycznie atakowali przez cały mecz i aż się dziwię, że mieli aż tyle sił w nogach jednak to wykończenie z ich strony wołało o pomstę do nieba. Do tego dodać parę okazji ze strony Portugalczyków w tym setkę Quedesa i na prawdę ten mecz z chęcia chciało się oglądać :)


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 16:19

Szkoda, liczyłem na remis i jakieś szanse, że Płaczaldo odpadnie. Benatia w końcówce zabrał gola koledze :hellyes:


:allegri: na śmietnik
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 16:25

Bobby X pisze:Szkoda, liczyłem na remis i jakieś szanse, że Płaczaldo odpadnie.
Ja też za nim nie przepadam, ale trzeba mu przyznać, że w odróżnieniu od Messiego i Lewandowskiego, Ronaldo zdobywa punkty dla swojej drużyny.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 17:42

Vimes pisze:
Bobby X pisze:Szkoda, liczyłem na remis i jakieś szanse, że Płaczaldo odpadnie.
Ja też za nim nie przepadam, ale trzeba mu przyznać, że w odróżnieniu od Messiego i Lewandowskiego, Ronaldo zdobywa punkty dla swojej drużyny.
To prawda. Umiejętności nikt mu nie umniejsza, ale nie da się go lubić tak po ludzku. Sama jego gęba powoduje agresję :whistle:
Chłop póki co idzie jak po swoje oby nie doszli do finału.


:allegri: na śmietnik
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 17:53

Bobby X pisze:
Vimes pisze:
Bobby X pisze:Szkoda, liczyłem na remis i jakieś szanse, że Płaczaldo odpadnie.
Ja też za nim nie przepadam, ale trzeba mu przyznać, że w odróżnieniu od Messiego i Lewandowskiego, Ronaldo zdobywa punkty dla swojej drużyny.
To prawda. Umiejętności nikt mu nie umniejsza, ale nie da się go lubić tak po ludzku. Sama jego gęba powoduje agresję :whistle:
Chłop póki co idzie jak po swoje oby nie doszli do finału.
Czy ja wiem... Kiedyś, jeszcze za czasów gdy wraz z Robbenem miał przylepioną łatkę największego sępa globu, faktycznie ciężko było o jakas wieksza sympatie. Ale Ronaldo po 30stce to troche juz inny pilkarz, ktory zwlaszcza w meczach reprezentacyjnych gra dla druzyny, jest jej sercem i mozgiem. Chętnie widzialbym takiego Ronaldo, bioracego odpowiedzialnosc za wynik, w Juventusie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 18:52

https://twitter.com/i/videos/1009435053917655046

Gdzie jest, honor, godność i męska duma takich piłkarzy, którzy zwijają się z bólu po poklepaniu w plecy? Potem się dziwić Amerykanom, którzy uważają piłkę nożną za sport dla małych dziewczynek.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 18:54

Portugal jak na euro nie gra rewelacyjnie ale zdobywa gola i nie traci.
Na MS musisz zagrac dojrzala pilka i wykorzystac swoje okazji.
Jesli Ronaldo utrzyma swoja dobra forma to Portugalia moze zajsc daleko.
Pamietam druzyna Portugalii z lat 80 Chalana, Jordao,Gomez Diamantino, czy lat 2000 Figo, Deco, Costa... mieli fajna paka ktora dobra pilka grala ale cos zabraklo i przed wszystkim farta.
Od dwoch lat Portugalia ma dobra druzyna nie wyjatkowa ale wykorzystuje swoja szansa.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 19:18

Vimes pisze:https://twitter.com/i/videos/1009435053917655046

Gdzie jest, honor, godność i męska duma takich piłkarzy, którzy zwijają się z bólu po poklepaniu w plecy? Potem się dziwić Amerykanom, którzy uważają piłkę nożną za sport dla małych dziewczynek.
Dokładnie. Rozwaliło mnie to. Niezmiernie irytuje mnie na tych mistrzostwach teatr i aktorstwo zawodników.


Zablokowany