Grupa H (Kolumbia, Japonia, POLSKA, Senegal)

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 16:35

grande amore pisze:
Nawet jeśli jakoś przejdziemy Belgię/Anglię to przejście Brazylii lub Niemiec w 1/4 to będzie nie lada wyczynem i tutaj niczego nie oczekuję.
Seriously? Absolutnie niczego? Nawet walki? Stawiania oporu? Gryzienia trawy? NIC? ;)
Tak sie wlasnie rozmarzłem o jakies walce, stawianiu oporu i duzej dozie szczescia i stanalem przed dylematem - bardziej cieszyloby mnie MS Polski czy nasza LM? :think:
Co myslicie?


calma calma
Konrad_cmf_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 89
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 17:01

Pluto pisze:
grande amore pisze:
Nawet jeśli jakoś przejdziemy Belgię/Anglię to przejście Brazylii lub Niemiec w 1/4 to będzie nie lada wyczynem i tutaj niczego nie oczekuję.
Seriously? Absolutnie niczego? Nawet walki? Stawiania oporu? Gryzienia trawy? NIC? ;)
Tak sie wlasnie rozmarzłem o jakies walce, stawianiu oporu i duzej dozie szczescia i stanalem przed dylematem - bardziej cieszyloby mnie MS Polski czy nasza LM? :think:
Co myslicie?
Proszę Cię.... Juve ma potencjał na wygrywanie LM co 2-3 lata, a Polska? Nie trzeba precyzować tej wypowiedzi. Teoretycznie nie dożyjemy MS dla Polski, więc gdybym mógł to przeżyć byłoby to niezapomniane.

Edit:
Jeżeli wyjdziemy z grupy, która jest dla nas egzotyczna i stosunkowo ciężka, to trafiając w fazie pucharowej na zespoły europejskie, w teorii mocniejsze, gdzie możemy grać z kontry, wróżę nam spore szanse...To będą pojedyńcze mecze...


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 18:00

Mnie MŚ dla Polski, oczywista sprawa. Jednak to bylby hit i szok i dzięki temu może co ruszyłoby się w naszej Ekstraklapie, bo póki co kupa straszna ta liga, aż się na mecze jeździć nie chce.

Ogólnie, ja uważam, że skoro się jedzie na turniej to nie powinno się podchodzić do tego tak, że "wyjdźmy z gruby, będzie już sukces". Każdy piłkarz powinien mieć w głowie myśl, że jedzie wygrywać, jedzie walczyć o to żeby zostać mistrzem świata. Dopóki nie wyciągniesz po coś ręki dopóty tego nie dostaniesz. Wiadomo, nie nastawiać się na nic, żeby nie było rozczarowania wielkiego, ale nie wierzę, że taki Lewy nie pomyślał o tym choć raz.
Choć ogólnie mam jakieś takie kiepskie przeczucia co do tego turnieju dla nas, ale mam szczerą nadzieję, że się mylę.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2018, 00:29

Dla mnie LM dla Juve.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 00:02

Jedziemy bez Glika, elegancko...Tak jak wcześniej na prawdę wierzyłem w 1/4 tak teraz będę zadowolony z wyjścia z grupy. Bez filara obrony Glika czarno to widzę. Środek obrony Pazdan&Bednarek :facepalm:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 22:30

Wojtek pisze:Jedziemy bez Glika, elegancko...Tak jak wcześniej na prawdę wierzyłem w 1/4 tak teraz będę zadowolony z wyjścia z grupy
:shock: Sukcesem będzie wyjście z grupy, niezależnie czy z Glikiem czy bez. Kolumbia bije na głowę wszystkie drużyny, a Senegal, choć kadrowo podobny do Polski, to nie położy się i nie da sobie wbijać goli, bo Lewandowski przyjechał. Przewiduje 3 miejsce i wrzask januszy, grażyn, karyn, bo: "znowu gwiżdzo przeciw polakom"Aha, Glik podobno sam siebie skontuzjował robiąc przewrotkę przy grze w siatko-nogę :bravo:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 22:42

ludzie płaczą za Glikiem, jakby był naszym murem, dzięki któremu nie straciliśmy za dużo goli w eliminacji. Sorry, ale z tym Kamilem nam strzelała Czarnogóra na narodowym. Jeżeli mamy wyjść z grupy, to grą ofensywną, a nie defensywną, nieważne czy przegramy 0:1 czy 0:3 z Kolumbią. Może za dużo weszło mi juventusprzemka, ale mś to nie zyebane euro Platiniego, gdzie trzema remisami można wyjść z grupy. Osobiście uważam, że kadrę mamy dobrą, ale na mś są tak samo dobre inne drużyny i nie będę rzucał kamieniami w Nawałkę, jeżeli się nie uda. Gdyby kurs na nie-wyjście z grupy przez Polskę był ciut wyższy niż 2.50 to postawiłbym sporą sumkę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2018, 20:00

