Dejan Kulusevski

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2022, 09:53

Maly pisze:
24 marca 2022, 08:41
Dejan Kulusevski:
"W Juventusie wiele rzeczy nie zadziałało i to było bardzo frustrujące. Grałem jeden mecz na miesiąc, zawsze na innej pozycji. Moje ciało nie czuło się dobrze, nie czułem się fizycznie silny. Sytuacja zawodnika może się jednak bardzo szybko zmienić. W Tottenhamie czuję powiew świeżego powietrza. Mam lepsze relacje z trenerem, czuję się lepiej przygotowany, mój stan fizyczny się poprawił".

Nic dodać, nic ująć. Chłopak podsumował w jednym zdaniu to co wielu widziało już wcześniej, poza trenerem oczywiście.
Co takiego podsumował? że się nie potrafił odnaleźć na boisku albo że podawał do przeciwnika albo nie wytrzymywał obciążeń treningowych albo nie potrafił zrozumieć taktyki i tylko odnajduje się w jednym schemacie?

Zresztą teraz gra na świeżości i mu się jakoś wiedzie. I całe szczęście, bo jest szansa odzyskać stracone na niego pieniądze już w czerwcu, co by się nam bardzo przydało. W kolejnym sezonie entuzjazm związany ze zmianą otoczenia może opaść i nie będzie już to wyglądało tak kolorowo.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2022, 10:19

Mnie ten chłopak zawiódł przede wszystkim pod kątem przygotowania fizycznego i nie piszę tu tylko o tym sezonie, ale również o poprzednim. Jego głównymi atutami miały być dynamika, szybkość, przebojowość, a właściwie nigdy tego w Juve nie pokazał. Do tego dochodziły często złe decyzje lub w ogóle ich brak skutkujący stratą piłki. Pożegnałem bez żalu, niech mu się w Tottenhamie wiedzie.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 marca 2022, 10:39

Mnie nie zawiódł bo przy tym trenerze wiadomo, że tak to się skończy. Kulu normalnie operuje tam gdzie Dybala, ale że wtedy Pawełek był diamentem w centrum projektu to kogoś trzeba było pożegnać. Conte spełnił swój mokry sen z czasów Interu i efekty widać od razu. Rzucany po chyba każdej pozycji przez Betona zawodnik w ogóle głupieje. U Conte zagrał na jednej pozycji jakiś ogon w debiucie, a potem ciśnie non stop tą samą pozycję i efekty widać od razu.
I proszę nie mówić, że dobry zawodnik wszędzie zagra dobrze. Jak dotąd to ja chyba tylko znałem jednego takiego zawodnika który grał wszędzie dobrze - Zambrotta i to było chyba piłkarsko dwie epoki temu. Cuadrado na prawej obronie to jakiś ponury żart. Goście chcieli mieć obrońce z ofensywnym zacięciem - nie dało się nikogo sprowadzić to cofnęli skrzydłowego. Genialne. Cuadrado zna się na obronie tak jak Pan Wiesio na budowlance. Niech tam rudemu się wiedzie. Im więcej kasy za niego dostaniemy tym lepie. Powiedział jedynie to co każdy widzi.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 marca 2022, 10:56

Trenerzy Pirlo i Allegri to jedno. Drugie to zarząd Juve.
Problem Kulu to właśnie przykład głupoty zarządu i ściągania 2-3 graczy dla których nominalną pozycją jest jedna i ta sama pozycja.
Chiesa, Cuadrado, Kulu na prawe skrzydło a na lewe praktycznie nikt. Gdzie tu logika, gdzie jakiekolwiek zarządzanie głębią składu na poszczególnych pozycjach. Potem trzeba rzucać takiego gracza na prawo i lewo na pierdyliard różnych pozycji, tak można robić z jakimś 30 latkiem, który bez względu na pozycję potrafi się odnaleźć a nie z chłopakiem 20-letnim, który wchodzi do gry. Dodatkowo takie zawodnik musi grać, żeby robił postępy na względnie właściwej pozycji i w miarę regularnie. Podobnie teraz będzie z Keanem, gra mało, czasem na szpicy czasem na boku. Pójdzie gdzieś gdzie dadzą mu szanse to będą z niego mieli pożytek.
Ostatecznie wyszliśmy na tym jak wyszliśmy. A nawet może udać się zarobić na Dejanie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 10:24

Brytyjska gazeta "Daily Mail" dotarła do sekretów znakomitej formy Dejana Kulusevskiego w Premier League. Okazuje się, że Szwed musiał zmienić swoje nawyki żywieniowe po transferze do Tottenhamu. Antonio Conte poprosił dietetyków o przygotowanie skrzydłowemu specjalistycznej diety. Kiedy Kulusevski występował w barwach Juventusu, z chęcią sięgał po słodycze i napoje gazowane. Teraz Kulusevski je zdrowo, a dodatkowo pije niegazowaną wodę oraz napoje białkowe. Dawniej Conte pomógł Romelu Lukaku w uzyskaniu wysokiej formy w Interze, usuwając z jego diety carbonarę czy pizzę hawajską.

