Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:16

Pewnie chodzi o mnie, także wrzucę co udało mi się znaleźć ;) Najpierw jednak moja opinia o tym co się dzieje teraz. Otóż coś musiało być na rzeczy z Guardiolą. Jedno info na FB,IG,TT o nowym trenerze i od niedzieli cisza o Sarrim. Taka tajemnica z tego robiona, a w niedzielę zdawkowa informacja i nara. Grafika na juventus.com jak z painta, trenera nikt z piłkarzy nie powitał. Info o czwartkowej prezentacji gdzieś jest? Piszą o niej dziennikarze, na stronie próżno tego szukać. Dziwnie to wygląda i moim zdaniem Guardiola był blisko, a Sarri został zakontraktowany jako plan awaryjny, który może być pomostem do Guardioli w przyszłości(za rok/dwa)(to moje subiektywne zdanie).

A tutaj to co udało mi się znaleźć oprócz wątku podatkowego:

Podobno Guardiola ma w kontrakcie klauzulę i chciał odejść. Jednak kara UEFA ma być zawieszona po naciskach szejków na ten rok i City ma być zdyskwalifikowane na sezon 20/21 więc klauzula nie mogła zostać aktywowana już teraz. W związku z tym szejkowie zażądali od Juve około 50mln rekompensaty a Juventus się nie zgodził. Guardiola już dawno podpisał pre-kontrakt co potwierdziło wiele osób. Sarri nigdy nie był pierwszym wyborem dlatego przez 2.5 tygodnia od finału LE nie był ogłaszany. Deal jednak upadł po zmianie decyzji UEFA. Czy to prawda? W 100% nigdy się nie dowiemy ale dużo powie wyrok jak zostanie upubliczniony.

To by tłumaczyło, dlaczego sławna kara dla City wciąż nie jest ogłoszona. Jeśli została zawieszona, równie dobrze w tym roku może nie nadejsć. Chcieliście to wrzuciłem, wierzyć nie musicie, sam nie wiem w co wierzyć :P Pozdrawiam i życzę powodzenia Sarriemu oczywiście.
binio pisze:Ciekawe, ale jeśli jest w tym choć trochę prawdy to Cancelo nie zostanie puszczony do MC.
Zgadzam się w 100%. Jeśli to prawda, nie zrozumiem oddania go do City. Jedno z drugim się raczej wyklucza.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2019, 11:17 przez mleko, łącznie zmieniany 1 raz.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:33

Cóż, piłkarski poker ;) Imo, jeśli Sarriemu się powiedzie, a do tego będzie grał w miarę atrakcyjnie, to nikt nie będzie myślał o Pepie dla samego jego sprowadzenia tutaj, nawet gdyby był wolny, no chyba żeby marketingowo to uzasadnić, nie mniej Pep musi dalej utrzymywać wyniki i pokazać coś wreszcie więcej w LM, by w ogóle móc rozważać zatrudnienie.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:06

Ciekawe, ale jeśli jest w tym choć trochę prawdy to Cancelo nie zostanie puszczony do MC.


Obrazek
Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:34



Czy w Juve taktyka Sarriball zadziała? Będzie miał zdecydowanie najlepszy skład jakim dysponował, chociaż w tej analizie na końcu jest trochę problemów pokazanych.
Co do przyjścia Sarriego to wydaje się, że był opcją numer 2 i taką pozostanie. Może potrenuje sezon-dwa i do widzenia. Tak mi się wydaje.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:36

:shock: taką będę miał minę jak Sarri wygra LM z Juve.
Conte, Allegri...teraz Sarri. Dwóch poprzednich wnosiło nas na wyższy poziom. Zobaczymy co pokaże Maurycy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 12:22

Bergomi

Spotkale się z Allegrim parę dni po jego odejściu z Juve. Max już wtedy wiedział, że Sarri będzie nowym trenerem i wszystko jest załatwione.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 12:22

No. I mnie dwa dni wystarczyły żeby całkowicie zaakceptować Sarriego jako nowego trenera. Tak całkiem, bez negatywnych odczuć, po prostu - jest i spoko. Jeszcze w niedzielę jakiś tam żal i rozczarowanie czułem, że łyknąłem jak pelikan te wszystkie ploty, ale teraz...sporo ma Maurycy na swoją obronę ze sportowego punktu widzenia. Zobaczymy jak z tym "nieszczęsnym" wizerunkiem, ale chyba wolę wygrać LM w dresach niż przegrywać ją rok w rok mając na sobie pięknie skrojony garnitur.

Maurizio, co było, a nie jest nie pisze się w rejestr. Faka, którym kiedyś poczęstowałeś grupę <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w ogóle nie biorę pod uwagę. Klub jaki prowadziłeś...no prowadziłeś, bo dostałeś ofertę przejścia na x leveli wyżej, dodatkowo do drużyny z Twojego rodzinnego miasta. Teraz jesteś na jeszcze wyższym poziomie, a stoi przed Tobą zadanie niełatwe, bo musisz ten Juventus wyciągnąć na poziom NAJwyższy.

