Grupa D (Argentyna, Chorwacja, Islandia, Nigeria)

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:45

Do tej pory myslalem, ze sedzia po prostu momentami pozwala na ostrzejsza gre, ale po tej sytuacji gdzie Otamendi umyslnie obił piłką Rakiticia jednak sklaniam sie ku tezie, ze jednak arbiter nie ogarnia sprawy.

Ewidentna czerwona kartka i ban na pare spotkan.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:45

Brawa dla Chorwatów, nie doceniłem ich, za to przeceniłem Argentynę. Messi w Barcelonie i Messi w reprezentacji to jednak dwaj różni piłkarze. Argentyńczycy skonsumowali mi połowę zysku z remisu Australijczyków z Duńczykami.

Icardi pewnie ma satysfakcję, że nie bierze udziału w tej żenadzie.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:52

Vimes pisze:Brawa dla Chorwatów, nie doceniłem ich, za to przeceniłem Argentynę. Messi w Barcelonie i Messi w reprezentacji to jednak dwaj różni piłkarze. Argentyńczycy skonsumowali mi połowę zysku z remisu Australijczyków z Duńczykami.

Icardi pewnie ma satysfakcję, że nie bierze udziału w tej żenadzie.
Messi od jakiegoś czasu jest właśnie takim piłkarzem jakim był dzisiaj. Nie biega, spaceruje, olewka na wszystko. Tyle, że w Barcy amatorom ze słabych dużych La ligi łatwo strzelić a na poziomie reprezentacyjnym już tak nie jest.

4km przebiegniete w 1 połowie to i tak dużo jak na jego standardy.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2018, 21:55 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:53

Co oni zrobili przy bramce na 3-0! Chirwaci idą z kontrą, a oni sobie truchtaja jak na rozgrzewce, a wmiedzy nimi Dybala ten gość gra 15 minut i powinien pracować dla zespołu, pokazać pazur ale widać szybko załapał mentalność całego zespołu i odpuścił.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:54

Vimes przestań wrzucać te kupony bo przez to już miałem zamiar postawić trochę kasy na Chorwatów. Oczywiście nie zrobiłem tego i teraz żałuje.

Super radzi sobie ekipa Mandzukicia, oprócz Polski to jedyna drużyna, za która trzymam kciuki


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:55

Trener Messi do zwolnienia i ten łysy też.Czas na zmianę pokoleniową.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:55

Najzabawniejsze, że Argentyńczycy mają jeszcze szanse na awans. Jeżeli jutro Islandia zremisuje z Nigerią to kwestia awansu pozostanie otwarta.


Obrazek
kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:57

jakku1 pisze:Do tej pory myslalem, ze sedzia po prostu momentami pozwala na ostrzejsza gre, ale po tej sytuacji gdzie Otamendi umyslnie obił piłką Rakiticia jednak sklaniam sie ku tezie, ze jednak arbiter nie ogarnia sprawy.

Ewidentna czerwona kartka i ban na pare spotkan.
Ja myślę, że cała piękna idea o wystawianiu sędziów z różnych kontynentów jest totalnie bezsensowna. Fajnie to brzmi, ale kolejny mecz pokazuje, że niektórzy sędziowie nie przywykli do sędziowania na wysokim poziomie.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:57

COŚ PIĘKNEGO! Ależ bym chciał, żeby ta zbieranina z grubasem z Neapolu na czele pojechała do domu po fazie grupowej, to poezja.


Brawo Chorwacja! :bravo:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:57

Vimes pisze:Najzabawniejsze, że Argentyńczycy mają jeszcze szanse na awans. Jeżeli jutro Islandia zremisuje z Nigerią to kwestia awansu pozostanie otwarta.
chyba nawet przy zwycięstwie Islandii, Argentyną zachowa szanse na awans. Jedyny warunek, ze Islandia przegra w ostatnim meczu a Argentyną rozbije murzynów z Nigerii. Wtedy obie ekipy maja po 4 punkty i decydują bramki.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 21:57

Ale łomot! Super Chorwacja zmiotła z powierzchni ziemi Messiego i spółkę. Miałem Sampaoliego za dobrego trenera (po tym co osiągnął z Chile), ale w tej kadrze chyba naprawdę decyduje Messi...


Obrazek
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 22:01

Poprostu pisze: 4km przebiegniete w 1 połowie to i tak dużo jak na jego standardy.

Mógłbyś się podzielić źródłem informacji o ilości kilometrów przebiegniętych przez piłkarzy w meczu ?
Po naprawdę niezłej pierwszej połowie liczyłem jednak na coś więcej w drugiej a tu Argentyńczycy już chcieli szybsze wakacje sobie urządzić :/


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 22:04

Jak ma się dzbana trenera, który po koleżeńsku wystawia jakichś placków z lig amatorskich to o innych wynikach nie ma prawa być mowy.

Brawa dla Chorwacji, to już nie tylko "bo to była Nigeria", a jeden z faworytów do tytułu. Kapitalny środek pola z Modriciem i Rakiticiem. Niesamowite zaangażowanie i wydolność całej drużyny. Vida częściej czyścił na wślizgu niż Messi był przy piłce.

:bravo:
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2018, 22:24 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 22:10

Lypsky pisze:Vimes przestań wrzucać te kupony bo przez to już miałem zamiar postawić trochę kasy na Chorwatów. Oczywiście nie zrobiłem tego i teraz żałuje.
Najlepsza rada dotycząca obstawiania jaką przeczytałem: "When in doubt, fade the public" ;).

Obrazek

Dobre posumowanie :smile:.


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2018, 22:20

Sampaoli to błazen, kapitalnie zmarnował potencjał tej drużyny. Ten gość wszystko rozpieprzył. Argentyna na nic nie zasługuje na tych mistrzostwach.


Zablokowany