# 16 Weston McKennie

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 22:26

Dragon pisze:
14 października 2020, 17:10
Zespól w izolacji...

Za miesiąc kończymy panowie ten sezon. Przykro...
Chyba szkoda, że się jednak nie skończył ;)
Garreat pisze:
02 maja 2021, 21:37
Makeni to czarny Sturaro, change my mind. 30 baniek za tego ziemniaczka :prochno: .
Z tym Sturaro to trochę przesadziłeś ale na pewno nie służy mu gra w dwójce pomocników. Techniki też jakiejś szczególnej nie ma albo nie potrafi jej zaprezentować i jedyne co go wyróżnia to wejście w pole karne dzięki czemu ma kilka goli i czasem odda groźny strzał. Pewnie dużo lepiej by się prezentował jako klasyczny b2b ale w tym sezonie się o tym nie przekonamy. Zasadniczo jednak nie ma się chyba co czarować, że to poziom Juventusu. Na pewno nie teraz ale też ciężko mi uwierzyć, że wskoczy wyżej. Z drugiej strony jako rezerwowy przy graniu 3 w pomocy mógłby być przydatny.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 23:01

Amerykaniec jednak to chyba nie będzie nasze wybawienie. Ostatnio chyba dla mnie najbardziej irytujący gracz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 08:36

Im dalej w sezon tym gorzej ale mimo wszystko zasługuje na drugą szansę pod wodzą prawdziwego trenera. Jest młody i zarabia niewiele, jakby co nie będzie kłopotu żeby go sprzedać. Generalnie nie wiadomo, jaka jest jego optymalna pozycja bo Pirlo decyduje o tym kręcąc ruletką. Ostatnio Weston zaczął przypominać Matuidiego bo wygląda jak ciało obce w zespole i biega gdzieś bez sensu. On chyba celowo jest wystawiany wyżej żeby zakładać pressing zamiast Ronaldo i Moraty bo tego nie robią.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 08:41

Nie ma sensu oceniać przydatności jakiegokolwiek gracza pod wodzą Pirlo. Każdy powinien dostać szansę od nowego trenera.
No oprócz Ronaldo.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 08:42

Typowy b2b gra na skrzydle w gówno taktyce a wy go chcecie oceniać.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:29

Maly pisze:
21 września 2020, 10:23
świetnie się zapowiada, z każdym tygodniem rosną wobec niego oczekiwania, to może być nasz najlepszy transfer od lat, taka perełka jakiej kibice zazdroszczą zawsze innym klubom - młody, tani i ograny, oby za rok każdy się zastanawiał jakim cudem pozyskaliśmy go tak tanio
Maly pisze:
02 maja 2021, 22:26
Techniki też jakiejś szczególnej nie ma albo nie potrafi jej zaprezentować i jedyne co go wyróżnia to wejście w pole karne dzięki czemu ma kilka goli i czasem odda groźny strzał. Pewnie dużo lepiej by się prezentował jako klasyczny b2b ale w tym sezonie się o tym nie przekonamy. Zasadniczo jednak nie ma się chyba co czarować, że to poziom Juventusu. Na pewno nie teraz ale też ciężko mi uwierzyć, że wskoczy wyżej. Z drugiej strony jako rezerwowy przy graniu 3 w pomocy mógłby być przydatny.
Dopiero teraz to zauważyłem :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:46

jackop pisze:
16 maja 2021, 22:29
Maly pisze:
21 września 2020, 10:23
świetnie się zapowiada, z każdym tygodniem rosną wobec niego oczekiwania, to może być nasz najlepszy transfer od lat, taka perełka jakiej kibice zazdroszczą zawsze innym klubom - młody, tani i ograny, oby za rok każdy się zastanawiał jakim cudem pozyskaliśmy go tak tanio
Maly pisze:
02 maja 2021, 22:26
Techniki też jakiejś szczególnej nie ma albo nie potrafi jej zaprezentować i jedyne co go wyróżnia to wejście w pole karne dzięki czemu ma kilka goli i czasem odda groźny strzał. Pewnie dużo lepiej by się prezentował jako klasyczny b2b ale w tym sezonie się o tym nie przekonamy. Zasadniczo jednak nie ma się chyba co czarować, że to poziom Juventusu. Na pewno nie teraz ale też ciężko mi uwierzyć, że wskoczy wyżej. Z drugiej strony jako rezerwowy przy graniu 3 w pomocy mógłby być przydatny.
Dopiero teraz to zauważyłem :prochno:
:bravo: :bravo: :bravo:

Wspaniałe.

Amerykanin to zawodnik dobry, ale na uzupełnienie składu w takim klubie, jak Juve. Tacy też są potrzebni.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 23:56

@jackop: nie bardzo wiem co chciałeś pokazać cytując mnie ;) Po kilku meczach powiedziałem, że "może być", wiesz co oznaczają te dwa słowa? Jeśli śmieszy cię, że we wrześniu takie miałem o nim zdanie (i raczej nie tylko ja) czemu nie zanegowałeś tej wypowiedzi wtedy?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 06:50

Benta - najlepszy pomocnik Sarriego
McKennie - pokazał na początku, że potrafi grać

Chciałbym, żeby ich sprawdzić pod batutą trenera z prawdziwego zdarzenia, a nie 'trenera z papierkiem w ręku'. Moim zdaniem nawet jak nie na pierwszy skład to do rotacji Amerykanin ma wystarczające umiejętności, ciężko go oceniać, gdy większość meczy grał nie tam, gdzie jest jego naturalna pozycja, no i ani to był skrzydłowy, ani środkowy, odnosiłem wrażenie, że sam nie ogarnia co on ma na boisku robić.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2021, 15:34

Dla potomnych jak to McKennie przestrzega obostrzeń Covidowych ;) Niezły ananas z niego.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2021, 15:49

Przecież to nie ma znaczenia, czy to faktycznie wiązało się z jakimś zagrożeniem, czy nie. Są wytyczne i tyle. Cała drużyna wychodząca z autobusu mogła założyć maseczkę, tylko on nie. Facet wie, że jest w klubie na cenzurowanym i daje włodarzom dodatkowe argumenty. Sam sobie kopie dołek i to z tak absurdalnego powodu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2021, 16:17

Kuriozalnie to wygląda ale może uznał, że wcześniejszy powrót i gra z Napoli to jego szansa na wywalczenie miejsca w wyjściowym składzie ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2021, 16:23

No i super, że wraca wcześniej. Każdy pomocnik się przyda na Napoli.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2021, 16:30

A na konkurencji przytaczają słowa Landona Donovana, że tak naprawdę McKennie wcale nie został wyrzucony za ten "incydent". Wynika z tego, jakby chodziło o jakąś grubszą sprawę, chociaż o konkretach nikt nic nie mówi.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2021, 07:56

vitoo pisze:
07 września 2021, 15:49
Cała drużyna wychodząca z autobusu mogła założyć maseczkę, tylko on nie.
Bo to z tych co nie zakładają "kagańca" :happy: :happy: :happy:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
ODPOWIEDZ