Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 09:08

A widzieli słupki z Insta?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 09:13

Suarez without Messi: 39 goals
Suarez with Messi: 59 goals
Neymar without Messi: 20 goals
Neymar with Messi: 40 goals
Benzema without Ronaldo: 29 goals
Benzema with Ronaldo: 5 goals
Dybala without Ronaldo: 22 goals
Dybala with Ronaldo: 5 goals


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 09:26

Maly pisze:
13 maja 2021, 09:13
Suarez without Messi: 39 goals
Suarez with Messi: 59 goals
Neymar without Messi: 20 goals
Neymar with Messi: 40 goals
Benzema without Ronaldo: 29 goals
Benzema with Ronaldo: 5 goals
Dybala without Ronaldo: 22 goals
Dybala with Ronaldo: 5 goals
Real with Ronaldo: 4 x Champions League
Real without Ronaldo: 0 x Champions League


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 09:38

dimebag11 pisze:
13 maja 2021, 09:26
Maly pisze:
13 maja 2021, 09:13
Suarez without Messi: 39 goals
Suarez with Messi: 59 goals
Neymar without Messi: 20 goals
Neymar with Messi: 40 goals
Benzema without Ronaldo: 29 goals
Benzema with Ronaldo: 5 goals
Dybala without Ronaldo: 22 goals
Dybala with Ronaldo: 5 goals
Real with Ronaldo: 4 x Champions League
Real without Ronaldo: 0 x Champions League
:bravo: :bravo: :bravo:

Widzę Maly, że do Allegriego i Mandzukicia dorzuciłeś Ronaldo jako kolejnego swojego wroga publicznego. Kto następny?


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 09:54

dimebag11 pisze:
13 maja 2021, 09:26
Maly pisze:
13 maja 2021, 09:13
Suarez without Messi: 39 goals
Suarez with Messi: 59 goals
Neymar without Messi: 20 goals
Neymar with Messi: 40 goals
Benzema without Ronaldo: 29 goals
Benzema with Ronaldo: 5 goals
Dybala without Ronaldo: 22 goals
Dybala with Ronaldo: 5 goals
Real with Ronaldo: 4 x Champions League
Real without Ronaldo: 0 x Champions League
Lubie jak ktoś ora Małego.

Smieszne, nie śmieszne, ale gdyby nie było Ronaldo w Realu to byśmy zdobyli LM tamtego roku. Imho.


Dla mnie wczorajszy mecz pokazał jedno - nie zasługujemy na Cristiano.

22 minuta, wkurzony Cris robi gonitwę w pressingu sam i wywalcza aut, gdzie reszta stoi i patrzy.
Mamy pseudotrenera który sie nie nadaje i tyle.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 09:57

Projekt pt. "CR7 w Juve" to bardzo złożony problem. Świetny piłkarz, ale to nie było to, czego akurat w 2018 roku potrzebowaliśmy. Z perspektywy czasu za te 117 mln + jego pensję lepiej było pozyskać w jego miejsce 3-4 graczy do podstawy (np. Hakimi z Realu, Barellę z Cagliari, Hallanda z Salzburga). Tylko w 2018 roku wszyscy wierzyli, że z CR7 w składzie wygramy LM. Łatwo ocenia się po czasie.

Trzeba tylko wyciągać wnioski na przyszłość z takich transferów jak CR7 czy Higuaina (2 najdroższe transfery IN w historii Juve i Serie A).


