Denis Zakaria

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 09:05

Ostatnich nie sprawdzałem bo szczerze powiedziawszy szczególnie interesował mnie Dybala, którego teraz uważasz za lidera i z uporem maniak bronisz go. Przytoczyłem fakt ale nie będę kopiował i wrzucał bo jednak jesteś po szalu kolegą , nie będę tego robił. Każdy ma prawo do różnych opinii ale w Twoim przypadku na ogół jest to krytyka. Dlaczego wiem, że tak postrzegasz Zakarię ? Ponieważ wiem jakie zdanie miałeś o Matuidim (takie jak ja) i już na dzień dobry dla Ciebie jest Matuidi 2. Daj mu szansę bo choć to przecinak to jednak technicznie zjada Matuidiego. W którymś poście podałeś statystyki porównujące Bentancura z Zakarią. Super, że Benta wypada w nich lepiej tyle, że na boisku tego nie było widać i popełniał karygodne babole dlatego jego odejście to już mniej sytuacji bramkowych dla przeciwnika.
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2022, 09:27 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 09:15

@maly
A co Zakaria takiego złego powiedział na konfie ?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 09:28

To co przytoczył od myślników i też chciałbym wiedzieć co w tym jest objawem, że Zakaria ma coś z głową, nie ogarniam jak zwykle @Malego :?: .


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 10:03

Może i nic nie ma ale brzmi jakby był oderwany od rzeczywistości skoro uważa, że jest kompletnym zawodnikiem. O tym, że przychodzi do klubu jak Juventus i mówi, że traktuje to jako przystanek przed lepszym klubem nawet nie wymaga komentowania, chyba że etap w karierze można interpretować jakoś inaczej...

Odnośnie porównania do Matuidiego to chodziło mi o rolę u Maksa, gość jest przecinakiem a już oczami wyobraźni widzę jak Allegri każe mu wbiegać w pole karne przy niemal każdej akcji. Wieszczę po prostu złe wykorzystanie zawodnika tak jak to ma miejsce w przypadku Locatelliego. Już na konfie mówił, że będzie strzelał gole więc pewnie szykuje się do roli Rabiota, który nie podołał oczekiwaniom Maksia w tym aspekcie. Ale obym się mylił ;)

Co do Dybali to nie wiem o co ci chodzi. Samego transferu nie widzę, żebym komentował. Pierwsza moja wypowiedź w temacie jest dopiero na 9 stronie, po ponad roku od transferu i dotyczy jego słabej gry w LM. Nic w tym kontrowersyjnego jak na ok 500 minut, 1 gol i 0 asyst jakie wtedy miał na koncie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 10:56

Maly pisze:
03 lutego 2022, 10:03
Może i nic nie ma ale brzmi jakby był oderwany od rzeczywistości skoro uważa, że jest kompletnym zawodnikiem. O tym, że przychodzi do klubu jak Juventus i mówi, że traktuje to jako przystanek przed lepszym klubem nawet nie wymaga komentowania, chyba że etap w karierze można interpretować jakoś inaczej...
Trzeba znać kontekst chwili wypowiedzi, a nie tylko analizować goły cytat. Kompletny bo zaczynał typowo od roli przecinaka, a teraz ciągnie go częściej do przodu i ma ambicje strzelać więcej bramek (coś czego naszym pomocnikom brakuje), podkreślając przy tym, że obydwie te role sprawiają mu satysfakcje. A z tym etapem chodziło o to, że Zakaria nie chce traktować tego etapu jak koniec, jak spoczęcie na laurach. To młody zawodnik, wiele przed nim. Chce się rozwijać i wszystko wygrywać. Dlatego przyjście do Juve określił jako etap w swojej karierze.
Mnie to nie boli, nawet jeśli miałby to być dla niego przystanek, przed innym klubem. Sprawa jest prosta: przyszedł, ma dobrze grać i wypełnić kontrakt, dalszą przydatność oceni kierownictwo. Oczekiwałeś deklaracji miłości i gdy aż po grób?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 11:11

