Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 14:00

Bobby X pisze:
MishaAveJuve pisze:Odnosząc sie do MRN, każdy kto jedzie po nim jest idiotą. Chłopak mówił, pisał, przekazywał to co było na VS, trudził się i tłumaczył, poświętał czas na to zebyśmy my byli na bieżąco, czy to jego wina że nie ma Guardioli ? no raczej nie, że komuś tam zawierzył, też raczej nie. Dlatago ja z tego miejsca DZIĘKUJĘ MRN za poświęcony czas i informacje. A najlepsza jest ta chołota która nic nie potrafi, wchodzi na forum czyta o 5 rano, ze zniecierpliwieniem, a później jak komuś sie coś nie powiodło wypomina. Żałosne !
Jest jeszcze coś takiego jak forma przekazywanych informacji lub zwyczajnie buta. Typ jest chorym, zakompleksionym Januszem. Żałosne bronić takiego typa zupełnie lekceważąc drugie dno całej historii. Chołoty szukaj u siebie w pobliżu.
Spadłem z krzesła! I kto to pisze.... Ty co post albo kogoś obrażasz albo wypisujesz brednie do kwadratu. Jak ktoś ma się tu leczyć to z pewnością Ty.

Pepiczek prowokował, wkurzał ale się opamiętał i teraz nawet jest wartością dodaną tego forum (sorry za skrót myślowy Pepiczku) a Ty ... no właśnie, dopowiedz sobie sam...


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 14:45

Burmistrz Napoli

Pokonanie Juve Sarriego będzie jak orgazm. :facepalm:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 14:51

binio pisze:
Bobby X pisze:
MishaAveJuve pisze:Odnosząc sie do MRN, każdy kto jedzie po nim jest idiotą. Chłopak mówił, pisał, przekazywał to co było na VS, trudził się i tłumaczył, poświętał czas na to zebyśmy my byli na bieżąco, czy to jego wina że nie ma Guardioli ? no raczej nie, że komuś tam zawierzył, też raczej nie. Dlatago ja z tego miejsca DZIĘKUJĘ MRN za poświęcony czas i informacje. A najlepsza jest ta chołota która nic nie potrafi, wchodzi na forum czyta o 5 rano, ze zniecierpliwieniem, a później jak komuś sie coś nie powiodło wypomina. Żałosne !
Jest jeszcze coś takiego jak forma przekazywanych informacji lub zwyczajnie buta. Typ jest chorym, zakompleksionym Januszem. Żałosne bronić takiego typa zupełnie lekceważąc drugie dno całej historii. Chołoty szukaj u siebie w pobliżu.
Spadłem z krzesła! I kto to pisze.... Ty co post albo kogoś obrażasz albo wypisujesz brednie do kwadratu. Jak ktoś ma się tu leczyć to z pewnością Ty.

Pepiczek prowokował, wkurzał ale się opamiętał i teraz nawet jest wartością dodaną tego forum (sorry za skrót myślowy Pepiczku) a Ty ... no właśnie, dopowiedz sobie sam...
Najmocniej przepraszam, ale zdanie przypadkowego nonejma z internetu na mój temat ma dla mnie równe znaczenie co jego stan zdrowia. Żadne. W przeciwieństwie do na przykład Ciebie uważam że rzeczy należy nazywać po imieniu, tak więc jesteś zwykłym głupkiem wpychając się między wódkę a zakązkę. Pepiczek jest taką samą wartością w internecie jak Ty i każdy inny... żadną :cwaniak:


:allegri: na śmietnik
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 15:02

Poprostu pisze:Burmistrz Napoli

Pokonanie Juve Sarriego będzie jak orgazm. :facepalm:
No to może trochę pożyć w celibacie ;)


Juve per sempre sara...!!!!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 15:24

Sorek21 pisze:Chciałbym zapytać czy naczelny bajkopisarz Momblano napisał coś po ogłoszeniu Sarriego czy postanowił się schować na trochę czasu ?
Wstawił taką fotkę na TT z opisem "postumo" czyli pośmiertny :co?:
https://pbs.twimg.com/media/D9N9yzzXoAAN2rC.jpg

Później zamieścił filmik ze swoją wypowiedzią do jakiegoś włoskiego programu i podpisał:

Alla prossima.
Cioè stasera.

czyli wg tłumacza google:
Do następnego razu.
Mam na myśli dzisiejszej nocy.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 18:05

Pytano juz Sarriego o tego fakersa (z autobusu) w strone kibicow Juve? :-)


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 18:19

Hehe, pewnie przy najbliższym wywiadzie wygłosi jakąś mowę do kibiców.
Mam dziwne przeczucie, że mimo wszystko będzie lepiej przyjęty niż Allegri.

@Bobby X
ah tak, teraz już wszystko rozumiem, dzięki tobie nareszczie wiem kim jestem. Ty to masz łep!


