# 7 Federico Chiesa

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2021, 23:43

Vanquish pisze:
09 stycznia 2021, 23:32
Bartosz Karawańczyk pisze:
09 stycznia 2021, 18:38
Zbliżamy się dopiero do półmetku sezonu, ale już teraz mam przednią bekę z tych wszystkich leszczy, którzy porównywali Chiesę do Berny i wróżyli mu podobną "karierę". :prochno:
:ahsisi:
Bartosz Karawańczyk 12.10.2020 r. pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja. Pudło we wczorajszym meczu absolutnie genialne miał ten cały Federico...

Od Berny różni się tylko wyglądem. Berna wygląda strasznie (nadmiar tatuaży) i jest człowiekiem skrajnie przesądnym. Wierzy w jakieś zabobony i ma niezły bałagan pod kopułą (nikt psychicznie zdrowy nie wytatuowałby sobie całego ciała). Natomiast nasz nowy nabytek ma śliczną buzię sympatycznego ufoludka i pewnie dlatego był też trochę droższy od tatuażysty.
I to by było na tyle w temacie forumowego speca :prochno:
Też to wychwyciłem, aczkolwiek myślę, że to przemyślane trollowanie - nie można chyba nie pamiętać/nie zauważyć co się pisało 3 posty wcześniej :prochno:

Bez zbytnich przechwałek napiszę jak zawsze - cieszę się, że go broniłem i w niego wierzyłem. Poziom, który obecnie prezentuje jest tym czego się spodziewałem (statystyki) - nie mniej, nie więcej, pi razy oko takich wyników się spodziewałem.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 00:14

Ależ nokaut! Czy Bartosz się jeszcze podniesie? Czy ulubieniec kibiców, boski Alvaro go ocuci? Tego dowiecie się w następnych tygodniach! :prochno:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 00:51

Marat87 pisze:
10 stycznia 2021, 00:14
Ależ nokaut! Czy Bartosz się jeszcze podniesie? Czy ulubieniec kibiców, boski Alvaro go ocuci? Tego dowiecie się w następnych tygodniach! :prochno:
Osobiście jeśli mam być bezpośrednio szczery to napiszę tak - chłop wygląda mi na osobę, która zażywa SSRI - zafascynowanie Moratą to podręcznikowy przykład manii (dobra miałem na ten temat, napisać elaborat ale jednak nie będę dywagował i sobie daruję). Jeśli się mylę - to przepraszam z całego serca.

Nazwa kanału MorataTV solidnie mnie rozbawiła - jestem naprawdę zadowolony z tego jak świetnie Morata prezentuje się w tym sezonie (strzelam, że jakieś 99% osób nie wierzyło, iż będzie wykręcał takie liczby) - facet robi swoje, oby jak najdłużej był w takiej formie ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 00:52

Bartosz - romantyczna historia samozaorania :prochno:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 09:16

MRN pisze:
10 stycznia 2021, 00:52
Bartosz - romantyczna historia samozaorania :prochno:
Wydaje mi się że gość ma dwa konta i zapomniał się przelogować, co doprowadziło do tego harakiri.

Ale typowy klasyk głupoty.



Kto nie widział, Szczęsny porównuje Chiese i Kulu.

Warto obejrzeć, a niebawem kolejny odcinek gdzie będzie rozmowa o systemie Pirlo itp.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 15:58

Zluzujcie. Samozaoranie z premedytacją. Chciałem pokazać, że potrafię przyznać się do błędu i nie idę w zaparte, jak wiele osób tutaj. Zwróciłem honor, bo Chiesa mi coraz bardziej imponuje, nawet jeśli drugim Moratą nigdy nie zostanie. ;)


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 16:21

Bartosz Karawańczyk pisze:
09 stycznia 2021, 18:38
Zbliżamy się dopiero do półmetku sezonu, ale już teraz mam przednią bekę z tych wszystkich leszczy, którzy porównywali Chiesę do Berny i wróżyli mu podobną "karierę". :prochno:
A gdzie tutaj jest przyznanie się do błędu ?


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 16:31

Daj spokój, bo o tym samozaoraniu będą pisać jeszcze latami. Nie wiem, czy jesteś trolem z Interu czy Realu, ale wygląda to słabo.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 17:08

towalski pisze:
10 stycznia 2021, 16:31
Daj spokój, bo o tym samozaoraniu będą pisać jeszcze latami. Nie wiem, czy jesteś trolem z Interu czy Realu, ale wygląda to słabo.
Siejesz totalną dezinformację w sprawie covida Dybali, a potem znikasz z dyskusji, zamiast przyznać się do błędu. ;)
MRN pisze:
10 stycznia 2021, 16:21
A gdzie tutaj jest przyznanie się do błędu ?
W praktycznie każdym zdaniu, w którym chwalę Chiesę? I jeszcze nazywam siebie żartobliwie leszczem, bo się pomyliłem?

Z mojej strony koniec offtopu, proponuję wrócić do tematu. Chiesa ma papiery na wielkie granie i tego mu życzmy.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 17:09

Bartosz złapany w sieć jak młody pelikan :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 17:18

Bartosz Karawańczyk pisze:
10 stycznia 2021, 17:08
towalski pisze:
10 stycznia 2021, 16:31
Daj spokój, bo o tym samozaoraniu będą pisać jeszcze latami. Nie wiem, czy jesteś trolem z Interu czy Realu, ale wygląda to słabo.
Siejesz totalną dezinformację w sprawie covida Dybali, a potem znikasz z dyskusji, zamiast przyznać się do błędu. ;)
MRN pisze:
10 stycznia 2021, 16:21
A gdzie tutaj jest przyznanie się do błędu ?
W praktycznie każdym zdaniu, w którym chwalę Chiesę? I jeszcze nazywam siebie żartobliwie leszczem, bo się pomyliłem?

Z mojej strony koniec offtopu, proponuję wrócić do tematu. Chiesa ma papiery na wielkie granie i tego mu życzmy.
Fakt, pomyliłem się. Ale Twój poziom rolnictwa jest na ultra poziomie! Jak dla mnie jesteś mistrzem sezonu 20/21.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 18:45

@Tony Montana A ja jednak się skłaniam do tego co napisałeś wcześniej, czyli do trollingu. W dodatku całkiem dobrego trollingu, doceniam :D Mówię tu o całej jego twórczości.

Koniec offtopu. Co do Chiesy, to miałem mieszane odczucia ( nadal jestem ostrożny ). Wiedziałem natomiast jedno, że gość ma charakter i skupia się na walce na boisku, w przeciwieństwie do lansera Berny, króla instagrama, który musi mieć dobrze ułożone włoski. No i jak na razie własnie na tej przebojowości i determinacji Chiesa punktuje w Juve. Oby tak dalej.


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 18:46

To chyba jedno z największych samozaorań w historii forum. Piękne. :bravo:


Forza Juve!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 18:57

Ulubieniec Forumowiczów wozi Was trollem jak chce, a to Wy wszystko łykacie jak młode pelikany i spuszczacie się, jaki to z niego gamońXD


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 19:18

To jest wysoki poziom trollingu. Albo Dragon się bawi, albo Bartosz jest faktycznie asem.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ODPOWIEDZ