Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 14:55

Będzie dobrze. Sarri to nie byle jaki trener.
Jestem pewien, ze wykorzysta ofensywny potencjał. Dokupią mu 2-3 świetnych graczy i zrobi z Juve potwora.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 14:57

Ale podjarka. Zobaczymy jak w praktyce :whistle:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 15:12

Jeszcze co do konfy, ktoś już napisał - aż uszy bolały od powtarzanych pytań o powrót na San Paolo. Sarri mówił, że zasadniczo to on został zwolniony. Że powrót będzie szczególny i czy będą brawa czy gwizdy, będzie to świadczyć, że go tam kochają. I że on ich też, ale jest profesjonalistą, blabla. Juventus to najwyższy poziom, Chelsea również, z tym że Juventus od stu lat, a Chelsea od 15-20. Co do systemu, wymienił 4-3-3 jako główny i wspomniał jeszcze, że grywał 4-3-1-2 oraz 4-3-2-1 (jeśli dobrze pamiętam). Wypowiedzi dot. Higuaina grzecznościowe ale wymijające. Jako główni 'difference makers' wymienieni Ronaldo, Dybala oraz Costa. Zapytany wprost o nazwiska na mercato powiedział, że nie jest typem, który chce nazwiska, raczej konkretne charakterystyki, i zdaje się na Fabio bo on się lepiej orientuje na rynkach. Było jeszcze pytanie, czy podoba mu się styl Juventusu. Powiedział, że nie wie co to jest, nie wyczuwa jakiegoś szczególnego 'stylu', ale wczoraj jedli kolację razem z włodarzami i czuł że ma dookoła przyjaciół.

Ogólnie zupełnie inaczej od Allegriego, który lubił się na konferencjach bawić w mistrza ceremonii. Bez uśmieszków i na temat. Nie powiem lubiłem to głupkowanie Maxa, ale stało ono często w kontraście z nędzą na boisku.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 15:46

Nie powiem, wygląda sympatycznie, na konfie nie dał się wyprowadzić z równowagi.

Widać, że określoną wizję gry już ma, pozostaje dorobić odpowiednie mercato.

Inteligentnie i konkretnie się wypowiadał, wydaje się taki hm swój, bez konkretnego zadzierania nosa, bo potrafił się obronić i w Napoli i w CFC.

Będę trzymał za niego kciuki.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 16:04

Ale też prawda jest taka że swoimi słowami potwierdził to co już mówiłem.

"Juventus to ukoronowanie mojej kariery".

Każdy trener który do nas przychodzi za czasów Andrei to łapie Boga za nogi.
Celujemy ciągle w to średniactwo.

Nie sięgamy po takich dla których to my jesteśmy niżej niż jego ambicje (Pep,Zidane,Klopp).

Może mi się uda, a może nie.

Kolejny eksperyment czas zacząć.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 16:17



Powodzenia;)


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 16:46

Adrian27th pisze:Ale też prawda jest taka że swoimi słowami potwierdził to co już mówiłem.

"Juventus to ukoronowanie mojej kariery".

Każdy trener który do nas przychodzi za czasów Andrei to łapie Boga za nogi.
Celujemy ciągle w to średniactwo.

Nie sięgamy po takich dla których to my jesteśmy niżej niż jego ambicje (Pep,Zidane,Klopp).

Może mi się uda, a może nie.

Kolejny eksperyment czas zacząć.
Dla mnie lepiej że jesteśmy ukoronowaniem jego pracy trenerskiej niż tylko przystankiem w karierze. Może właśnie te kompleksy w stosunku do drużyn jak Real, Barca czy Liverpool nie pozwoliły nam więcej razy podnieść Pucharu za Ligę Mistrzów.
Ja jako wieloletni kibic, mimo wielu przegranych finałów nie czuje że kibicuje jakiejś drużynie z 2 ligi.
Byłem przeciwnikiem Sarriego, ale podoba mi się jego podejście na konferencji. Mam nadzieję że to nie puste słowa i zobaczymy w końcu ofensywny i zwycięski Juventus. Przede wszystkim trzeba podziękować niektórym zawodnikom. Zostawili serce dla nas, ale nowy trener musi poukładać drużynę pod siebie. Nie rzeźbić z tego co ma, tylko budować po swojemu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 17:40

Adrian27th pisze:
Każdy trener który do nas przychodzi za czasów Andrei to łapie Boga za nogi.
Celujemy ciągle w to średniactwo.