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 10:06

Ja tylko przekleiłem liczby z FB a tu już jeden "mnie" orze a drugi to lubi ;)
Równie dobrze ja wam mogę odpowiedzieć - Juve bez Ronaldo - 1 miejsce, Juve z Ronaldo - 5 miejsce.
Albo jeszcze lepiej:
Real with Ronaldo: 4 x Champions League
Real without Ronaldo: 9 x Champions League
Kto tu kogo bardziej zaorał? :)
22 minuta, wkurzony Cris robi gonitwę w pressingu sam i wywalcza aut, gdzie reszta stoi i patrzy.
Mamy pseudotrenera który sie nie nadaje i tyle.
Akurat wczorajszy mecz wygraliśmy o dziwo dzięki Pirlo i jego taktyce wciągnięcia ich na nasza połowę i szybkim wykorzystaniem przestrzeni jakie zostawiają co powiedziałna konferencji. 3 gole i 3 z kontry. Do tego mogły paść kolejne. Takie więc były wczoraj założenia ale CR7 jak zwykle gra swoje i wie lepiej. A tacy jak ty mu przyklaskują chociaż krowa na miedzy wie, że jak jeden zawodnik idzie do pressingu to znaczy, że drużyna nie ma za zadanie pressować a ten zawodnik robi samowolkę bez niemal żadnych szans na powodzenie i jedyne co to traci siły i zostawia dziurę w formacji defensywnej gdzie powinien być.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 10:55

@Maly
Bez urazy, ale ktoś niedawno napisał, że zawsze dopasowujesz narrację żeby wyszło na twoje i podobnie jest w ostatnim wpisie. Dlaczego nie napisałeś "Juventus z Ronaldo: 2 x Scudetto, 1 x 5 miejsce". Tak samo rozpatrywaliśmy jego pobyt w Realu i czasy po tym jak opuścił Królewskich, ale gdy wciąż kontynuuje karierę, a Ty przytaczasz triumfy ekipy z Madrytu w Pucharze Europy i LM np. z lat 1956-1960. Jaki to ma związek z Ronaldo? Też delikatnie mówiąc nie lubię Portugalczyka, bo m.in. wkurza mnie ta jego pycha (bo jak gwiazdą meczu może być np. Chiesa, a nie boski Cristiano), machanie łapami, częste samolubstwo gdy koledzy są lepiej ustawieni oraz brak pokory i ciągle wykonywanie wolnych mimo, że mu nie wychodzą. Niemniej gra w Juve i póki tak będzie to życzę mu jak najlepiej.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 11:35

Ale Was podziwiam, że Wy z Malym dyskutujecie. Maly lubi posługiwać się argumentami ale na ogół sam ich nie podaje lecz zawsze musi mieć ostatnie słowo. Ja gościa nawet lubię ale te dyrdymały, które pisze są komiczne. Ja już to pisałem ale co tam...niech ktoś wezwie naszego doktora na forum bo polemika Makiavela z Malym byłaby cudowna :laugh:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 12:09

@dimebag11: Powtórzę - ja tylko przekleiłem info z FB, nawet go nie komentowałem, przecież Dybala sezon temu miał więcej niż 5 goli i to chyba powinien wiedzieć każdy kibic Juve. Na tym polegają takie głupie zestawienia, że wybierasz to co ci się podoba i obstawiam, że jakbyś ty to wkleił to nikt by tego nie skomentował nawet. Nie moja wina, że ktoś ma problem z moimi postami i od razu przechodzi na osobiste wycieczki i stara się mnie "zaorać" bo najwyraźniej to jest jego misją jak budzi się rano.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 12:18



dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 12:23

@Maly
To powiedz mi taką zasadniczą rzeczy - jaki był cel tego, że wkleiłeś tutaj tego posta z FB? Jak ktoś coś wrzuca, to ma to mieć cel informacyjny czy też skłonić do dyskusji. PS Nie jest to żadna personalna wycieczka w twoim kierunku.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 12:33

Najczęściej takie zestawienia to swego rodzaju ciekawostki. Niczym sie ona nie różni do tego, że np. Ronaldo wygrywał CL jak miał Walijczyka w drużynie i była "podnieta" jak przychodził do nas Ramsey. To ten sam poziom wiadomości, nikt wtedy nie dyskutował o takiej informacji, nie zastanawiał się czy trzeba było może od razu kupić drugiego Walijczyka na zapas. Nikt też nie hejtował tego kto to wrzucił i nie chciał pokazać mu swojej wyższości.