Trzymam kciuki.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 12:31

Cholera wie, jeżeli z tym Guardiola to prawda i tą klauzula to goleador i versilia mają dobre źródło. A to czy to prawda dużo powie kara dla city o ile będzie za rok. Ale zaś jeżeli pep w tym roku wygra ligę mistrzów albo za rok zostaną odsunięci to nie chce mi się wierzyć że zwolnią Sarriego, to nie w naszym stylu.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 12:55

Ciekaw jestem sam jak to było. Bo jeśli np okaże się, że Guardiola odmówił - to już nigdy nie zostanie trenerem Juve dopóki Agnelli jest prezydentem. Kiedyś było coś takiego, że oferta z Turynu przychodzi tylko raz.
Nawet chyba kiedyś Draxler tego żałował.
Ja jestem zadowolony z trenera. Jest to zmiana na plus, ale nie jakaś zbyt radykalna. Zmieniamy kierunek. To dobrze.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 15:30

Trenejro wybrany i dobra jest, lecimy dalej, tylko zastanawia mnie jedna rzecz.
Mianowicie co w przypadku, jeśli po zwolnieniu Maxa, podczas negocjacji z Chelsea i Sarrim w pewnym momencie ruscy powiedzieliby, że jednak nie pozbywają się Maurycego, w sumie to się spisał i daliby mu jakąś ekstra premie, "na opiekę rodziców" i sam by zrezygnował z Juve. Przecież ruscy są niesłowni i mieliby gdzieś ustalenia z Juve.

Ciekaw jestem co wtedy, czy były jakieś opcje B, C
Pewnie nigdy się nie dowiem, ale może kiedyś się dowiemy z autobiografii Nedveda z czasów prezesowania :P


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 15:33

Wtedy byłby Carrera...


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 16:03

mleko pisze:A tutaj to co udało mi się znaleźć oprócz wątku podatkowego:

Podobno Guardiola ma w kontrakcie klauzulę i chciał odejść. Jednak kara UEFA ma być zawieszona po naciskach szejków na ten rok i City ma być zdyskwalifikowane na sezon 20/21 więc klauzula nie mogła zostać aktywowana już teraz. W związku z tym szejkowie zażądali od Juve około 50mln rekompensaty a Juventus się nie zgodził. Guardiola już dawno podpisał pre-kontrakt co potwierdziło wiele osób. Sarri nigdy nie był pierwszym wyborem dlatego przez 2.5 tygodnia od finału LE nie był ogłaszany. Deal jednak upadł po zmianie decyzji UEFA. Czy to prawda? W 100% nigdy się nie dowiemy ale dużo powie wyrok jak zostanie upubliczniony.
Jasne, Sarri nie był pierwszym wyborem i dlatego cierpliwie czekał 2,5 tygodnia (a z nim pewnie jescze Chelsea?) czy Juve dogada się z Pepem lub innym trenerem :ok: Ja rozumiem, że jest z Neapolu ale nie jest jakimś śmieciem, czy zapchajdziurą żeby godzić się na takie gierki i traktowanie go jako opcję B czy C.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 16:29

Jeżeli da się rozmawiać jednocześnie z kilkoma zawodnikami i ich klubami by obsadzić jedną pozycję, to dlaczego wyklucza się osobne negocjacje w sprawie dwóch trenerów na jedno stanowisko? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 16:32

Shadow Marshall pisze:Ciekaw jestem sam jak to było. Bo jeśli np okaże się, że Guardiola odmówił - to już nigdy nie zostanie trenerem Juve dopóki Agnelli jest prezydentem. Kiedyś było coś takiego, że oferta z Turynu przychodzi tylko raz.
Nawet chyba kiedyś Draxler tego żałował.
Ja jestem zadowolony z trenera. Jest to zmiana na plus, ale nie jakaś zbyt radykalna. Zmieniamy kierunek. To dobrze.
Aha, powiedz to Caceresowi :laugh:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 16:35

mateo369 pisze:
mleko pisze:A tutaj to co udało mi się znaleźć oprócz wątku podatkowego:

Podobno Guardiola ma w kontrakcie klauzulę i chciał odejść. Jednak kara UEFA ma być zawieszona po naciskach szejków na ten rok i City ma być zdyskwalifikowane na sezon 20/21 więc klauzula nie mogła zostać aktywowana już teraz. W związku z tym szejkowie zażądali od Juve około 50mln rekompensaty a Juventus się nie zgodził. Guardiola już dawno podpisał pre-kontrakt co potwierdziło wiele osób. Sarri nigdy nie był pierwszym wyborem dlatego przez 2.5 tygodnia od finału LE nie był ogłaszany. Deal jednak upadł po zmianie decyzji UEFA. Czy to prawda? W 100% nigdy się nie dowiemy ale dużo powie wyrok jak zostanie upubliczniony.
Jasne, Sarri nie był pierwszym wyborem i dlatego cierpliwie czekał 2,5 tygodnia (a z nim pewnie jescze Chelsea?) czy Juve dogada się z Pepem lub innym trenerem :ok: Ja rozumiem, że jest z Neapolu ale nie jest jakimś śmieciem, czy zapchajdziurą żeby godzić się na takie gierki i traktowanie go jako opcję B czy C.
Nie musiał czekać. Chciał bardzo mocno wrócić do Włoch do rodziców w podeszłym wieku i na pewno wolał poprowadzić Juventus niż Inter czy Romę. Jeśli ktoś tu miał czekać to bardziej Sarri na Juventus niż odwrotnie. Mamy dopiero połowę czerwca więc czasu każdy z klubów ma mnóstwo by znaleźć zastępstwo. Wszystko pewnie na bieżąco było sondowane i żadna ze stron nie czekała cierpliwie na decyzje drugiej by podjąć potem kolejny krok. To jest show byznes panie

Mnie tam Sarri się podoba i jeśli chodzi tylko o aspekt sportowy to jest on na poziomie Guardioli. Z włoskich trenerów wg mnie najlepszy wybór dla Juventusu


FORZA JUVE!!!
ODPOWIEDZ