I już wiadomo dlaczego Maksio taki super - pozwala na słodycze i napoje gazowane ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 10:35

Maly pisze:
12 kwietnia 2022, 10:24
Brytyjska gazeta "Daily Mail" dotarła do sekretów znakomitej formy Dejana Kulusevskiego w Premier League. Okazuje się, że Szwed musiał zmienić swoje nawyki żywieniowe po transferze do Tottenhamu. Antonio Conte poprosił dietetyków o przygotowanie skrzydłowemu specjalistycznej diety. Kiedy Kulusevski występował w barwach Juventusu, z chęcią sięgał po słodycze i napoje gazowane. Teraz Kulusevski je zdrowo, a dodatkowo pije niegazowaną wodę oraz napoje białkowe. Dawniej Conte pomógł Romelu Lukaku w uzyskaniu wysokiej formy w Interze, usuwając z jego diety carbonarę czy pizzę hawajską.

I już wiadomo dlaczego Maksio taki super - pozwala na słodycze i napoje gazowane ;)
Że co k####? Ja rozumiem, że zawodnik to nie niewolnik i nie upilnujesz gościa do tego stopnia by wiedzieć co robi w domu, ale...wow. Ja sam mam do pewnego stopnia uzależnienie od słodkich napojów i zdążyłem się przekonać, że jasne smakuje to cudnie, ale efekty są straszne. Jak się nie ćwiczy to jeszcze gorsze. Generalnie kiedyś widziałem coś takiego, że dla ludzkiego zdrowia najlepiej byłoby jakby ludzie jedli jedynie mięso (nie za dużo) i warzywa...no ale wiadomo jak jest. Każdy ma swoje przyzwyczajenia itp ale w profesjonalnym sporcie coś takiego to według mnie skandal.

BTW 2 dni temu? Bodajże pojawiły się informacje których zapomniałem wrzucić, że Conte i klub są tak bardzo zadowoleni z Kulu że najpewniej wykupią go od razu. Czy do tego dojdzie czy nie to niech się chłopakowi wiedzie.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2022, 10:36 przez Michael_M, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 10:36

Kulu robi robotę w Anglii to pomyślcie sobie jakby wyglądał Chiesa na prawym skrzydle w Bayernie.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 10:37

Sorek21 pisze:
12 kwietnia 2022, 10:36
Kulu robi robotę w Anglii to pomyślcie sobie jakby wyglądał Chiesa na prawym skrzydle w Bayernie.
Chiesa gdzie by nie poszedł to w samej lidze by kręcił double-double bez problemu.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 18:09

Michael_M pisze:
12 kwietnia 2022, 10:37
Sorek21 pisze:
12 kwietnia 2022, 10:36
Kulu robi robotę w Anglii to pomyślcie sobie jakby wyglądał Chiesa na prawym skrzydle w Bayernie.
Chiesa gdzie by nie poszedł to w samej lidze by kręcił double-double bez problemu.
Ale u Maksia to już nie jest takie pewne.

Co do Kulu to mówiłem, żeby dać mu szanse, ale to by musiał być choć średnio ogarnięty trener, a nie ten beton. To już u Pirlo, Kulu miał jakieś przebłyski.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 18:37

U Dyzmy Kjeza skończy jak Berna. Przecież ten Bolek nie ma pojęcia jak rozwinąć ofensywnie gracza.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 19:14

Niestety, każdy dobry grajek, który do nas przyjdzie skończy jak dziad. Czasami mam wrażenie, że kluby specjalnie wypychają co lepszych grajków do nas za gruby hajs co by z nas frajerów zrobić i pokazać jaki to dobry deal zrobili.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 21:31

Chiesa nawet przy betonie 10/10 + zrobiłby z palcem w tyłku. A porównywanie Chiesy do Berny to jakieś świętokradztwo.
A z tym Kulu to dajcie już spokój, był słabszy na prawą stronę i od Chiesy i od leciwego Cuadrado, także dobrze się stało, że poszedł do klubu gdzie ma pewne miejsce i kasa się zwróci. Choć faktem jest, że w momencie w którym z powodu urazu Chiesy miałby więcej szans na grę został oddany do Tottków. Nasz zarząd lubi ostatnio często zrobić coś bezsensu.


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 19:41

Tak wrzucę tylko na koniec sezonu:
Kulu (19/20) – Parma – D’Aversa – 39/10/9 – 3064′ – akcja bramkowa co 161′
(20/21) – Juve – Pirlo – 47/7/7 – 2738′ – 196′
(21/22) – Juve – Allegri – 27/2/3 – 972′ – 194′
(21/22) – Spurs – Conte – 20/5/8 – 1394′ – 107′

:)


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2022, 10:20

Kulu wczoraj już gol i asysta. Nie mogłem na drewniaka patrzeć, niebywałe co z niego ulepił Conte.
On już nie spełnił warunków do wykupu? Tam było kilka opcji natomiast oficjala nie pamiętam.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2022, 11:41

Nie pisz głupot! Kulusevski (według juvepolandowych omnibusów) to rudy szrot i pipa. Conte zdrajca i nosi perukę! A w ogóle to Pepunio jest nasz bo Mister Wybitny Strateg to nie jego wina....
Plują w pysk DNA Juventusu prawie wszyscy, którzy opuszcają ten skansen piłkarski. Wszyscy są kiepscy, bezjajeczni: trenerzy i piłkarze. Tylko ten WIELKI Juventus jakoś zmarniał i marnieje.

Kulu brawa za grę i oby mu się wiodło. Każdemu kto zrzuca calmowe kajdany parszywca z Toskanii.


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