Grupa F (Niemcy, Meksyk, Korea Płd., Szwecja)

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 18:14

jackop pisze:W końcu jakaś sensacja. Pięknie karma wróciła do Niemców za ten fart przeciwko Szwedom. Koreańczycy szczęśliwi jakby awansowali i to co najmniej do półfinału :prochno:
Dwa wyniki których się nie spodziewałem, ale wierzyłem, że Korei się uda. Gdyby tylko Meksyk zgodnie z oczekiwaniami zamiótł murawę Szwedami, to Korea faktycznie by awansowała. Szkoda. :sad:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 18:33

Niespodzianka to mało powiedziane, ale Niemcy grali w sumie od początku turnieju słabo. Trzeci raz z rzędu obrońca tytułu odpada w fazie grupowej.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 18:42

I mistrzowie i wicemistrzowie świata nie zasłużyli na awans. Argentyna miała trochę więcej szczęścia.

Brawo Korea! Tak się gra na mundialu - do końca!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 18:55

Niemcy poza burtą, szok.

Hiszpania, Włochy, Brazylia, Francja etc... wszystko, wszystko bym zrozumiał, ale Niemcy? Łał. :prochno:


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 19:05

Profesor pisze:Kroos, ze Szwecją babol przez co stracili bramkę, a później odrobił to sam strzelając.
Z Koreą też babol przez to stracili.
Ale Kroosa to Ty szanuj! Gościu asysta z siateczką, w polu karnym, na tak niewielkiej przestrzeni, w takim tłoku, w doliczonym czasie, przy stanie 0:0, czego chcieć więcej? :prochno:

Nie mogę uwierzyć, że Szwaby jadą do domku, to przebija chyba nawet kompromitację Naszych Orłów. Brawo Korea, pięknie walczyli i ta ich radoś jakby zdobyli puchar :D

Ależ byłoby pięknie, jakby dziś też Brazylia pożegnała się z turniejem ;)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 19:10

Obrazek

Nie śmiej się bratku z cudzego wypadku. Szkopcja poległa. Chwała Koreańczykom :ok:.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 19:41

Coś pięknego :dance: :dance:

Ciekawe czy w szatni znany koneser kóz z nosa miał jeszcze co wszamać :whistle:
Tak to jest jak się ma w szeregach kebabowskie towarzystwo Erdogana :spiteful: :spiteful: :spiteful:


:allegri: na śmietnik
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 20:06

Jak Khedira dalej ma być naszym podstawowym pomocnikiem to skończymy LM jak Nimecy mundial.


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 21:23

Danielpiero pisze:Jak Khedira dalej ma być naszym podstawowym pomocnikiem to skończymy LM jak Nimecy mundial.
To tylko Mundial, chyba nie chcielibyśmy żadnego tak grającego Niemca do Juve, Kroos-a zwłaszcza :smile:
Werner też nie wygląda na 9-ke, tylko przebojowy skrzydłowy, więc nie wiem co oni straszą wymianą za Lewego, on prędzej może za Robbena/Riberie-go przyjść.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 23:30

Danielpiero pisze:Jak Khedira dalej ma być naszym podstawowym pomocnikiem to skończymy LM jak Nimecy mundial.
Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy wywalić Szczęsnego, a Bayern Lewandowskiego.

Co nie zmienia faktu, że ja na grę Khediry też nie mogę patrzeć i ucieszyłbym się jakby odszedł.


Tyrion

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 maja 2015
Posty: 51
Rejestracja: 19 maja 2015

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 12:07

Szkoda. Miałem nadzieję, że okoliczności w jakich wygrali ze Szwecją trochę ich ruszą i się ogarną. Liczyłem, że uda im się obronić tytuł. Pozostaje trzymać kciuki za Chorwatów


Zablokowany