Grupa D (Argentyna, Chorwacja, Islandia, Nigeria)

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 18:16

Jedna kontra i groźniejsza w pierwszej połowie Islandia musi odrabiać straty. Oberwali stosując własną broń, czyli długi wyrzut z autu. Znakomite zachowanie Musy po podaniu Mosesa.

Mam nadzieję, że spotkanie się rozkręci bo w trakcie pierwszych 45 minut zdarzyło się przysnąć.

No i prawdopodobnie Argentyna - Nigeria o awans.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 19:42

Forza Juve pisze:Teraz może Islandia poprawi nastrój, a przy tym pogorszy sytuacje Argentyny :)
Mi sie wydaje że właśnie wygrana Nigerii pogarsza sytuacje Argentyny. Murzyni, którzy poczuli zapach awansu zagryzą teraz rozbitych podopiecznych Messiego w kolejnym meczu.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 21:36

Patrząc z tej perspektywy to tak, ale punktowo gorsze byłoby zwycięstwo Islandii. Niestety Wikingowi przegrali, ale ja nadal liczę na awans ich i Chorwacji(oni mają już chyba pewny), ale Nigeria też może być :)


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2018, 01:28

Chorwaci mają pewny awans, ale matematycznie Nigeria może być na 1 miejscu. Jednak mają 5 bramek straty, więc sądzę że Chorwaci mogą sobie pozwolić na grę półrezerwowym składem. Na pewno walka o pierwsze miejsce jest ważna bo jest różnica grać z Francją (zakładam że jednak wygrają grupę), a którąś z pozostałych ekip. Fajnie bo będą emocja w ostatniej kolejce. :dance:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2018, 06:50

Wojtek pisze:
DYZIO_STW pisze:Osobiście trzymam kciuki za Islandią w tej grupie. Argentyna w tej grupie jest ewidentnie poza zasięgiem, murowany faworyt do 1 miejsca. Ciekawie będzie wyglądał pojedynek Chorwacja - Islandia o miejsce 2.
:ahsisi:
To chyba nie wiedziałeś ich w eliminacjach, ledwo weszli na ten mundial. Jedyna ich broń to atak, im dalej w las tym gorzej. Im potrafiła strzelić nawet najgorsza w całych eliminacjach Wenezuela. Wg mnie to Chorwacja jest faworytem tej grupy.
:cooler:


DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2018, 12:03

Wojtek pisze:
Wojtek pisze:
DYZIO_STW pisze:Osobiście trzymam kciuki za Islandią w tej grupie. Argentyna w tej grupie jest ewidentnie poza zasięgiem, murowany faworyt do 1 miejsca. Ciekawie będzie wyglądał pojedynek Chorwacja - Islandia o miejsce 2.
:ahsisi:
To chyba nie wiedziałeś ich w eliminacjach, ledwo weszli na ten mundial. Jedyna ich broń to atak, im dalej w las tym gorzej. Im potrafiła strzelić nawet najgorsza w całych eliminacjach Wenezuela. Wg mnie to Chorwacja jest faworytem tej grupy.
:cooler:
aleosochoci?

Przecież przyznałem Ci rację :) :D
DYZIO_STW pisze:
Wojtek pisze:To chyba nie wiedziałeś ich w eliminacjach, ledwo weszli na ten mundial. Jedyna ich broń to atak, im dalej w las tym gorzej. Im potrafiła strzelić nawet najgorsza w całych eliminacjach Wenezuela. Wg mnie to Chorwacja jest faworytem tej grupy.
Miałeś rację, a ja się myliłem ;)

Dobry mecz Islandii. Ponieważ z tym zespołem sympatyzuję - to wynik mnie ucieszył.
Argentyna bardzo mocno rozczarowała, bardzo mocno.

Nie jestem zadowolony z wyniku Islandii. Ale z drugiej strony ostatnia kolejka w tej grupie będzie bardzo ciekawa. Oba mecze będą "o coś".


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2018, 16:59

Argentyna ma wiecej doswiadczenia niz Nigeria powinna to spotkanie wygrac.
Messi musi cos pokazac zeby to spotkanie wygrac wysoko i liczyc ze Chorwacja nie odpusci z Islandia.
Islandia mogla spotkanie z Nigeria wygrac i bardzo utrudnic zadania pilkarzom z Ameryki poludniowej.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2018, 12:21

Sampaoli ma siedzieć na ławce w ostatnim meczu, jednak nie może nic na niej robić. Skład na mecz ustalić mają Messi z Mascherano...Boże co za cyrk :rotfl:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2018, 12:32

juvemaroko pisze:Argentyna ma wiecej doswiadczenia niz Nigeria powinna to spotkanie wygrac.
Tak samo jak mieli wygrać z Islandią i Chorwacją :rotfl: W dodatku Messi ma ustalać skład jak kolega wyżej już wspomniał, czyli mecz koledzy Messiego vs Nigeria, cyrk!! Mam nadzieję, że odpadną.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2018, 12:38

Wojtek pisze:Mam nadzieję, że odpadną.
No teraz to sam nie wiem. Perspektywa oglądania kontynuacji tego cyrku jest bardzo kusząca. :prochno: Ciekawe czy łysa pacynka na ławce będzie mogła chociaż dokonywać zmian w trakcie meczu, czy to Messi będzie podbiegał do ławki i kazał się rezerwowym rozgrzewać. :lol:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2018, 15:57

Moje rysunkowe podsumowanie meczu Argentyna-Chorwacja ;)

Lubię Chorwację od MŚ'98. Pamiętam, jak rozgromili wtedy Niemców, a ja dzięki temu wygrałem mój pierwszy zakład piłkarski z dziadkiem. Nie ma Holandii i Włochów, więc na tych mistrzostwach najbardziej kibicuję Polsce, Urugwajowi i właśnie Chorwatom.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 16:32

Mario sobie robi jaja z Marszczerano. FB


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 17:38

Licze mocno na Nigerie jutro i wierze ze moga ich pyknac jak sie zepna. Nie mialbym nic przeciwko z powtorki ich towarzyskiego meczu i piekny comeback Nigerii eliminujacy Argentyne ehh brakuje tu takich emocjonujacych meczy poki co na tym mundialu.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 22:24

Nigeria musi swietnie zagrac zeby zdobyc punktow z Argentyna. Jesli bedzie na styku to znow beda cuda z Varem i z sedzia.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 19:50

Bardzo ciekawa sytuacja w tej grupie, szykują się bardzo ciekawe mecze, aż spróbuję oglądać 2 naraz :D Pjaca w 1. składzie Chorwacji.


Zablokowany