Powiem ci więcej - jaki cel ma wrzucenie tego tweeta o mamie Ronaldo? Myśli, że Sorek21 chciał tu rozpętać dyskusję? Jeśli tak to jaką?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 12:40

Maly pisze:
13 maja 2021, 10:06
Ja tylko przekleiłem liczby z FB a tu już jeden "mnie" orze a drugi to lubi ;)
Równie dobrze ja wam mogę odpowiedzieć - Juve bez Ronaldo - 1 miejsce, Juve z Ronaldo - 5 miejsce.
Albo jeszcze lepiej:
Real with Ronaldo: 4 x Champions League
Real without Ronaldo: 9 x Champions League
Kto tu kogo bardziej zaorał? :)
22 minuta, wkurzony Cris robi gonitwę w pressingu sam i wywalcza aut, gdzie reszta stoi i patrzy.
Mamy pseudotrenera który sie nie nadaje i tyle.
Akurat wczorajszy mecz wygraliśmy o dziwo dzięki Pirlo i jego taktyce wciągnięcia ich na nasza połowę i szybkim wykorzystaniem przestrzeni jakie zostawiają co powiedziałna konferencji. 3 gole i 3 z kontry. Do tego mogły paść kolejne. Takie więc były wczoraj założenia ale CR7 jak zwykle gra swoje i wie lepiej. A tacy jak ty mu przyklaskują chociaż krowa na miedzy wie, że jak jeden zawodnik idzie do pressingu to znaczy, że drużyna nie ma za zadanie pressować a ten zawodnik robi samowolkę bez niemal żadnych szans na powodzenie i jedyne co to traci siły i zostawia dziurę w formacji defensywnej gdzie powinien być.
Najpiękniejsze jest to, że Ty zazwyczaj dokonujesz samozaorania i wszyscy na tym forum to widzą :D

Jak widać, znasz się na futbolu niczym nasz Andrea.

1. Atak pozycyjny z prawej strony, 4 obrońców Sassuolo na 25 metrze ustawiona w formacji defensywnej. Chiesa zagrywa do Rabiot'a który w momencie strzału ma przed sobą 5 obrońców na lini 16 metra. Naprawdę to jest KONTRA. xD
2. Długi wykop z naszej strony, obrońca Sassuolo źle wybija i Rabiot zagrywa za plecy do CR który sam kończy akcję. To była nasza akcja. Gdyby to Sassuolo zagrało długą piłkę która Rabiot przecina zagraniem im za plecy to mógłbym to nazwać kontrą.
3. Tutaj mamy kontratak, z powracającymi obrońcami Sassuolo po przechwycie. Pełna szybkość, obrońcy nie zdążają wrócić w 16 przed naszymi.

Jak zwykle, w swojej bańce żyjesz i podciągasz pod plan to co zrobili nasi. 1 z 3 sytuacji to kontra, ale Ty tam widzisz geniusz Pirlo.
Kiedy Ty zrozumiesz, że naprawdę piszesz głupoty?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 13:11

Ja zgadzam się z tym co napisał Adrian. Wczorajszy wynik to szczęście i nic więcej. Rabiot strzelił szczurka, idealnie przy słupku -> szczęście. Bramka Ronaldo, to akurat jeden z nielicznych zwodów który mu wyszedł. Nie licząc tego, chłop na pewno potrafi strzelać. Uważam, że nie ma się co podniecać. Sas prowadziło grę, mieli trochę pecha i tyle. Przy 1:0 z karnego mecz mógł się ułożyć jak zwykle i wtopa.
Pirlo jest dramatycznym trenerem. Najgorszy debiut trenerski od niepamiętnych czasów. Dostał niezłą drużynę, a przez rok zupełnie wszystkich ogłupił. Ta bramka na 3:1 to jakiś cud, bo wyszła im kontra. Chyba nie zagrali tak jak Pirlo chciał.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ODPOWIEDZ