# 4 Federico Gatti

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 18:17

Obrazek

# 4 FEDERICO GATTI

Data urodzenia: 24.06.1998
Miejsce urodzenia: Rivioli, Włochy
Kariera seniorska: Pavarolo (2015-2016), Saluzzo (2016-2017), Pavarolo (2017-2018), Verbania (2018-2020), Pro Patria (2020-2021), Frosinone (2021-2022) , wypoż. Frosinione (2022-....) Juventus F.C (2022-....)
Debiut w Juve: (31.08.2022) - JUVENTUS 2:0 Spezia
Kwota transferu do Juve: 7,5 mln euro + ew. 2,5 mln bonusów.
Obecne zarobki: brak inf.

SZCZEGÓŁY


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 18:23

Czyli co, Romero 2.0? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 19:00

Powiedziałbym, że chyba Rugani 2.0 ale z niższą pensją. Nie wiem, na co nam ten "młody" (prawie) 24-letni talent, ktory do tej pory pałętał sie po II-ich, III-ich, IV-ych ligach :dontknow: Rozumiem lecz, że nie mamy w naszych juniorach nikogo i dlatego siegamy po tego ziomka.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 19:13

BlackJacky pisze:
31 stycznia 2022, 19:00
Nie wiem, na co nam ten "młody" (prawie) 24-letni talent
Panuje przekonanie, że będzie kartą przetargową przy transferze Bremera (brazola z Toro) do nas.

Dlatego się zastanawiam, czy powącha kiedykolwiek murawę w Continassie, czy jego pobyt w Turynie skończył się na jednodniowej wycieczce w JMed :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 19:20

BlackJacky pisze:
31 stycznia 2022, 19:00
Powiedziałbym, że chyba Rugani 2.0 ale z niższą pensją. Nie wiem, na co nam ten "młody" (prawie) 24-letni talent, ktory do tej pory pałętał sie po II-ich, III-ich, IV-ych ligach :dontknow: Rozumiem lecz, że nie mamy w naszych juniorach nikogo i dlatego siegamy po tego ziomka.
Zapewne będzie kartą przetargową, najprawdopodobniej nigdy nie zagra w pasiaku. Wykupujemy za dychę, oddajemy na roczne wypożyczenie z obl. wykupem za 10M, robimy małą plusvalenze. Bardzo go chciało Toro, przypuszczam, że może być tak, iż robimy transakcję wiązaną, oni nam Bremera, my im Włocha. Jak nie to żaden problem, inne kluby też go podobno monitorowały. Mając jego kartę, ułatwiamy sobie wykup Brazola, o ile będziemy tego chcieli, jak nie to żaden problem, weźmie kto inny. Myślę, że zarząd wie co robi (aż nie wierzę, że to piszę :prochno: )

PS: @jackop mnie uprzedził


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 19:29

Chłopakiem interesowało się pół Serie A a Torino miało już ugadany transfer z Frosinone, więc nie śmieszkowałbym ;).

Niemniej, mówi się, że latem możemy go wymeinić na kogoś innego z dopłatą.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 22:21

Torino miało już ugadany transfer. Juventus go sprzątna Torino sprzed nosa, ciekawe czy Torino po takiej zagrywce bedzie chętne oddawać Bremera do Juve...


Forza Inter
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2023, 21:36

"Jeśli nie stawiasz sobie wyzwań, nie możesz się rozwijać.

Możesz wygrać lub przegrać, ale nie możesz siedzieć w miejscu i czekać, aż coś się wydarzy.

Nie było łatwo znaleźć się w środowisku, w którym liczy się tylko zwycięstwo, w cudownym środowisku, o jakim zawsze marzyłem jako dziecko, ale jednocześnie pełnym presji. Unikalny na świecie.

Ale jeśli chcesz stać się kimś takim, nie ma dróg na skróty. Musisz się szybko uczyć i każdego dnia stawiać sobie wyzwania. Naucz się wyciszać umysł i być cierpliwym.

Zaangażowanie, poświęcenie, stałość, koncentracja.

Musisz być gotowy.

W tym roku bardziej niż kiedykolwiek zdałam sobie sprawę, że obsesja jest jedyną drogą do spełnienia.

Juventus był ogromnym wyzwaniem, nie miałem pojęcia, co mnie czeka.. w końcu znalazłem niezwykłych ludzi gotowych ci pomóc, profesjonalistów i prawdziwych mężczyzn. Każdy towarzysz sprawił, że się rozwinąłem i uczynił mnie lepszym, od każdego starałem się wziąć jak najwięcej.

Czułem emocje nie do opisania, dałem z siebie wszystko na boisku, żeby wygrać.

Próbowałem też gorzkich smaków, jak porażka z Sevillą, wciąż o tym myślę i oddałbym wszystko, żeby jeszcze raz zagrać w tym meczu.. Za wszelką cenę chciałem tego pucharu. Dla nas wszystkich, dla mojego miasta.

Zrozumiałam, że wygrywanie jest trudne, ale tak naprawdę to z porażek i z najgorszych chwil naprawdę się rozwija... Na pewno się podniesiemy, a jak już to zrobimy, to będzie jeszcze piękniej..

Na koniec chcę podziękować wszystkim fanom. Dałeś mi miłość od pierwszego dnia, nawet gdy nikt we mnie nie wierzył. Próbowałem ci się odwdzięczyć, wkładając w to moje serce i wytrwałość, i zawsze dawałem z siebie wszystko za tę koszulkę.

#Do końca"

Specjalnie wytłuściłem jedno zdanie...


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
ODPOWIEDZ