Merih Demiral

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2020, 21:05

Jest nowy pseudonim DemiWALL


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2020, 13:32

Ciągła niechęć do sprzedaży Demirala pomimo ogromnej ilości ofert transferowych jest dowodem na to, że Juve widzi w Turku następce Giorgio Chielliniego pod względem fizycznym i mentalnym.⚫️⚪️ @tuttosport


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2020, 14:23

Boję się tylko że Demiral będzie łapał kartki tak jak Montero. Nie raz widzieliśmy jego zbyt agresywne wejścia. No ale mam nadzieję że wraz z doświadczeniem przyjdzie też opanowanie :)


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2020, 16:23

Il_Bianconero pisze:
24 października 2020, 14:23
Boję się tylko że Demiral będzie łapał kartki tak jak Montero. Nie raz widzieliśmy jego zbyt agresywne wejścia. No ale mam nadzieję że wraz z doświadczeniem przyjdzie też opanowanie :)
Jeśli będzie dawał drużynie tyle co Montero to niech łapie. Owszem, może go przez to zabraknąć w jakimś ważnym meczu, ale ja bardzo lubię takich walczakow, bo często dzięki takiej interwencji na żółtą kartkę udaje się uchronić zespół przed stratą gola. Np w ostatnim meczu po tym jak Dybala stracił piłkę, Demiral musiał skasować tę kontrę rywali i akurat ta żółta kartka Turka obciąża konto Argentyńczyka.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2020, 18:37

Gandalf8 pisze:
25 października 2020, 16:23
Il_Bianconero pisze:
24 października 2020, 14:23
Boję się tylko że Demiral będzie łapał kartki tak jak Montero. Nie raz widzieliśmy jego zbyt agresywne wejścia. No ale mam nadzieję że wraz z doświadczeniem przyjdzie też opanowanie :)
Jeśli będzie dawał drużynie tyle co Montero to niech łapie. Owszem, może go przez to zabraknąć w jakimś ważnym meczu, ale ja bardzo lubię takich walczakow, bo często dzięki takiej interwencji na żółtą kartkę udaje się uchronić zespół przed stratą gola. Np w ostatnim meczu po tym jak Dybala stracił piłkę, Demiral musiał skasować tę kontrę rywali i akurat ta żółta kartka Turka obciąża konto Argentyńczyka.
Ja też lubię ten typ zawodnika, a mój post nie był atakiem na Turka. Liczę po prostu że wraz z doświadczeniem będzie mniej głupich zagrań jak np wślizg z tyłu, który u bardziej surowego arbitra mógł zakończyć się czerwienią. Podoba mi się jego zadziorność i że nie da sobie "w kaszę dmuchać" (sytuacja z Diego Costą).
Od Chielliniego różni się też tym, że po każdym kontakcie nie udaje jakby mu nogę urwało. Jest raczej takim "bad boyem".


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 00:45

Widzieliście dzisiaj podwójną interwencję Demirala zwieńczoną gestem Kozakiewicza i rykiem lwa? Ma ktoś może wycinek wideo? Genialne to było, uwielbiam takich dzikusów.
Sorek21 pisze:
23 października 2020, 21:05
Jest nowy pseudonim DemiWALL
Zostawmy takie rzeczy Michałowi Polowi.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 11:27

W obronie fajnie, ale gra piłką to tragedia. 75% podań do Wojtka....


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 11:43

no, aż człowiekowi ciężko uwierzyć jak się to ogląda, fakt też taki że drużyna nie pomaga bo my nie potrafimy wychodzić od bramki gdy rywal założy pressing, nie ma więc kiedy nabrać doświadczenia i pewności siebie w tym elemencie bo to nie jest jeden słabszy element ale całość kompletnie nie gra i wcześniej czy później kończy się albo stratą albo lagą na połowę rywala, rywale też to wiedzą i odpowiednio się ustawiają
na szczęście jest relatywnie młody i ma czas na poprawę w tym elemencie, bardzo prawdopodobne też że to jeden z powód dla którego nie gra tyle ile by mógł

z drugiej strony Pjanic przez 4 lata podował tylko do Bonucciego i Chielliniego i nikt nie narzekal ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2021, 08:16

