Dejan Kulusevski

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 15:40

W Parmie też miał chyba nr 44, według mnie Dejan chce wbudować swoją markę na swoim numerze, a numery 10,11 czy 6 są oczywiście ważne, ale co innego wyrobić sobie numer 44 ( o ile mu się poszczęści w karierze u nas, wtedy za kilkanaście lat będziemy wspominać ten numer dobrze)

Druga sprawa, to faktycznie numery nie grają, a rabiot dlaczego niby dziwny numer? Dawniej środkowy pomocnik Edgar Davids miał nr 26. Bardziej już dziwny numer to np 12 w ataku czy 2 etc...


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 15:59

Damien pisze:
18 września 2020, 15:30
Bentancur gra z 30 na czesc swojej mamy, który zmarła w wieku 30 lat, gdy Rodrigo miał 4 lata.
Oj, to o tym nie wiedziałem. No to faktycznie inna sprawa.

W zasadzie to z każdym takim numerem wiąże się większa lub mniejsza hisotria, bo Rabiot już w Paryżu grał z 25, Kulu tak samo się pewnie przywiązał do 44, a Berna sobie wybrał numer 33 bo kocha Chrystusa... No wiadomo, numery nie grają i zawsze się znajdzie ktoś bardziej oryginalny, ale no jak już iluś tam w drużynie biega z takimi dziwnymi numerami, to tak jak zauważyłeś, marketingowo średnio to wygląda.

A odnośnie Szweda to bardzo się cieszę, że jest w Juve. Wygląda na rozsądnego, twardo stąpającego po ziemi i ogarniętego chłopa, a tacy zawsze mi się bardziej kojarzą z Juve niż przykładowo Douglas Costa. Mam nadzieję, że będziemy mieli z niego dużo uciechy, bo poza poukładaną głową, ma też nie byle jakie umiejętności.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 16:59

Nazwa profilu Dejana na insta to "dejan.k10"
Może on będzie nową 10tką po Dybali jak ten się nie uspokoi.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 15:30

Michael_M pisze:
18 września 2020, 16:59
Może on będzie nową 10tką po Dybali jak ten się nie uspokoi.
10tką jak 10tką ale wczoraj pokazał jak może zagrać jako napastnik (wg mnie dla niego optymalne jest 433) a jak gra jako wahadłowy i może zamiast na siłę szukać czwartego napastnika lepiej jego sprawdzić w tej roli a na skrzydło (lewe) kupić/pożyczyć kogoś ogarniętego na tą pozycję bo to wydaje się być największym naszym problemem kadrowym. Nie przystoi by Frabotta aż tyle meczów a w tym momencie jest albo on albo Sandro, od biedy Chiesa ale jemu ewidentnie lepiej pasuje prawa strona.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 16:17

Maly pisze:
11 stycznia 2021, 15:30
[...]od biedy Chiesa ale jemu ewidentnie lepiej pasuje prawa strona.
No i to jest problem, bo na prawej mamy Cuadrado. Jak Juan wróci, to Włoch poleci na przeciwną stronę boiska, bo nie możemy sobie obecnie pozwolić, żeby jeden zaczynał mecz z poziomu ławki rezerwowych.

Mecz z Sass nie pomógł mi w decyzji odnośnie oceny Rudego. Piłkarz o dziwnym profilu, trochę taki nowy "Mandzukić na skrzydle".
Adrian27th pisze:
11 stycznia 2021, 18:13
Kulusevski to Mandzu? XD

Mandzu to w 15 minut wybiegał więcej niż Dejan przez cały mecz.
:facepalm:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2021, 20:59 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 18:13

Kulusevski to Mandzu? XD

Mandzu to w 15 minut wybiegał więcej niż Dejan przez cały mecz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2021, 20:21

Zmieniam zdanie na jego temat. Broniłem go ale teraz zaczyna mnie irytować że to kolejny piłkarz z jedną nogą. Gdyby była odpowiednia oferta latem to nasi powinni go sprzedać. Musimy wzmocnić drużynę więc potrzeba kogoś poświęcić. Trzeba go opylic jak będą chętni zanim nam całkiem " zbernardeskuje się " .

Chiesa gra raz po lewej , raz po prawej zależy jak Pirlo wylosuje ale nie przeszkadza mu to kręcić jakichś liczb i robić różnicy.

