Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 16:47

FelekJUVE pisze:Czy ktoś może przetłumaczyć co nasz wariatuncio PAT mówi ? :-)

Nawet bez napisów jest dobre 😁


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 20:38

Jak ktoś chce zobaczyć ile znaczy transfer Ronaldo niech przyjrzy sie jego relacji z Chin. Tyle kibiców samego RONALDO. Szok.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 20:58

- az nie chce sie tego komentowac...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 21:05

Jacky pisze: - az nie chce sie tego komentowac...
Jaki dramat.. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby czerpać większą satysfakcję z poniżania rywala niż kibicowania swoim.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2018, 21:23

LukaszG / DLuGi pisze:nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby czerpać większą satysfakcję z poniżania rywala niż kibicowania swoim.
wydaje mi się, że możesz zapytać MRN

odnośnie Ronaldo muszę przyznać, że nie spodziewałem się u nas takiego bumu na niego, pewnie dlatego, że trochę tego nie rozumiem - gość jeszcze u nas nie zagrał meczu a ludzie już masowo kupują koszulki z nr 7... bardzo interesuje mnie jak finansowo wyjdziemy na tej operacji, fajny artykuł jest na głównej więc z niecierpliwością czekam na dane z kolejnego okresu

EDIT:
jak to jest z pensją Portugalczyka w końcu? w newsie na głównej jest, że płaci tylko 20% podatku czy tam nawet 100tyś więc ile w końcu brutto mu płacimy? 60mln czy mniej? i czy 60 bo Dragon w temacie finansów zasugerował, że płacimy mu tylko 10 netto...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 09:50

https://sport.onet.pl/ofsajd/cristiano- ... ka/eddrgg6
Matteo Bonetti, włoski analityk i komentator "beIN SPORTS USA" na swoim profilu na Twitterze zamieścił wpis, w którym poinformował, że Cristiano Ronaldo może być porównywany do 20-letnich zawodników... Tak wynika z badań przeprowadzonych w Juventusie Turyn.
no to on u nas nie zakończy kariery jak nie przedłużymy z nim kontraktu po 4 latach D:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 12:11

Mieszkam w małej miejscowości, 2,5k ludzi. Przez ostatnie trzy lata widziałem tylko jednego gościa w koszulce Juve, z Mandzu na plecach. A przez ostatni tydzień widziałem dwóch chłopaków i dziewczynę w koszulkach Juve, 2xCR A jeden miał Dybale. Efekt CRa widoczny nawet w mojej miejscowości :bravo:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 12:16

Wojtek pisze:Mieszkam w małej miejscowości, 2,5k ludzi. Przez ostatnie trzy lata widziałem tylko jednego gościa w koszulce Juve, z Mandzu na plecach. A przez ostatni tydzień widziałem dwóch chłopaków i dziewczynę w koszulkach Juve, 2xCR A jeden miał Dybale. Efekt CRa widoczny nawet w mojej miejscowości :bravo:
To muszę się przeprowadzić bo u mnie w mieście blisko 100k jedynie mnie albo mojego syna można zobaczyć w koszulce Juventusu :)
Dream on...


:allegri: na śmietnik
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 15:00

Bobby X pisze:
Wojtek pisze:Mieszkam w małej miejscowości, 2,5k ludzi. Przez ostatnie trzy lata widziałem tylko jednego gościa w koszulce Juve, z Mandzu na plecach. A przez ostatni tydzień widziałem dwóch chłopaków i dziewczynę w koszulkach Juve, 2xCR A jeden miał Dybale. Efekt CRa widoczny nawet w mojej miejscowości :bravo:
To muszę się przeprowadzić bo u mnie w mieście blisko 100k jedynie mnie albo mojego syna można zobaczyć w koszulce Juventusu :)
Dream on...


