Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:08

Maly pisze:
24 maja 2021, 18:38
Nikt nie jest większy od drużyny. Indywidualności nie mają nic do rzeczy. Dybala też nią jest ale gra zespołowo. Del Piero tak samo. Nawet Ronaldo kiedyś grał zespołowo, ale nie u nas. Pomijam już kwestie finansowe - 117mln za transfer i 60mln co roku. To większa wtopa niż Higuain, z którym chociaż doszliśmy do finału LM bo GRAŁ ZESPOŁOWO. Szczerze to sportowo dawno nie zrobiliśmy gorszego transferu. Za 117 + 60mln co rok moglibyśmy mieć teraz taki skład, że strach myśleć.
W pełni się zgadzam. Krystyna nie zasługuje na to wynagrodzenie, bo:
A) jest obecnie średniakiem piłkarskim,
B) jest egoistą,
C) nie poświęca się, nie walczy o zwycięstwo drużyny,
D) domyślam się i wynika to też z przecieków, że psuje atmosferę w drużynie.

PS. Krystyna będzie chciał wypełnić kontrakt? Haha, kto by nie chciał za taką kasę i w takich czasach. Nikt inny nie da mu takich pieniędzy.
Juve musi wrócić do rozwoju organicznego. Droga na skróty okazała się kompletną klapą.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:13

Maly pisze:
24 maja 2021, 18:38
Pomijam już kwestie finansowe - 117mln za transfer i 60mln co roku.
Ja zazwyczaj też, bo pisanie tego samego nic nie daje. Kto miał odnotować (tak jak ja), że sponsorzy poszli nam na rękę (chociaż nie musieli) tylko po to, by dołożyć się do sfinansowania tej operacji oraz zauważył wzrost przychodów po przybyciu Portugalczyka ten to zrobił. Kto uważa inaczej ten zdania już nie zmieni.

To tak jak z tekstem, że transfer Pogby sfinansował nam Higuaina, chociaż w rzeczywistości zysk był mniejszy (po potrąceniu prowizji Mino) i musieliśmy dopłacić.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:48

Już ci to wyliczałem ile zyskaliśmy, nie raczyłeś skomentować z tego co pamiętam ;) Jak napisałem Święcickiemu, żeby napisał felieton ile Juve zyskało na tym transferze to napisał tylko tyle, że to super pomysł ale felietonu nie widziałem ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:54

Maly pisze:
24 maja 2021, 19:48
Już ci to wyliczałem ile zyskaliśmy, nie raczyłeś skomentować z tego co pamiętam ;)
Nie pamiętam, może przeczytałem, ale mi się nie chciało. To, że ten transfer przyniesie straty (czyt. nie zwróci się) to od samego początku przewidywał chyba każdy, tak samo jak w przypadku Gonzalo. Chodzi mi o narrację, że Juventus płaci 30 mln Ronaldo. Gdyby nie ingerencja z zewnątrz, to dostałby +/- połowę tego (bo bez pomocy nie byłoby nas stać), czyli tyle ile chce obecnie Dybala. To jest wyjątek, który w najbliższych kilku (a może i kilkudziesięciu) latach się nie powtórzy, bo Juventus nikomu poza Messim nie zaproponuje zbliżonych pieniędzy.

Jakbym miał odnosić się do każdego Twojego posta, to życia by mi zabrakło, ale staram się jak mogę ;)
Ostatnio zmieniony 24 maja 2021, 22:33 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 22:20

Wygląda na to, że CR7 na fb dodał posta, który wygląda jak pożegnanie... No cóż, miał to być transfer dzięki któremu mieliśmy podnieść uszatka, zamiast tego z roku na rok obniżaliśmy poziom, a w lidze mistrzów w sumie najefektywniejszy to był głównie w rewanżu z Atletico, gdzie wprowadził nas do 1/4, we Włoszech wygrał wszystko, został królem strzelców i jakby nie było w 3 sezony strzelił 100 goli dla naszych barw wpisując się w historię. Za to mu trzeba podziękować i przyznać szczerze, ze mimo wieku jest dalej kotem, ale takim kotem, który dla nas już być może jest tylko obciążeniem.

Szacun za wszystko, fajnie było zobaczyć jednego z najlepszych piłkarzy na świecie w barwach Juve!


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 22:43

"I reached a goal that I had set myself since the first day I arrived in Italy: to win the Championship, the Cup and the Super Cup, and also to be Best Player and Top Scorer in this great football country"

Widzisz Chris, a kibice Juve chcieli wygrać 3 mistrzostwa a nie jedno a król strzelców mógłby być dodatkiem a nie jednym z celów.



Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 22:49

Maly pisze:
24 maja 2021, 22:43
Widzisz Chris, a kibice Juve chcieli wygrać 3 mistrzostwa a nie jedno[...]
No to się spotkali z celami pośrodku, bo Ronaldo z Juventusem zdobył dwa ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 22:52

Mały, nakręciłeś się jak katarynka w ostatnich kilkunastu dniach... daj spokój, bo na prawdę komicznie to wygląda, tak całkowicie z bocznego, neutralnego miejsca :prochno: :prochno: :prochno:


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 09:28

przy celach nic nie piszę o LM, a wydaje mi się, że to miał być główny cel ;) chociaż on już zdobył nie jedną LM, Serie A, Supercup i Pucharu Włoch nie miał ;p


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 11:14

Marat87 pisze:
24 maja 2021, 22:52
Mały, nakręciłeś się jak katarynka w ostatnich kilkunastu dniach... daj spokój, bo na prawdę komicznie to wygląda, tak całkowicie z bocznego, neutralnego miejsca :prochno: :prochno: :prochno:
Tak to jest jak pseudomerytoryczny komentator swoje płacze i żale ubiera w ciuszki niby merytoryki, a od lat na tym forum jest w czubie piszących (ładnie to ktoś ujął wcześniej) dyrdymałów.
Szkoda słów i czasu na tego kosmitę.

