# 21 Nicolò Fagioli

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
sebek0912

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 września 2021
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2021

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 03:00

Świetny mecz w jego wykonaniu, nie bez powodu został MVP spotkania. Szkoda, że karny którego wywalczył nie został wykorzystany. Statystyki jakie udało mi się znaleźć wyglądają całkiem nieźle:
-Dokładność podań (93,5%)
-Udane dryblingi 5/7
-Dlugie podania 6/8
Widziałem też informację, że został najmłodszym pomocnikiem w serie B, który strzelił bramkę.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 12:12

sebek0912 pisze:
20 września 2021, 03:00
Widziałem też informację, że został najmłodszym pomocnikiem w serie B, który strzelił bramkę.
Chyba było, że w tym sezonie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 12:29

Całe szczęście trenerem Cremonese jest były trener u23, który zna Nicolo jak syna.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 19:01

1.700.000 gracz wypożyczony na "ogranie się" - czyli eufemizm od słowa wieczne potępienie. :prochno:

I tak można uczcić minutą ciszy jego karierę w Juventusie i pewnie w poważnej piłce. Romero z wypożyczonych coś jedynie osiągnął, nie u nas - reszta? Mało kto pamięta o istnieniu ich. Kto wrócił z wypożyczenia na "ogranie się" i coś pograł u nas? Rugani tylko, którego większość osób na forum by spakowała i wywiozła na własny koszt w Bieszczady. :cooler:

Przy Allegrim to już w ogóle ciężko... Pozdro 600


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pawel7488

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 września 2006
Posty: 15
Rejestracja: 24 września 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 20:53

CzeczenCZN pisze:
20 września 2021, 19:01
...Mało kto pamięta o istnieniu ich. Kto wrócił z wypożyczenia na "ogranie się" i coś pograł u nas? Rugani tylko, którego większość osób na forum by spakowała i wywiozła na własny koszt w Bieszczady. :cooler:
Ja pamiętam kogoś takiego jak Marchisio i Giovinco


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 21:15

pawel7488 pisze:
20 września 2021, 20:53
CzeczenCZN pisze:
20 września 2021, 19:01
...Mało kto pamięta o istnieniu ich. Kto wrócił z wypożyczenia na "ogranie się" i coś pograł u nas? Rugani tylko, którego większość osób na forum by spakowała i wywiozła na własny koszt w Bieszczady. :cooler:
Ja pamiętam kogoś takiego jak Marchisio i Giovinco
Tyle że kiedy to było? Ilu się takich młodych zdolnych zawodników przewinęło? Setki?

Marchisio już dawno karierę zakończył, a był piłkarzem najwyżej solidnym - 2 lata grał naprawdę nieźle - z braku laku kreowany na gwiazdę naszej akademii. No a wtedy były trochę inne chudsze czasy. Teraz wątpię by się przebił, teraz to zamiast na swoich stawiamy na zagranicznych, a przez mistrzowskie lata na graczy na już.

Giovinco - równoległe do niego - dogorywa gdzieś w Arabii Saudyjskiej. Grając w Juventusie nie spełnił pokładanych nadziei w nim i raczej bez żalu został pożegnany w każdym bądź razie nie był filarem drużyny, a raczej rezerwowym. :dodger:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 21:52

CzeczenCZN pisze:
20 września 2021, 19:01
Rugani tylko, którego większość osób na forum by spakowała i wywiozła na własny koszt w Bieszczady. :cooler:

Przy Allegrim to już w ogóle ciężko... Pozdro 600
Rugani to wieczny talent, wiec jest nadzieja, ze jeszcze odpali.


pawel7488

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 września 2006
Posty: 15
Rejestracja: 24 września 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 23:05

CzeczenCZN pisze:
20 września 2021, 21:15

Marchisio już dawno karierę zakończył, a był piłkarzem najwyżej solidnym - 2 lata grał naprawdę nieźle - z braku laku kreowany na gwiazdę naszej akademii. No a wtedy były trochę inne chudsze czasy. Teraz wątpię by się przebił, teraz to zamiast na swoich stawiamy na zagranicznych, a przez mistrzowskie lata na graczy na już.

Giovinco - równoległe do niego - dogorywa gdzieś w Arabii Saudyjskiej. Grając w Juventusie nie spełnił pokładanych nadziei w nim i raczej bez żalu został pożegnany w każdym bądź razie nie był filarem drużyny, a raczej rezerwowym. :dodger:
Sam piszesz o marnym Ruganim w swoim wywodzie, a Marchisio to juz wg Ciebie był tylko solidny gracz.

Może w końcu się uda. A nawet jeżeli nie to nie stracimy. Na tych wszystkich małolatach to my pewnie więcej zarabiamy jak na seniorach, więc jak z wychowankiem się nie uda to kupią kogoś lepszego

Dajmy im trochę czasu. Drużyna u23 się rozwija i w końcu awansuje do Serie B, więc będziemy młode talenty ogrywali u siebie.

Za każdym razem jest takie biadolenie jak jakiś "młody talent" ogrywa się na wypożyczeniu. Już nie da się tego czytać.

Co z Ciebie za kibic, który zamiast chwalić goscia, wróży z kuli, że i tak nic z niego nie będzie?