To dziwne, bo dziś spotkałem kolejnych dwóch młodych z CR7 :D


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 13:19

czy jest gdzieś w polskim internecie opis diety R. zainteresował mnie ostatnio wpis, z wypowiedzią Evry no i oczywiście to ze ma organizm o 10lat młodszy.
to że jest prowadzony przez najlepszych dietetykow to pewnie nie podlega wątpliwości, ale interesuje mnie też to czy jak jest aż tak profesjonalny to nie pozwala sobie na żadne odstępstwa.. kiedys slyszalem że Krychowiak tak wlasnie podchodzi, oczywiscie to bardzo dobrze.
moze trafiliscie gdzieś na jakies sprawdzone zrodla, czy jest to jedzenie niskowęglowodanowe, albo gotowe posilki jakie sobie serwuje, lub ktos mu je podaje


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 15:11

Pamiętam, że zaprosił mnie raz po treningu. Zgodziłem się. Byłem bardzo zmęczony, a na stole była tylko sałatka i białe mięso z kurczaka. I woda, żadnych innych napojów orzeźwiających. Zaczęliśmy jeść, myślałem, że za chwilę będzie jakieś inne mięso. Ale nic z tych rzeczy”.

– Cristiano skończył jeść, wstał i od razu wziął piłkę. Powiedział, żebym wstawał, to pokopiemy, ale ja chciałem skończyć jedzenie. W końcu wstałem, pokopaliśmy trochę i powiedział, że idziemy na basen. Zastanawiałem się wtedy, po co ja w sumie tutaj przyszedłem. Dlatego nie polecam spożywania posiłków w domu Cristiano, bo to maszyna, która nigdy nie przestaje trenować.

– Pamiętam, że pewnego dnia Cristiano grał z Ferdinandem w ping-ponga. Rio z nim wygrał. Wszyscy dookoła krzyczeliśmy i się śmialiśmy, Cristiano był wkurzony. Po tym wszystkich wysłał swojego kuzyna po stół do ping-ponga. Trenował w domu przez dwa tygodnie, by później przed wszystkimi pokonać Ferdinanda. Taki jest Cristiano Ronaldo
Nie wiem czy było, ale w Italii naprawdę może on grać 4 lata na TOP lvl.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 15:30

Ronaldo w weekend pojawi się Turynie, a w poniedziałek zacznie treningi.
Źródło: profil Around Turin na fb.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 15:45

Adrian27th pisze:
Pamiętam, że zaprosił mnie raz po treningu. Zgodziłem się. Byłem bardzo zmęczony, a na stole była tylko sałatka i białe mięso z kurczaka. I woda, żadnych innych napojów orzeźwiających. Zaczęliśmy jeść, myślałem, że za chwilę będzie jakieś inne mięso. Ale nic z tych rzeczy”.

– Cristiano skończył jeść, wstał i od razu wziął piłkę. Powiedział, żebym wstawał, to pokopiemy, ale ja chciałem skończyć jedzenie. W końcu wstałem, pokopaliśmy trochę i powiedział, że idziemy na basen. Zastanawiałem się wtedy, po co ja w sumie tutaj przyszedłem. Dlatego nie polecam spożywania posiłków w domu Cristiano, bo to maszyna, która nigdy nie przestaje trenować.

– Pamiętam, że pewnego dnia Cristiano grał z Ferdinandem w ping-ponga. Rio z nim wygrał. Wszyscy dookoła krzyczeliśmy i się śmialiśmy, Cristiano był wkurzony. Po tym wszystkich wysłał swojego kuzyna po stół do ping-ponga. Trenował w domu przez dwa tygodnie, by później przed wszystkimi pokonać Ferdinanda. Taki jest Cristiano Ronaldo
Nie wiem czy było, ale w Italii naprawdę może on grać 4 lata na TOP lvl.
Dobra historia. Bliźniacza do Michaela Jordana, który na igrzyskach w Barcelonie kazał sobie w pokoju hotelowym zamontować stół od pingla, bo okazało się, że David Stern i Christian Laettner są od niego lepsi :). Chora ambicja :)


Leszczykosky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2014
Posty: 9
Rejestracja: 05 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 09:35

Profesjonalista pełną gębą, człowiek o syndromie zwycięzcy.
Oj przyda się w Juve taki piłkarz ;)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2018, 19:40

Oglądałem wczoraj taki film, i ta scena skojarzyła mi się z transferem CR do Juve.

Wyobraźcie sobie,że to nasi walczący o LM,którzy sobie nie radzą.Potem wchodzi Ronaldo i rozwala wszystkich. Gdyby tam powstawiać głowy naszych piłkarzy i Ronaldo w miejsce Thora to śmiesznie by to wyglądałoby.

Bring me Champions League !!



ODPOWIEDZ