Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 15:36

@dawid91 Oczywiście każdy interpretuje wydarzenia po swojemu. Mecz z Bologną był kolejnym spotkaniem 'o wszystko'. Plus grafika w social, gdzie na równi zestawiono występy z UK, Hiszpanii i Włoch, "cel osiągnięty".
Plotki nasilają się miesiącami, pozostawienie tematu otwartego na czas Euro sprzyja budowaniu spekulacji. Czego dowodem jest przykładowo ta dyskusja ;).
Jeszcze trochę to wszystko napuchnie i nastąpi eksplozja "bomby transferowej". Marketing wyciśnie z tego 110%, ostatni duży transfer CR7, wszyscy zarobią. Ocena czysto sportowa przyjdzie sama z czasem. Powiem tak, nie jestem znawcą NBA, ale 38-letni Jordan chyba nie zrobił furory w Wizards.
Ja już dziękuję Ronaldo za jego występy. Mamy sporo talentu w drużynie i nasi chłopcy zasługują na coś więcej, niż praca na wypłatę i rekordy 36-latka. To już nie jest boski Kris, który bił się z Messim o koronę. Dał dużo, myślałem że da więcej.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 16:52

jackop pisze:
25 maja 2021, 15:30
I jeśli mógłbym prosić, to może trzymajmy się kwot netto jak do tej pory, albo chociaż dopisz, że chodzi ci o kwoty łącznie z podatkiem. Nie wiem czy robisz to celowo, żeby lepiej pasowało do twojej narracji, czy z jakiegoś innego powodu, ale utarło się, że pisząc o pieniądzach na tym forum (7 mln pensji, 20 mln za transfer) podajemy wartości pomijając część należną fiskusowi.
Tak się pisze bo tak się podaje we Włoszech ale jeśli rozmawiamy o księgach, kosztach etc to jak możesz podawać pensję netto? Księgi są w brutto i moje wyliczenia pisząc, że CR7 zarabia 31 byłyby bez sensu. Pewnie nawet zaraz byś wyskoczył, że piszę bzdury bo trzeba liczyć brutto, a jak nie ty to ktoś inny.

Ok, nie mamy na transfer 40mln więc po prostu nie kupujemy nikogo i stać nas na pensje lub kupujemy na raty. Na pewno pozostawienie CR7 nie przysporzy nam korzyści finansowych.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Angie

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2021
Posty: 30
Rejestracja: 10 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:52

Rozpisaliście się w ostatnich dniach mocno w tym temacie.

Nie chce mi się wyciągać wszystkich cytatów, bo za dużo tego, ale podobało mi się co napisał Antichrist o sferze marzeń czyli sezonie odkupienia dla Ronaldo. Tak na prawdę, wyciągając kolejne wasze wypowiedzi, przy odpowiednim trenerze (z jajami, a nie grzywą lwa jedynie na pokaz jak Anżej) to jest możliwe i realne. Lata lecą i mimo iż Cristiano ma nadal fenomenalną dyspozycję i formę - to jednak to już nie to co kiedyś. Osobiście śledzę jego karierę od Euro 2004. Więc trochę się nie oglądałam jak się rozwijał, a teraz widzę spadek. Brak mi już tej magi w jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> - to co pokazuje, to raczej typowo wyćwiczone zagrania, a nie "czarowanie" jak jeszcze kilka lat temu (ale nadal jest cholernie dobrym kocurem).

Dobry trener, Cris na "9" i w przyszłym sezonie zgarniamy Puchar Włoch, Superpuchar Włoch, Mistrzostwo Włoch oraz wygraną Ligę Mistrzów. Zanim ktoś napisze - ee marzenia. No cóż, pierw trzeba o czymś marzyć, by móc się cieszyć jak się spełni :)


Osobiście liczę, że Cristiano zostanie, bo jestem zakochana w Juve , więc bym nadal miała 2 w 1 :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 20:42

Chris na 9 był marzeniem Sarriego ale CR7 ma gdzieś to co myślą trenerzy, to on wybiera pozycje na jakiej gra i mecz w których gra.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 21:06

Najlepsze podsumowanie tego sezonu w wykonaniu Ronaldo to mecz Barcelona-Juve 0-3. Niby strzelił dwa gole ale był niewidoczny, mało aktywny. Messi zmiażdzył go wszystkimi statystykami- strzały, udane dryblingi, kluczowe podania itp ale to Portugalczyk miał dwa gole.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 21:16

Nie dodałeś, że oba z karnych.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:09



Szkoda, że to z września 2019 a nie aktualne bo byłby filmik na 20 minut.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 15:10

Cris zapewne z Zidane'm wyladują w PSG i tam będzie słaba formacja ofensywna Mbappe Neymar CR7 xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 19:16

https://transfery.info/aktualnosci/memp ... rzy/149467

Juninho Pernambucano:
Na świecie jest tylko czterech piłkarzy, dla których musisz zrobić absolutnie wszystko: Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar i Kylian Mbappé. Jeśli masz jednego z nich w swoim składzie, to oni muszą być najważniejsi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 19:56

Juninho właśnie udowodnił, że kompletnie nie ma pojęcia o grze ZESPOŁOWEJ.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 20:04

Bartosz Karawańczyk pisze:
28 maja 2021, 19:56
Juninho właśnie udowodnił, że kompletnie nie ma pojęcia o grze ZESPOŁOWEJ.
Może nie, ale jego Lyon wyrzucił nas z Ligi Mistrzów :prochno: Może znalazłby sposób na to, żeby Juventus z Ronaldo działał lepiej.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 23:40

Juninho Pernambucano pisze: Na świecie jest tylko czterech piłkarzy, dla których musisz zrobić absolutnie wszystko: Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar i Kylian Mbappé. Jeśli masz jednego z nich w swoim składzie, to oni muszą być najważniejsi.
Czterech panów, których drużyny zajęły w tym sezonie odpowiednio: czwarte, trzecie, oraz drugie miejsce w swoich krajowych rozgrywkach. O braku sukcesów w Lidze Mistrzów nie wspominając.

Dwa przytoczone przez siebie wyjątki ma we własnej lidze, a mimo to:
=> Transfer Neymara - 222 mln €
=> Transfer Mbappé - 180 mln €
=> Łączna wartość drużyny, która ich pokonała: 298,30 mln €

Obrazek


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 13:19

Historia zatacza koło. Najpierw Ronaldo wyrzucił z klubu Maksia a teraz Maksio wyrzuca z klubu Ronaldo.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 17:41

Bartosz Karawańczyk pisze:
28 maja 2021, 19:56
Juninho właśnie udowodnił, że kompletnie nie ma pojęcia o grze ZESPOŁOWEJ.
Niby czemu?

On jest świadomy że mając tych 4 zawodników powinno się budować zespół pod nich, tak by mogli w 100% oddać swoje umiejętności i tym samym przynieść korzyść całemu zespołowi.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 30 maja 2021, 09:08

dzisiaj trafiłem na takie ploty
Cristiano Ronaldo może zdecydować się na transfer do PSG. Ma on zastąpić Kyliana Mbappe
Mbappe do Realu ... ok spoko, tylko czy dla francuzów to jest krok w tył? no przecież jest, wiec pytam po co im to?


ODPOWIEDZ