Denis Zakaria

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 17:45

Obrazek

# 28 DENIS ZAKARIA

Obrazek

Data urodzenia: 20.11.19976
Miejsce urodzenia: Genewa
Kariera seniorska: Servette FC (2014-2015) , BSC Young Boys (2015-2017), Borussia Mönchengladbach (2017-2022) , Juventus (2022-....) , wypoż. Chelsea (2022-....)
Debiut w Juve: (6.02.2022) - JUVENTUS 2:0 Hellas Verona
Kwota transferu do Juve: 4,5 mln + 4,1 mln ew.bonusów
Obecne zarobki: ?

SZCZEGÓŁY


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 20:55

O, czyli Momblany miały rację - nowy zawodnik Juve wybrał nr 28. Pomylili tylko nazwiska ;)

Wklejam porównanie do Bentancura za którego niejako przechodzi:
Obrazek
Wygląda na godnego następce Matuidiego w taktyce Allegriego. Czego się spodziewać? Ja nie spodziewam się niczego, niech mnie czymś zaskoczy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 22:01

Wiadomo że statystyki można wykorzystywać do poparcia swojej tezy, nie ważne jakiej ale Bentancur wygląda w nich lepiej niż Zakaria. Ale inna taktyka, inny poziom drużyny. Jeśli będzie występował w pierwszej 11 jestem ciekawy jak wtedy będą się prezentować jego liczby


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 22:13

Super, że Bentancur tak wspaniale wygląda w tych statystykach, szkoda, że na boisku na ogół wyglądał jak łajza i stwarzał największe zagrożenie pod nasza bramką. Niech mu się wiedzie, będę oglądał mecze Totków ale ze względu na Kulu, którego lubię.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2022, 22:31

Katastrofalne straty:
Bentancur 10, Zakaria 1.
Problemem Rodrigo był fakt, że sytuacje na gola wypracowywał rywalom conajmniej pięć razy częściej niż kolegom z drużyny. Jeśli Zakaria będzie miał ten współczynnik przynajmniej zrównoważony to będziemy mówić o dużym postępie w środku pola.


calma calma
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 01:33

Bardzo solidny ŚP, taka mieszanka w 70% Matudiego i 30% Pogby. Jestem pewien że da nam więcej niz Benta.

To na jakich warunkach przychodzi jest również godne podziwu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 15:21

Kolejna grafika:
Obrazek
I cały artykuł na JP:
https://juvepoland.com/2022/02/02/jakim ... s-zakaria/

I najlepszy cytat z niego:
Zakaria wydaje się być pomocnikiem (...) przyzwyczajonym do gry tuż przed stoperami. Takiego profilu gracza od od jakiegoś poszukiwał Max Allegri.
No chyba jednak nie ;) To takie samo uproszczenie jak z Vlahovicem gdzie ludzie piszą, że Allegri potrzebował golleadora a nie kolejnego Mandzukicia walczącego o piłki na 40 metrze. Ok, Allegri potrzebuje zawodnika grającego przed obrońcami ale z cechami rozgrywającego i w takiej roli tam grającego a nie przecinaka. Wystarczy oglądać mecze nie na livescore żeby to wiedzieć.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 15:24

Allegri jak zobaczył tą mapkę to chyba z podniety zostawił kleksa na pampersie. Plusem tego jest to, że Max przestanie ustawiać na tej pozycji i roli zawodników którzy nie mają o niej pojęcia, a nadają się do całkowicie innej roli np Locatelli.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 15:27

Ty serio w to wierzysz? Przecież Zakaria to idealny następca Matuidiego, wybiegany, niby dobry odbiór, gra tylko jedną noga i ma niewielkie pojęcia o tym co robić w polu karnym. Regista z niego żaden a wiadomo kim gra Allegri przed stoperami.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 18:41

Nil desperandum fani Maxa

Zakaria będzie biegał po prawej stronie w charakterze kogoś w rodzaju Gattuso w Milanie Prime Time. Silny, szybki, asekurujący Cuadrado i Locatelliego.

W każdym razie wrócę do oglądania z większą uwagą, a nóż Maksiowi kogoś takiego brakowało i może się uda.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 22:24

Maly, Ty kiedyś byłeś zadowolony z jakiegoś transferu bo jęczysz jak stara brocha.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 23:11

Myślę że najwcześniej w marcu się przekonamy gdzie i jak będzie grał Zakaria. Pamiętajmy że Max nie lubi ryzyka i zanim Szwajcar nie pozna taktyki defensywnej to wielu minut nie pogra. Co innego Vlaho ten pewnie wejdzie od razu w końcu w ofensywie taktyki nie mamy więc i uczyć się specjalnie nie ma czego ;)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 07:24

MRN pisze:
02 lutego 2022, 22:24
Maly, Ty kiedyś byłeś zadowolony z jakiegoś transferu bo jęczysz jak stara brocha.
Był zadowolony jak sprzedaliśmy Ronaldo :laugh:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 08:07

Przeanalizowałem sobie wpisy @Malego sprzed kilku lat i doszedłem do wniosku, że kopiowanie jego bzdur nie ma sensu. Krytykował każdy transfer Juventusu (nawet Dybalę, którego teraz zażrcie broni) dlatego ten typ tak ma. Będzie krytykował wszystkich po kolei bo po to siedzi na forum.
Acha, Juventus mając w ataku Teveza i Llorente wcale nie grał gorzej mając w ataku Vucinicia oraz Matriego ;)
Naprawdę szkoda, że już nie ma @Makiavela, który razem z @Malym tworzył przezabawny duet :laugh:


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 08:27

Z ostatnich z Locatelliego czy Chiesy byłem zadowolony więc już mijasz się z prawdą, dalej nie pamiętam i nie chce mi się sprawdzać.
Inna sprawa to skąd wyciągnąłeś wniosek, że jestem z Zakarii niezadowolony? Dobre warunki transferu, ciekawy zawodnik z doświadczeniem, wiek ok, pensja spoko, nie ma się do czego przyczepić nawet jeśli miałby być 4 w kolejce do grania. Jedynie czytając konferencje z nim można zadać sobie pytanie czy u niego z głową wszystko w porządku ale może to tylko jakiś błąd tłumaczenia...
- Mogę o sobie powiedzieć, że jestem zawodnikiem kompletnym.
Juventus jest dla ciebie szczytem kariery czy pewnym etapem w rozwoju?
- Jeśli mam patrzeć w przyszłość to jest to dla mnie etap, a nie koniec.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