Grupa H (Kolumbia, Japonia, POLSKA, Senegal)

Pokój przeznaczony do dyskusji na temat turnieju Mistrzostw Świata rozgrywanego na boiskach w Rosji.
Zablokowany
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 10:22

Przegrać to jedno.. ale nie pokazać kompletnie NIC to drugie.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 11:22

Przed mistrzostwami obstawiałem że wyjdziemy z grupy i odpadniemy z Belgią lub Anglią, ale niestety nasi piłkarze zmienili te plany ;)

Niedawno urodziła mi się córeczka więc mecze są dla mnie 3-cio planowe i mogę na spokojnie podejść do analizy.

Turniej zawalony w każdym calu, ale na miejscu Bońka starałbym się o pozostanie Nawałki który oprócz mundialu bardzo dobrze radził sobie z naszymi piłkarzami. To jest dla mnie podstawa bytu tej reprezentacji na eliminację Euro 2020.

Nawałka musi pomyśleć spokojnie co zmienić, bo to dobry trener. Byle nie gwałtownie, jakim graczom podziękować itp. I gramy el. ME 2020.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 11:40

B@rt pisze:
Mehehehe pisze: ....
Idąc tym tokiem rozumowania, na Mundialu 2018 powinno zaowocować doświadczenie z Euro 2012 i 2016.

Pewnie zaowocowało, ale nie mieliśmy rywala z Europy :prochno:

Zresztą, chodziło mi o takie doświadczenie, jakiego my potrzebowaliśmy w LM. Każdy ma jakąś swoją Galatę ;)


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 11:42

Nawałka dobry trener? Poczytajcie szerzej co się dzieje wokół kadry. Totalna izolacja mediów poza śmieszkowym ŁNP. Boniek trzyma wszystkich krótko za ryje bo kto wychyli głowę to nie zrobi wywiadu z jedną czy drugą gwiazdkom. Przecież to, że nasi ciągle imprezują a Peszko (co zostało przerobione na memy a jest prawdziwe) pojechał na MŚ tylko dlatego, że jest kumplem Lewego, co można było wyczytać u wtajemniczonych twitterowiczów, a nie u kumplów Bońka. Tak samo w przeszłości - przecież nawet Przegląd Sportowy wiedział, że w trakcie Euro we Francji nasi imprezowali i dopiero po aferze w Hiltonie przyznali, że wiedzieli ale nie powiedzieli bo nie chcieli psuć klimatu.


Smród jest duży. A Pazdana i Glika mam wrażenie, już wczoraj swędziały jęzorki i chcieli powiedzieć o co kaman tylko może czekają do końca mistrzostw. Tak samo dziennikarze odwracają się powoli od kadry i tylko czekać aż któryś na fali hejtu na kadrę wreszcie odważy się napisać chociażby o imprezach w Arłamowie.

Moim zdaniem Adaś spadnie z rowerka ale schemat zostanie. Trenejro z Polski na ławkę, parasol ochronny, morda krótko i jedziemy z tym koksem.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 12:33

@ kacek_
to, że Peszkin to kumpel Lewego to pełna zgoda. Ale jakoś ciężko mi wyobrazić sobie Lewego imprezującego. W tej kadrze to dla mnie jest przykładem profesjonalnego podejścia. No chyba, że za kulisami faktycznie cuda się dzieją.


Już po konferencji. Wg Nawałki wszysto super. Przygotowania, taktyka, baza, wydolność, atmosfera. Dlaczego przegraliśmy? Bo jesteśmy słabsi. Mówi to selekcjoner, potwierdza Lewy, ale widać, że gryzie się w język.


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 12:48

Lapsus językowy Rybusa, zdaniem Nawałki. :lol: Ten koleś chyba sam nie wierzy w co mówi.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 12:58

Mehehehe pisze:
B@rt pisze:
Mehehehe pisze: ....
Idąc tym tokiem rozumowania, na Mundialu 2018 powinno zaowocować doświadczenie z Euro 2012 i 2016.

Pewnie zaowocowało, ale nie mieliśmy rywala z Europy :prochno:

Zresztą, chodziło mi o takie doświadczenie, jakiego my potrzebowaliśmy w LM. Każdy ma jakąś swoją Galatę ;)
Te wszystkie gadki o doświadczeniu to są absolutnie największe pierdoły, które zostały u nas wymyślone w piłce nożnej.

Nasze zespoły w europejskich pucharach miały przez lata zdobywać doświadczenie w Europie i jak to się skończyło? Czekaliśmy 20 lat na fazę grupową LM.

Doświadczenie z lat 2012-2018 będzie można już powoli wyrzucać do kosza, ponieważ zawodnicy, którzy stanowili o sile tej reprezentacji - Piszczu, Błaszczykowski będą powoli kończyli kariery, a reszta na kolejnym turnieju będzie tylko starsza.