Według TS chłop ma covida


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2022, 08:03

Umowa przewiduje również premię na rzecz Juventusu w wysokości 10% kwoty wynikającej z jakiegokolwiek przyszłego zbycia (czasowego lub ostatecznego) praw do usług piłkarza na rzecz klubu trzeciego w porównaniu z kwotą już zapłaconą przez Atalantę na rzecz Juventusu.
Niby się coś nauczyliśmy po Romero ale raczej niewiele.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2022, 10:26

Maly pisze:
20 czerwca 2022, 08:03
Umowa przewiduje również premię na rzecz Juventusu w wysokości 10% kwoty wynikającej z jakiegokolwiek przyszłego zbycia (czasowego lub ostatecznego) praw do usług piłkarza na rzecz klubu trzeciego w porównaniu z kwotą już zapłaconą przez Atalantę na rzecz Juventusu.
Niby się coś nauczyliśmy po Romero ale raczej niewiele.
To była rzekomo decyzja Allegro, że nie chciał (młodego, toć chłopok ma dopiero 24lata) Turka. On zapewne woli doświadczonego ligowca po 30-stce. Jeśli do tych zarobionych na Demiralu 11mln. będziemy dokładać np. 20, żeby wziąć np.Koulibaly'ego, to ja nie wiem po co ten klub istnieje.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2022, 10:38

Allegri i te jego bzdury o doświadczeniu - szkoda, że nie wspomniał o tym Perezowi czy kto tam rządził sprowadzając Benzeme jak ten miał ile...21 lat?
Nie wiem czego on oczekuje od zawodników. Koulibaly jest dobry, ale prime ma już za sobą. Stawiam, że nawet jakbyśmy wygrali ligę w następnym sezonie to i tak nie powstrzyma to De Ligta od odejścia.
Demiral nie jest zły...jasne. Wybitny też nie jest, ale znajdźcie mi gościa z takim skillem który zarabia poniżej 2 mln.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2022, 11:30

Teraz już nie mogliśmy nic zrobić a rok temu Maksio miał znanego sobie Ruganiego więc wybór był prosty kto będzie u niego nr 4. Zarówno jego jak i Romero można wrzucić na konto Chielliniego w pierwszej kolejności, szczególnie Demirala bo on już u nas był "fizycznie".


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2022, 12:23

Maly pisze:
20 czerwca 2022, 11:30
Teraz już nie mogliśmy nic zrobić a rok temu Maksio miał znanego sobie Ruganiego więc wybór był prosty kto będzie u niego nr 4. Zarówno jego jak i Romero można wrzucić na konto Chielliniego w pierwszej kolejności, szczególnie Demirala bo on już u nas był "fizycznie".
No Romero to chyba sam pisałeś, ze to tylko plusvlanza i nigdy nie był brany pod uwagę co jest akurat zgodne z prawdą. To był deal łączony ze Sturaro i tyle. W kontekście Demirala to chłop nie chciał być po prostu rezerwowym,. Sarri praktycznie w ogóle na niego nie stawiał a jak postawił to się chłop połamał, Pirlo też korzystał kiedy musiał. Największym błędem było to, ze Demiral-Romero-De Ligt przyszli w tym samym czasie, gdzie miejsca było na max. 1 nowego ŚO. i pewnie gdyby nie uraz Giorgio to De Ligt byłby tylko w rotacji a Demiral by się z ławki nie podnosił. Także tutaj akurat przy Demiralu rola Chielliniego była marginalna bo przecież cały 1 sezon pobytu Turka w Juve to Chiellini spędził w gabinecie fizjoterapeuty. Początkowo faworyzowanie duetu Bonu-De Ligt potem uraz, częste kontuzje u Pirlo i efekt jest jaki jest.
W kwestii Ruganiego to tutaj nie przebił się przez skałę, zawsze był tym kolejnym i tak naprawdę nigdy nie został zweryfikowany w sposób konkretny, aczkolwiek wg mniej to powinien częściej grywać za Bonusa, który to wg mniej bardziej blokował młodych. Giorgio zawsze miał jakość i ją pokazywał na boisku, Bonu grał praktycznie z automatu, nie ważne jak to w jego przypadku wyglądało.


ODPOWIEDZ