Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 października 2020, 22:37

Maly pisze:
30 października 2020, 21:45
Sorek21 pisze:
30 października 2020, 20:17
Wniosek z wypowiedzi małego jest taki

Dawny Juventus silna drużyna bez CR > Juventus z CR ze słabym składem
skład był ten sam ale jako drużyna przestaliśmy istnieć
Ja bym powiedział, że straciliśmy świetnego Alvesa, BBC zaczęło się bardzo szybko starzeć (a Bonucci po przygodzie z Milanem nie wrócił na swój dawny poziom), dobrego/bardzo dobrego Marchisio zjadły kontuzje, bardzo słabo zestarzał się również Khedira, który w tamtych latach naprawdę dawał radę.

Moim zdaniem przespaliśmy zwyczajnie zmianę pokoleniową, która powinna się odbyć po Cardiff. Przyszedł Ronaldo ale niestety połowa drużyny albo odeszła albo zaczęła się brzydko starzeć.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 09:32

Tony Montana pisze:
30 października 2020, 22:37
Maly pisze:
30 października 2020, 21:45
Sorek21 pisze:
30 października 2020, 20:17
Wniosek z wypowiedzi małego jest taki

Dawny Juventus silna drużyna bez CR > Juventus z CR ze słabym składem
skład był ten sam ale jako drużyna przestaliśmy istnieć
Ja bym powiedział, że straciliśmy świetnego Alvesa, BBC zaczęło się bardzo szybko starzeć (a Bonucci po przygodzie z Milanem nie wrócił na swój dawny poziom), dobrego/bardzo dobrego Marchisio zjadły kontuzje, bardzo słabo zestarzał się również Khedira, który w tamtych latach naprawdę dawał radę.

Moim zdaniem przespaliśmy zwyczajnie zmianę pokoleniową, która powinna się odbyć po Cardiff. Przyszedł Ronaldo ale niestety połowa drużyny albo odeszła albo zaczęła się brzydko starzeć.
Dodałbym do tego, że do pomocy ściągnęliśmy odpady (często borykające się z urazami) z innych klubów i gościa, który wydawało się, iż zaczyna wreszcie wchodzić na wysoki poziom po czym znów cofa się w rozwoju (Bentancur). Ponadto wpakowaliśmy sporo kasy w kołka Bernardeschiego, który przez tyle sezonów u nas zagrał może ze 3 czy 4 dobre mecze, ale tu w sumie nie ma co obwiniać zarządu, bo Federico nieźle się zapowiadał, a do tego jest Włochem, więc się na niego skusiliśmy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 12:00

Dimebag - spokojnie, Chiesa skończy tak samo jak Berna.

Forma transferu włocha, jest adekwatna do jego umiejętności.

Jak patrze co wyprawia Costa w Bayernie, po czym oglądam jak nikt nie potrafi przejść Sergiego Roberto, nóż się otwiera.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 13:03

Adrian27th pisze:
31 października 2020, 12:00
, Chiesa skończy tak samo jak Berna.
Ciekawie wysunięta teza, zwłaszcza że facet jest z drużyną od mniej więcej 2 tygodni a nie jak Bernardeschi - od 3 lat.

Ponadto na 1 rzut oka widać, że Chiesa ma inny mental niż Berna.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 13:40

Ja wam napiszę, że w Chiesę akurat wierzę ale z drugiej strony nie podoba mnie się forma transferu, która w zasadzie na 99,9% zmusza nas do wykupienia zawodnika - wolałbym jednak zdecydowanie mieć ten wentyl bezpieczeństwa na wypadek gdyby miał się stać Berną ver2.0.exe.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 15:04

nie zakłamujcie faktów i nie szukajcie na siłę usprawiedliwienia dla swoich tez - już pomijając, że BBC nie istniało od dobrych 2 lat bo przestaliśmy grać 3 w obronie to w lecie 2018 opuścili nas tylko Higuain i Sturaro, trener był ten sam a skład poza Ronaldo wzmocnili Cancelo, Bonucci, Can i Spinazzola, to było postawienie wszystkiego na LM a ja wyszło każdy chyba pamięta (no dobra nie każdy skoro są tacy co tęsknią za Allegrim), przez te 2 lata jako drużyna zwyczajnie cofnęliśmy się w rozwoju, grę zespołową zamieniliśmy na taktykę z podwórka gdzie każdy gra do najlepszego by ten w pojedynkę wygrał mecz i najbardziej boli to, że to nastawienie nie zmieniło się po zmianie trenera, teraz kolejny trener a my nadal szukamy wymówek na remisy z Crotonami w absencji Portugalczyka, to jest żałosne, przed 2018 rokiem jedyny brak jaki dało się odczuć to był brak Chielliniego i dotyczyło to tylko najważniejszych meczów w sezonie a teraz jak Roaldo brakuje z byle ogórkiem to już mamy problem