Glik to już nie ta forma co rok i dwa lata temu. Chociażby Bednarek ostatnie miesiące miał lepsze, a Cionek w przekroju rudny wiosennej też prezentował się bardzo dobrze. Glik miał spory wpływ na kadrę ale w hierarchii ważności to bym go w najważniejszej 5 nie umieścił a jeżeli już to jako tego 5.
Wg mnie para Cionek-Bednarek oraz Piszczu z Rybusem po bokach to najlepsze wyjście na tę chwilę.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2018, 21:47

Spodziewam się grania 3-4-3, zakładam również, że hajpowanego Bednarka w pierwszym składzie na Senegal nie będzie, a trójkę obrońców stanowić będą Piszczek, Cionek, Pazdan.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
celtu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2016
Posty: 36
Rejestracja: 02 listopada 2016

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 23:50

A ja bym do tego 3-4-3 nie był przekonany. W ostatnim bardzo ważnej gierce wewnętrznej teoretyczny pierwszy skład grał 4-4-2 a właśnie teoretycznie rezerwowi wyszli w 3-5-2 bądź podobnym. Z tego wniosek że jednak główną formacją będzie 4-4-2 w którym wygrywamy i strzelamy dużo bramek,ale też dużo tracimy.Obstawiam że system z trójką będzie wchodził w trakcie meczu zależnie od wyniku.Może na jedno spotkanie zaczniemy z trójką ale i to wszystko.

Wielka strata Glika.Nie dlatego że uważam go za mur nie do przejścia,bo biorąc tych dwóch środkowych to raczej Pazdan nigdy nie zawodził.W ostatnich spotkaniach międzynarodowych Glik miał a to samobója,a to kiks,a to jakiś błąd...itp,itd.No ogólnie średnio ale nie zmienia to faktu że jest to pan piłkarz i lider defensywy.Martwi mnie bardziej zastępstwo.Bednarek z pięcioma meczami w PL :think: Cionek tułający się w ogórkach SerieA? :stop: Kamiński który nie potrafi znaleźć swego miejsca poza ławką beniaminka Naziligi,a jego jedyny wynoszony na piedestał atut to rozegranie? :facepalm2: Jędza po słabym sezonie w Legii,gdzie poziom najlepszych drużyn to była jakaś komedia? Jak by Glik nie grał w reprezentacji(meczów ASM nie ogladam)to i tak pod względem tego kim jest i gdzie doszedł w futbolu zjada ich wszystkich na śniadanie.Szkoda.Miejmy nadzieję że któryś stanie na wysokości zadania i da radę


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 22:13

Czekam na mecz Polaków jak jasna cholera. Bardzo liczę na to,że zdołają wygrać z Senegalem,choć to będzie bardzo ciężki mecz i czuję,że będzie wiele nerwów. Ciekawe jakie ustawienie wybierze Nawałka :whistle:


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 09:41

Co się liczy przy równej ilości pkt?


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 10:06

DonPatch pisze:Co się liczy przy równej ilości pkt?
1) Różnica bramkowa,
2) gole strzelone,
3) wynik bezpośredniego meczu.

W takiej kolejności.

To tak z grubsza, a jak chcesz dokładnie to 26 strona tutaj: "REGULATIONS 2018 FIFA World Cup Russia™".


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 14:25

Pięknie się Kolumbia załatwiła :ahsisi: Cuadrado na swoim poziomie. Raz na 10 prób wyjdzie mu genialne zagranie, ale pozostałe 9 po prostu beznadziejne.

No i Juan pograne :whistle:
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2018, 14:33 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 14:33

Cuadrado po 30 minutach ściągnięty i to raczej nie była taktyczna zmiana. Troche wstyd :prochno: Miotał się nasz Kładzio na skrzydle okropnie.


Obrazek
Zablokowany