# 21 Nicolò Fagioli

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Hans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2021
Posty: 41
Rejestracja: 30 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 22 września 2021, 07:30

@dimebag11

Juz to widzę.. Sprzedadzą Chiese i MDL, a reszta się będzie wisieć do końca kontraktu. A w zamian za nich wjadą 30+, takich jak Pjanic..
Swoją drogą to ciekawe czy mają jakąś klauzule o obniżce wynagrodzenia że względu na brak awansu do LM 🤔


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 21:39

Trener Allegri był cały sezon w bliskich kontaktach z Nicolo Fagiolim. Panowie często wymieniają SMS-y, Allegri uważnie śledził też postępy pomocnika w Cremonese.
Widzicie panowie, tak się rozwija piłkarzy :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2022, 14:36

Mało znajduję o nim informacji. To naprawdę ma być ostoja naszej pomocy na ten sezon? Niektóra źródła podają, że zagra dzisiaj w inauguracji ; o


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2022, 11:45





Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2022, 12:19

Na jakim etapie zatrzymała się włoska myśl szkoleniowa skoro trzeba tak przetrzebionej kadry żeby takie brylanty dostawały prawdziwą szansę.
Dlaczego tak bardzo przecenia się doświadczenie i warunki fizyczne? Dlaczego Allegri mając wczoraj do dyspozycji przeciętnego McKenniego i prawego obrońcę Danilo wolałby zjeść swoją koszulę niż zacząć z Fagiolim?


calma calma
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2022, 11:52

Tak jak pisałem od prawie 2 lat - Fagioli ma potencjał na środkowego pomocnika pokroju Verrattiego czy Barelli. Niestety my wolimy płacić miliony za sprowadzanie Paredesów niż dać szansę 5 razy młodszym młodym typu Fagioli, Rovella itd. W tym roku coś drgnęło (patrz Miretti i Fagioli), ale tylko z powodu kontuzji. Gdyby nie one, to przy zdrowym Rabiocie, McKenniem i Pardesie taki Miretti czy Fagioli nawet nie powąchaliby murawy.

Latem przekonywałem, że powinniśmy mieć w środku 3 starszych:
Pogba - Locatelli - 1 z 3: Rabiot/McKennie/Zakaria

I 3 młodych na ławce:
Fagioli - Rovella* - Miretti

jest jednym z najlepszych graczy Monzy w tym sezonie

Ktoś wtedy tłumaczył, że przecież nie możemy mieć 3 młokosów w roli rezerwowych, bo to zbyt duże ryzyko, szczególnie przy zdrowiu Pogby.

Mamy 3 perełki w środku pola (1 na wypożyczeniu), które w dodatku są perłami z Włoch, a wolimy grać najemnikami typu Rabiot czy Paredes.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 04 listopada 2022, 12:36

To byłoby dobre rozwiązanie. Mogliby też dodać tak w razie czego jakiegoś ligowego weterana gdyby bardzo się bali, ale nie - tu trzeba było iść po coś pseudo lepszego. Paredes to była głupota. Koleś ma kontrakt potężny jak na nasze możliwości. Ba...to chyba największy kontrakt w drużynie. Rovella zarabia 1 mln netto. Więc z finansowego punktu widzenia to był strzał w kolano, dodatkowo z piłkarskiego punktu widzenia w samych liczbach różnica jest minimalna. Celność podań itp to jest 2% na korzyść Paredesa. To jest nic.
Oby ten Beton poszedł w piździec i przyszedł trener który zrobi porządek w tej kadrze.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2022, 16:28

@Crunny
Pozostawienie 3 młodych pomocników miało jakikolwiek sens bez sprowadzania Paredesa bądź przy sprzedaży Rabiota (co niestety upadło po tym jak zachłanny Francuz i jego matka zażądali jakichś horrendalnie wysokich zarobków, których nie otrzymają od żadnego europejskiego klubu nawet jak latem będzie odchodził od nas za darmo). Po tym jak wypożyczyliśmy tego bezjajecznego, drogiego w utrzymaniu i zakupie argentyńskiego parodystę bardzo dobrze się stało, że Rovella został wypożyczony i gra tam w miarę regularnie, bo u nas nie miałby na to szans. Przecież nawet Fagioli do ostatnich spotkań dostał tylko kilkadziesiąt minut na boisku co było jakimś absurdem przy "znakomitej" postawie naszej drugiej linii.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2022, 23:15



Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 04:24

Wiem, że mieliśmy już momenty w tym sezonie jak nagle zobaczyliśmy Mirettiego jako zbawcę i trochę opadł ten entuzjazm ale tyle radości ile w tych ostatnich meczach daje Fagioli - ja chcę jeszcze więcej, i ta jego radość, że chłopak tak się cieszy z gry w naszych barwach. Dzięki Nicolo, proszę o więcej, potrzebujemy w końcu nowego Marchisio (o Del Piero nawet nie wspominam).


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 15:47

Mam duże nadzieje wobec niego. Nie można go kisić na ławce. To super chłopak. Miretti mnie nie bardzo przekonuje, natomiast ma jeszcze czas. Fagioli musi grać i jak wróci amerykaniec zajmując jego miejsce to znaczy, że ktoś tu nie ogarnia.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 16:37

Powiem tylko tyle - gra Paredesów, Makenich zamiast Fagioliego to śmiech na sali. Młody musi grać, musi dostawać szansę, nawet jak 2-3 mecze z rzędu zagra kał. Taki Paredes czy Burger nie są lepsi i w dodatku nie są ,,nasi" więc priorytetem powinno być stawianie w takiej sytuacji na Włocha.

Liczę, że dostanie szansę i ją wykorzysta, bo widać, że w chłopaku potencjał drzemie. Jeden problem to hamulcowy Allegri, który jeszcze żadnego piłkarza nie rozwinął...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 19:50

Spokojnie, Paredes i Makeni już dziś trenowali "częściowo z drużyną".


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 19:54

Dragon pisze:
07 listopada 2022, 15:47
Mam duże nadzieje wobec niego. Nie można go kisić na ławce. To super chłopak. Miretti mnie nie bardzo przekonuje, natomiast ma jeszcze czas. Fagioli musi grać i jak wróci amerykaniec zajmując jego miejsce to znaczy, że ktoś tu nie ogarnia.
Zauważ, że Miretti ma dopiero 19 lat i jest aż dwa lata młodszy od Fagiolego, więc jakby Fabio dostał w ciągu najbliższych dwóch sezonów szansę na regularną grę (jeśli nie w Juve, to może na jakimś wypożyczeniu w Serie A), to może być niesamowitym kotem. Miretti na początku sezonu miał kilka fajnych występów, ale trochę przygasł po mniej udanych potyczkach z PSG czy Benficą (co nie jest niczym dziwnym, bo grał przeciwko topowym zawodnikom, a doświadczenie miał znikome). Zresztą Nicola po tych dwóch ostatnich dobrych meczach okraszonych bramkami zapewne też zaliczy jakiś gorszy mecz. Ponadto jeśli w naszej pomocy mają biegać takie łajzy jak Paredes czy McKennie, to ja już wolę, aby regularnie występowali Fagioli i Miretti nawet jeśli będą popełniać jakieś błędy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2022, 20:09

No oby, oby ta historia trwała jak najdłużej. Obyśmy się doczekali wychowanka przynajmniej na miarę marchisio.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