Nie oczekiwałem i z jednej strony cenie jego szczerość ale z drugiej ma 25 lat, poszedł za grosze i zarabia grosze ale wygląda jakby wydawało mu się, że jest tak dobry jak Pogba w najlepszym okresie. Kurtuazyjnie mógł powiedzieć, że nie ma wiele klubów lepszych od Juventusu czy coś takiego i chciałby zostać legendą Juve bo to by oznaczało, że był topowym zawodnikiem. Sam powiedz kiedy ostatnio czytałeś od nowego zawodnika, że Juve to tylko przystanek w jego karierze i gotuje się na transfer do Realu czy Barcelony?

Co do jego ofensywnych predyspozycji to serio - zobacz jego heatmapę, dodaj gole i wyciągnij wnioski ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 16:23

Bardzo liczę na tego zawodnika - uwielbiam takie transfery kiedy ktoś za niewielkie pieniądze okazuje się mocnym wzmocnieniem.

Co do tych słów Zakarii z wywiadu to sam się zastanawiam jak to interpretować "Juventus jest dla ciebie szczytem kariery czy pewnym etapem w rozwoju? - Jeśli mam patrzeć w przyszłość to jest to dla mnie etap, a nie koniec".
Gdyby nie Juventus na początku zdania to moglibyśmy inaczej interpretować to zdanie. Z jednej strony gdyby powiedział, że to dla niego szczyt to wyszedłby na kogoś kto już spoczął na laurach, z drugiej strony naprawdę mógł powiedzieć coś w stylu - Juventus to jeden z najlepszych klubów w Europie, ma wielkie tradycje, to wielki zaszczyt tutaj zagrać itd. Szkoda, że tego zabrakło ale też nie mam zamiaru z tego powodu drzeć szat. Generalnie chętnie przeczytałbym ten wywiad w oryginale.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 16:34

Zaleciało trochę Islą, który po transferze do nas zdradził, że marzy kiedyś o grze dla Realu Madryt.

Dziennikarz oszczędził Denisa, nie zadając mu kolejnego pytania, które nasuwa się samo przez się: "Jaki klub jest zatem szczytem Twoich marzeń?".


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 17:08

Po wczorajszym meczu pierwsze skojarzenie Momo Sissoko


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 17:23

Na pewno dużo bardziej Sissoko niż Pogba.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 17:45

Maly pisze:
03 lutego 2022, 11:11
Nie oczekiwałem i z jednej strony cenie jego szczerość ale z drugiej ma 25 lat, poszedł za grosze i zarabia grosze ale wygląda jakby wydawało mu się, że jest tak dobry jak Pogba w najlepszym okresie. Kurtuazyjnie mógł powiedzieć, że nie ma wiele klubów lepszych od Juventusu czy coś takiego i chciałby zostać legendą Juve bo to by oznaczało, że był topowym zawodnikiem. Sam powiedz kiedy ostatnio czytałeś od nowego zawodnika, że Juve to tylko przystanek w jego karierze i gotuje się na transfer do Realu czy Barcelony?

Co do jego ofensywnych predyspozycji to serio - zobacz jego heatmapę, dodaj gole i wyciągnij wnioski ;)
Kij z heatmapą. Allegri Cię zaorał i Zakaria z golem.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 19:51

Kontuzja odwołana, zwykłe stłuczenie, ma być dostępny na czwartek


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 21:10

Allegri mnie nie zaorał bo Zakaria zagrał dokładnie tak jak mówiłem - w roli Matuidiego. Brawo za gola ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Rabiot też kiedyś z Milanem zrobił super rajd zakończony jeszcze lepszym strzałem ale liczy się powtarzalność. Z chęcią przyznam za jakiś czas, że nie bredził o tej ofensywie ale póki co wrzuć na luz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