Nie sięgamy po takich dla których to my jesteśmy niżej niż jego ambicje (Pep,Zidane,Klopp).
Wiele osób pisało, że w tym momencie nie mamy żadnych szans na Guardiolę, Kloppa czy Pochettino, bo w obecnej chwili każdy z nich ma ważne umowy z topowymi klubami i nic nie wskazuje by którakolwiek ze stron chciała przerwać współpracę. Niestety pojawiające się plotki łączące nas głównie z Pepem podsyciły nasze apetyty, a jak się skończyło, to wszyscy wiemy. Zapewne najbliżej nas był Zidane jeszcze zanim ponownie związał się z Realem, ale z jakichś powodów się nie dogadaliśmy, a Francuz wybierając Madryt automatycznie zniknął z naszej listy priorytetów. W sumie, to chyba wielka szkoda, bo po cichu liczyłem na to, że Juve poprowadzi trener nie będący Włochem, a Zizu wydawał się idealnym kandydatem ze względu na przeszłość w naszych szeregach (podobnie jak wcześniej Deschamps). Obiektywnie patrząc, to na rynku nie było zbyt wielu trenerów nadających się na naszego szkoleniowca, bo z dostępnych od ręki wybór zawężał się do nazwisk: Conte, Mourinho, Blanc, Di Francesco, więc zatrudnienie Sarriego raczej nie jest tragedią na ich tle.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 18:02

Szczerze to wolę Sarriego niż Zidane'a, jego wielkość albo jej brak pokaże najbliższy sezon Realu. Zobaczymy jak poukłada nowy skład bez CR7 i co z tego wyjdzie.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 19:44

Duży optymizm tu panuje i to mnie niepokoi. Allegriego chciano spalić, tutaj jest inaczej, obyśmy się nie przejechali. :whistle:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 20:42

kdzr pisze:Duży optymizm tu panuje i to mnie niepokoi. Allegriego chciano spalić, tutaj jest inaczej, obyśmy się nie przejechali. :whistle:

ew JP wyciąga wnioski, bo z Allegrim było tak, że każdy go przepraszał na forum :D Swoją drogą jakie było zmęczenie Allegrim skoro Sarri jest dobrze przyjmowany, to o czymś mówi.

Sarri nie jest zły, ma łeb na karku, ma jasną wizję gry i wyciąga z zawodników max a o to nam przecież chodzi, żeby rozwijać a nie jak w przypadku Maxa ''cofać'' ich w rozwoju piłkarskim.

Pytanie na koniec, kogo bardziej preferujecie, Sarriego czy Pocha ?? Patrząc na statystyki to Sarri wygląda lepiej, jedynym osiągnieciem Pocha to finał LM, ale za nim przemawia zaś wiek.... ciekawe :)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 23:33

Celowo nie angażowałem się w dyskusję w temacie o nowym trenerze, gdzie padało dużo wzniosłych słów, ale konkretów było jak na lekarstwo. Trzymając na boku informacje płynące z forum, dość oczywiste wydawało się, że naszym trenerem zostanie Sarri.

Wybór ciekawy, ale też dość ryzykowny. Na szczęście rzutem na taśmę udało mu się zdobyć ważny tytuł tuż przed objęciem posady w Juventusie. Myślę, że to człowiek bardzo konsekwentny w swoim działaniu i prawdziwie kochający futbol. Osobiście imponuje mi jego kariera od amatora do trenera o statusie międzynarodowym. Na ten moment jedyną niemal pewną rzeczą jest to, że czeka nas zmiana stylu gry. Wreszcie!

Dużo zdrowia i dalszych sukcesów trenerze.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2019, 23:52



Haha patrzcie to :D Sarri nie podaje ręki Momblano. Ciekawe czy specjalnie? :P


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2019, 00:14

Panowie, mozliwe, ze padlo takie pytanie wczesniej na poprzednich kartach I statalem sie wwryfikowac wszystko ale jestem pod wplywem alkoholu a chcialbym wiedziec to at the moment(now) a nie zauwazylem nigdzie takiej informacji... kiedy sarri zaczyna okres przygotowywawczy z Juve. Kiedy pierwszy sparing... no I kiedy oficjalny sklad calego sztabu... bo Sarri to jeden z elementow puzzli, a co z reszta? Ma ktos jakies info?🤔


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2019, 07:23

@Juve4ever10
w połowie lipca

Im dłużej czytam o Sarrim, oglądam prezentacje itp to to dochodzę do wniosku, że byłem wielkim ignorantem nie dostrzegając jego profesjonalizmu i umiejętności. Facet ma łeb na karku, podejście zgoła inne niż Max, u którego liczyła się żelazna dyscyplina.

Zaczyna budować drużynę od rozmowy z kluczowymi piłkarzami, zostaje wierny swojej filozofii ale zaznacza, że musi wygrywać. Nie wiem jak mu wyjdzie, ale dobrze to wróży. Walcz Maurycy o naszego uszata :)


Obrazek
ODPOWIEDZ