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 19:26

Tony Montana pisze:
31 października 2020, 13:40
Ja wam napiszę, że w Chiesę akurat wierzę ale z drugiej strony nie podoba mnie się forma transferu, która w zasadzie na 99,9% zmusza nas do wykupienia zawodnika
I don't believe in Federico Chiesa. I believe in Mario Mandżukić. Kjeza pewnie będzie mniejszym niewypałem od Berny (to nie jest szczególnie trudne), ale na pewno też nie wskoczy nigdy na topowy poziom, więc 60 baniek zawsze będzie nieadekwatną kwotą za tego wesołego ludka.

O cholera, to jest temat o Ronaldo. Yyy, cieszę się, że Portugalczyk wreszcie wygrał z tą paskudną chorobą.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2020, 09:34

ciekawego wywiadu udzielił były szkoleniowiec Barcelony:
"Trzeba też pamiętać, że jest najlepszym piłkarzem wszech czasów. I kim ja jestem, żeby go zmieniać?! Jeśli tu akceptują go od lat takim, jakim jest, i nie zmienili go..."

pewnie u nas historia była podobna aczkolwiek odwrotna - Sarri podczas słabej formy Ronaldo zmienił go i to był jego koniec


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2020, 10:53

Agresti pisze że chcemy sprzedać CR7 bo nie spełnił oczekiwań xDDDDDDDDDD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2020, 11:30

byłby to z pewnością krok sportowy do przodu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tarnos5115@gmail.com

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2019
Posty: 10
Rejestracja: 20 listopada 2019

Nieprzeczytany post 09 listopada 2020, 11:37

Chyba bardziej sprzedamy Ronaldo, bo Juventus nie spełnił jego oczekiwań...


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2020, 12:00

jakby nie było sportowo byśmy na tym zyskali


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2020, 12:18

Adrian27th pisze:
09 listopada 2020, 10:53
Agresti pisze że chcemy sprzedać CR7 bo nie spełnił oczekiwań xDDDDDDDDDD
Nie dziwi mnie to w ogóle. Przecież nie wygrał nam Triplety bez pomocy DSa, trenerów i pozostałych piłkarzy :prochno:
Maly pisze:
09 listopada 2020, 11:30
byłby to z pewnością krok sportowy do przodu
Piszesz bzdury, jakbyś nie wiedział co stało się z Realem po jego odejściu. Rozumiem, że chcesz abyśmy uniezależnili się od Cristiano, ale nie myl pojęć. Obecna grupa nie została w żaden sposób przygotowana, aby poradzić sobie na własną rękę, chociaż mieliśmy na to kupę czasu. Kto weźmie odpowiedzialność na swoje barki, ciągle atakowana druga linia? Walczący o podwyżkę Dybala? Berna, Kjeza i Kulu? :laugh:
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2020, 12:25 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2020, 12:23

Ronaldo może jeszcze bardzo dużo dać tej drużynie ale musi przestawić myślenie na to, że drużyna jest najważniejsza a nie on.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2020, 12:39

to się niestety raczej nigdy nie stanie

a co się stało z Realem? wygrali mistrza jak on odszedł :) zresztą to niedobre porównanie, zobacz co się stało z Juve po odejściu Zidane, co z Napoli po odejściu Igly, co z Chelsea po odejściu Hazarda itd, przypadki można mnożyć i większość to były pozytywne ruchy, nawet Tottenham po odejściu Bale wskoczył level wyżej i u nas też by tak było bo piłkarze szybko musieliby się przestawić, że CR7 już nie będzie nie w 2 meczach ale zawsze i trzeba podawać do tego kto jest najlepiej ustawiony a nie do Ronaldo... potrafili to robić przed 2018 rokiem i potrafiliby to robić po 2021 czy kiedy ten długo oczekiwany moment nadejdzie

piłka nożna to sport drużynowy i nie ma takiego zawodnika na którym w pojedynkę należałoby opierać grę do tego stopnia jak to wygląda u nas, na dłuższa metę to po prostu głupota i wyniki też to potwierdzają czego dobitnym przykładem jest Argentyna z Messim


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