Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Youve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2021
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2021

Nieprzeczytany post 15 marca 2021, 12:50

Mam mieszane uczucia co do CR7.
Z jednej strony dużo daje drużynie,
ale z drugiej wciąż wymaga gry pod niego.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 09:58

Niech ktoś to weźmie choćby za darmo, plis.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 10:07

Ew. Brak LM i odejdzie ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 13:50

Pisałem za darmo a nie z naszą ogromną stratą :) Ale niestety jak dalej będzie grał sam to tak to się może skończyć.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2021, 13:25

notquite.mytempo pisze:
25 marca 2021, 12:54
LGDS

Ronaldo chciałby w letnim okienku co najmniej napastnika o charakterystyce Benzemy oraz pomocnika z inklinacjami ofensywnymi.
Żałosny typek, cała gra jest ustawiona pod niego i do niego idą niemal wszystkie podania a on sam oddaje więcej strzałów niż reszta drużyny i jeszcze mu mało.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 25 marca 2021, 13:40

Nie no, wątpię, żeby jakiś pismak wiedział, co siedzi w głowie Ronaldo i jakich by chciał transferów. Ale zabawna jest sama treść tego newsa: "(...) oraz pomocnika, który umie posłać podanie do przodu". Co to mówi o Juventusie, że potrzebujemy kogokolwiek, kto umie PODAĆ DO PRZODU, bo z obecnej kadry żaden pomocnik takich gwarancji nie daje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2021, 13:35

GDS : Juve gotowe złożyć ofertę za Aguero, który zarabia 15 mln. Pojawienie się Kuna mogłoby zachęcić Ronaldo do pozostania w Juve.
Media to jednak potrafią wykreować gorszy scenariusz niż pozostanie CR7 na kolejny sezon... dokupić mu gościa, który cały sezon się leczy i będzie zarabiał połowę tego co on ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 19:28

Nasz etatowy wykonawca rzutów wolnych jest "wyjątkowy" nie tylko we Włoszech, ale i na skalę europejską.

Obrazek


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 09:34

Pirlo po meczu pisze:Podchodziliśmy do meczów zdekoncentrowani, próbując rozstrzygać je indywidualnymi popisami, a nie jako zespół. (...) Cristiano Ronaldo również pomógł drużynie, wracał za rywalami i prezentował odpowiednie nastawienie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2021, 11:33

woe pisze:
07 kwietnia 2021, 19:28
Nasz etatowy wykonawca rzutów wolnych jest "wyjątkowy" nie tylko we Włoszech, ale i na skalę europejską.
CR7 zmienił jakiś czas temu technikę uderzania wolnych...gdzieś takie informacje znajdziesz. W google pierwszy z brzegu artykuł:

https://igol.pl/ronaldo-i-jego-problem- ... i-wolnymi/


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2021, 19:24

Jest o nim taki suchar, jakże trafny :
Najstarszy syn pyta Ronaldo
- Tato a kogo kochasz bardziej rodzeństwo czy mnie ?
- Mnie


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2021, 20:17

Agnelli powinien znaleźć jaja i kopnąć żelusia w dupe za takie zachowanie. Całę szczęście od przyszłego roku już go tu nie będzie.


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2021, 16:23

https://www.elleman.pl/artykul/eleven-s ... ZIcgvCFjBU
Fajny wywiad z Luckiem Moggim, a wklejam w temat o CR, poniewaz w okolo 20 minucie podcastu Luciano opowiada, co zrobil z Maradona, kiedy ten nieco za bardzo gwiazdorzyl.

