Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 16:30

Michael_M pisze:
12 lutego 2020, 16:01
Podobna sytuacja z Fabsem. Ludzie mają krótką pamięć i zapomnieli już, że to Fabs załatwiał nam wszystkie transfery do klubu. Dużo się mówiło, że to Marotta jako dyrektor zajmował się bardziej tym wszystkim od strony jakby to powiedzieć "papierkowej" pilnując budżetu itp Wszystkich tych piłkarzy załatwiał Fabs i to jemu zawdzięczamy sporo.
Tak i to dlatego Inter pościągał dobrych i perspektywicznych piłkarzy w 2 okienka, a Juventus poza De Ligtem nie ściągnął nikogo do pierwszego składu.

Dajcie ludzie sobie siana z tym oczernianiem Marotty. Teraz dopiero dobitnie widać jakim był specjalistą, a jakim jest wychwalany przez ostatnie lata Paratici.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 16:30

Michael_M pisze:
12 lutego 2020, 16:01

Podobna sytuacja z Fabsem. Ludzie mają krótką pamięć i zapomnieli już, że to Fabs załatwiał nam wszystkie transfery do klubu. Dużo się mówiło, że to Marotta jako dyrektor zajmował się bardziej tym wszystkim od strony jakby to powiedzieć "papierkowej" pilnując budżetu itp Wszystkich tych piłkarzy załatwiał Fabs i to jemu zawdzięczamy sporo. Jasne miał wtopy, ale kto ich nie miał? Ogólny bilans Fabsa jest baaaardzo na plus i teraz kiedy drużyna gra słabiej to zaczyna się polowanie na czarownice. Trener, dyrektor, piłkarze i cholera wie kto jeszcze. A zapomnieli wszyscy jak to przez lata styczeń był naszym miesiącem który każdy chce wymazać z pamięci bo wtedy gramy największy syf. Obojętne kto nas trenował.
Mam pytanie gdzie się dużo mówi że to Paratici był od transferów a Marotta od papierków? Szczerze to nikt tego z zewnątrz nie wie. Twierdzenie że to Paratici robił wszystkie transfery lub Marotta jest tak samo życzeniowe i wykorzystywane pod swoje tezy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 16:45

Sila Spokoju pisze:
12 lutego 2020, 16:30
Tak i to dlatego Inter pościągał dobrych i perspektywicznych piłkarzy w 2 okienka[...]
Young, Godin, Sanchez, Moses... ciężko wybrać który młodszy.
Już sprzedany Politano, już wypożyczony Lazaro, no niesamowicie perspektywiczni.
Barella, Sensi, którzy są wystarczający na Inter, ale w Juve grzaliby ławę. #DobrzyPiłkarze
Nieumiejętność definitywnego opchnięcia niechcianych Pericia, Nainggolana, Joao Mario. Pewnie wrócą i będzie powtórka z wypożyczenia Higuaina. #BeppeNieUmieSprzedawać
Sila Spokoju pisze:
12 lutego 2020, 16:30
Dajcie ludzie sobie siana z tym oczernianiem Marotty. Teraz dopiero dobitnie widać jakim był specjalistą, a jakim jest wychwalany przez ostatnie lata Paratici.
Z Marotty taki specjalista, jak z koziej dupy trąbka :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 17:08

jackop pisze:
12 lutego 2020, 16:45
Barella, Sensi, którzy są wystarczający na Inter, ale w Juve grzaliby ławę. #DobrzyPiłkarze
No nie wiem, zarówno Barella jak i Sensi bez wątpienia mogliby grać u nas w podstawie biorąc pod uwagę jakich klopsów mamy w pomocy.
jackop pisze:
12 lutego 2020, 16:45
#BeppeNieUmieSprzedawać
To akurat prawda, ale Paratici też :prochno:. Próba wypchnięcia Higuaina i Dybali. Sprzedaż Cancelo i wzięcie w rozliczeniu placka Danilo. Oddanie Mandzukicia za darmo.
jackop pisze:
12 lutego 2020, 16:45
Young, Godin, Sanchez, Moses... ciężko wybrać który młodszy.
Lautaro Martinez, Lukaku, Sensi, Barella - chyba jednak nie są to starzy piłkarze.



Jednak o wiele bardziej wolałem Marottę.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 17:32

Szkoda, że Beppe pomimo bycia takim specjalistą, zamiast Lukaku sprowadził do nas Higuaina. Szkoda, że dał się wydymać PSG i zamiast wziąć Blejza za darmo rok wcześniej, zapłacił za niego 20 mln. Marotta KRUL :D

Sprawdź sobie kiedy Lautaro przyszedł do Interu i gdzie był wtedy zatrudniony Transferowy Guru :prochno: Sensi i Barella w podstawie Juventusu za kupę kasy (bo Berna to za mało, lepiej wydawać więcej na półśrodki), a później budzimy się w Lidze Europy. Dobry żart :ok:

W ogólnie nie wiem co ten temat ma do trenera dzbana Maurycego. Paratici nie pozwala mu wykonywać obowiązków czy jak? :?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 18:38

Panowie, jakby patrzeć realnie czym różni się ten sezon od poprzedniego? Jakie były kluczowe transfery latem?