W 74 roku też jechali bez żadnego doświadczenia na turniejach, dodatkowo nie znali innych stylów gry, ponieważ musieli kisić się w naszej lidze, a jakoś dali radę.

Gadanie o doświadczeniu to absolutnie największe pierdoły.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 13:59

@Gregor

Mnie też się nie chce wierzyć w to, że Lewy grzeje wódę z pozostałymi. Ale skoro "jego" decyzją Peszko pojechał robić atmosferę, to on o tych imprezach wie. Zresztą od czasu "spiny" z Błaszczykowskim widać jak na tacy, że Lewy jest ponad wszystkim i dyktuje warunki. Tylko mnie to nie dziwi, bo zapewnił nam awans na MŚ, Nawałka po prostu nie przeszkadzał.

Ja nie wiem jaka jest skala tego bumelowania, kto z kim pije i w jakich ilościach, ale jest coś na rzeczy. Za dużo informacji dociera na zewnątrz mimo odcięcia się totalnego od świata zewnętrznego. Taktyki Adaś nie wypracował żadnej, więc po co te zamknięte treningi, zamknięte hotele itd?
Jest smród, i oby któryś w końcu puścił parę i powiedział o co kaman.

Przecież nikt od nich nie wymaga żeby kładli się spać codziennie po wieczorynce. Niech sobie wypiją po piwku, niech sobie strzelą parę meczyków na konsoli, są tylko ludzmi (patrz Meksykanie). Tym bardziej, że tak jak pisałem - we Francji też było grubo i jednak coś potrafili ugrać. Tylko wtedy większość z podstawowej 11 miało udane sezony w klubach. Teraz albo nie grali dużo albo wcale. Dołożyli do tego "atmosferę" i mamy blamaż.

Teraz zerknąłem jeszcze na konferencję i obawiam się, że żaden nic nie powie bo zrobią z niego idiotę jak z Rybusa, a ten mówił przecież tylko o ogólnikach


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 14:45

Ale to nie tylko Rybus przecież wypaplał, że nie było kolorowo ;)

Glik: Słuchajcie, od tygodnia jestem w treningu z drużyną. Pracowałem w tym czasie normalnie, jak każdy. Skoro byłem dzisiaj w stanie wejść na 15 minut, to znaczy, że byłem do dyspozycji trenera. Widocznie… No nie wiem. Widocznie to jakiś wybór „techniczny”.

Grosik: Uważam, że nie zasługiwałem na ławkę. Byłem dla tej reprezentacji ważnym piłkarzem. Trener miał jednak inną koncepcję. Trener długo ze mną rozmawiał, że to taktyka, element zaskoczenia rywala.

No i Pazdan (jak dla mnie najlepszy, a z "hehe" ektraklapy): Może przyjdzie jeszcze czas opowiedzieć o tych przygotowaniach. Byliśmy bardzo spięci. Na EURO inaczej to wyglądało, tu nie zagrało nic.

Wychodzi na to, że Boniek niczym się nie różni od laty, tylko ma koleguff w FIFIE. Przecież gdyby pozbierać wszystkie jego potknięcia, chamskie odzywki, to Lato wyszedłby przy nim na całkiem spoko prezesa. Niesamowite, jak sukces EURO przysłonił wszystko. Teraz cały gnój będzie wychodził stopniowo.


Obrazek
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 14:51

Nie ma możliwości zostawienia Nawałki. Zafundował nam fajne 4 lata, za to mu dziękuje. Wystarczy spojrzeć jak zanotowaliśmy gigantyczny awans w rankingu FIFA. Jednak jego czas się skończył. Całkowicie stracił szatnie. Nasi piłkarze jawnie w pomeczowych wywiadach podważyli sens taktyki oraz doboru zawodników. Potworzyły się wewnętrzne grupki itp. On sam stracił panowanie nad tym wszystkim. Zmiana z Glikiem była najlepszym przykładem. Cała kraj zastanawia się dlaczego. Gdyby te dziwne decyzje, obroniły wyniki ...


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 15:22

Nędza w obronie, nędza w ataku, brak jakiejkolwiek woli walki...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 16:08

Krew mnie zalewa jak czytam o jakichś błędach Szczęsnego czy Bednarka. Prześledźcie sobie bardzo dokładnie zachowanie Krychowiaka przy pierwszej bramce dla Kolumbii. Co on miał tam za rozkminę w tym kryciu to nie wiem. Kryminał. Druga bramka? Krychowiak, polecam ten fragment jak i zanim łamie linię spalonego. Dwie bramki na konto Grzesia..

Linetty :pray:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 18:52

Okazuje się, że cały aspekt sportowy naszego udziału to nudy na budy, a najciekawsze wydarzenia odbywają się poza boiskiem :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 16:08

To się nagrał Linetty. Widać bardzo dobra forma w sparingach to za mało :roll: Pierwsza Interwencja i Fabiański już pokazuje klasę na przedpolu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 16:49

To jest jakis dramat :facepalm:


Zablokowany