Odnośnie Kulu zaczynają się wymówki- potrzebuje czasu, słaba forma fizyczna, gra nie na swojej pozycji. Czy pozycja prawego pomocnika w 442 a skrzydłowego w 433 tak się różni ?

Generalnie teraz odnośnie młodych są strasznie wygórowane oczekiwania jakby kwota, która za nich zapłacono była gwarancją że będą topami kiedy oni tylko i mogą ale wcale nie muszą być.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 marca 2021, 21:12

Nie wytransferujemy go nawet jeśli byśmy chcieli z powodu kwoty, którą za niego zapłaciliśmy. Innymi słowy wątpię, że wpłynie za niego odpowiednio wysoka oferta byśmy, patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, zdecydowali się ją przyjąć. Dlatego jest na rzekomej liście 'nie na sprzedaż'.

Prawdopodobnie nie odejdzie na wypożyczenie, ponieważ polecą inne głowy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 00:48

Ja bym go nie skreślał, widać że pierwszy jego problem to podejmowanie zawsze złej decyzji. Gdy powinien podać to strzela, gdy powinien strzelać do podaje a gdy już podaje to nie do tego co trzeba. To da się wyrobić bo to po prostu brak doświadczenia i w wieku 20 lat to dość normalne. Jak sobie przeanalizujecie to młodzi zawodnicy często mają problem z dużą liczbą asyst i kluczowych podań.

Mnie martwi co innego niż jego słaba gra. To to, że on się chyba nie nadaje do gry kombinacyjnej, szybkiej a tak podobno wg zarządu powinniśmy grać. Brak mu wyjścia na pozycje i klepki a tego już nie da się nadrobić tak łatwo. Pewnie dlatego Gasperini wolał go wypożyczyć do Parmy niż dać szansę u siebie i pewnie dlatego bez większego żalu go sprzedali.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 01:40

Wywalenie zawodnika po jednym sezonie jeszcze nawet patrząc na okoliczności - młodziutki chłopak, który już zaistniał w lidze. Spory przeskok zaliczył bo z Parmy na Juventus to jak z Ziemi na Słońce. Tak samo jak nie byłem zwolennikiem sprzedaży Rabiota po pierwszym sezonie. To by było zwyczajnie nie fair. Po tym może odejść bo jak widać progres żaden. Trudno. Zdarza się.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 14:17

Michael_M pisze:
24 marca 2021, 01:40
Wywalenie zawodnika po jednym sezonie jeszcze nawet patrząc na okoliczności - młodziutki chłopak, który już zaistniał w lidze. Spory przeskok zaliczył bo z Parmy na Juventus to jak z Ziemi na Słońce. Tak samo jak nie byłem zwolennikiem sprzedaży Rabiota po pierwszym sezonie. To by było zwyczajnie nie fair. Po tym może odejść bo jak widać progres żaden. Trudno. Zdarza się.
Dokładnie. Do tego tez sezon wygląda, jak wygląda (covid), a do tego na ławce trenerskiej mamy kogo mamy...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 14:58

Nie krytykowałbym go bo on przede wszystkim słabo wygląda pod kątem fizycznym. Zawsze jakąś patelnię wyłoży nawet jak gra słabo ale taki Morata wszystko spartoli. To Pidlo o niego nie zadbał, ponadto rzuca go po różnych pozycjach, że chłopak nie wie co ma grać. Ogarnięty trener zrobi z niego fundament drużyny ale Pirlo niczego nie ogarnia- Kulu się marnuje a potencjał Chiesy, który i tak dobrze wygląda jest tłumiony. W Parmie Kulu śmigał na obrotach cały mecz, u Pirlo po 20 minutach wypluwa płuca.


Obrazek
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 17:56

Sprzedawanie Kulu po jednym sezonie to absurd - chłopak jest młodziutki (20l) i czasem pokazuje ze ma to coś. Jedyny problem jaki z nim widzę to to ze jego nominalna pozycja to pozycja Chiesy...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 18:00

Problemem Kulu przedewszystkim jest brak trenera, który by mu pomógł rozwinąć skrzydła.. Szwe rzucany z pozycji na pozycję bez żadnego planu taktycznego skończy jak Berna, który zagrał chyba na wszystkich możliwych pozycjach.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2021, 19:11

Rudy, jesteś śmieciem. Pamiętaj o tym parówczaki pieprzony.


Obrazek
ODPOWIEDZ