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 18:27

Ja jestem pełny zaufania do.nowego sezonu i patrzę z optymizmem na to co będzie, jestem tez zdruzgotany aczkolwiek nie zaskoczony forumowa większością która już wiesza psy bo nie dostali swojej zabawki, krytykujac teraz wszystko - lustrzane odbicie 3 latka który czegoś nie dostał ;-)


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 18:34

binio pisze:
Bobby X pisze:
MishaAveJuve pisze:Odnosząc sie do MRN, każdy kto jedzie po nim jest idiotą. Chłopak mówił, pisał, przekazywał to co było na VS, trudził się i tłumaczył, poświętał czas na to zebyśmy my byli na bieżąco, czy to jego wina że nie ma Guardioli ? no raczej nie, że komuś tam zawierzył, też raczej nie. Dlatago ja z tego miejsca DZIĘKUJĘ MRN za poświęcony czas i informacje. A najlepsza jest ta chołota która nic nie potrafi, wchodzi na forum czyta o 5 rano, ze zniecierpliwieniem, a później jak komuś sie coś nie powiodło wypomina. Żałosne !
Jest jeszcze coś takiego jak forma przekazywanych informacji lub zwyczajnie buta. Typ jest chorym, zakompleksionym Januszem. Żałosne bronić takiego typa zupełnie lekceważąc drugie dno całej historii. Chołoty szukaj u siebie w pobliżu.
Spadłem z krzesła! I kto to pisze.... Ty co post albo kogoś obrażasz albo wypisujesz brednie do kwadratu. Jak ktoś ma się tu leczyć to z pewnością Ty.

Pepiczek prowokował, wkurzał ale się opamiętał i teraz nawet jest wartością dodaną tego forum (sorry za skrót myślowy Pepiczku) a Ty ... no właśnie, dopowiedz sobie sam...
Nie no już bez przesady z tym słodzeniem, nie pamiętam, żeby jakiś świeży użytkownik w poprzednich latach miał takie wejście i był później chwalony.

Generalnie nawet śmiesznie było przeglądać wczorajszy temat o nowym trenerze, to co odwalali niektórzy użytkownicy było bardzo prymitywnym humorem (ale humorem być nie przestawało).

Napiszę w ten sposób - było narzekanie na Conte, sam chyba narzekałem na Allegriego po ogłoszeniu (jak pewnie 95% forum) dlatego teraz Sarri ma u mnie kredyt zaufania na najbliższy sezon. Ani się przesadnie nie cieszę, ani nie krytykuję - czekam na konkretne wyniki, szczególnie w LM.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 19:07

Tony Montana pisze:
binio pisze:Pepiczek prowokował, wkurzał ale się opamiętał i teraz nawet jest wartością dodaną tego forum (sorry za skrót myślowy Pepiczku) a Ty ... no właśnie, dopowiedz sobie sam...
Nie no już bez przesady z tym słodzeniem, nie pamiętam, żeby jakiś świeży użytkownik w poprzednich latach miał takie wejście i był później chwalony
No sami moralizatorzy :)

Jak pojechałem po pepiczku to mnie uspokajano, pisano, że wnosi równowagę do dyskusji, jak się ogarnął i pisze na temat przeszukując internet to nie wolno pochwalić. Fajnie :)


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 19:26

Co do tego fakena, to na bank powie coś w stylu, że go poniosło i nie kierował tego gestu do wszystkich kibiców, a do ludzi, którzy go obrażali i prowokowali. I w sumie ja nic nie mam do takiego gestu, każdy jest tylko człowiekiem, a prawda jest taka, że spora część włoskich kibiców Juve to durnie i hipokryci. Nie tylko włoskich z resztą. :hi:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 19:35

Prezentacja i konferencja w czwartek o godzinie 11:00.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 19:59

Dobra, emocje już powoli opadły, więc można coś na "chłodno" napisać.

Jako, że pojawiały się nie śmiałe ploty o Guardioli i Pocchetino, większość z nas narobiła sobie jak się okazało nie potrzebnej nadziei na w/w duet. Może to na ich tle Sarri okazał się zgniłym jajem? Oczywiście to pojęcie względne i czasu już się nie cofnie, więc trzeba dać mu szansę. Jego kariery w Chelsea nie śledziłem - może ktoś rzetelny opisać jak to tam naprawdę wyglądało? Wielu kibiców Chelsea czytając komentarze cieszy się, że dziadzio ich opuszcza :whistle:

Trochę czytałem o jego stylu Sarriball, o wpajaniu w zawodników chęci do bawienia się piłką, ponoć z niego jest pracuś, a i też do młodzieży ma podejście. Na treningach dużą rolę skupia na stałych fragmentach gry ( za czasów Maksa w ostatnich 2 latach tego brakowało).

Teraz negatywna strona, ponoć jego drużyny nie potrafią się motywować na słabszych rywali, a we Włoszech by wygrać majstra to będzie odgrywało dużą rolę. Ma też ponoć swoje odbicia jeśli chodzi o dokonywanie zmian(?)