@Maly nie widzialem, albo nie mialem czasu odsluchac. Przyznam, ze trafilem dzis na niego calkowicie przypadkiem. Na pewno warto podawac dalej bo kawal historii SA jak i samego Juventusu.
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2021, 16:48 przez jeshu, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2021, 16:28

Wrzucałem to już w innym temacie ale skoro jak widać nie wszyscy widzieli to chyba dobrze byłoby jakby podlinkować go na główną lub przepisać na tekst i stworzyć artykuł.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2021, 20:01

Pluto pisze:
13 kwietnia 2021, 17:34
Ależ ja także uważam, że jeśli pojawi się chętny a do ściągnięcia będzie topowy striker to należy Cristiano pożegnać bez żalu.
W gwoli scislosci, nie uwazam, ze jedno z drugim musi byc powiazane. W ciagu 3 lat CR wygral nam pojedyncze mecze (tyle to i Higuain robil). Za 100mln i 30 na sezon to powinien kilka meczy wygrywac w pojedynke co sezon a nie w 3 lata lacznie. Ok, strzela po 30+ srednio co roku, ale tych prob ma setki na sezon jednoczesnie odbierajac szanse innym.

Odpalilem kalkulator (3 ostatnie lata)
CR 91 meczy / 77 goli i 16 asyst,
RL 89 / 91 / 17
Roznica w liczbach moze nie powala ale koszty .... bez komentarza.

CR - transfer 100 mln + 30 mln x3 / liczba goli = 2,47 mln/bramka
tymczasem "transfer stulecia w SA"
Gonzalo H 90 mln + 7,5 x4 / gole = 1,81 mln/bramka (a nie odliczylem kwot ktore dostalismy za wypozyczenie)

Generalnie jakby nie zestawiac tych liczb i z kimkolwiek o duzych umiejetnosciach wychodzi, ze drogo. Ale liczby to nie wszystko - do tego dochodzi arogancja - np rzucanie koszulka (o ile prawda) czy wyjezdzanie w gory, kiedy nie wolno (ale krol moze i ochoczo wrzuca zdjecia na insta). Jest tez 1g/60+ wolnych, masa nieudanych dryblingow (najlepszy pomysl - sciganie sie z Hakimim), zwalnianie akcji, brak szybkiego powrotu ze spalonego (foch musi byc) czy stanie na boisku, kiedy zespol musi sie wracac po stracie pilki (z czego znany byl juz w Realu, btw po jego odejsciu "odrodzenie" Benzemy - zbieg okolicznosci). Wcale mnie nie odrzuca postawa Dybali w takich warunkach.
Pluto pisze:
13 kwietnia 2021, 17:34
Natomiast jeśli sprowadzasz go trenerowi wyznajacemu bezwzględna filozofię 1:0 to coś ci się bardzo mocno pomyliło. ;)
Sarri tez byl wyznawca 1;0 ? No ale on kazal zawodnikom biegac, a to nie podobalo sie ani naszemu gwiazdorowi, ani D.Costa.

Reasumujac, uwazam, ze 200 mln ktore zainwestowalismy w CR mozna bylo wydac lepiej. Pozostaje nadzieja, ze znajdzie sie jakis frajer ktory wylozy 30 - 50 mln lub jesli CR zostanie - to sprowadzi go ktos na ziemie (chociaz kto w Juve ma taka charyzme i jaja?), a Portugalczykowi, jak to w Italii bywa, wroci na starosc druga mlodosc. Do tego jednak trzeba autorefleksji, spojrzenia na siebie krytycznym okiem, rezygnacja z indywidualnych akcentow (przeciez przejscie na tryb "druzyna jest najwazniejsza" moze okazac sie w perspektywie calego sezonu zapalnikiem, dzieki ktoremu indywidualne rekordy latwiej bedzie pobic, patrz RL9). Czy na to stac zawodnika, ktory byl krolem i do dzis jest uwielbiany przez miliony ? Czy stac na to zawodnika, dla ktorego gole byly zawsze tak wazne ? Czy Cristiano udowodni, ze zasluguje na miano boga futbolu i, w porownaniu z np Maradona, potrafi okrzesac wlasne ego ? Czy udowodni, ze przechodzac do nas nie liczyl jedynie na $$ i indywidualne bicie rekordow, a dobro zespolu jest najwazniejsze ? Chcialbym za rok na te pytania odpowiedziec "TAK"! Tymczasem, oprocz wylewania zalow na forum, pozostaje czekac i miec nadzieje. W koncu to ona umiera ostatnia.


ODPOWIEDZ