Ten wpis i wymienione w nich sukcesy na przestrzeni lat pokazują, czemu jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii tej dyscypliny sportu. Oraz dlaczego takie wafle jak Dybala nie mają nawet startu do CR7.
jackop pisze:
24 maja 2021, 22:49
Maly pisze:
24 maja 2021, 22:43
Widzisz Chris, a kibice Juve chcieli wygrać 3 mistrzostwa a nie jedno[...]
No to się spotkali z celami pośrodku, bo Ronaldo z Juventusem zdobył dwa ;)
Hahahaha. Wielki ekspert Maly nawet nie wie, ile mistrzostw Juve zdobyło z CR7 w składzie. Komicznie śmieszne podsumowanie twórczości Malego.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 11:20

1. Nasilające się plotki o zainteresowaniu ManU
2. Brak CR7 w bardzo ważnym dla nas meczu o LM
3. Post, który zdaje się być podsumowaniem jego przygody we Włoszech "Dotarłem do celu"

Według mnie jest coś na rzeczy. CR7 musi czuć się chciany w miejscu, w którym gra, a u nas na pewno widzi, że coraz więcej kibiców chce jego odejścia. Do tego pojawiło się sporo przecieków, że coraz bardziej izoluje się od reszty drużyny, że Elkan krzywo patrzy na jego wynagrodzenie itp. Sytuacja, w której klub minimum raz (a być może nawet 2-krotnie) prosił o zamrożenie wynagrodzeń, a Ty zarabiasz tyle, co połowa kadry łączenie, nie jest dla Ciebie komfortowa. Komfort Ronaldo na pewno jest dużo mniejszy niż w pierwszym sezonie. Nikt nie patrzy już na niego jak na zbawcę, który poprowadzi nas do zwycięstwa w LM.

3 najbardziej prawdopodobne kierunki to moim zdaniem:
1. ManU [w kontekście wymian: A.Telles, Pogba, van de Beek, Martial - wszystkimi interesowaliśmy się swojego czasu] - mają kasę i chyba naprawdę są zainteresowani, newsy o powrocie CR7 na Old Trafford pojawiają się od miesięcy, a ostatnio jeszcze nasiliły
2. PSG [wymiana: Kean, Icardi] - widać, że CR7 zależy na tym, aby podbijać kolejne kraje, a PSG jest idealnym klubem na to, aby na koniec karieru móc się pochwalić, że wygrał wszystko w Anglii, Hiszpanii, Włoszech i Francji, w dodatku Neymar marzy o grze z Ronaldo, a bogaci rodzice lubią spełniać zachcianki swoich dzieciaków ;)
3. Sporting [wymiana: N.Mendes] - prędzej czy później pewnie tam wróci, ale wydaje się, że jeszcze nie teraz, skoro chcą go lepsze kluby, a sam zawodnik chce grać do 40-tki (jeszcze aż 4 sezony, a do Sportingu wróci pewnie na sezon/dwa)


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 11:26

Jak już odejdzie to nie będzie żadnych wymian, nie wierzę w to, inaczej będę bardzo zaskoczony. Rozwiązanie kontraktu i będzie dobrze jak nie trzeba będzie płacić żadnych rekompensat.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 11:50

Na chwile obecną to ma rok kontraktu i jeżeli ktoś chce go kupić, to musi zapłacić.

Z całym szacunkiem ale lepiej go trzymać rok u nas, niż za darmo oddać, bo marketingowo przyciągnie nam więcej kibiców i zainteresowania.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 11:53

Oj @Maly, rozlałeś swoje myśli na całym forum i coraz większa beka z Ciebie. Nie przeszkadza mnie to w ogóle ale Twoje zaciekłe riposty i "argumenty" nie mogą przejść bez echa.
A radziłem Tobie abyś zrobił sobie przerwę ;)


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 12:02

Adrian27th pisze:
25 maja 2021, 11:50
Na chwile obecną to ma rok kontraktu i jeżeli ktoś chce go kupić, to musi zapłacić.

Z całym szacunkiem ale lepiej go trzymać rok u nas, niż za darmo oddać, bo marketingowo przyciągnie nam więcej kibiców i zainteresowania.
Jak Cris powie, że chce odejść to tak będzie, Juventus to klub "dżentelmenów". Costa też ma rok kontraktu, a stwierdził, że chce grać u siebie i tak będzie, a pensję od Juve i tak dostanie :read:

Jak by był trener, który go przesunie na 9 i koniec, możemy mieć z niego jeszcze spory pożytek, koniec końców to CR7 zadecyduje o przyszłości. Najbardziej obstawiam pozostanie, nikt, ale to nikt nie będzie za gracza w jego wieku płacił i dodatkowo oferował zarobków jak u nas.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
ODPOWIEDZ