- Przez starzejącą się obronę weszliśmy ALL IN, kupiliśmy Ronaldo obrony plus Demiral i Romero. Były informację że Paratici chciał ściągnąć Savicia ale przez transfer MDL nie starczyło $.
Gdyby nie kontuzja Chielliniego jestem pewien że mielibyśmy 4-6pkt więcej.
- Jakby został Mandziukić tak samo dodałby z 4pkt w meczu bez szans, ale niestety żeby dalej się rozwijać musiał odejść.

Same te 2 punkty tłumaczą straty punktów w stosunku jakby z tym samym składem był Allegri.

Dlatego latem jestem pewien o wzmocnienia w środku pola, to nie podlega dyskusji, będzie ALL IN ponownie.

Pytanie czy zostanie Sarri? Tak jak gra w paru meczach cieszyła oko tak przestała, co się popsuło? Czy trener zobaczył że z tymi zawodnikami nie da się tak grać? Czy zawodnicy przestali słuchać Sarriego? Może Sarri przez dużą presję woli punkty niż ładniejszą grę? Coś tu jest na rzeczy i jeżeli Sarri tego nie opanuje może to być jego ostatni sezon.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 11:13


czyli jak poprawiliśmy stałe fragmenty gry w tym sezonie ;) bez uśmieszków - przypominam, że na początku co mecz strzelali nam gole z rożnych albo wolnych


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 11:18

Sila Spokoju pisze:
12 lutego 2020, 16:30
Michael_M pisze:
12 lutego 2020, 16:01
Podobna sytuacja z Fabsem. Ludzie mają krótką pamięć i zapomnieli już, że to Fabs załatwiał nam wszystkie transfery do klubu. Dużo się mówiło, że to Marotta jako dyrektor zajmował się bardziej tym wszystkim od strony jakby to powiedzieć "papierkowej" pilnując budżetu itp Wszystkich tych piłkarzy załatwiał Fabs i to jemu zawdzięczamy sporo.
Tak i to dlatego Inter pościągał dobrych i perspektywicznych piłkarzy w 2 okienka, a Juventus poza De Ligtem nie ściągnął nikogo do pierwszego składu.

Dajcie ludzie sobie siana z tym oczernianiem Marotty. Teraz dopiero dobitnie widać jakim był specjalistą, a jakim jest wychwalany przez ostatnie lata Paratici.
Ja broń Boże nie oczerniam Marrotty. Nie w tym rzecz. Zaczyna się polowanie na czarownice i ludzie szukają winnych na siłę. BTW Beppe był u nas świetnym dyrektorem i będzie świetnym dyrektorem w Interze i gdziekolwiek później trafi to również się sprawdzi. Fabs tak samo. To on jak to ktoś powiedział pracował w cieniu i załatwiał wszystko z agentami. Sam Marrotta przyznał, że przy transferze Ronaldo to on w ogóle nic nie robił. To zorganizował Fabs bo wybadał szybko teren a potem Agnelli wszedł do akcji. Zwalanie winy na niego jest zwyczajnie głupie bo wszyscy zawodnicy z którymi mamy teraz problem żeby np się ich pozbyć dostali te kontrakty jak jeszcze Marrotta był w klubie o czym niektórzy chyba szybko zapomnieli.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 11:37

Guardiola mówi że może zostac zwolniony jezeli nie przejdzie Realu.

Andrea ma mokre sny.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 15:35

Skoro temat o nowym trenerze jest zamknięty to wrzucam tu.



Ciekawe czy potrafiłby odejść od 352?


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 16:07

Miejmy nadzieje że tak. Wskazówką może być fakt, że na początku w Lazio grał 433, dopiero gdy się zorientował że nie ma w kadrze lewego obrońcy, bo ani Lulic ani Radu nie nadają się na tę pozycje, przeszedł na trójkę z tyłu. I do tej pory takowy w drużynie Orłów się nie pojawił.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 16:28

Boże tylko nie następny Makaron :|


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 16:50

Ja też do końca nie jestem przekonany, czy Inzaghi to byłby dobry wybór. :/


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 17:34

nie chciałem go w lato, nie chce i teraz. Co z tego, że dobrze radzi sobie w lidze skoro LM nigdy nie powąchał? A my właśnie mimo wszystko celujemy w Europę.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 19:42

jackop pisze:
14 września 2019, 18:03
Panowie szykujcie się, bo wyczuwam #SarriOut w okolicach stycznia ;)
Mamy luty także niewiele się pomyliłem.
Maly pisze:
21 września 2019, 23:38
Cieszmy się z punktów bo na styl dopiero przyjdzie czas
jackop pisze:
06 listopada 2019, 21:06
Dobra, ile lat tym razem mam czekać, aż Juventus zacznie grać w piłkę? :whistle:
Ponawiam pytanie. @Maly kiedy przyjdzie ten czas? :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