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 23:36

sebek0912 pisze:
20 września 2021, 03:00
Świetny mecz w jego wykonaniu, nie bez powodu został MVP spotkania. Szkoda, że karny którego wywalczył nie został wykorzystany. Statystyki jakie udało mi się znaleźć wyglądają całkiem nieźle:
-Dokładność podań (93,5%)
-Udane dryblingi 5/7
-Dlugie podania 6/8
Widziałem też informację, że został najmłodszym pomocnikiem w serie B, który strzelił bramkę.
Dzięki za info.
Byłem właśnie ciekawy co u niego. Cieszę się, że daje radę. Oby się dalej rozwijał. Nie ukrywam, że mu kibicuje. Podoba mi się sposób jego grania, przegląd pola, technika i umiejętność wykonywania podań pomijających linie przeciwnika.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 06:22

pawel7488 pisze:
20 września 2021, 23:05
CzeczenCZN pisze:
20 września 2021, 21:15

Marchisio już dawno karierę zakończył, a był piłkarzem najwyżej solidnym - 2 lata grał naprawdę nieźle - z braku laku kreowany na gwiazdę naszej akademii. No a wtedy były trochę inne chudsze czasy. Teraz wątpię by się przebił, teraz to zamiast na swoich stawiamy na zagranicznych, a przez mistrzowskie lata na graczy na już.

Giovinco - równoległe do niego - dogorywa gdzieś w Arabii Saudyjskiej. Grając w Juventusie nie spełnił pokładanych nadziei w nim i raczej bez żalu został pożegnany w każdym bądź razie nie był filarem drużyny, a raczej rezerwowym. :dodger:
Sam piszesz o marnym Ruganim w swoim wywodzie, a Marchisio to juz wg Ciebie był tylko solidny gracz.

Może w końcu się uda. A nawet jeżeli nie to nie stracimy. Na tych wszystkich małolatach to my pewnie więcej zarabiamy jak na seniorach, więc jak z wychowankiem się nie uda to kupią kogoś lepszego

Dajmy im trochę czasu. Drużyna u23 się rozwija i w końcu awansuje do Serie B, więc będziemy młode talenty ogrywali u siebie.

Za każdym razem jest takie biadolenie jak jakiś "młody talent" ogrywa się na wypożyczeniu. Już nie da się tego czytać.

Co z Ciebie za kibic, który zamiast chwalić goscia, wróży z kuli, że i tak nic z niego nie będzie?
Tak, Marchisio to był dla mnie naprawdę solidny gracz, tylko że to już bardzo zamierzchła historia. Gość rocznik 86 młodszych roczniki 90+ przewinęło się setki. Rugani to był bardzo dobry zawodnik, któremu zepsuto karierę, bo większość tych talentów na ograniu to gracze z których mogłoby coś być. Ja uważam że nie ma złych zawodników, są tylko źle prowadzone kariery.
Może się uda, jednak musiał by się zmienić trener i zarząd, bo zarząd zatrudnia trenera o takim podejściu, lub zmienić się sposób działania zarządu... Bo szanse na to póki co że z któregoś młodego na wypożyczeniu coś będzie - przy obecnej polityce klubu - są takie jak to że De Sciglio strzeli hat-tricka w meczu Ligi Mistrzów. Drużyna U-23 w Serie B, to też życzeniowe myślenie, i to w perspektywie przeciągu paru lat. To nie jest biadolenie tylko przewidywanie oczywistych faktów, z jakimś 99.999% prawdopodobieństwem. Dlatego mnie szlag trafia jak słyszę o popisach kogoś na wiecznym potępieniu czyt. "ogrywaniu się". Co ze mnie za kibic? Uwierz chciałbym się zdziwić któregoś dnia. Może skrajny przykład, ale kibice San Marino też trzymają kciuki za swoją drużynę w meczach z Anglią czy Niemcami, mimo że wiedzą że nie mają szans i nie jest to wróżenie z kuli... :cooler:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 18:57

Jakby ktoś chciał sobie przekrojowo zobaczyć, jak ostatnio wypadł Fagioli, to proszę bardzo:


Nie ma co się ekscytować jednym meczem, ale warto go tam na zapleczu obserwować.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 19:05

Fagioli spoko ziomek ale u nas nigdy nie dostanie szansy.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 20:33

Fagioli już w ubiegłym sezonie powinien się ogrywać w jakimś średniaku Serie B, w bieżącej kampanii mógłby trafić np. do jakiegoś beniaminka występującego w Serie A, a w następnym roku wypróbowalibyśmy go w Juve. Za Pirlo zmarnowaliśmy mu tylko rok, bo w Juve nie dostał zbyt wiele szans, a od samych treningów z pierwszą drużyną, to się gwiazdą nie zostanie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 21:21

dimebag11 pisze:
21 września 2021, 20:33
Fagioli już w ubiegłym sezonie powinien się ogrywać w jakimś średniaku Serie B, w bieżącej kampanii mógłby trafić np. do jakiegoś beniaminka występującego w Serie A, a w następnym roku wypróbowalibyśmy go w Juve. Za Pirlo zmarnowaliśmy mu tylko rok, bo w Juve nie dostał zbyt wiele szans, a od samych treningów z pierwszą drużyną, to się gwiazdą nie zostanie.
Jak chłopak nie ucieknie to nie tylko rok mu zmarnujemy.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 21:40

@ Poprostu
Dużo zależy od tego, które miejsce zajmiemy na koniec obecnego sezonu. Jak się nie załapiemy do LM, to nie będzie kasy w budżecie, zaczną się czystki i może wreszcie będziemy zmuszeni dać szansę Rovelli i Fagiolemu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