Prezencję póki co ma marną, fajnie by było gdyby trochę zmienił swój charakter, a raczej te jego wyskoki jak np kopanie czapki. Nie chcę widzieć tego jak wkurzony na treningu kopię barwy Juventusu ;)

Kolejna rzecz mnie ciekawi, transfery... jak on to widzi, czy chociaż okienko nasze okaże się fajne pod względem transferów, czy będzie chciał sprowadzić swoich pupilków (docelowo Jorginho). Wiadomo, że trzeba iść za ciosem i wzmocnić naszą obronę i głównie pomoc.

Ciekawe też jak sztab Sarriego pracuje, w poprzednich klubach miewał szpital? To nas szczególnie chyba powinno interesować.

Masz Maurycy kredyt zaufania, nie spieprz tego. Jeśli faktycznie potrafisz wpoić w zawodników chęć bawienia się piłką i grę ofensywną, to tutaj masz największy atut: Douglas Costa, Bernardeschi, Ronaldo itp - tutaj już wymówek nie będzie :stop:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 20:09

Sprawa trenera rozwiązana, więc na forum zamiast wojenki #teamPep i #teamSarri wywiązał się spór między obozami MRN i antyMRN. :-) Powiedzmy sobie też szczerze, że trudno się dziwić satysfakcji pepiczka, realbsa (choć on akurat tu się jeszcze nie wypowiedział) i innych bo panowie - te słowa kieruję do MRNa i mrozziego - lekko przesadziliście z tą pewnością siebie i momentami to ocierało się o arogancję. Doceniam robotę, którą odwalaliście, że przekopywaliście się dla nas wszystkich przez setki stron na VS, ale mogliście sobie darować te zaczepki i pisanie w maju, że Pep na 100% nas. No, brakowało tylko tego założenia tematu o Guardioli. :D

Ta cała sytuacja jest tylko kolejnym dowodem na to, że nie można za bardzo epatować pewnością siebie w sytuacji, na którą nie mamy wpływu. Bez personalnego wskazywania palcami, ale są tu użytkownicy, którzy, co by się nie działo, będą wszystko interpretowali na korzyść Juve. Flirty Pogby z MU były wymysłami mediów, w Cardiff wszystko wskazywało na wygraną Juve bo "It's time", Ajax rozjedziemy jak walec bo to nieopierzone gnojki, których po prostu taktyczny geniusz sprowadzi do parteru, no i teraz sprawa Pepa, który miał trenować Juve bo wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że tak będzie. Więcej dystansu, mniej analizowania takich pierdół jak wypożyczanie samochodów i granie w golfa Guardioli to potem upadek na ziemię nie będzie taki bolesny. ;)

Co do samego trenera. Nie ma co się czepiać zarządu bo oni nigdzie nigdy nie wspomnieli o Guardioli. Wszystko opierało się na jakichś analizach lotów, uśmiechach Paraticiego i wycieczkach Nedveda. Czy temat Guardioli był? Moim zdaniem tak, pewnie go sondowaliśmy, ale coś nie pykło. Może - tak jak jakieś medium tam w międzyczasie wspominało - po prostu nie jesteśmy jeszcze gotowi finansowo na niego i jego zachcianki transferowe? Kto to wie.

Sarri, moim zdaniem, jest ciekawą opcją i na pewno rozrusza trochę te nasze spruchniałe gwiazdeczki. Nie ma co z góry go spisywać na straty. Na pewno gra będzie ładniejsza dla oka i pewnie też z kontuzjami nie będzie takich problemów, a to już coś na początek.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 20:17

Sarri po Empoli robił tylko lepsze liczby w Napoli z sezonu na sezon. Został rzucony na głęboką wodę do "najlepszej ligi świata" i też nie poległ, bo 3 miejsce, jeden finał pucharów. W LE bez porażki od fazy grupowej wygrał dominując Arsenal z Unai Emerym, chyba nie muszę tłumaczyć.
W końcu macie "trenera z zagranicy" ;) Włoch ale coś tam liznął. Widać, że idzie mu to jego Sarriball.
Ja czekam na efekt Naszych zawodników pod Jego wodzą.
Czysta kartka i zaczynamy.

https://www.youtube.com/watch?v=q3hdKZ-7rKM
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... er-league/
Wiem, to tylko przykłady ale jestem dobrej myśli.
Pewne schematy wypracowane do perfekcji i zabójcze dla przeciwnika, o ile ktoś to potrafi wykończyć. Moim zdaniem Igła musi zostać i atakować rekord z napoli.
Nie mam żadnej złej energii jak 80% ludzi tutaj. Wierzę w tą drużynę. On w Anglii dostał tylko Kepe i Jorginho + wypożyczony Kovacic (w styczniu Igłę). To czym My dysponujemy powinno rozwalić mu mózg w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ma pakę i niech robi z tego kombajn do sieczenia.


ODPOWIEDZ